הצטרפו אלינו

עורך דין נזקי גוף

עורכות הדין רחל חדיד ועינב הלד

נזקי גוף הם תחום רחב מאוד במשפט. נזקי גוף יכולים להיגרם כתוצאה מתאונות עבודה, רשלנות רפואית, שירות צבאי, מחלות מקצוע ועוד. הם משפיעים על כל איכות החיים, ולכן, סוגיית הפיצוי היא מאוד מהותית וקריטית, מאחר והפיצוי מסייע להתמודד עם הנזק הרפואי, לממן הוצאות טיפולים, ניידות ולהשיב עד כמה שניתן, את המצב לקדמותו. 

תביעות בגין נזקי גוף תוגשנה נגד מי שאחראי לפגיעה או למחדל (למשל רופא שהיה מעורב ברשלנות רפואית, רשות מקומית שהתרשלה בתחזוקת מדרכות ועוד) נגד חברות ביטוח, בתי חולים וקופות חולים ועוד. במסגרת ברור התביעות דנים בין היתר באחראים על גרימת הנזק, במעשה הרשלנות, בהיקף הנזק (גופני ונפשי), ובקשר הסיבתי בין הנזק וההתרשלות.

יש לציין כי לצד פקודת הנזיקין, קיימים גם חוקים לבר נזיקיים כמו למשל חוק הפלת"ד (חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים) שרלוונטי באופן ספציפי עבור מי שנפגעו בתאונת דרכים.

 

תביעות נזקי גוף

רשלנות רפואית

רשלנות רפואית הינה מעשה או מחדל רפואי בו הופרה חובת הזהירות כלפי הניזוק במהלך הטיפול או אחריו. גם מסירת מידע חלקי אודות כל הסיכונים הכרוכים בטיפול הרפואי נחשבת לרשלנות רפואית –  ומכונה – העדר הסכמה מדעת. במסגרת ניהול תביעת רשלנות רפואית, יש להוכיח 3 דברים מהותיים:

 1. קיומה של חובת זהירות כללית וספציפית
 2. הוכחת נזק
 3. הוכחת קשר סיבתי בין הנזק ובין האירוע בו אירעה הרשלנות.

הנתבעים יכולים להיות הרופאים, הצוות הרפואי, בית החולים, קופת החולים, וחברות ביטוח. חשוב לציין, התובע חייב להוכיח את הנזקים שנגרמו לו באמצעות חוות דעת רפואית. כמו כן, על התובע להוכיח שהנתבע שלא התנהל לפי סטנדרט רפואי מקובל, סטה מהסטנדרט אם במעשה או במחדל, וגרם עקב כך נזק למטופל.

 תביעות מול הביטוח הלאומי

נפגע שנגרמו לו נזקי גוף יכול להגיש למוסד לביטוח לאומי תביעות לתשלום תגמולים וקצבאות נכות כללית או תאונת עבודה, בתלוי לנסיבות האירוע. הוכחת התביעה מול ביטוח לאומי, תיעשה בפני ועדה רפואית שתקבע את אחוזי הנכות. מומלץ לצורך כך להיעזר בעורך דין שיכול לסייע בהכנת כתב התביעה על כל צרופותיה, בהכנה לקראת הוועדה הרפואית ובמקרה הצורך יעזור גם בניסוח ערר וייצוג בוועדת ערר במידה והתובע ירצה לערער על החלטת הוועדה הרפואית.

תביעות מול חברות ביטוח

במסגרת תביעת נזיקין ניתן לתבוע גם את חברות הביטוח וזאת במידה ולמבוטח יש פוליסות ביטוח הכוללות כיסויים ביטוחיים המקנים זכאות לקצבה או סכום חד פעמי. פוליסות ביטוח אלה כוללות פוליסת ביטוח סיעודי, פוליסת ביטוח תאונות אישיות, פוליסת אובדן כושר עבודה ועוד.

במקרים רבים חברות הביטוח מסרבות לקבל את התביעה ולשלם למבוטח את הפיצוי נקוב בפוליסת הביטוח, לכן מומלץ לפנות אל עורך דין מומחה לנזקי גוף. על מנת להקל ולקצר את תהליך התביעה, מומלץ לפנות אל עורך דין מומחה לנזקי גוף להתייעצות כמה שיותר קרוב אל תאריך האירוע בו התרחשה הפגיעה.

