הצטרפו אלינו

זכויות פוסט טראומה משרד הביטחון – מלחמת חרבות ברזל 2023

עורכות הדין רחל חדיד ועינב הלד

מלחמת חרבות ברזל נפתחה עם אירועי השבת השחורה בה נרצחו ונפגעו אזרחים וחיילים רבים. הפגיעות הפיזיות והאירועים סביב התקיפה הינם בעלי פוטנציאל לפיתוח פוסט טראומה, הן אצל האזרחים והן אצל אנשי כוחות הביטחון שהשתתפו באירועים השונים. אין כיום הבנה או שיטה לומר מי יפתח פוסט טראומה ומי לא. במאמר זה נרחיב על זכויות פוסט טראומה משרד הביטחון לאחר מלחמת חרבות ברזל.

 

מהי פוסט טראומה?

פוסט טראומה ( הפרעה בתר-חבלתית PTSD-Post Traumatic Stress Disorder ) הינה הפרעה נפשית אשר מופיעה בדרך כלל לאחר חשיפה לאירועים טראומטיים ומצבים של סכנת חיים, כגון השתתפות בקרבות, פינוי פצועים, התמודדות עם חיילים לצוות שנהרגו וכדומה. גם במלחמת חרבות ברזל, מלחמה עקובה מדם, חווים החיילים והחיילות אירועים טראומטיים שונים שיכולים לבוא לידי ביטוי בעתיד כפוסט טראומה.

פוסט טראומה משפיעה על מהלך החיים התקין ועלולה לגרום לפגיעה משמעותית במישורי החיים השונים לרבות פגיעה תעסוקתית, פגיעה חברתית, פגיעה בתפקוד המשפחתי ופגיעה בתפקוד הזוגי.

 

שחרור מהשירות טרם הגשת תביעה

את התביעה להכרה בפוסט טראומה מוטב להגיש כמה שיותר מהר ( גם במהלך השירות עצמו ), שכן חלה על תביעות אלה התיישנות של 3 שנים. כלומר, עד 3 שנים לאחר השחרור ניתן להגיש תביעה להכרה בפוסט טראומה שהתרחשה במהלך השירות הצבאי.

שלבי תביעת הזכויות בגין פוסט טראומה ממשרד הביטחון

על מנת להתחיל במיצוי הזכויות עקב פוסט טראומה עבור נפגעי מלחמת חרבות ברזל, יש להגיש תביעה לאגף השיקום במשרד הביטחון. תהליך התביעה נחלק לשניים:

  1. שלב ההכרה – בשלב זה פונים אל קצין התגמולים במשרד הביטחון על מנת שיאשר כי קיים קשר סיבתי בין האירוע המזכה ובין הפגיעה בתובע. כמובן, שיש להציג מסמכים רפואיים המעידים על קיומה של פוסט טראומה ועל דרכי ההתמודדות והטיפול בה. במידת הצורך, מומלץ להוסיף גם חוות דעת פסיכיאטריות ( ניתן לצרף לתביעה הן חוות דעת של הקב"ן הצבאי והן של רופא פסיכיאטר פרטי ) . קראו עוד על תהליך התביעה מול משרד הביטחון.
  2. שלב קביעת התגמול – לאחר שקצין התגמולים אישר את הקשר הסיבתי, תתכנס ועדה רפואית בנוכחות רופאים מומחים בתחום ותקבע את גובה אחוזי הנכות להם זכאי התובע. בנוסף, יקבעו לו סעד כספי וטיפולי.

 

פיצויים מכוח זכויות פוסט טראומה משרד הביטחון

את הפיצוי לנפגעי פוסט טראומה כתוצאה ממלחמת חרבות ברזל, בדומה לפיצויים הניתנים בעקבות אירועים ומלחמות קודמות, ניתן לקבל רק לאחר שהתובעים הוכרו על ידי משרד הביטחון ונקבעה להם דרגת נכות נפשית. כאשר נקבעה נכות עד לשיעור של 10%, התובע לא יהיה זכאי לפיצוי כספי אלא רק לליווי טיפולי.

