הצטרפו אלינו

תביעת תאונת דרכים

עורכות הדין רחל חדיד ועינב הלד

לצערנו הרב, תאונות דרכים מתרחשות מדי יום ביומו, חלקן קלות וחלקן קשות וקטלניות, והלוואי והיה ניתן למנוע אותן או למזער את נזקיהן, עד כמה שניתן. יחד עם זאת, כדי לצמצם את ההתמודדות המאתגרת שלאחר תאונת הדרכים, חשוב להבין כמה דברים, את מי אפשר לתבוע ואילו פיצויים ניתן להשיג. אנו כאן לעשות סדר בבירוקרטיה שלאחר תאונת דרכים.

 

התמודדויות ואתגרים לאחר תאונת דרכים

מטבע הדברים, אדם שנפגע בתאונת דרכים נאלץ להתמודד עם הפגיעה הפיזית שנגרמה לו, בדרגת פגיעה כזו או אחרת, אשר פעמים רבות מלווה בנזקים משניים שהינם בעלי השלכות ניכרות המשנות את מציאות חייו, כגון אי יכולתו לעבוד ולהתפרנס, היזקקותו לעזרה בביצוע פעולות היומיום, הוצאות רפואיות שונות שעליו להוציא לצורך ריפויו, כאב וסבל רב ועוד.

לצד זה יש להוסיף את הבירוקרטיה המתישה עמה נאלץ הנפגע בתאונת דרכים להתמודד בהתנהלות מול חברת הביטוח בקבלת פיצוי כספי, אותו הוא אמור לקבל בגין הנזקים שנגרמו לו כתוצאה מהתאונה.

 

האם כל אדם שנפגע בתאונת דרכים זכאי לפיצוי כספי?

חוק פיצויים לנפגעי תאונות דרכים, תשל"ה-1975 ובשמו הידוע "חוק הפלת"ד", נחקק בזמנו כחוק סוציאלי שנועד לפצות את כל מי שנפגע בתאונת דרכים, ואין כל חשיבות לשאלה אם הוא אשם בתאונה אם לאו, למעט חריגים המנויים בחוק שלא יהיו זכאים לפיצוי על פי חוק זה, כגון נהג שנסע ללא ביטוח חובה ונפגע בתאונה, ועוד.

 

את מי תובעים במקרה של תאונת דרכים?

ישנם 3 מקרים בהם הנפגע יכול לקחת חלק בתאונת דרכים:

  • במקרה שהנפגע הוא הנהג, עליו להגיש את התביעה לחברת הביטוח המבטחת בביטוח חובה את הרכב בו הוא נהג.
  • במקרה שהנפגע הוא נוסע ברכב, עליו להגיש את התביעה לחברת הביטוח המבטחת בביטוח חובה את הרכב בו נסע.
  • במקרה שהנפגע הוא הולך רגל, עליו להגיש את התביעה לחברת הביטוח המבטחת בביטוח חובה את הרכב שפגע בו. במקרה שמדובר בתאונת "פגע וברח" על הנפגע להגיש את התביעה כנגד "קרנית", שזוהי קרן לפיצוי נפגעי תאונות דרכים.

 

טיפים חשובים עבור נפגעי תאונות דרכים

נפגעתם בתאונת דרכים? ריכזנו עבורכם מספר טיפים חשובים שנועדו למקסם את הפיצוי הכספי המגיע לכם מחברת הביטוח:

