הצטרפו אלינו

עורך דין לענייני ביטוח לאומי נכות כללית

עורכות הדין רחל חדיד ועינב הלד

אנשים בישראל המתמודדים עם נכות רפואית אשר פוגעת בכושר ההשתכרות שלהם, עשויים להיות זכאים לקצבת נכות כללית מהמוסד לביטוח לאומי. אולם, הליך הגשת התביעה לקצבת נכות כללית בביטוח לאומי, הוא הליך מורכב, שיהיה קשה לצלוח אותו ללא סיוע משפטי מקצועי. זהו המקום בו נכנס לתמונה עורך דין לענייני ביטוח לאומי נכות כללית.

 

מהי קצבת נכות כללית?

קצבת נכות כללית, הינה קצבה חודשית המשולמת על ידי המוסד לביטוח לאומי לאנשים שאינם מסוגלים לעבוד באופן מלא עקב מגבלות רפואיות. קצבה זו נועדה לספק סיוע כלכלי לאנשים עם מוגבלות, על מנת לאפשר להם להתקיים בכבוד ולשפר את איכות חייהם. הקצבה יכולה להינתן לתקופה זמנית או לצמיתות.

 תביעת נכות כללית ביטוח לאומי – מי זכאי לתבוע?

מבוטחים בעלי נכות רפואית ותפקודית, הפונים בתביעה לקצבת נכות כללית ומתקשים לממש את זכויותיהם מול המוסד לביטוח לאומי, יכולים להפיק תועלת רבה מליווי וייצוג של עורך דין ביטוח לאומי נכות כללית. עורך דין מנוסה ומקצועי מכיר את ההתנהלות מול המוסד לביטוח לאומי והוא ידע טוב יותר כיצד לפעול, על מנת שהתובע יוכל למצות את מלוא זכויותיו ויקבל את קצבת הנכות המגיעה לו.

גברים ונשים זכאים לקבל קצבת נכות כללית, במידה והם:

 • תושבי ישראל, בגירים מעל גיל 18, אך מתחת לגיל הפרישה.
 • תושב שאינו עובד כלל או בעל הכנסה חודשית הנמוכה משיעור של 60% מהשכר הממוצע וסך של 7,522 ₪ ( נכון לתאריך 01/01/2024 ).
 • הוועדה הרפואית מטעם הביטוח הלאומי, קבעה להם נכות רפואית בשיעור 60% לפחות, או לחלופין 40% לפחות – אם אחד ממגוון הליקויים הרפואיים, מקנה לו זכאות לנכות בשיעור של 25% לפחות.
 • אין באפשרותם להשתכר כלל או שיכולתם להשתכר ירדה בשיעור של 50% לפחות ונקבעה להם דרגת אי כושר בשיעור של 60%, 65%, 74% או 100%.

 

אילו שירותים עורך דין לענייני ביטוח לאומי נכות כללית יכול לספק?

בין השירותים שעורך דין ביטוח לאומי נכות כללית מספק ללקוחותיו, ניתן למנות:

 • ייעוץ משפטי –  עורך דין ביטוח לאומי, מעניק ייעוץ משפטי מקיף ומקצועי לכל שלב ושלב בתהליך התביעה, החל מהגשת הבקשה הראשונית.
 • ליווי ותמיכה – עורך דין ביטוח לאומי מלווה את המבוטח לאורך כל התהליך ומדריך אותו, בכל שלב ושלב. לאורך כל ההליך המשפטי עורך הדין מעניק גם תמיכה רגשית שכן מדובר בהליך משפטי ארוך ומורכב.
 • תיעוד ואיסוף מסמכים – עורך הדין יפנה את המבוטח לכל הרופאים הרלוונטיים, על מנת למקסם את הצלחת התביעה ויהיה אחראי על איסוף המסמכים הרפואיים והפיננסיים הנלווים להגשת התביעה.
 • הכנה לוועדה רפואית – עורך הדין יסייע למבוטח להבין את ההליך בוועדה הרפואית בביטוח לאומי, להיערך לשאלות חברי הוועדה ולבדיקה הרפואית ולהכין את המסמכים הרלוונטיים, על מנת להגדיל את סיכויי ההצלחה בתביעה.
 • ייצוג בוועדה רפואית – עורך דין ביטוח לאומי יתלווה למבוטח בוועדה הרפואית, ייצג אותו ויגן על זכויותיו.
 • הגשת ערר – במקרים בהם החלטת הוועדה הרפואית בביטוח לאומי, אינה עולה בקנה אחד עם מצבו של המבוטח בפועל ולדעת עורך הדין מגיעים לו אחוזי נכות גבוהים יותר, הוא יגיש ערר לוועדה הרפואית העליונה וייצג את המבוטח בוועדה הרפואית.

