הצטרפו אלינו

עורך דין תביעות סיעוד

עורכות הדין רחל חדיד ועינב הלד

במסגרת עבודתו של עורך דין לתביעות סיעוד הוא מתמחה בשני סוגי תביעות, תביעות סיעוד לביטוח לאומי ותביעות סיעוד לחברות הביטוח. לגמלת סיעוד של ביטוח לאומי זכאים תושבי ישראל שעברו את גיל הפרישה והינם במצב סיעודי כפי שזה מוגדר במבחן התלות. גם חברות הביטוח מבצעות מבחן תלות לשם בדיקת הזכאות של התובעים והן אינן מחויבות להחלטות קודמות של ביטוח לאומי בנושא.

 

עורך דין תביעות סיעוד מול ביטוח לאומי

גמלת סיעוד של ביטוח לאומי משולמת לפי 6 רמות זכאות כאשר כל רמות הזכאות מאפשרות לאדם הסיעודי לבנות תמהיל של שעות טיפול, קצבה כספית ושירותי סיעוד. על מנת לבדוק את רמת התפקוד המזכה, מגיע לביתו של תובע הגמלה מעריך מטעם ביטוח לאומי ומבצע מבחן תלות.

כידוע לכל עורך דין לתביעות סיעוד תובעים מבוגרים רבים מתאמצים להראות כי הם יותר תפקודיים, תוך פגיעה בזכויות שלהם, מכיוון שהם חשים בושה מהתדרדרות במצבם. חשוב שהתובע ישקף במבחן התלות את המצב הרפואי והתפקודי כפי שהוא באמת על מנת להגיע למיצוי מקסימלי של הזכויות מביטוח לאומי.

 

זכאות עקב מצב פיזי

כפי שציינו, הזכאות לגמלת סיעוד עקב המצב הפיזי נבחן על ידי מבחן התלות. על מנת שהמבוטח יוגדר כזכאי לגמלה, עליו לא להצליח לבצע לכל הפחות 3 פעולות מתוך 6 הפעולות הנבחנות. הפעולות הנבדקות הן יכולת עצמאית להתקלח, לשכב ולקום, לאכול ולשתות, להתלבש, להתנייד ולשלוט על סוגרי הגוף. לעומת הקריטריונים הברורים של מצב פיזי כאשר מדובר בזכאות עקב מצב של תשישות נפש הדברים מעט מורכבים יותר.

 

זכאות עקב מצב נפשי או קוגניטיבי

אבחנה של מבוטח כסיעודי והזכאות עקב כך לגמלת סיעוד מביטוח לאומי יכולה להיגרם ממספר מחלות ופגיעות שונות. כשמדברים על תשישות נפש המשותף למצבים המזכים השונים הן, הפגיעה בתפקוד המוחי של התובע והירידה ביכולות הקוגניטיביות שלו באופן המשפיע על התפקוד העצמאי ביומיום. סימני תשישות הנפש כוללים אובדן תחושת זמן, בעיות זיכרון, שיפוט לא תקין של סיטואציות חברתיות, התקפי זעם, דיכאון עמוק, אי שקט, אובדן יכולת ההתמצאות במרחב ועוד.

 

תביעת החמרת מצב סיעודי לביטוח לאומי

עורך דין לתביעות סיעוד עוסק גם בתביעות המוגשות לביטוח לאומי עקב החמרה במצב הסיעודי. בקשת החמרת מצב לביטוח לאומי נועדה להגדיל את שיעור הגמלה לה האדם הסיעודי זכאי כאשר טרם ניתן לו שיעור הגמלה המרבי. מומלץ להגיש את הבקשה רק כאשר חלה התדרדרות של ממש במצב התפקודי ולצרף את האישורים המתאימים אשר מעידים על כך. לאחר הגשת הבקשה ייערך ביקור בית נוסף של מעריך מטעם הביטוח הלאומי בבית התובע ויערוך שוב את מבחן התלות.