  1. דאגו להזמין או בקשו מאנשים במקום להזמין אמבולנס וניידת משטרה ובמידת האפשר, הקפידו לאסוף את פרטי העדים ולאסוף נתונים חשובים, כגון פרטי רישיון נהיגה של הנהגים המעורבים ופרטי הביטוח של הרכבים המעורבים.
  2. אל תהססו לפנות למיון לקבלת טיפול רפואי ראשוני ובאופן מידי, מסרו את הגרסה הראשונית לקרות התאונה באופן מפורט וברור, ואל תשכחו לציין את מלוא הפגיעות שנגרמו לכם כתוצאה מהתאונה.
  3. דאגו להמשך טיפול רציף ועקבי בכל התחומים בהם נפגעתם, ושתפו פעולה באופן מלא עם המלצות הגורמים הרפואיים.
  4. שמרו כל קבלה בגין כל הוצאה הקשורה לתאונה, כגון: מוניות, חניונים, דלק, רכישת תרופות וכיוצא באלה.
  5. הטיפ הכי חשוב – פנו לעורך דין מנוסה ומקצועי בתחום הנזיקין עם התמחות ספציפית בתאונות דרכים, על מנת שייעץ לכם וילווה אתכם החל מהשלב הראשוני ועל מנת שיסייע לכם לקבל את הפיצוי הגבוה ביותר בזמן הקצר ביותר.

 

טיפים חשובים עבור נפגעי תאונות דרכים

 

פיצויים אפשריים במקרה של תאונת דרכים

לאחר הגשת ראיות נוספות, חוות דעת של מומחים, חוות דעת רפואיים (אורטופד, פסיכיאטר וכו'…), תפקידו של עורך הדין התובע להוכיח לבית המשפט כי התובע סובל מליקויים רפואיים והינו זכאי לאחוזי נכות. על בית המשפט באמצעות המומחים שלו, לקבוע את אחוזי הנכות המגיעים לתובע. על אחוזי הנכות שייקבעו יתווספו פיצויים שמחושבים לפי פרמטרים שונים, גיל התובע, עיסוקו וכושר השתכרותו, פוטנציאל ההשתכרות העתידית, הוצאות רפואיות וכמובן עוגמת נפש ופיצויים על כאבים וסבל.

 

כפל פיצויים במקרה של תאונת דרכים

לאחר תאונת דרכים כאמור, ניתן וכדאי לתבוע את המוסד לביטוח לאומי ואת הביטוח חובה. אך חשוב לדעת כי לפי אחד מעקרונות הבסיס של דיני נזיקין, יש מניעה של כפל פיצויים. מה הכוונה? אמנם ניתן לתבוע בעבור אותו ארוע, אותה תאונת דרכים, את שני הגופים המקבילים, אך הפיצויים שיתקבלו מביטוח לאומי יקוזז מפיצויי ביטוח החובה

יחד עם זאת, אם רכש התובע ביטוח פרטי אחר, מעבר לביטוח החובה (שכשמו כן הוא, חובה לרכוש אותו בעת בעלות על רכב) – דווקא כן יוכל להגיש תביעה מקבילה על אותו ארוע תאונת דרכים ולקבל סל פיצויים נוסף על התביעה הרשמית והפיצויים מביטוח לאומי וחברת הביטוח של ביטוח החובה.

 

מדוע מומלץ לפנות לייצוג על ידי עורך דין במקרה של תאונת דרכים?

לכאורה, על פניו ניתן לחשוב שמדובר בהליך פשוט יחסית, שבו הנפגע שולח לחברת הביטוח מסמכים אודות פגיעתו, ולאחר דין ודברים קצר שבו חברת הביטוח דורשת מסמכים נוספים, ולאחר מספר התכתבויות בין הצדדים, בסופו של דבר חברת הביטוח משלמת לנפגע פיצוי כספי, הנפגע מצידו מקבל כסף ללא כל מאמץ מיוחד, ובכך תמה לה הפרשה. נשמע פשוט? בפועל, לצערנו, ההתנהלות רחוקה מכך.

 

בורחות מאחריות – האתגר של התמודדות מול חברות ביטוח במקרה של תאונת דרכים

חוק הפלת"ד מכיל סעיפים רבים ותקנות שהותקנו מכוחו. נפגעי תאונות דרכים מוצאים עצמם חסרי אונים בהתמודדות מול חברת הביטוח, משום שהם אינם מכירים את החוקים והתקנות על בוריים, הם חסרי ידע משפטי, כשלרוב הדבר ניכר בגובה הפיצוי הכספי הנמוך המוצע להם על ידי חברת הביטוח. דווקא ברגעי האמת בהם נפגע בתאונת דרכים זקוק לתמיכה כלכלית, חברות הביטוח מערימות קשיים ומתנערות מלשלם פיצוי הולם.