תביעות מול משרד הביטחון

נפגעים במסגרת מערכת הביטחון יכולים לדרוש תשלום תגמולים באמצעות תביעות למשרד הביטחון. גם כאן צריך  לעמוד בפני ועדה רפואית, ורצוי מאוד להיעזר בייצוג משפטי הולם.

 

החשיבות של ייצוג על ידי עורך דין מומחה לנזקי גוף

תביעות של נזקי גוף הן מורכבות ודורשות מיומנות וידע בניהולן. לאדם מן השורה שנלחם כדי לקבל פיצויים בשל נזקי גוף, כמעט בלתי אפשרי להתנהל מול גופים גדולים כמו חברות ביטוח, ביטוח לאומי, בתי חולים, קופות חולים ועוד. אין ספק שלא ניתן לוותר על ייצוג של עורך דין מומחה בתחום, שיתנהל נכון מול מחלקות משפטיות גדולות של מוסדות רפואיים וגופים אחרים.

תפקידו של עורך הדין בניהול תביעת נזקי גוף הינו תפקיד חשוב מאוד. היות וקבלת פיצוי כספי משמעותי וראוי מהווה הדרך היחידה להקל על נפגעים שנגרמו להם נזקי גוף, מומלץ להיעזר בעורך דין נזקי גוף שיודע כיצד להתנהל ולהיערך בצורה הטובה יותר לקראת תביעות מסוג זה.

עורך דין נזקי גוף מסייע באיסוף המסמכים הרפואיים, בהשגת חוות דעת של מומחה לצורך הערכת הנזק, בהכנת כתב התביעה, בייצוג הולם במשפט ובניהול מו"מ לגבי פשרה. לרוב, מדובר בהליך משפטי ארוך ומתיש שללא ספק נדרש בו ייצוג משפטי מקצועי והולם.

לסיכום: על מנת למצות את זכותכם ולקבל פיצוי כספי במקרה של נזקי גוף, חשוב להיעזר ולפנות בהקדם לעורך דין בעל מומחיות מיוחדת בפגיעה שנגרמה לכם.

 

מה נדרש מעורך דין נזקי גוף?

הבחירה של עורך דין בתהליך תביעת נזקי גוף היא מאוד קריטית שכן עליו להיות:

 • מומחה בתחום ומנוסה בתביעות נזיקין. ההתמחות שלו צריכה להיות התמחות מיוחדת שקשורה למקרה הספציפי,  אם זה רשלנות רפואית, תאונות דרכים, תאונות עבודה, מחלות מקצוע, ועדות רפואיות של ביטוח לאומי או של משרד הביטחון ועוד.
 • עורך הדין צריך להיות אמין ובעל מוניטין, ניסיון והצלחות בבתי המשפט. חשוב לוודא כי אכן ניהל בעבר תיקים דומים למקרה שלכם.
 • עורך הדין צריך להיות מנוסה בניהול משא ומתן מול גופים גדולים.
 • עורך הדין צריך לנהוג ביושרה, להיות זמין ללקוח,  לעדכן את הלקוח ולשקף לו את מצב התביעה וסיכוייה.

 

מהו שכר הטרחה של עורך דין נזקי גוף?

ככלל, לצורך מימוש הזכויות הכספיות בעקבות נזקי גוף יש להגיש תביעת נזיקין על ידי עורך דין מומחה בתחום. על כן, חשוב להיות מודעים גם לנושא שכר הטרחה של עורך הדין. שכר הטרחה של עורך דין נזקי גוף על פי רוב נקבע על בסיס הצלחה. כלומר, שכר הטרחה של עורך הדין מחושב כאחוז מסוים מתוך הפיצוי הכספי שהלקוח יקבל בעקבות הטיפול המשפטי. יחד עם זאת, שכר הטרחה גם משתנה לפי סוגי התביעות ומורכבות המקרה.

במקרה של תאונת דרכים, על פי חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים התעריף המקסימלי של תשלום שכר טרחת עורך דין נקבע בחוק על ידי לשכת עורכי הדין כדלקמן:

8% בתוספת מע"מ מהסכום שהנפגע יקבל בעקבות טיפול משפטי ללא הגשת תביעה.