כאשר נקבעת לתובע נכות הנעה בין 10% ל – 19% אחוזי נכות, הוא יהיה זכאי לקבל מענק כספי חד פעמי. גובה המענק ינוע בין 57,353 ₪ ועד 216,932 ₪ בהתאם לחומרת הפגיעה, כמובן, כמפורט בטבלה הבאה:

טבלת אחוזי נכות משרד הביטחון – למענק פיצויים

מעודכנת ל – 1.1.23

10% 57,353 ₪
11% 73,018 ₪
12% 90,490 ₪
13% 107,005 ₪
14% 123,415 ₪
15% 139,399 ₪
16% 157,189 ₪
17% 174,236 ₪
18% 192,132 ₪
19% 216,932 ₪

 

תובע אשר נקבעה לו נכות מעל 20%, יהיה זכאי לקצבה חודשית בהתאם לשיעור הנכות הספציפי. כל מי שהוכר על ידי משרד הביטחון זכאי ללא קשר לשיעור הנכות למימון של הטיפולים הנפשיים, לסל שיקום ולהטבות נוספות.

 

מה שווי אחוזי נכות בתביעות משרד הביטחון?

שווי 1% נכות, עומד נכון ל -1.1.23, על סך של 531 ש"ח, כך שסכום הקצבה החודשי במקרה של 20% נכות יעמוד על 1,062 ₪ ובמקרה של 30% על  1,593 ₪ וכך הלאה. תובע שהוכר כבעל פוסט טראומה ונקבעו לו 100% נכות יקבל קצבה חודשית בסך 5,310 ₪. כאמור, על מנת להיות זכאים למענק או לקצבה על התובע לעבור תהליך ארוך וממושך הכולל בדיקה מעמיקה של התיק הרפואי על על ידי קצין התגמולים ועל ידי ועדה רפואית של משרד הביטחון.

טבלת אחוזי נכות משרד הביטחון – לקצבה חודשית

מעודכנת ל – 1.1.23

20% 1,062 ₪
30% 1,593 ₪
40% 2,124 ₪
50% 2,655 ₪
60% 3,186 ₪
70% 3,717 ₪
80% 4,248 ₪
90% 4,779 ₪
100% 5,310 ₪
100%+ 7,434 ₪

 

ועדה רפואית מטעם משרד הביטחון – כל מה שצריך לדעת

הוועדה הרפואית הראשונה אליה נשלחים תובעים שהוכרו נקראת הוועדה המחוזית והיא מורכבת מלפחות רופא אחד, פסיכיאטר במקרה של פוסט טראומה ומזכיר הוועדה. הפסיכיאטר ישמע את תלונותיו של התובע, ישמע את עורך הדין המייצג את התובע במידה והוא מיוצג, ויבחן את המסמכים הרפואיים המצורפים.

לאחר הבדיקה התובע יוצא מהחדר והוועדה כותבת את החלטותיה. החלטת קצין התגמולים לעניין אחוזי הנכות ופרוטוקול הוועדה הרפואית נשלחים לתובע עד 3 חודשים מעת הופעתו בפני הוועדה. ניתן להגיש ערר על החלטת הוועדה הרפואית, אז התביעה עוברת לדיון בפני הוועדה העליונה במשרד הביטחון.

הופעה בפני ועדה רפואית – חשוב לדעת!

כעורכות דין מנוסות בייצוג בוועדות רפואיות, אנחנו מבינות ומכירות את ההתרגשות הכרוכה במעמד. הרבה תובעים מתבלבלים או נרגשים מדי מכדי לתאר את מצב הנפשי בצורה נכונה וכך מקטינים את הסיכוי שלהם לקבל את הפיצוי הראוי והמתאים.