 

ניהול תביעת תאונת דרכים על ידי המומחים

בשל כל האמור למעלה, חשוב מאוד להיות מיוצג על ידי עורך דין תאונת דרכים מיומן ומקצועי, אשר מתמחה בתחום הנזיקין בכלל ובתחום תאונות דרכים בפרט. מומלץ לשכור את שירותיו של עורך דין תאונות דרכים כבר בשלב הראשון שלפני פנייה ראשונית לחברת הביטוח.

עורך דין תאונת דרכים מיומן ומקצועי ידע לבחון את המסמכים הרפואיים אשר מצויים בידי הנפגע, יפנה את הנפגע להשלמת מסמכים במידת הצורך, ישלח את המכתב הראשוני לחברת הביטוח ובכך יוריד מהנפגע עד כמה שניתן, את הנטל הרב בהתמודדות מול חברת הביטוח. באמצעות נקיטת צעדים מקצועיים ומחושבים, עורך דין תאונות דרכים יוכל לסייע לנפגע בתאונת דרכים לקבל את הפיצוי הגבוה ביותר בזמן הקצר ביותר.

תביעת תאונת דרכים
תביעת תאונת דרכים

 

למה אנחנו?

עורכות הדין רחל חדיד ועינב הלד, הנן עורכות דין וותיקות ובעלת ניסיון רב של כשני עשורים בתחום הנזיקין בכלל ובתחום תאונות דרכים בפרט, הן מכירות היטב את חוק הפלת"ד והתקנות שהוצאו מכוחו, יודעות להתמודד באופן מקצועי ויסודי מול הטענות המועלות על ידי חברות הביטוח, לרבות ניהול תביעות בבתי המשפט השונים, ומעניקות יחס אישי וצמוד ללקוחותיהם.

הנכם מוזמנים לפנות אל משרדנו חדיד – הלד עורכי דין לביטוח לאומי ונזקי גוף, אנחנו כאן בשבילכם!

אהבתם? שתפו!
עלול לעניין אתכם גם...
תביעת ביטוח סיעודי
תביעת ביטוח סיעודי

מבוטחים רבים מחכים לגיל הזקנה על מנת לבטח את עצמם בביטוח סיעודי, אך למעשה מקרים רבים ומצערים כבר הוכיחו כי גם אדם יכול להפוך לסיעודי

קרא עוד »
דרגת אי כושר יציבה
דרגת אי כושר יציבה

כאשר מתמודדים עם מצב רפואי המשפיע על היכולת לעבוד ולהתפרנס, חשוב לדעת כיצד לבקש סיוע מהמוסד לביטוח לאומי. במאמר זה, נפרט על דרגת אי כושר,

קרא עוד »
נכות נפשית
נכות נפשית

נכות נפשית, בניגוד לנכויות פיזיות, מתבטאת בתחושות, מחשבות והתנהגויות שקשה יותר למדוד. אנשים הסובלים מנכות נפשית מתמודדים לא אחת עם קשיים משמעותיים בחיי היום-יום ובחברה.