 

עורך דין תביעות סיעוד מול ביטוח פרטי

עד כה עסקנו בתביעות המוגשת לביטוח לאומי שאותם יכולים להגיש כל מי שעומד בתנאים של המוסד. סוג תביעות נוסף בו מתמחה עורך דין לתביעות סיעוד הוא של תביעות סיעוד מחברות הביטוח. לשם הגשת תביעות ביטוח מסוג זה, יש צורך שהתובע יחזיק בפוליסה רלוונטית וזו יכולה להיות דרך הרחבה של הכיסוי הנוסף מקופות החולים או דרך פוליסות ביטוח סיעודי פרטיות שרכש התובע ישירות מחברת הביטוח.

 

קבלת דחייה על ידי חברת הביטוח

כאשר חברת הביטוח דוחה תביעת סיעוד מכל סיבה שהיא, מומלץ לפנות אל עורך דין תביעות סיעוד על מנת שזה יבחן את הסיבות לדחייה ויסיע במיצוי הזכויות. במקרים רבים, עורך דין לתביעות סיעוד ימליץ שלא לפנות אל החברה בשנית מכיוון שהנימוקים לדחייה שמכתב הדחייה הראשוני מחייבים את החברה מבחינה משפטית והיא לא תוכל להעלות בבית המשפט טענות חדשות לדחייה מלבד אלו שכבר הועלו.

 

התמודדות עורך דין תביעות סיעוד עם טענה לאי גילוי

נימוק דחייה שכיח של חברות הביטוח הוא טענה לאי גילוי מצבו הרפואי של המבוטח בעת ההצטרפות לביטוח. במקרים אלו חברת הביטוח למעשה טוענת, כי לו הייתה מודעת למצבו הרפואי שהוסתר כביכול על ידי רוכש הפוליסה במועד הרכישה, היא לא הייתה מאשרת את הרכישה או הייתה דורשת פרמיה חודשית גבוהה יותר.

כפי שיודע היטב כל עורך דין תביעות סיעוד בית המשפט פסק בעבר כי האחריות לבדיקת המצב הרפואי של הלקוח הפוטנציאלי במהלך החיתום מוטלת גם על כתפיהן של חברות הביטוח ובמקרים רבים הן אינן יכולות להתנער ממחויבויותיהן לאחר שגבו דמי ביטוח במשך שנים ארוכות. עורך הדין צריך לבדוק את המסמכים המקוריים, את דרכי הניסוח ואת תקפות ההצהרות שיניתנו על ידי המבוטח.

 

טענה לאי עמידה בתנאי הפוליסה

נימוק דחייה נוסף בו משתמשות חברות הביטוח היא טענה לאי עמידה בתנאים המזכים בהתאם לפוליסה. בדרך כלל הדבר מתייחס למצב הסיעודי בהתאם למבחן התלות שמעריך מטעם החברה ביצע בבית התובע. כאשר החברה טוענת כי המבוטח אינו במצב סיעודי, עורך דין תביעות סיעוד עשוי להמליץ על קבלת חוות דעת חיצונית המוכיחה שהמבוטח אכן סיעודי או תשוש נפש וערעור בפני החברה או בית המשפט.

 

עורך דין תביעות סיעוד
עורך דין תביעות סיעוד

 

עו"ד תביעות סיעוד – ליווי משפטי למיצוי זכויות

במידה ואתם או קרוב משפחתכם במצב סיעודי, משרד עוה"ד חדיד – הלד הוא הכתובת עבורכם למיצוי זכויות מול ביטוח לאומי וחברות הביטוח. אנו יודעות כמה קשה ומורכב המצב של להיות סיעודיים וכמה קשה גם לבני המשפחה. אנו פה למענכם. עורכות הדין במשרד מנוסות בליווי תביעות סיעוד ומלוות כל מקרה בצורה רגישה ומקצועית עד להשלמת התהליך לשביעות רצונו של הלקוח. המשרד מנוסה בתיקי סיעוד מורכבים ובעל קשרים עם מומחים רפואיים רלוונטיים בתחום הסיעודי.