 

בהתאם לאמור לעיל, אם אתם שוקלים להגיש תביעה לנכות כללית בביטוח לאומי, מומלץ לפנות כמה שיותר מהר להתייעצות עם עורך דין ביטוח לאומי נכות כללית מקצועי ומנוסה.

 

הצלחת תביעת נכות כללית מול ביטוח לאומי – כיצד עו"ד יכול לסייע?

תביעת נכות כללית כמו הרבה תביעות ביטוח לאומי, הינה הליך מורכב, שיכול להיות קשה ומייגע עבור אנשים רבים. אולם עורך דין ביטוח לאומי יכול לסייע מאוד להצלחת התביעה ומעבר. מלבד קבלת קצבת נכות כללית, עורך דין ביטוח לאומי יכול לעזור במימוש מלוא הזכויות מול הביטוח הלאומי לרבות הגשת בקשת עזרה בשירותי שיקום, הגשת בקשה לקבלה ומימון של עזרים רפואיים והטבות נוספות המגיעות לבעלי מוגבלויות בישראל שאדם מן היישוב לא בהכרח מודע לקיומן.

 

הליך מזורז לתביעת נכות כללית

ההליך מול הביטוח לאומי לקבלת קצבת נכות כללית, הינו הליך מורכב הנמשך לרוב מספר חודשים. אך אנשים בעלי נכות קשה, זכאים לטיפול מהיר בעניינם מפאת מצבם כמובן ולכן התביעות שלהם נידונות במסלול מהיר הנמשך 30 ימים בלבד.

למסלול זה זכאים:

 • חולים במחלה ממארת
 • חולים במצב סופני
 • חולים במחלות קשות או זיהומיות עם טיפול פעיל
 • אנשים בעלי מחלות נפשיות או בעלי מוגבלות שכלית בעלי אחוזי נכות גבוהים.

 

האם ניתן לערער על החלטת הביטוח הלאומי?

מבוטח המעוניין לערער על ההחלטה הנוגעת לדרגת אי הכושר או לאחוזי הנכות הרפואית שקבעה לו הוועדה הרפואית, זכאי להגיש ערעור בכתב לוועדה רפואית לעררים של ביטוח לאומי או לוועדה רפואית אי כושר של ביטוח לאומי בתוך 60 ימים ממועד קבלת התשובה לידיו.

החלטת הוועדה הרפואית לעררים בדבר הנכות הרפואית והחלטת הוועדה לעררים בדבר דרגת אי הכושר, הן סופיות ולא ניתן לערער עליהן. האפשרות היחידה לערער עליהן, היא במידה וישנה סוגיה משפטית הקשורה בקבלת ההחלטה. במקרים אלה יוגש הערעור אל בית הדין לעבודה.

 

מהו סכום קצבת נכות כללית?

סכומי קצבת הנכות הכללית, נכון לתאריך 01/01/2024, נעים בין 2,476 ₪ לקצבה חלקית לבעלי דרגת אי כושר בשיעור 60% לבין 4,291 ₪ לקצבה מלאה לבעלי דרגת אי כושר בשיעור 100%. הקצבה משולמת בדרך כלל ב- 28 לכל חודש.