קרא עוד »
אל תלחמו לבד!
הערכת תביעה ללא התחייבות
לקוחות ממליצים
מצוין
5.0
היי אני מירי סלאמה רוצה להודותו ולומר כמה מילים לעורכת דין מס אחד.חלי חדיד היקרה .טיפלה בתיק שלי במשך שלוש שניםטיפלה בצורה הכי טובהולך חלי היקרה רוצה להודות לך על מסירותך המלאה ועל השירות המקצועיתמיד דאגת לומר לי מירי יהיה בסדר ואני באותו רגע האמנת לך.ובאמת שעשית את הכל בכדי שנגיע להסכם הכי טוב שיש .באמת שלא יכולתי לבקש עורכת דין יותר טוב מזה .אז חלוש היקרה השם ישמור אותך ותמשיכי לעשות את עבודתך הנאמנהישר כחבאהבה ענקית מירי סלאמה
עינב היא מלאך משמיים 💖 זמינה לכל שאלה ועצה, מסבירה עד הסוף על התהליך, תמיד גרמה לי להרגיש בנוח וככה גם יכולתי באמת לחלוק איתה הכל, היא סבלנית ומקצועית ופשוט בן אדם מדהים 🌸 אם אתם מחפשים עורכת דין שתילחם עבורכם הגעתם למקום הנכון!
הגעתי לפני כשנה למשרד חדיד הלד לרחל ועינב המקסימות שעדיין מטפלות לי במספר תיקים. משרד בוטיק מקסים, ומעבר למקצועיות ולידע הרב יש אוזן קשבת וזמינות לכול שאלה. ממליצה בחום 🙂
עינב טיפלה בנו עם המון סבלנות איכפתיות ודאגה, במקום שאנחנו נרדוף אחריה לקבל תשובות, היא רדפה אחרינו ולבסוף הצלחנו בזכותה לקבל את המיטב, הרבה מעבר למה שציפינו, יישר כוח !
עורכות הדין עינב החד וחלי חדיד הן סופר מקצועיות, חדות ואנושיות. סייעו רבות למספר חברים שלי מול המוסד לביטוח לאומי בהצלחה רבה. ממליצה עליהן בחום רב!
עורכות הדין עינב וחלי תודה תודה ועוד פעם תודה על כל מה שעשיתם ועוד עושים עבורי. הינכן בעלי יחסי אנוש מעולים, יכולת הקשבה ומענה מקצועי לכל שאלה. אני ממליץ לכל הזקוק לעזרת עו״ד לפנות אליכן.
לאחר עיכוב של יותר משלוש שנים בתביעת נזקי גוף מסיבות של עורכי דין אחרים, ניגשתי לעינב המקסימה שלא ויתרה ובמקצועיות שאין כמותה, ליוותה אותי עד רגע קבלת העברה לחשבון.פשוט כיף לדעת שיש על מי לסמוך!
חדיד + הלד..עורכות דין..מקצועיות אנושיותטיפול מהיר וצמודיחס אישי...רוצה להודות לכם אל השירות המקצועי...ממליצה בחום😍😍😍😍.לאה ס...
עו"ד רחל חדיד יצגה אותי למעלה מ 10 שנים בהצלחות רבות. עו"ד רחל מקצועית עניינית, אוזן קשבת, סבלנות, מסבירה על כל שלב בייצוג, כשמשאירים הודעה חוזרת ללקוח, חייכנית, אין לי שום ספק שכל הלקוחות יהיו מרוצים.בהזדמנות זו מאחל לה ולכל הצוות והמשכן החדש שלה בראשונים ראשון לציון, מאחל לכולם חג שמח, שנה טובה, שנה של שגשוג. אושר, בריאות ואריכות ימים.
עורכות הדין רחלי ועינב מקצועיות מאוד, יחסי אנוש מעולים, יודעות ועושות את העבודה. ממליצה מאוד כל מי שצריך עורך דין זו הכתובת.