לכן, הכנו 4 טיפים שיעזרו לכם לעמוד מול הוועדה ולספר את מה שעובר עליכם בביטחון ובנחישות:

  1. הגעה בזמן – זמנה של הוועדה קצוב. חשוב להגיע לפחות רבע שעה תחילת הדיון. במקרים בהם התובע מאחר יותר מכמה דקות, חברי הוועדה רשאים לדחות את הדיון בתביעה.
  2. זיהוי התובע – חשוב להביא לדיון תעודה מזהה מטעם המדינה כגון רישיון נהיגה או תעודת זהות. במידה ולא ניתן לזהות את התובע באופן רשמי, הדיון נדחה והוועדה תתכנס בתאריך אחר.
  3. ליווי תומך – תובעים רבים מאמינים כי הם יכולים לייצג את עצמם הכי טוב, אך דווקא בוועדות מסוג זה  מוטב שייצוג התובע יעשה על ידי עורך דין המתמחה בוועדות משרד הביטחון או על ידי בן משפחה.
  4. מסמכים רפואיים עדכניים – במידה והתובע קיבל מסמכים רפואיים המעידים על שינוי במצבו הנפשי, מוטב שיביא איתו גם את מסמכי המקור וגם את מסמכי ההעתקים. מסמכי המקור נשארים ברשותו, אך ההעתקים נשארים בידי הוועדה ומצורפים אל תיק התביעה לצורך תיעוד.

 

ליווי שיקומי בתחום התעסוקה

במסגרת זכויות פוסט טראומה משרד הביטחון, מי שהוכר כנכה צה"ל זכאי גם לליווי שיקומי בתחום התעסוקה. מטרת השיקום התעסוקתי היא לשלב את התובע שהוכר כפגוע הנפש במעגל העבודה בהתאם לכישוריו ויכולותיו ובכפוף למגבלותיו. יועץ תעסוקתי של אגף השיקום ילווה את תהליך חיפוש העבודה החל משלב ההשמה, אורך תקופת המיונים ובמשך תקופת ההסתגלות בעבודה.

ניתן במסגרת השיקום התעסוקתי לקבל סיוע בלימודים אקדמיים והכשרה מקצועית.

זכויות פוסט טראומה משרד הביטחון - מלחמת חרבות ברזל 2023זכויות פוסט טראומה משרד הביטחון - מלחמת חרבות ברזל 2023
זכויות פוסט טראומה משרד הביטחון – מלחמת חרבות ברזל 2023

 

מיצוי זכויות פוסט טראומה משרד הביטחון

אם נפגעתם במסגרת מלחמת חרבות ברזל וזקוקים לסיוע במיצוי זכויות פוסט טראומה משרד הביטחון משרד עורכות דין חדיד הלד היא הכתובת בדיוק עבורכם. עורכות הדין במשרד מנוסות בתביעות משרד הביטחון והן יכולות לסייע לכם להגיע למיצוי מיטבי של זכויותיכם מול אגף השיקום. אנו מבינות כמה מבלבלת ההתנהלות לאחר פגיעה יכולה להיות ואנו יכולות לעשות לכם סדר במיצוי הזכויות.

אהבתם? שתפו!
עלול לעניין אתכם גם...
תאונה בבית ספר
תאונה בבית ספר

תאונות בבית הספר הן אירועים בלתי צפויים שבהם תלמידים, מורים או אנשי צוות אחרים נפצעים או ניזוקים בזמן שהם נמצאים בשטח בית הספר או משתתפים

קרא עוד »
פטור ממס הכנסה לנכה
פטור ממס הכנסה לנכה

מדינת ישראל והרשויות מסייעות לאנשים שהוכרו כבעלי נכות ומעניקה להן הנחות והטבות שונות שעוזרות להם להתמודד עם חיי היום יום. אחת מההטבות היא פטור ממס