אהבתם? שתפו!
עלול לעניין אתכם גם...
תאונה בבית ספר
תאונה בבית ספר

תאונות בבית הספר הן אירועים בלתי צפויים שבהם תלמידים, מורים או אנשי צוות אחרים נפצעים או ניזוקים בזמן שהם נמצאים בשטח בית הספר או משתתפים

קרא עוד »
פטור ממס הכנסה לנכה
פטור ממס הכנסה לנכה

מדינת ישראל והרשויות מסייעות לאנשים שהוכרו כבעלי נכות ומעניקה להן הנחות והטבות שונות שעוזרות להם להתמודד עם חיי היום יום. אחת מההטבות היא פטור ממס

קרא עוד »
זכויות תשושי נפש
זכויות תשושי נפש

מחלות רבות מזוהות עם אוכלוסיית הגיל השלישי: סרטן, דימנציה, סרקופוניה ( דלדול שרירים ), אוסטאופורוזיס ועוד. אך ישנה מחלה שלא "מדברים" עליה בתקשורת והמודעות אליה

קרא עוד »
קצבה מיוחדת לנפגע עבודה
קצבה מיוחדת לנפגע עבודה

רבים מאיתנו יודעים כי במידה והיינו מעורבים בתאונת עבודה, עומדת בפנינו הזכות להגיש תביעה למוסד לביטוח לאומי ולבקש קצבת נכות מעבודה. אך עבור עובדים שנפגעו