 

איך לבחור עורך דין לענייני ביטוח לאומי נכות כללית?

כאשר בוחרים עורך דין ביטוח לאומי נכות כללית, חשוב לבחון את הקריטריונים הבאים:

 • ניסיון: חשוב לבחור בעורך דין בעל ניסיון בתחום תביעות הנכות. עורך דין אשר מכיר את הנהלים והדרישות של המוסד לביטוח לאומי.
 • מקצועיות: חשוב לבחור עורך דין נכות כללית מקצועי, אשר ידע להסביר את התנהלות התביעה ללקוח בגובה העיניים ולהגן על זכויותיו בנחישות.
 • זמינות ושירותיות: בחיפוש אחר עו"ד ביטוח לאומי, חשוב לשים לב כי הוא יהיה זמין עבורכם לענות על שאלות הקשורות בניהול תיק התביעה, תוך מתן מענה רגיש ואנושי עם הקפדה על עדכונים שוטפים לאורך כל התהליך.
 • מוניטין: חשוב לבחור בעורך דין ביטוח לאומי בעל מוניטין טוב, אשר זוכה לשבחים מלקוחותיו.

 

על חשיבות הייצוג של עורך דין ביטוח לאומי נכות כללית מנוסה

ייצוג של עו"ד ביטוח לאומי נכות כללית, יכול להגדיל את סיכויי התובע למצות את מלוא הזכויות שלו בביטוח לאומי ולקבל קצבת נכות כללית והטבות נוספות. עורך דין בעל ניסיון בתחום תביעות הנכות, מכיר היטב את הנהלים, התקנות, החוזרים והדרישות העדכניות ביותר של המוסד לביטוח לאומי. הוא יכול לסייע לתובע לאסוף את כלל המסמכים הרלוונטיים ולהכין את תיק התביעה בצורה הטובה ביותר.

עו"ד יכול גם לסייע לתובע להבין את ההתנהלות בוועדה הרפואית, ולהכין את המסמכים הרלוונטיים לקראת ההופעה בפניה. בנוסף, עורך דין יכול לייצג את התובע בוועדה הרפואית ולהבטיח שקולו יישמע כראוי. במקרים מסוימים, ייצוג של עורך דין ביטוח לאומי המתמחה בתביעות נכות כללית, יכול להיות מהותי להצלחת התביעה. לדוגמה, במקרים בהם התובע סובל ממגבלות רפואיות מורכבות או במקרים בהם המוסד לביטוח לאומי מסרב להכיר בדרגת הנכות או אי הכושר המתאימה למבוטח, ייצוג של עורך דין תביעות נכות מיומן, יכול לסייע בקבלת הקצבה המגיעה לתובע.

עורך דין לענייני ביטוח לאומי נכות כללית
עורך דין לענייני ביטוח לאומי נכות כללית

 

תביעת נכות כללית ביטוח לאומי – עושות סדר בבירוקרטיה

הליך הגשת תביעה לקצבת נכות כללית הוא הליך מורכב, שיכול להיות מאתגר עבור אנשים עם מוגבלות. ייצוג של עורך דין מומחה לביטוח לאומי, יכול להגדיל את סיכויי המבוטח לקבל את הקצבה המגיעה לו, ולסייע לו לקבל את הסיוע הכלכלי שהוא זקוק לו כדי להתקיים בכבוד ולשפר את איכות חייו.

אם אתם זקוקים לסיוע במיצוי זכויותיכם הרפואיות, פנו עוד היום למשרד עו"ד חדיד-הלד. משרדנו יעניק לכם את הייעוץ והייצוג המקצועי ביותר, כדי שתוכלו לקבל את מלוא הפיצוי המגיע לכם – ובהקדם.