קרא עוד »
זכויות תשושי נפש
זכויות תשושי נפש

מחלות רבות מזוהות עם אוכלוסיית הגיל השלישי: סרטן, דימנציה, סרקופוניה ( דלדול שרירים ), אוסטאופורוזיס ועוד. אך ישנה מחלה שלא "מדברים" עליה בתקשורת והמודעות אליה

קרא עוד »
קצבה מיוחדת לנפגע עבודה
קצבה מיוחדת לנפגע עבודה

רבים מאיתנו יודעים כי במידה והיינו מעורבים בתאונת עבודה, עומדת בפנינו הזכות להגיש תביעה למוסד לביטוח לאומי ולבקש קצבת נכות מעבודה. אך עבור עובדים שנפגעו

קרא עוד »
אל תלחמו לבד!
הערכת תביעה ללא התחייבות
לקוחות ממליצים
מצוין
5.0
עורכות הדין עינב וחלי תודה תודה ועוד פעם תודה על כל מה שעשיתם ועוד עושים עבורי. הינכן בעלי יחסי אנוש מעולים, יכולת הקשבה ומענה מקצועי לכל שאלה. אני ממליץ לכל הזקוק לעזרת עו״ד לפנות אליכן.
לאחר עיכוב של יותר משלוש שנים בתביעת נזקי גוף מסיבות של עורכי דין אחרים, ניגשתי לעינב המקסימה שלא ויתרה ובמקצועיות שאין כמותה, ליוותה אותי עד רגע קבלת העברה לחשבון.פשוט כיף לדעת שיש על מי לסמוך!
חדיד + הלד..עורכות דין..מקצועיות אנושיותטיפול מהיר וצמודיחס אישי...רוצה להודות לכם אל השירות המקצועי...ממליצה בחום😍😍😍😍.לאה ס...
עו"ד רחל חדיד יצגה אותי למעלה מ 10 שנים בהצלחות רבות. עו"ד רחל מקצועית עניינית, אוזן קשבת, סבלנות, מסבירה על כל שלב בייצוג, כשמשאירים הודעה חוזרת ללקוח, חייכנית, אין לי שום ספק שכל הלקוחות יהיו מרוצים.בהזדמנות זו מאחל לה ולכל הצוות והמשכן החדש שלה בראשונים ראשון לציון, מאחל לכולם חג שמח, שנה טובה, שנה של שגשוג. אושר, בריאות ואריכות ימים.
עורכות הדין רחלי ועינב מקצועיות מאוד, יחסי אנוש מעולים, יודעות ועושות את העבודה. ממליצה מאוד כל מי שצריך עורך דין זו הכתובת.
עורכת הדין רחל חדיד ועורכת הדין עינב הלד מציעות ללקוחותיהן ניסיון משמעותי בדיני נזיקין. שתיהן בעלות עשרות שנות ניסיון והתדיינות משפטית בנזקי גוף, ביטוח לאומי, רשלנות רפואית (גם במקרים של נתיחה שלאחר המוות) ומספקות משאבים מקיפים שיעזרו לך, כלקוח, גם נגד ארגונים שהאדם מן היישוב עשוי לחשוב שהם "גדולים עליו". ובכן, לא. היחס הוא אישי, השירות הוא איכותי והמענה על שאלות הוא מעל ומעבר למקצועי.
אז אני חייבת לפרגן מכל הלב לעו"ד עינב הלד. מעבר לטיפול המקצועי והידע שהפגינה, היא אישה מדהימה! מהרגע שפניתי אליה היא הייתה סבלנית,אכפתית, קשובה, חושבת, משתפת ודואגת. הכל עם החיוך הנפלא שלה שעובר גם בשיחת טלפון. תודה לבורא עולם שהפגיש בנינו! מאחלת לה ולשותפתה שפע ברכה והצלחה! יישר כוח!