קרא עוד »
אל תלחמו לבד!
הערכת תביעה ללא התחייבות
לקוחות ממליצים
מצוין
5.0
עורכות הדין עינב וחלי תודה תודה ועוד פעם תודה על כל מה שעשיתם ועוד עושים עבורי. הינכן בעלי יחסי אנוש מעולים, יכולת הקשבה ומענה מקצועי לכל שאלה. אני ממליץ לכל הזקוק לעזרת עו״ד לפנות אליכן.
לאחר עיכוב של יותר משלוש שנים בתביעת נזקי גוף מסיבות של עורכי דין אחרים, ניגשתי לעינב המקסימה שלא ויתרה ובמקצועיות שאין כמותה, ליוותה אותי עד רגע קבלת העברה לחשבון.פשוט כיף לדעת שיש על מי לסמוך!
חדיד + הלד..עורכות דין..מקצועיות אנושיותטיפול מהיר וצמודיחס אישי...רוצה להודות לכם אל השירות המקצועי...ממליצה בחום😍😍😍😍.לאה ס...
עו"ד רחל חדיד יצגה אותי למעלה מ 10 שנים בהצלחות רבות. עו"ד רחל מקצועית עניינית, אוזן קשבת, סבלנות, מסבירה על כל שלב בייצוג, כשמשאירים הודעה חוזרת ללקוח, חייכנית, אין לי שום ספק שכל הלקוחות יהיו מרוצים.בהזדמנות זו מאחל לה ולכל הצוות והמשכן החדש שלה בראשונים ראשון לציון, מאחל לכולם חג שמח, שנה טובה, שנה של שגשוג. אושר, בריאות ואריכות ימים.
עורכות הדין רחלי ועינב מקצועיות מאוד, יחסי אנוש מעולים, יודעות ועושות את העבודה. ממליצה מאוד כל מי שצריך עורך דין זו הכתובת.
עורכת הדין רחל חדיד ועורכת הדין עינב הלד מציעות ללקוחותיהן ניסיון משמעותי בדיני נזיקין. שתיהן בעלות עשרות שנות ניסיון והתדיינות משפטית בנזקי גוף, ביטוח לאומי, רשלנות רפואית (גם במקרים של נתיחה שלאחר המוות) ומספקות משאבים מקיפים שיעזרו לך, כלקוח, גם נגד ארגונים שהאדם מן היישוב עשוי לחשוב שהם "גדולים עליו". ובכן, לא. היחס הוא אישי, השירות הוא איכותי והמענה על שאלות הוא מעל ומעבר למקצועי.
אז אני חייבת לפרגן מכל הלב לעו"ד עינב הלד. מעבר לטיפול המקצועי והידע שהפגינה, היא אישה מדהימה! מהרגע שפניתי אליה היא הייתה סבלנית,אכפתית, קשובה, חושבת, משתפת ודואגת. הכל עם החיוך הנפלא שלה שעובר גם בשיחת טלפון. תודה לבורא עולם שהפגיש בנינו! מאחלת לה ולשותפתה שפע ברכה והצלחה! יישר כוח!
ממליצה בחום על שירותיהן של עו"ד עינב הלד ורחל חדיד. עינב ליוותה אותי במהלך כל התקופה בה נלחמנו בגוף המאמלל הידוע בשם ביטוח לאומי, דאגה לי בכנות אמיתית, שמרה איתי על קשר מתמיד, אפילו כאבה בכאבי.בסופו של דבר, עינב השיגה עבורי לא רק את הקצבה אליה אני זכאית, אלא גם סכום חד"פ נוסף בעבור שנה אחורה, סכום שלא ציפיתי לקבל ולא חשבתי שבכלל אפשרי שאקבל.לסיכום, מדובר בעורכות דין מצוינות בעלות רמת רגישות גבוהה מאד(דבר אשר מצוין עבור מתמודדי נפש) שבאמת מבצעות את עבודתן על הצד הטוב ביותר.
תפילתי אליך בורא יקר, הענק לרחל חדיד ועינב הלד ולמשפחותיהן הצלחה ומאור מוביל דרך. הענק מאורך הזוהר, הענק להן הצלחה ומאור כגודל טוב ליבן הגדול וכגודל פינת הלב העוטפת, כגודל הנתינה שהן מעניקות לכל אדם באשר הוא . מנצחיותך המוארת בורא יקר תפילתי לרחל ועינב מפינת ליבי יחד עם אורך. אמן 🙏
עינב ורחל המהממות,תודה רבה לכן על כל העזרה והמסירות שליוויתן אותי בכלהתהליך במקצועיות רבה ובזכותכן קיבלתי את כל מה שמגיע לי. יישר כח גדול! שתמשיכו ותצליחו בהמשך הדרך
עו"ד רחל חדיד יצגה אותנו בערעור מול בטוח לאומי.הייתה מקסימה, קשובה, איכפתית, סבלנית וזמינה לאורך כל הטיפול. ייצגה אותנו בצורה מקצועית ורהוטה. תודה שבזכותך קיבלנו את מה שהגיע לנו.