11% בתוספת מע"מ מהסכום שהתובע יקבל כאשר הוגשה תביעה לבית המשפט, אך היא הסתיימה בפשרה.

13% בתוספת מע"מ מהסכום שנפסק לתובע במסגרת פסק דין שניתן על ידי בית המשפט.

 

פיצויים אפשריים בתיקי נזקי גוף

כאשר מוגשת תביעת נזק גוף לרוב מבקש התובע פיצוי בגין הנזק שנגרם לו בהווה, אך יש לתת את הדעת גם להשפעת הנזק על חייו של התובע בעתיד הקרוב והרחוק. על מנת להעניק לו פיצוי ראוי כך שיוכל לחיות את חייו בצורה נאותה ככל האפשר, קובע בית המשפט 5 סוגי פיצויים המכונים ראשי נזק:

 1.  הפסדי השתכרות בעבר
 2. הפסדי השתכרות בעתיד
 3. הפסדי פנסיה
 4. עלות עזרת הזולת ( העסקת כח עזר )
 5. הוצאות הכרוכות במימון טיפולים רפואיים החל מיום האירוע ועד יום מותו של התובע.
 6. הוצאות הכרוכות בהתניידות התובע.
 7. פיצוי בגין כאב וסבל.

במקרים מורכבים יכול בית המשפט לקבוע גם ראשי נזק בתחום הדיור ( לצורך התאמת דיור ), השימוש במוניות לצורך התניידות וקיצור תוחלת החיים.  בית המשפט בוחן את כתב התביעה ואת המסמכים המצורפים וקובע בכמה כסף יפוצה התובע בכל סעיף. סך כל כספי הפיצויים בכל הסעיפים יחד יקבעו את סך הפיצויים שיקבל התובע.

הוצאות שוטפות

הוצאות הכרוכות בניהול התיק המשפטי, כמו חוות דעת מומחה והוצאות אחרות יחולו על הלקוח.

עורכי דין נזקי גוף
עורכי דין נזקי גוף

 

חדיד – הלד: משרד עורכי דין לנזקי גוף

משרד עו"ד חדיד – הלד הוא אחד המשרדים המובילים בתביעות נזקי גוף (מתמחים גם בתיקי רשלנות רפואית, תאונות, ביטוח לאומי, חברות ביטוח).  למשרד יש קשר למומחים רפואיים והוא בעל מקצועיות וניסיון רב בניהול תיקים של נזקי גוף מול חברות ביטוח, ביטוח לאומי, רופאים, קופות חולים, ובתי חולים. לעורכות הדין חדיד הלד ניסיון של שנים בייצוג בבית המשפט ובניהול מו"מ לצרכי פשרה תוך מתן ייעוץ משפטי, מקצועי ואישי השומר על פרטיותכם.

אנו מכירות מקרוב את תהליכי התביעה המייגעים והמייאשים מול ענקיות הביטוח ומוסדות מדיניים מסורבלים דוגמת הביטוח הלאומי, הרשויות המקומיות ועוד. לכן אנו כאן כדי לעשות סדר בבירוקרטיה, כדי להילחם עבורכם מול הגופים הגדולים ולהשיג את הפיצוי הכספי המקסימלי בזמן קצר יחסית. צרו עמנו קשר לפגישת ייעוץ וספרו לנו על שקרה לכם, יחד נבחן את המקרה ונחשוב על דרך הפעולה הטובה ביותר.

אהבתם? שתפו!
עלול לעניין אתכם גם...
תביעת ביטוח סיעודי
תביעת ביטוח סיעודי

מבוטחים רבים מחכים לגיל הזקנה על מנת לבטח את עצמם בביטוח סיעודי, אך למעשה מקרים רבים ומצערים כבר הוכיחו כי גם אדם יכול להפוך לסיעודי

קרא עוד »
דרגת אי כושר יציבה
דרגת אי כושר יציבה

כאשר מתמודדים עם מצב רפואי המשפיע על היכולת לעבוד ולהתפרנס, חשוב לדעת כיצד לבקש סיוע מהמוסד לביטוח לאומי. במאמר זה, נפרט על דרגת אי כושר,

קרא עוד »
נכות נפשית
נכות נפשית

נכות נפשית, בניגוד לנכויות פיזיות, מתבטאת בתחושות, מחשבות והתנהגויות שקשה יותר למדוד. אנשים הסובלים מנכות נפשית מתמודדים לא אחת עם קשיים משמעותיים בחיי היום-יום ובחברה.