עורכת הדין רחל חדיד ועורכת הדין עינב הלד מציעות ללקוחותיהן ניסיון משמעותי בדיני נזיקין. שתיהן בעלות עשרות שנות ניסיון והתדיינות משפטית בנזקי גוף, ביטוח לאומי, רשלנות רפואית (גם במקרים של נתיחה שלאחר המוות) ומספקות משאבים מקיפים שיעזרו לך, כלקוח, גם נגד ארגונים שהאדם מן היישוב עשוי לחשוב שהם "גדולים עליו". ובכן, לא. היחס הוא אישי, השירות הוא איכותי והמענה על שאלות הוא מעל ומעבר למקצועי.
אז אני חייבת לפרגן מכל הלב לעו"ד עינב הלד. מעבר לטיפול המקצועי והידע שהפגינה, היא אישה מדהימה! מהרגע שפניתי אליה היא הייתה סבלנית,אכפתית, קשובה, חושבת, משתפת ודואגת. הכל עם החיוך הנפלא שלה שעובר גם בשיחת טלפון. תודה לבורא עולם שהפגיש בנינו! מאחלת לה ולשותפתה שפע ברכה והצלחה! יישר כוח!
ממליצה בחום על שירותיהן של עו"ד עינב הלד ורחל חדיד. עינב ליוותה אותי במהלך כל התקופה בה נלחמנו בגוף המאמלל הידוע בשם ביטוח לאומי, דאגה לי בכנות אמיתית, שמרה איתי על קשר מתמיד, אפילו כאבה בכאבי.בסופו של דבר, עינב השיגה עבורי לא רק את הקצבה אליה אני זכאית, אלא גם סכום חד"פ נוסף בעבור שנה אחורה, סכום שלא ציפיתי לקבל ולא חשבתי שבכלל אפשרי שאקבל.לסיכום, מדובר בעורכות דין מצוינות בעלות רמת רגישות גבוהה מאד(דבר אשר מצוין עבור מתמודדי נפש) שבאמת מבצעות את עבודתן על הצד הטוב ביותר.
תפילתי אליך בורא יקר, הענק לרחל חדיד ועינב הלד ולמשפחותיהן הצלחה ומאור מוביל דרך. הענק מאורך הזוהר, הענק להן הצלחה ומאור כגודל טוב ליבן הגדול וכגודל פינת הלב העוטפת, כגודל הנתינה שהן מעניקות לכל אדם באשר הוא . מנצחיותך המוארת בורא יקר תפילתי לרחל ועינב מפינת ליבי יחד עם אורך. אמן 🙏
עינב ורחל המהממות,תודה רבה לכן על כל העזרה והמסירות שליוויתן אותי בכלהתהליך במקצועיות רבה ובזכותכן קיבלתי את כל מה שמגיע לי. יישר כח גדול! שתמשיכו ותצליחו בהמשך הדרך
עו"ד רחל חדיד יצגה אותנו בערעור מול בטוח לאומי.הייתה מקסימה, קשובה, איכפתית, סבלנית וזמינה לאורך כל הטיפול. ייצגה אותנו בצורה מקצועית ורהוטה. תודה שבזכותך קיבלנו את מה שהגיע לנו.
רחל ועינב תודה רבה לכן על הכל אתן עזרתן לי במהירות וביעילות מירבית תוך זמן קצר להשיג לי את זכיותי ואני אמליץ על השירות המקצועי והאדיב שקיבלתי מכן בכל מקוםאין עליכן תודה רבה על הכלבברכה ,אסף סימון
אני כותבת כדי להמליץ על עינב הלד כעורכת דין יוצאת דופן לצרכיך המשפטיים. היה לי העונג לעבוד עם עינב והתרשמתי מהיסודיות מהמקצועיות, המומחיות והמסירות שלה להשגת התוצאה הטובה ביותר עבור.עינב הלד בעלת ניסיון עשיר בתחום המשפט, היא הפגינה בעקביות הבנה עמוקה של הסוגיות המשפטיות העומדות על הפרק, כמו גם מחויבות חזקה להגנה על האינטרסים של הלקוח. היא תמיד הייתה זמינה לענות על שאלות, לספק הנחיות ולהציע ייעוץ אסטרטגי לאורך כל מהלך התיק.בנוסף לידע והכישורים המשפטיים שלה יש לעינב גם כישורי תקשורת יוצאי דופן. היא מסוגלת להסביר בבירור מושגים ונהלים משפטיים מורכבים בצורה קלה להבנה.בסך הכל, אני לא יכולה להמליץ מספיק על עינב אני בטוחה שהיא תיהיה נכס לכל מי שזקוק לייצוג משפטי.