רחל ועינב תודה רבה לכן על הכל אתן עזרתן לי במהירות וביעילות מירבית תוך זמן קצר להשיג לי את זכיותי ואני אמליץ על השירות המקצועי והאדיב שקיבלתי מכן בכל מקוםאין עליכן תודה רבה על הכלבברכה ,אסף סימון
אני כותבת כדי להמליץ על עינב הלד כעורכת דין יוצאת דופן לצרכיך המשפטיים. היה לי העונג לעבוד עם עינב והתרשמתי מהיסודיות מהמקצועיות, המומחיות והמסירות שלה להשגת התוצאה הטובה ביותר עבור.עינב הלד בעלת ניסיון עשיר בתחום המשפט, היא הפגינה בעקביות הבנה עמוקה של הסוגיות המשפטיות העומדות על הפרק, כמו גם מחויבות חזקה להגנה על האינטרסים של הלקוח. היא תמיד הייתה זמינה לענות על שאלות, לספק הנחיות ולהציע ייעוץ אסטרטגי לאורך כל מהלך התיק.בנוסף לידע והכישורים המשפטיים שלה יש לעינב גם כישורי תקשורת יוצאי דופן. היא מסוגלת להסביר בבירור מושגים ונהלים משפטיים מורכבים בצורה קלה להבנה.בסך הכל, אני לא יכולה להמליץ מספיק על עינב אני בטוחה שהיא תיהיה נכס לכל מי שזקוק לייצוג משפטי.
הייתי רוצה להגיד שהתהליך עם עינב היה מאוד מיקצועי והנושא היה מאוד רגיש ופשוט היא ידעה איך לגשת אליו ובכלל שמדובר בילדה האכפתיות וגישה משנה הכולתודה רבה לך עינב היקרה שנדע רק טוב שיהיה לכן בהצלחה❤️
אני נכה צה״ל אשר נפצעתי בפיגוע ירי וימים נלחמתי על החיים שלי הצלחתי לחזור לחיים וקבלתי צל״ש ועיטור המופת על תפקודי באירוע נתקלתי בבעיה מול חברת הראל עורכת הדין חדיד ומשרדה עזרו לי מאוד באופן מקצועי וליווי אישי תוך התחשבות במצבי הלא פשוט תודה לכם על הכל והרבה בזכותכם המשכתי לחיות בכבוד ממליץ לכול אדם שנתקל בבעיות כאלו שייוצג על ידי המשרד שלכם שאלוהים יברך אותם אמן
עו"ד רחל חדיד הינה מקצועית בחסד עליון ובעלת ניסיון רב שבא לידי ביטוי בין היתר בידע רב ובתשובות מדוייקות שעוזרות לך להבין את המצב המשפטי לאשורו. כל זאת בנוסף להיותה אנושית ומקסימה.מומלצת מכל הלב.
מזל טוב ובהצלחה רבה במשרד החדשומדהים שלכן בעזריאלי רשלצ" שלכן,ובהזדמנות זו הביע את תודתי הרבה לרחלי חדיד עוד הדין שבזכותה המיקצועית זכיתי להכרה הוגנת בנכותי המוצדקת לאחר מאבק עיקש שלא צלח ללא הייצוג שלך מול המוסד לביטוח לאומי💪🙏👑
רחל מייצגת אותי בנושא תאונת דרכים,קודם לכל רחל משדרת מקצועיות אמינות ולא פחות חשוב אנושיות, אני יודעת בביטחון שהיא עושה הכל כדי להצליח.ממליצה בחום
הכרתי את עינב וחלי דרך חברים,התרשמתי מאוד מהןעורכות דין ברמה גבוהה, מאוד מקצועיות, הסבירו לי בצורה מאוד ברורה ומובנת את הדברים. הוגנות מאוד והכי חשוב אנושיות.ממליצה בחום רב
עורכת הדין רחלי חדידכשאנו מחפשים עו״ד טוב אנו מחפשים אדם שישמור עלינו , שיגן עלינו ועל הזכויות שלנו. שיבין אותנו….עו״ד שילמד את האירוע את הבעייה ויידע לסכם ולהציג את החומרים בשבילך , שילחם עבורך ויגן עליך ועל הזכיות שלך.עו״ד רחלי חדיד, היא שילוב, אישה מדהימה אישה חדה, חריפות, מקצועית עם חשיבה יצירתית, אנושית, נעימה איכפתית עיניינית לצד היותה רגישה מאד, קשובה ביותר ישרה עם טוב לב וסבלנות רבה.תודה רחלי יקרה, על שנתיים בו את מלווה אותנו בהליך לא פשוט מורכב מאוד …תודה על הייעוץ הליווי וההכוונה , את נדירה! מוכשרת מקצועית, יסודית, בעלת ניסיון רב, פועלת תמיד בתיאום מלא עם הלקוח, וכל זאת בשקיפות מלאה ואמינות בלתי מתפשרת. דואגת ללקוחותיך וזמינה בכל שעה.