קרא עוד »
אל תלחמו לבד!
הערכת תביעה ללא התחייבות
לקוחות ממליצים
מצוין
5.0
היי אני מירי סלאמה רוצה להודותו ולומר כמה מילים לעורכת דין מס אחד.חלי חדיד היקרה .טיפלה בתיק שלי במשך שלוש שניםטיפלה בצורה הכי טובהולך חלי היקרה רוצה להודות לך על מסירותך המלאה ועל השירות המקצועיתמיד דאגת לומר לי מירי יהיה בסדר ואני באותו רגע האמנת לך.ובאמת שעשית את הכל בכדי שנגיע להסכם הכי טוב שיש .באמת שלא יכולתי לבקש עורכת דין יותר טוב מזה .אז חלוש היקרה השם ישמור אותך ותמשיכי לעשות את עבודתך הנאמנהישר כחבאהבה ענקית מירי סלאמה
עינב היא מלאך משמיים 💖 זמינה לכל שאלה ועצה, מסבירה עד הסוף על התהליך, תמיד גרמה לי להרגיש בנוח וככה גם יכולתי באמת לחלוק איתה הכל, היא סבלנית ומקצועית ופשוט בן אדם מדהים 🌸 אם אתם מחפשים עורכת דין שתילחם עבורכם הגעתם למקום הנכון!
הגעתי לפני כשנה למשרד חדיד הלד לרחל ועינב המקסימות שעדיין מטפלות לי במספר תיקים. משרד בוטיק מקסים, ומעבר למקצועיות ולידע הרב יש אוזן קשבת וזמינות לכול שאלה. ממליצה בחום 🙂
עינב טיפלה בנו עם המון סבלנות איכפתיות ודאגה, במקום שאנחנו נרדוף אחריה לקבל תשובות, היא רדפה אחרינו ולבסוף הצלחנו בזכותה לקבל את המיטב, הרבה מעבר למה שציפינו, יישר כוח !
עורכות הדין עינב החד וחלי חדיד הן סופר מקצועיות, חדות ואנושיות. סייעו רבות למספר חברים שלי מול המוסד לביטוח לאומי בהצלחה רבה. ממליצה עליהן בחום רב!
עורכות הדין עינב וחלי תודה תודה ועוד פעם תודה על כל מה שעשיתם ועוד עושים עבורי. הינכן בעלי יחסי אנוש מעולים, יכולת הקשבה ומענה מקצועי לכל שאלה. אני ממליץ לכל הזקוק לעזרת עו״ד לפנות אליכן.
לאחר עיכוב של יותר משלוש שנים בתביעת נזקי גוף מסיבות של עורכי דין אחרים, ניגשתי לעינב המקסימה שלא ויתרה ובמקצועיות שאין כמותה, ליוותה אותי עד רגע קבלת העברה לחשבון.פשוט כיף לדעת שיש על מי לסמוך!
חדיד + הלד..עורכות דין..מקצועיות אנושיותטיפול מהיר וצמודיחס אישי...רוצה להודות לכם אל השירות המקצועי...ממליצה בחום😍😍😍😍.לאה ס...
עו"ד רחל חדיד יצגה אותי למעלה מ 10 שנים בהצלחות רבות. עו"ד רחל מקצועית עניינית, אוזן קשבת, סבלנות, מסבירה על כל שלב בייצוג, כשמשאירים הודעה חוזרת ללקוח, חייכנית, אין לי שום ספק שכל הלקוחות יהיו מרוצים.בהזדמנות זו מאחל לה ולכל הצוות והמשכן החדש שלה בראשונים ראשון לציון, מאחל לכולם חג שמח, שנה טובה, שנה של שגשוג. אושר, בריאות ואריכות ימים.
עורכות הדין רחלי ועינב מקצועיות מאוד, יחסי אנוש מעולים, יודעות ועושות את העבודה. ממליצה מאוד כל מי שצריך עורך דין זו הכתובת.