הייתי רוצה להגיד שהתהליך עם עינב היה מאוד מיקצועי והנושא היה מאוד רגיש ופשוט היא ידעה איך לגשת אליו ובכלל שמדובר בילדה האכפתיות וגישה משנה הכולתודה רבה לך עינב היקרה שנדע רק טוב שיהיה לכן בהצלחה❤️
אני נכה צה״ל אשר נפצעתי בפיגוע ירי וימים נלחמתי על החיים שלי הצלחתי לחזור לחיים וקבלתי צל״ש ועיטור המופת על תפקודי באירוע נתקלתי בבעיה מול חברת הראל עורכת הדין חדיד ומשרדה עזרו לי מאוד באופן מקצועי וליווי אישי תוך התחשבות במצבי הלא פשוט תודה לכם על הכל והרבה בזכותכם המשכתי לחיות בכבוד ממליץ לכול אדם שנתקל בבעיות כאלו שייוצג על ידי המשרד שלכם שאלוהים יברך אותם אמן
עו"ד רחל חדיד הינה מקצועית בחסד עליון ובעלת ניסיון רב שבא לידי ביטוי בין היתר בידע רב ובתשובות מדוייקות שעוזרות לך להבין את המצב המשפטי לאשורו. כל זאת בנוסף להיותה אנושית ומקסימה.מומלצת מכל הלב.
מזל טוב ובהצלחה רבה במשרד החדשומדהים שלכן בעזריאלי רשלצ" שלכן,ובהזדמנות זו הביע את תודתי הרבה לרחלי חדיד עוד הדין שבזכותה המיקצועית זכיתי להכרה הוגנת בנכותי המוצדקת לאחר מאבק עיקש שלא צלח ללא הייצוג שלך מול המוסד לביטוח לאומי💪🙏👑
רחל מייצגת אותי בנושא תאונת דרכים,קודם לכל רחל משדרת מקצועיות אמינות ולא פחות חשוב אנושיות, אני יודעת בביטחון שהיא עושה הכל כדי להצליח.ממליצה בחום
הכרתי את עינב וחלי דרך חברים,התרשמתי מאוד מהןעורכות דין ברמה גבוהה, מאוד מקצועיות, הסבירו לי בצורה מאוד ברורה ומובנת את הדברים. הוגנות מאוד והכי חשוב אנושיות.ממליצה בחום רב
עורכת הדין רחלי חדידכשאנו מחפשים עו״ד טוב אנו מחפשים אדם שישמור עלינו , שיגן עלינו ועל הזכויות שלנו. שיבין אותנו….עו״ד שילמד את האירוע את הבעייה ויידע לסכם ולהציג את החומרים בשבילך , שילחם עבורך ויגן עליך ועל הזכיות שלך.עו״ד רחלי חדיד, היא שילוב, אישה מדהימה אישה חדה, חריפות, מקצועית עם חשיבה יצירתית, אנושית, נעימה איכפתית עיניינית לצד היותה רגישה מאד, קשובה ביותר ישרה עם טוב לב וסבלנות רבה.תודה רחלי יקרה, על שנתיים בו את מלווה אותנו בהליך לא פשוט מורכב מאוד …תודה על הייעוץ הליווי וההכוונה , את נדירה! מוכשרת מקצועית, יסודית, בעלת ניסיון רב, פועלת תמיד בתיאום מלא עם הלקוח, וכל זאת בשקיפות מלאה ואמינות בלתי מתפשרת. דואגת ללקוחותיך וזמינה בכל שעה.אנחנו בשלבי סיום של ההליך המשפטי ואין לנו ספק שהוא יוכתר בהצלחה בע״ה ואין ספק שזה הרבה בזכותך .רחלי ההליך ארוך והיית שם לאורך כל הדרך עם ייעוץ מדהים ומקצועיות עד אין סוף.