אנחנו בשלבי סיום של ההליך המשפטי ואין לנו ספק שהוא יוכתר בהצלחה בע״ה ואין ספק שזה הרבה בזכותך .רחלי ההליך ארוך והיית שם לאורך כל הדרך עם ייעוץ מדהים ומקצועיות עד אין סוף.היכולת שלך לקחת את האירוע בסבלנות רבה לפשט אותו ולתת פתרון והכוונה נובע ממקצועיות וידע שיש לך!!!בנוסף את גם אישיות מדהימה ותומכת.אני ממליצה עלייך בחום ואני סמוכה ובטוחה שבמידה ואזדקק שוב ליעוץ משפטי אפנה רק אלייך.את יודעת להכווין לייעץ והכל מתוך מקום של הכלה,ידע,ניסיון, כישרון ויושרה מקצועית !המשיכי כך! חסרים עו״ד כמוך בתחוםמעריכה אותך מאוד💖שרה כהן
החוויה שלי מול עו"ד עינב הלדאני עובד איתה בשוטף על תיק תאונה.חייב לציין: השירות,היחס,הדאגה הם בסדר ראש עדיפויות אצלה! מקצוענית במקסימום.מודה לך על דר נעימה ואנושיתממליץ בחום כי אצלה תקבלו ביטחון ושקט נפשיואת הטיפול הכי טוב ואכפתי.מודה לך על כל הדרך ואמליץ עליך לכל המכרים שלי:)
ברצוני לומר תודה,תודה שהאמנם ,תמכתם ובעיקר שהייתם שם.תודה שמעבר לדפים ראיתם אותי קודם כל כאדם.תודה על הליווי החם והמחבק לאורך כל הדרך,תודה על הליווי החם האכפתיות והדאגה .מאחל לכם הצלחה במשרד החדשירון אלימלך
האמת..אין מספיק מקום לכתוב הכל.."עו"ד עינב הלד" ייצגה אותי בתיק שרבים מעו"ד שהתייעצתי..אמרו לי "אתה בבעיה גדולה" ולא התלהבו לקחת את הייצוג בתיק. כשהגעתי למשרד של עינב..הרגשתי שאני במקום טוב. עינב האמינה בתיק שהצדק ייעשה וכך היה. 3 שנים של מאבק וייצוג ברמה הכי גבוהה ..תוך ניהול של דיונים בבתי משפט מול מומחים מטעם התביעה , הצליחה עינב במיקצועיותה ובנחישות רבה להביא פסק דין של זכייה לטובתי והוצ' משפט.אני רוצה לציין שעינב לאורך כל הדרך הייתה קשובה, דייקנית, חרוצה..ואישיות כמו שלה,מקצוענות ויידע רב מביאה להצלחה!תודה רבה עינב. אני בטוח שתצליחי ..כי מגיע לך!ממליץ בחום על עו"ד עינב הלד.רונן טסי.
עורכות דין תותחיות! מייצגות את אמא שלי בתאונה שעברה, מעניקות יחס וליווי אישי, מקצועיות, אנושיות, נותנות את מלוא התמיכה, תודה על הכל! עצה אישית ממני - לא לחשוב פעמיים, לא תצטערו!
היי אני מירי סלאמה רוצה להודותו ולומר כמה מילים לעורכת דין מס אחד.חלי חדיד היקרה .טיפלה בתיק שלי במשך שלוש שניםטיפלה בצורה הכי טובהולך חלי היקרה רוצה להודות לך על מסירותך המלאה ועל השירות המקצועיתמיד דאגת לומר לי מירי יהיה בסדר ואני באותו רגע האמנת לך.ובאמת שעשית את הכל בכדי שנגיע להסכם הכי טוב שיש .באמת שלא יכולתי לבקש עורכת דין יותר טוב מזה .אז חלוש היקרה השם ישמור אותך ותמשיכי לעשות את עבודתך הנאמנהישר כחבאהבה ענקית מירי סלאמה
עינב היקרה , ברכות לרגל משרדך החדש.מודה לך על כל הטוב והצדק שעשית עבורי.כל לקוח שיכנס למשרדך יזכה בשירות וזמינות שאין שניים לו .תודה רבה על הכל .נתנאל
עינב עורכת דין מקצועית אנושית וסבלנית.טיפול וליווי צמוד. היתה קשובה אליי מאוד.תמיד היה לי מענה מהיר על כל שאלה.אני ממליצה עליה בחום!!!
js_loader
עורכות הדין רחל חדיד ועינב הלד
רוצה להתייעץ עם עו״ד לגבי המקרה שלך?
השאירו פרטים לייעוץ ללא התחייבות

תפריט נגישות

Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 39 ביקורות
×
js_loader