עורכת הדין רחל חדיד ועורכת הדין עינב הלד מציעות ללקוחותיהן ניסיון משמעותי בדיני נזיקין. שתיהן בעלות עשרות שנות ניסיון והתדיינות משפטית בנזקי גוף, ביטוח לאומי, רשלנות רפואית (גם במקרים של נתיחה שלאחר המוות) ומספקות משאבים מקיפים שיעזרו לך, כלקוח, גם נגד ארגונים שהאדם מן היישוב עשוי לחשוב שהם "גדולים עליו". ובכן, לא. היחס הוא אישי, השירות הוא איכותי והמענה על שאלות הוא מעל ומעבר למקצועי.
אז אני חייבת לפרגן מכל הלב לעו"ד עינב הלד. מעבר לטיפול המקצועי והידע שהפגינה, היא אישה מדהימה! מהרגע שפניתי אליה היא הייתה סבלנית,אכפתית, קשובה, חושבת, משתפת ודואגת. הכל עם החיוך הנפלא שלה שעובר גם בשיחת טלפון. תודה לבורא עולם שהפגיש בנינו! מאחלת לה ולשותפתה שפע ברכה והצלחה! יישר כוח!
ממליצה בחום על שירותיהן של עו"ד עינב הלד ורחל חדיד. עינב ליוותה אותי במהלך כל התקופה בה נלחמנו בגוף המאמלל הידוע בשם ביטוח לאומי, דאגה לי בכנות אמיתית, שמרה איתי על קשר מתמיד, אפילו כאבה בכאבי.בסופו של דבר, עינב השיגה עבורי לא רק את הקצבה אליה אני זכאית, אלא גם סכום חד"פ נוסף בעבור שנה אחורה, סכום שלא ציפיתי לקבל ולא חשבתי שבכלל אפשרי שאקבל.לסיכום, מדובר בעורכות דין מצוינות בעלות רמת רגישות גבוהה מאד(דבר אשר מצוין עבור מתמודדי נפש) שבאמת מבצעות את עבודתן על הצד הטוב ביותר.
תפילתי אליך בורא יקר, הענק לרחל חדיד ועינב הלד ולמשפחותיהן הצלחה ומאור מוביל דרך. הענק מאורך הזוהר, הענק להן הצלחה ומאור כגודל טוב ליבן הגדול וכגודל פינת הלב העוטפת, כגודל הנתינה שהן מעניקות לכל אדם באשר הוא . מנצחיותך המוארת בורא יקר תפילתי לרחל ועינב מפינת ליבי יחד עם אורך. אמן 🙏
עינב ורחל המהממות,תודה רבה לכן על כל העזרה והמסירות שליוויתן אותי בכלהתהליך במקצועיות רבה ובזכותכן קיבלתי את כל מה שמגיע לי. יישר כח גדול! שתמשיכו ותצליחו בהמשך הדרך
עו"ד רחל חדיד יצגה אותנו בערעור מול בטוח לאומי.הייתה מקסימה, קשובה, איכפתית, סבלנית וזמינה לאורך כל הטיפול. ייצגה אותנו בצורה מקצועית ורהוטה. תודה שבזכותך קיבלנו את מה שהגיע לנו.
רחל ועינב תודה רבה לכן על הכל אתן עזרתן לי במהירות וביעילות מירבית תוך זמן קצר להשיג לי את זכיותי ואני אמליץ על השירות המקצועי והאדיב שקיבלתי מכן בכל מקוםאין עליכן תודה רבה על הכלבברכה ,אסף סימון
אני כותבת כדי להמליץ על עינב הלד כעורכת דין יוצאת דופן לצרכיך המשפטיים. היה לי העונג לעבוד עם עינב והתרשמתי מהיסודיות מהמקצועיות, המומחיות והמסירות שלה להשגת התוצאה הטובה ביותר עבור.עינב הלד בעלת ניסיון עשיר בתחום המשפט, היא הפגינה בעקביות הבנה עמוקה של הסוגיות המשפטיות העומדות על הפרק, כמו גם מחויבות חזקה להגנה על האינטרסים של הלקוח. היא תמיד הייתה זמינה לענות על שאלות, לספק הנחיות ולהציע ייעוץ אסטרטגי לאורך כל מהלך התיק.בנוסף לידע והכישורים המשפטיים שלה יש לעינב גם כישורי תקשורת יוצאי דופן. היא מסוגלת להסביר בבירור מושגים ונהלים משפטיים מורכבים בצורה קלה להבנה.בסך הכל, אני לא יכולה להמליץ מספיק על עינב אני בטוחה שהיא תיהיה נכס לכל מי שזקוק לייצוג משפטי.