אהבתם? שתפו!
עלול לעניין אתכם גם...
תאונה בבית ספר
תאונה בבית ספר

תאונות בבית הספר הן אירועים בלתי צפויים שבהם תלמידים, מורים או אנשי צוות אחרים נפצעים או ניזוקים בזמן שהם נמצאים בשטח בית הספר או משתתפים

קרא עוד »
פטור ממס הכנסה לנכה
פטור ממס הכנסה לנכה

מדינת ישראל והרשויות מסייעות לאנשים שהוכרו כבעלי נכות ומעניקה להן הנחות והטבות שונות שעוזרות להם להתמודד עם חיי היום יום. אחת מההטבות היא פטור ממס

קרא עוד »
זכויות תשושי נפש
זכויות תשושי נפש

מחלות רבות מזוהות עם אוכלוסיית הגיל השלישי: סרטן, דימנציה, סרקופוניה ( דלדול שרירים ), אוסטאופורוזיס ועוד. אך ישנה מחלה שלא "מדברים" עליה בתקשורת והמודעות אליה

קרא עוד »
קצבה מיוחדת לנפגע עבודה
קצבה מיוחדת לנפגע עבודה

רבים מאיתנו יודעים כי במידה והיינו מעורבים בתאונת עבודה, עומדת בפנינו הזכות להגיש תביעה למוסד לביטוח לאומי ולבקש קצבת נכות מעבודה. אך עבור עובדים שנפגעו