ממליצה בחום על שירותיהן של עו"ד עינב הלד ורחל חדיד. עינב ליוותה אותי במהלך כל התקופה בה נלחמנו בגוף המאמלל הידוע בשם ביטוח לאומי, דאגה לי בכנות אמיתית, שמרה איתי על קשר מתמיד, אפילו כאבה בכאבי.בסופו של דבר, עינב השיגה עבורי לא רק את הקצבה אליה אני זכאית, אלא גם סכום חד"פ נוסף בעבור שנה אחורה, סכום שלא ציפיתי לקבל ולא חשבתי שבכלל אפשרי שאקבל.לסיכום, מדובר בעורכות דין מצוינות בעלות רמת רגישות גבוהה מאד(דבר אשר מצוין עבור מתמודדי נפש) שבאמת מבצעות את עבודתן על הצד הטוב ביותר.
תפילתי אליך בורא יקר, הענק לרחל חדיד ועינב הלד ולמשפחותיהן הצלחה ומאור מוביל דרך. הענק מאורך הזוהר, הענק להן הצלחה ומאור כגודל טוב ליבן הגדול וכגודל פינת הלב העוטפת, כגודל הנתינה שהן מעניקות לכל אדם באשר הוא . מנצחיותך המוארת בורא יקר תפילתי לרחל ועינב מפינת ליבי יחד עם אורך. אמן 🙏
עינב ורחל המהממות,תודה רבה לכן על כל העזרה והמסירות שליוויתן אותי בכלהתהליך במקצועיות רבה ובזכותכן קיבלתי את כל מה שמגיע לי. יישר כח גדול! שתמשיכו ותצליחו בהמשך הדרך
עו"ד רחל חדיד יצגה אותנו בערעור מול בטוח לאומי.הייתה מקסימה, קשובה, איכפתית, סבלנית וזמינה לאורך כל הטיפול. ייצגה אותנו בצורה מקצועית ורהוטה. תודה שבזכותך קיבלנו את מה שהגיע לנו.
רחל ועינב תודה רבה לכן על הכל אתן עזרתן לי במהירות וביעילות מירבית תוך זמן קצר להשיג לי את זכיותי ואני אמליץ על השירות המקצועי והאדיב שקיבלתי מכן בכל מקוםאין עליכן תודה רבה על הכלבברכה ,אסף סימון
אני כותבת כדי להמליץ על עינב הלד כעורכת דין יוצאת דופן לצרכיך המשפטיים. היה לי העונג לעבוד עם עינב והתרשמתי מהיסודיות מהמקצועיות, המומחיות והמסירות שלה להשגת התוצאה הטובה ביותר עבור.עינב הלד בעלת ניסיון עשיר בתחום המשפט, היא הפגינה בעקביות הבנה עמוקה של הסוגיות המשפטיות העומדות על הפרק, כמו גם מחויבות חזקה להגנה על האינטרסים של הלקוח. היא תמיד הייתה זמינה לענות על שאלות, לספק הנחיות ולהציע ייעוץ אסטרטגי לאורך כל מהלך התיק.בנוסף לידע והכישורים המשפטיים שלה יש לעינב גם כישורי תקשורת יוצאי דופן. היא מסוגלת להסביר בבירור מושגים ונהלים משפטיים מורכבים בצורה קלה להבנה.בסך הכל, אני לא יכולה להמליץ מספיק על עינב אני בטוחה שהיא תיהיה נכס לכל מי שזקוק לייצוג משפטי.
הייתי רוצה להגיד שהתהליך עם עינב היה מאוד מיקצועי והנושא היה מאוד רגיש ופשוט היא ידעה איך לגשת אליו ובכלל שמדובר בילדה האכפתיות וגישה משנה הכולתודה רבה לך עינב היקרה שנדע רק טוב שיהיה לכן בהצלחה❤️