הייתי רוצה להגיד שהתהליך עם עינב היה מאוד מיקצועי והנושא היה מאוד רגיש ופשוט היא ידעה איך לגשת אליו ובכלל שמדובר בילדה האכפתיות וגישה משנה הכולתודה רבה לך עינב היקרה שנדע רק טוב שיהיה לכן בהצלחה❤️
אני נכה צה״ל אשר נפצעתי בפיגוע ירי וימים נלחמתי על החיים שלי הצלחתי לחזור לחיים וקבלתי צל״ש ועיטור המופת על תפקודי באירוע נתקלתי בבעיה מול חברת הראל עורכת הדין חדיד ומשרדה עזרו לי מאוד באופן מקצועי וליווי אישי תוך התחשבות במצבי הלא פשוט תודה לכם על הכל והרבה בזכותכם המשכתי לחיות בכבוד ממליץ לכול אדם שנתקל בבעיות כאלו שייוצג על ידי המשרד שלכם שאלוהים יברך אותם אמן
עו"ד רחל חדיד הינה מקצועית בחסד עליון ובעלת ניסיון רב שבא לידי ביטוי בין היתר בידע רב ובתשובות מדוייקות שעוזרות לך להבין את המצב המשפטי לאשורו. כל זאת בנוסף להיותה אנושית ומקסימה.מומלצת מכל הלב.
מזל טוב ובהצלחה רבה במשרד החדשומדהים שלכן בעזריאלי רשלצ" שלכן,ובהזדמנות זו הביע את תודתי הרבה לרחלי חדיד עוד הדין שבזכותה המיקצועית זכיתי להכרה הוגנת בנכותי המוצדקת לאחר מאבק עיקש שלא צלח ללא הייצוג שלך מול המוסד לביטוח לאומי💪🙏👑
רחל מייצגת אותי בנושא תאונת דרכים,קודם לכל רחל משדרת מקצועיות אמינות ולא פחות חשוב אנושיות, אני יודעת בביטחון שהיא עושה הכל כדי להצליח.ממליצה בחום
הכרתי את עינב וחלי דרך חברים,התרשמתי מאוד מהןעורכות דין ברמה גבוהה, מאוד מקצועיות, הסבירו לי בצורה מאוד ברורה ומובנת את הדברים. הוגנות מאוד והכי חשוב אנושיות.ממליצה בחום רב
עורכת הדין רחלי חדידכשאנו מחפשים עו״ד טוב אנו מחפשים אדם שישמור עלינו , שיגן עלינו ועל הזכויות שלנו. שיבין אותנו….עו״ד שילמד את האירוע את הבעייה ויידע לסכם ולהציג את החומרים בשבילך , שילחם עבורך ויגן עליך ועל הזכיות שלך.עו״ד רחלי חדיד, היא שילוב, אישה מדהימה אישה חדה, חריפות, מקצועית עם חשיבה יצירתית, אנושית, נעימה איכפתית עיניינית לצד היותה רגישה מאד, קשובה ביותר ישרה עם טוב לב וסבלנות רבה.תודה רחלי יקרה, על שנתיים בו את מלווה אותנו בהליך לא פשוט מורכב מאוד …תודה על הייעוץ הליווי וההכוונה , את נדירה! מוכשרת מקצועית, יסודית, בעלת ניסיון רב, פועלת תמיד בתיאום מלא עם הלקוח, וכל זאת בשקיפות מלאה ואמינות בלתי מתפשרת. דואגת ללקוחותיך וזמינה בכל שעה.אנחנו בשלבי סיום של ההליך המשפטי ואין לנו ספק שהוא יוכתר בהצלחה בע״ה ואין ספק שזה הרבה בזכותך .רחלי ההליך ארוך והיית שם לאורך כל הדרך עם ייעוץ מדהים ומקצועיות עד אין סוף.