קרא עוד »
אל תלחמו לבד!
הערכת תביעה ללא התחייבות
לקוחות ממליצים
מצוין
5.0
עורכות הדין עינב וחלי תודה תודה ועוד פעם תודה על כל מה שעשיתם ועוד עושים עבורי. הינכן בעלי יחסי אנוש מעולים, יכולת הקשבה ומענה מקצועי לכל שאלה. אני ממליץ לכל הזקוק לעזרת עו״ד לפנות אליכן.
לאחר עיכוב של יותר משלוש שנים בתביעת נזקי גוף מסיבות של עורכי דין אחרים, ניגשתי לעינב המקסימה שלא ויתרה ובמקצועיות שאין כמותה, ליוותה אותי עד רגע קבלת העברה לחשבון.פשוט כיף לדעת שיש על מי לסמוך!
חדיד + הלד..עורכות דין..מקצועיות אנושיותטיפול מהיר וצמודיחס אישי...רוצה להודות לכם אל השירות המקצועי...ממליצה בחום😍😍😍😍.לאה ס...
עו"ד רחל חדיד יצגה אותי למעלה מ 10 שנים בהצלחות רבות. עו"ד רחל מקצועית עניינית, אוזן קשבת, סבלנות, מסבירה על כל שלב בייצוג, כשמשאירים הודעה חוזרת ללקוח, חייכנית, אין לי שום ספק שכל הלקוחות יהיו מרוצים.בהזדמנות זו מאחל לה ולכל הצוות והמשכן החדש שלה בראשונים ראשון לציון, מאחל לכולם חג שמח, שנה טובה, שנה של שגשוג. אושר, בריאות ואריכות ימים.
עורכות הדין רחלי ועינב מקצועיות מאוד, יחסי אנוש מעולים, יודעות ועושות את העבודה. ממליצה מאוד כל מי שצריך עורך דין זו הכתובת.
עורכת הדין רחל חדיד ועורכת הדין עינב הלד מציעות ללקוחותיהן ניסיון משמעותי בדיני נזיקין. שתיהן בעלות עשרות שנות ניסיון והתדיינות משפטית בנזקי גוף, ביטוח לאומי, רשלנות רפואית (גם במקרים של נתיחה שלאחר המוות) ומספקות משאבים מקיפים שיעזרו לך, כלקוח, גם נגד ארגונים שהאדם מן היישוב עשוי לחשוב שהם "גדולים עליו". ובכן, לא. היחס הוא אישי, השירות הוא איכותי והמענה על שאלות הוא מעל ומעבר למקצועי.
אז אני חייבת לפרגן מכל הלב לעו"ד עינב הלד. מעבר לטיפול המקצועי והידע שהפגינה, היא אישה מדהימה! מהרגע שפניתי אליה היא הייתה סבלנית,אכפתית, קשובה, חושבת, משתפת ודואגת. הכל עם החיוך הנפלא שלה שעובר גם בשיחת טלפון. תודה לבורא עולם שהפגיש בנינו! מאחלת לה ולשותפתה שפע ברכה והצלחה! יישר כוח!
ממליצה בחום על שירותיהן של עו"ד עינב הלד ורחל חדיד. עינב ליוותה אותי במהלך כל התקופה בה נלחמנו בגוף המאמלל הידוע בשם ביטוח לאומי, דאגה לי בכנות אמיתית, שמרה איתי על קשר מתמיד, אפילו כאבה בכאבי.בסופו של דבר, עינב השיגה עבורי לא רק את הקצבה אליה אני זכאית, אלא גם סכום חד"פ נוסף בעבור שנה אחורה, סכום שלא ציפיתי לקבל ולא חשבתי שבכלל אפשרי שאקבל.לסיכום, מדובר בעורכות דין מצוינות בעלות רמת רגישות גבוהה מאד(דבר אשר מצוין עבור מתמודדי נפש) שבאמת מבצעות את עבודתן על הצד הטוב ביותר.
תפילתי אליך בורא יקר, הענק לרחל חדיד ועינב הלד ולמשפחותיהן הצלחה ומאור מוביל דרך. הענק מאורך הזוהר, הענק להן הצלחה ומאור כגודל טוב ליבן הגדול וכגודל פינת הלב העוטפת, כגודל הנתינה שהן מעניקות לכל אדם באשר הוא . מנצחיותך המוארת בורא יקר תפילתי לרחל ועינב מפינת ליבי יחד עם אורך. אמן 🙏
עינב ורחל המהממות,תודה רבה לכן על כל העזרה והמסירות שליוויתן אותי בכלהתהליך במקצועיות רבה ובזכותכן קיבלתי את כל מה שמגיע לי. יישר כח גדול! שתמשיכו ותצליחו בהמשך הדרך
עו"ד רחל חדיד יצגה אותנו בערעור מול בטוח לאומי.הייתה מקסימה, קשובה, איכפתית, סבלנית וזמינה לאורך כל הטיפול. ייצגה אותנו בצורה מקצועית ורהוטה. תודה שבזכותך קיבלנו את מה שהגיע לנו.