היכולת שלך לקחת את האירוע בסבלנות רבה לפשט אותו ולתת פתרון והכוונה נובע ממקצועיות וידע שיש לך!!!בנוסף את גם אישיות מדהימה ותומכת.אני ממליצה עלייך בחום ואני סמוכה ובטוחה שבמידה ואזדקק שוב ליעוץ משפטי אפנה רק אלייך.את יודעת להכווין לייעץ והכל מתוך מקום של הכלה,ידע,ניסיון, כישרון ויושרה מקצועית !המשיכי כך! חסרים עו״ד כמוך בתחוםמעריכה אותך מאוד💖שרה כהן
החוויה שלי מול עו"ד עינב הלדאני עובד איתה בשוטף על תיק תאונה.חייב לציין: השירות,היחס,הדאגה הם בסדר ראש עדיפויות אצלה! מקצוענית במקסימום.מודה לך על דר נעימה ואנושיתממליץ בחום כי אצלה תקבלו ביטחון ושקט נפשיואת הטיפול הכי טוב ואכפתי.מודה לך על כל הדרך ואמליץ עליך לכל המכרים שלי:)
ברצוני לומר תודה,תודה שהאמנם ,תמכתם ובעיקר שהייתם שם.תודה שמעבר לדפים ראיתם אותי קודם כל כאדם.תודה על הליווי החם והמחבק לאורך כל הדרך,תודה על הליווי החם האכפתיות והדאגה .מאחל לכם הצלחה במשרד החדשירון אלימלך
האמת..אין מספיק מקום לכתוב הכל.."עו"ד עינב הלד" ייצגה אותי בתיק שרבים מעו"ד שהתייעצתי..אמרו לי "אתה בבעיה גדולה" ולא התלהבו לקחת את הייצוג בתיק. כשהגעתי למשרד של עינב..הרגשתי שאני במקום טוב. עינב האמינה בתיק שהצדק ייעשה וכך היה. 3 שנים של מאבק וייצוג ברמה הכי גבוהה ..תוך ניהול של דיונים בבתי משפט מול מומחים מטעם התביעה , הצליחה עינב במיקצועיותה ובנחישות רבה להביא פסק דין של זכייה לטובתי והוצ' משפט.אני רוצה לציין שעינב לאורך כל הדרך הייתה קשובה, דייקנית, חרוצה..ואישיות כמו שלה,מקצוענות ויידע רב מביאה להצלחה!תודה רבה עינב. אני בטוח שתצליחי ..כי מגיע לך!ממליץ בחום על עו"ד עינב הלד.רונן טסי.
עורכות דין תותחיות! מייצגות את אמא שלי בתאונה שעברה, מעניקות יחס וליווי אישי, מקצועיות, אנושיות, נותנות את מלוא התמיכה, תודה על הכל! עצה אישית ממני - לא לחשוב פעמיים, לא תצטערו!
עינב היקרה , ברכות לרגל משרדך החדש.מודה לך על כל הטוב והצדק שעשית עבורי.כל לקוח שיכנס למשרדך יזכה בשירות וזמינות שאין שניים לו .תודה רבה על הכל .נתנאל
עינב עורכת דין מקצועית אנושית וסבלנית.טיפול וליווי צמוד. היתה קשובה אליי מאוד.תמיד היה לי מענה מהיר על כל שאלה.אני ממליצה עליה בחום!!!
js_loader

תעודות רישיון עריכת דין של חדיד-הלד

תעודת בוגרת במשפטים מטעם המסלול האקדמי של המכללה למנהל - עורכת הדין עינב הלד
תעודת הסמכה למשפטים מטעם אוניברסיטת בר אילן - עורכת הדין רחל חדיד
עורכות הדין רחל חדיד ועינב הלד
רוצה להתייעץ עם עו״ד לגבי המקרה שלך?
השאירו פרטים לייעוץ ללא התחייבות

תפריט נגישות

Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 47 ביקורות
×
js_loader