אני נכה צה״ל אשר נפצעתי בפיגוע ירי וימים נלחמתי על החיים שלי הצלחתי לחזור לחיים וקבלתי צל״ש ועיטור המופת על תפקודי באירוע נתקלתי בבעיה מול חברת הראל עורכת הדין חדיד ומשרדה עזרו לי מאוד באופן מקצועי וליווי אישי תוך התחשבות במצבי הלא פשוט תודה לכם על הכל והרבה בזכותכם המשכתי לחיות בכבוד ממליץ לכול אדם שנתקל בבעיות כאלו שייוצג על ידי המשרד שלכם שאלוהים יברך אותם אמן
עו"ד רחל חדיד הינה מקצועית בחסד עליון ובעלת ניסיון רב שבא לידי ביטוי בין היתר בידע רב ובתשובות מדוייקות שעוזרות לך להבין את המצב המשפטי לאשורו. כל זאת בנוסף להיותה אנושית ומקסימה.מומלצת מכל הלב.
מזל טוב ובהצלחה רבה במשרד החדשומדהים שלכן בעזריאלי רשלצ" שלכן,ובהזדמנות זו הביע את תודתי הרבה לרחלי חדיד עוד הדין שבזכותה המיקצועית זכיתי להכרה הוגנת בנכותי המוצדקת לאחר מאבק עיקש שלא צלח ללא הייצוג שלך מול המוסד לביטוח לאומי💪🙏👑
רחל מייצגת אותי בנושא תאונת דרכים,קודם לכל רחל משדרת מקצועיות אמינות ולא פחות חשוב אנושיות, אני יודעת בביטחון שהיא עושה הכל כדי להצליח.ממליצה בחום
הכרתי את עינב וחלי דרך חברים,התרשמתי מאוד מהןעורכות דין ברמה גבוהה, מאוד מקצועיות, הסבירו לי בצורה מאוד ברורה ומובנת את הדברים. הוגנות מאוד והכי חשוב אנושיות.ממליצה בחום רב
עורכת הדין רחלי חדידכשאנו מחפשים עו״ד טוב אנו מחפשים אדם שישמור עלינו , שיגן עלינו ועל הזכויות שלנו. שיבין אותנו….עו״ד שילמד את האירוע את הבעייה ויידע לסכם ולהציג את החומרים בשבילך , שילחם עבורך ויגן עליך ועל הזכיות שלך.עו״ד רחלי חדיד, היא שילוב, אישה מדהימה אישה חדה, חריפות, מקצועית עם חשיבה יצירתית, אנושית, נעימה איכפתית עיניינית לצד היותה רגישה מאד, קשובה ביותר ישרה עם טוב לב וסבלנות רבה.תודה רחלי יקרה, על שנתיים בו את מלווה אותנו בהליך לא פשוט מורכב מאוד …תודה על הייעוץ הליווי וההכוונה , את נדירה! מוכשרת מקצועית, יסודית, בעלת ניסיון רב, פועלת תמיד בתיאום מלא עם הלקוח, וכל זאת בשקיפות מלאה ואמינות בלתי מתפשרת. דואגת ללקוחותיך וזמינה בכל שעה.אנחנו בשלבי סיום של ההליך המשפטי ואין לנו ספק שהוא יוכתר בהצלחה בע״ה ואין ספק שזה הרבה בזכותך .רחלי ההליך ארוך והיית שם לאורך כל הדרך עם ייעוץ מדהים ומקצועיות עד אין סוף.היכולת שלך לקחת את האירוע בסבלנות רבה לפשט אותו ולתת פתרון והכוונה נובע ממקצועיות וידע שיש לך!!!בנוסף את גם אישיות מדהימה ותומכת.אני ממליצה עלייך בחום ואני סמוכה ובטוחה שבמידה ואזדקק שוב ליעוץ משפטי אפנה רק אלייך.את יודעת להכווין לייעץ והכל מתוך מקום של הכלה,ידע,ניסיון, כישרון ויושרה מקצועית !המשיכי כך! חסרים עו״ד כמוך בתחוםמעריכה אותך מאוד💖שרה כהן