רחל ועינב תודה רבה לכן על הכל אתן עזרתן לי במהירות וביעילות מירבית תוך זמן קצר להשיג לי את זכיותי ואני אמליץ על השירות המקצועי והאדיב שקיבלתי מכן בכל מקוםאין עליכן תודה רבה על הכלבברכה ,אסף סימון
אני כותבת כדי להמליץ על עינב הלד כעורכת דין יוצאת דופן לצרכיך המשפטיים. היה לי העונג לעבוד עם עינב והתרשמתי מהיסודיות מהמקצועיות, המומחיות והמסירות שלה להשגת התוצאה הטובה ביותר עבור.עינב הלד בעלת ניסיון עשיר בתחום המשפט, היא הפגינה בעקביות הבנה עמוקה של הסוגיות המשפטיות העומדות על הפרק, כמו גם מחויבות חזקה להגנה על האינטרסים של הלקוח. היא תמיד הייתה זמינה לענות על שאלות, לספק הנחיות ולהציע ייעוץ אסטרטגי לאורך כל מהלך התיק.בנוסף לידע והכישורים המשפטיים שלה יש לעינב גם כישורי תקשורת יוצאי דופן. היא מסוגלת להסביר בבירור מושגים ונהלים משפטיים מורכבים בצורה קלה להבנה.בסך הכל, אני לא יכולה להמליץ מספיק על עינב אני בטוחה שהיא תיהיה נכס לכל מי שזקוק לייצוג משפטי.
הייתי רוצה להגיד שהתהליך עם עינב היה מאוד מיקצועי והנושא היה מאוד רגיש ופשוט היא ידעה איך לגשת אליו ובכלל שמדובר בילדה האכפתיות וגישה משנה הכולתודה רבה לך עינב היקרה שנדע רק טוב שיהיה לכן בהצלחה❤️
אני נכה צה״ל אשר נפצעתי בפיגוע ירי וימים נלחמתי על החיים שלי הצלחתי לחזור לחיים וקבלתי צל״ש ועיטור המופת על תפקודי באירוע נתקלתי בבעיה מול חברת הראל עורכת הדין חדיד ומשרדה עזרו לי מאוד באופן מקצועי וליווי אישי תוך התחשבות במצבי הלא פשוט תודה לכם על הכל והרבה בזכותכם המשכתי לחיות בכבוד ממליץ לכול אדם שנתקל בבעיות כאלו שייוצג על ידי המשרד שלכם שאלוהים יברך אותם אמן
עו"ד רחל חדיד הינה מקצועית בחסד עליון ובעלת ניסיון רב שבא לידי ביטוי בין היתר בידע רב ובתשובות מדוייקות שעוזרות לך להבין את המצב המשפטי לאשורו. כל זאת בנוסף להיותה אנושית ומקסימה.מומלצת מכל הלב.
מזל טוב ובהצלחה רבה במשרד החדשומדהים שלכן בעזריאלי רשלצ" שלכן,ובהזדמנות זו הביע את תודתי הרבה לרחלי חדיד עוד הדין שבזכותה המיקצועית זכיתי להכרה הוגנת בנכותי המוצדקת לאחר מאבק עיקש שלא צלח ללא הייצוג שלך מול המוסד לביטוח לאומי💪🙏👑
רחל מייצגת אותי בנושא תאונת דרכים,קודם לכל רחל משדרת מקצועיות אמינות ולא פחות חשוב אנושיות, אני יודעת בביטחון שהיא עושה הכל כדי להצליח.ממליצה בחום
הכרתי את עינב וחלי דרך חברים,התרשמתי מאוד מהןעורכות דין ברמה גבוהה, מאוד מקצועיות, הסבירו לי בצורה מאוד ברורה ומובנת את הדברים. הוגנות מאוד והכי חשוב אנושיות.ממליצה בחום רב
עורכת הדין רחלי חדידכשאנו מחפשים עו״ד טוב אנו מחפשים אדם שישמור עלינו , שיגן עלינו ועל הזכויות שלנו. שיבין אותנו….עו״ד שילמד את האירוע את הבעייה ויידע לסכם ולהציג את החומרים בשבילך , שילחם עבורך ויגן עליך ועל הזכיות שלך.עו״ד רחלי חדיד, היא שילוב, אישה מדהימה אישה חדה, חריפות, מקצועית עם חשיבה יצירתית, אנושית, נעימה איכפתית עיניינית לצד היותה רגישה מאד, קשובה ביותר ישרה עם טוב לב וסבלנות רבה.תודה רחלי יקרה, על שנתיים בו את מלווה אותנו בהליך לא פשוט מורכב מאוד …תודה על הייעוץ הליווי וההכוונה , את נדירה! מוכשרת מקצועית, יסודית, בעלת ניסיון רב, פועלת תמיד בתיאום מלא עם הלקוח, וכל זאת בשקיפות מלאה ואמינות בלתי מתפשרת. דואגת ללקוחותיך וזמינה בכל שעה.