היכולת שלך לקחת את האירוע בסבלנות רבה לפשט אותו ולתת פתרון והכוונה נובע ממקצועיות וידע שיש לך!!!בנוסף את גם אישיות מדהימה ותומכת.אני ממליצה עלייך בחום ואני סמוכה ובטוחה שבמידה ואזדקק שוב ליעוץ משפטי אפנה רק אלייך.את יודעת להכווין לייעץ והכל מתוך מקום של הכלה,ידע,ניסיון, כישרון ויושרה מקצועית !המשיכי כך! חסרים עו״ד כמוך בתחוםמעריכה אותך מאוד💖שרה כהן
החוויה שלי מול עו"ד עינב הלדאני עובד איתה בשוטף על תיק תאונה.חייב לציין: השירות,היחס,הדאגה הם בסדר ראש עדיפויות אצלה! מקצוענית במקסימום.מודה לך על דר נעימה ואנושיתממליץ בחום כי אצלה תקבלו ביטחון ושקט נפשיואת הטיפול הכי טוב ואכפתי.מודה לך על כל הדרך ואמליץ עליך לכל המכרים שלי:)
ברצוני לומר תודה,תודה שהאמנם ,תמכתם ובעיקר שהייתם שם.תודה שמעבר לדפים ראיתם אותי קודם כל כאדם.תודה על הליווי החם והמחבק לאורך כל הדרך,תודה על הליווי החם האכפתיות והדאגה .מאחל לכם הצלחה במשרד החדשירון אלימלך
האמת..אין מספיק מקום לכתוב הכל.."עו"ד עינב הלד" ייצגה אותי בתיק שרבים מעו"ד שהתייעצתי..אמרו לי "אתה בבעיה גדולה" ולא התלהבו לקחת את הייצוג בתיק. כשהגעתי למשרד של עינב..הרגשתי שאני במקום טוב. עינב האמינה בתיק שהצדק ייעשה וכך היה. 3 שנים של מאבק וייצוג ברמה הכי גבוהה ..תוך ניהול של דיונים בבתי משפט מול מומחים מטעם התביעה , הצליחה עינב במיקצועיותה ובנחישות רבה להביא פסק דין של זכייה לטובתי והוצ' משפט.אני רוצה לציין שעינב לאורך כל הדרך הייתה קשובה, דייקנית, חרוצה..ואישיות כמו שלה,מקצוענות ויידע רב מביאה להצלחה!תודה רבה עינב. אני בטוח שתצליחי ..כי מגיע לך!ממליץ בחום על עו"ד עינב הלד.רונן טסי.
עורכות דין תותחיות! מייצגות את אמא שלי בתאונה שעברה, מעניקות יחס וליווי אישי, מקצועיות, אנושיות, נותנות את מלוא התמיכה, תודה על הכל! עצה אישית ממני - לא לחשוב פעמיים, לא תצטערו!
עינב היקרה , ברכות לרגל משרדך החדש.מודה לך על כל הטוב והצדק שעשית עבורי.כל לקוח שיכנס למשרדך יזכה בשירות וזמינות שאין שניים לו .תודה רבה על הכל .נתנאל
עינב עורכת דין מקצועית אנושית וסבלנית.טיפול וליווי צמוד. היתה קשובה אליי מאוד.תמיד היה לי מענה מהיר על כל שאלה.אני ממליצה עליה בחום!!!
js_loader

תעודות רישיון עריכת דין של חדיד-הלד

תעודת בוגרת במשפטים מטעם המסלול האקדמי של המכללה למנהל - עורכת הדין עינב הלד
תעודת הסמכה למשפטים מטעם אוניברסיטת בר אילן - עורכת הדין רחל חדיד
עורכות הדין רחל חדיד ועינב הלד
רוצה להתייעץ עם עו״ד לגבי המקרה שלך?
השאירו פרטים לייעוץ ללא התחייבות

תפריט נגישות

Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 47 ביקורות
×
js_loader