החוויה שלי מול עו"ד עינב הלדאני עובד איתה בשוטף על תיק תאונה.חייב לציין: השירות,היחס,הדאגה הם בסדר ראש עדיפויות אצלה! מקצוענית במקסימום.מודה לך על דר נעימה ואנושיתממליץ בחום כי אצלה תקבלו ביטחון ושקט נפשיואת הטיפול הכי טוב ואכפתי.מודה לך על כל הדרך ואמליץ עליך לכל המכרים שלי:)
ברצוני לומר תודה,תודה שהאמנם ,תמכתם ובעיקר שהייתם שם.תודה שמעבר לדפים ראיתם אותי קודם כל כאדם.תודה על הליווי החם והמחבק לאורך כל הדרך,תודה על הליווי החם האכפתיות והדאגה .מאחל לכם הצלחה במשרד החדשירון אלימלך
האמת..אין מספיק מקום לכתוב הכל.."עו"ד עינב הלד" ייצגה אותי בתיק שרבים מעו"ד שהתייעצתי..אמרו לי "אתה בבעיה גדולה" ולא התלהבו לקחת את הייצוג בתיק. כשהגעתי למשרד של עינב..הרגשתי שאני במקום טוב. עינב האמינה בתיק שהצדק ייעשה וכך היה. 3 שנים של מאבק וייצוג ברמה הכי גבוהה ..תוך ניהול של דיונים בבתי משפט מול מומחים מטעם התביעה , הצליחה עינב במיקצועיותה ובנחישות רבה להביא פסק דין של זכייה לטובתי והוצ' משפט.אני רוצה לציין שעינב לאורך כל הדרך הייתה קשובה, דייקנית, חרוצה..ואישיות כמו שלה,מקצוענות ויידע רב מביאה להצלחה!תודה רבה עינב. אני בטוח שתצליחי ..כי מגיע לך!ממליץ בחום על עו"ד עינב הלד.רונן טסי.
עורכות דין תותחיות! מייצגות את אמא שלי בתאונה שעברה, מעניקות יחס וליווי אישי, מקצועיות, אנושיות, נותנות את מלוא התמיכה, תודה על הכל! עצה אישית ממני - לא לחשוב פעמיים, לא תצטערו!
היי אני מירי סלאמה רוצה להודותו ולומר כמה מילים לעורכת דין מס אחד.חלי חדיד היקרה .טיפלה בתיק שלי במשך שלוש שניםטיפלה בצורה הכי טובהולך חלי היקרה רוצה להודות לך על מסירותך המלאה ועל השירות המקצועיתמיד דאגת לומר לי מירי יהיה בסדר ואני באותו רגע האמנת לך.ובאמת שעשית את הכל בכדי שנגיע להסכם הכי טוב שיש .באמת שלא יכולתי לבקש עורכת דין יותר טוב מזה .אז חלוש היקרה השם ישמור אותך ותמשיכי לעשות את עבודתך הנאמנהישר כחבאהבה ענקית מירי סלאמה
עינב היקרה , ברכות לרגל משרדך החדש.מודה לך על כל הטוב והצדק שעשית עבורי.כל לקוח שיכנס למשרדך יזכה בשירות וזמינות שאין שניים לו .תודה רבה על הכל .נתנאל
עינב עורכת דין מקצועית אנושית וסבלנית.טיפול וליווי צמוד. היתה קשובה אליי מאוד.תמיד היה לי מענה מהיר על כל שאלה.אני ממליצה עליה בחום!!!
js_loader
עורכות הדין רחל חדיד ועינב הלד
רוצה להתייעץ עם עו״ד לגבי המקרה שלך?
השאירו פרטים לייעוץ ללא התחייבות

תפריט נגישות

Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 39 ביקורות
×
js_loader