אנחנו בשלבי סיום של ההליך המשפטי ואין לנו ספק שהוא יוכתר בהצלחה בע״ה ואין ספק שזה הרבה בזכותך .רחלי ההליך ארוך והיית שם לאורך כל הדרך עם ייעוץ מדהים ומקצועיות עד אין סוף.היכולת שלך לקחת את האירוע בסבלנות רבה לפשט אותו ולתת פתרון והכוונה נובע ממקצועיות וידע שיש לך!!!בנוסף את גם אישיות מדהימה ותומכת.אני ממליצה עלייך בחום ואני סמוכה ובטוחה שבמידה ואזדקק שוב ליעוץ משפטי אפנה רק אלייך.את יודעת להכווין לייעץ והכל מתוך מקום של הכלה,ידע,ניסיון, כישרון ויושרה מקצועית !המשיכי כך! חסרים עו״ד כמוך בתחוםמעריכה אותך מאוד💖שרה כהן
החוויה שלי מול עו"ד עינב הלדאני עובד איתה בשוטף על תיק תאונה.חייב לציין: השירות,היחס,הדאגה הם בסדר ראש עדיפויות אצלה! מקצוענית במקסימום.מודה לך על דר נעימה ואנושיתממליץ בחום כי אצלה תקבלו ביטחון ושקט נפשיואת הטיפול הכי טוב ואכפתי.מודה לך על כל הדרך ואמליץ עליך לכל המכרים שלי:)
ברצוני לומר תודה,תודה שהאמנם ,תמכתם ובעיקר שהייתם שם.תודה שמעבר לדפים ראיתם אותי קודם כל כאדם.תודה על הליווי החם והמחבק לאורך כל הדרך,תודה על הליווי החם האכפתיות והדאגה .מאחל לכם הצלחה במשרד החדשירון אלימלך
האמת..אין מספיק מקום לכתוב הכל.."עו"ד עינב הלד" ייצגה אותי בתיק שרבים מעו"ד שהתייעצתי..אמרו לי "אתה בבעיה גדולה" ולא התלהבו לקחת את הייצוג בתיק. כשהגעתי למשרד של עינב..הרגשתי שאני במקום טוב. עינב האמינה בתיק שהצדק ייעשה וכך היה. 3 שנים של מאבק וייצוג ברמה הכי גבוהה ..תוך ניהול של דיונים בבתי משפט מול מומחים מטעם התביעה , הצליחה עינב במיקצועיותה ובנחישות רבה להביא פסק דין של זכייה לטובתי והוצ' משפט.אני רוצה לציין שעינב לאורך כל הדרך הייתה קשובה, דייקנית, חרוצה..ואישיות כמו שלה,מקצוענות ויידע רב מביאה להצלחה!תודה רבה עינב. אני בטוח שתצליחי ..כי מגיע לך!ממליץ בחום על עו"ד עינב הלד.רונן טסי.
עורכות דין תותחיות! מייצגות את אמא שלי בתאונה שעברה, מעניקות יחס וליווי אישי, מקצועיות, אנושיות, נותנות את מלוא התמיכה, תודה על הכל! עצה אישית ממני - לא לחשוב פעמיים, לא תצטערו!
היי אני מירי סלאמה רוצה להודותו ולומר כמה מילים לעורכת דין מס אחד.חלי חדיד היקרה .טיפלה בתיק שלי במשך שלוש שניםטיפלה בצורה הכי טובהולך חלי היקרה רוצה להודות לך על מסירותך המלאה ועל השירות המקצועיתמיד דאגת לומר לי מירי יהיה בסדר ואני באותו רגע האמנת לך.ובאמת שעשית את הכל בכדי שנגיע להסכם הכי טוב שיש .באמת שלא יכולתי לבקש עורכת דין יותר טוב מזה .אז חלוש היקרה השם ישמור אותך ותמשיכי לעשות את עבודתך הנאמנהישר כחבאהבה ענקית מירי סלאמה
עינב היקרה , ברכות לרגל משרדך החדש.מודה לך על כל הטוב והצדק שעשית עבורי.כל לקוח שיכנס למשרדך יזכה בשירות וזמינות שאין שניים לו .תודה רבה על הכל .נתנאל
עינב עורכת דין מקצועית אנושית וסבלנית.טיפול וליווי צמוד. היתה קשובה אליי מאוד.תמיד היה לי מענה מהיר על כל שאלה.אני ממליצה עליה בחום!!!
js_loader
עורכות הדין רחל חדיד ועינב הלד
רוצה להתייעץ עם עו״ד לגבי המקרה שלך?
השאירו פרטים לייעוץ ללא התחייבות

תפריט נגישות

Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 39 ביקורות
×
js_loader