הצטרפו אלינו

נפגעי פעולות איבה וביטוח לאומי

עורכות הדין רחל חדיד ועינב הלד

במציאות הכואבת של ישראל, עוד ועוד יחידים ומשפחות, מוצאים עצמם, שלא ברצונם, מצטרפים למעגל נפגעי האיבה, נפגעי הטרור ואף למשפחת השכול. עוד בשנת 1970, נחקק "חוק התגמולים לנפגעי פעולות איבה". חוק זה מבחין מי נחשב לנפגע פעולות איבה ומסדיר את הפיצויים והזכויות של הנפגעים. במאמר זה ננסה לעשות סדר עבורכם ונסביר, מי נחשב לנפגע פעולות איבה? מהם הפיצויים והתגמולים המגיעים בחוק לנפגעים? וכיצד לתבוע את ביטוח לאומי להכרה במלוא הזכויות של הנפגעים?

 

מה זה פעולות איבה?

פעולת איבה היא פגיעה מפעולה של כוחות אויב, פגיעה בשגגה מידי אדם עקב פעולות איבה של כוחות אויב, פגיעה מנשק שהיה מיועד לפעולת איבה ופגיעה ממעשה אלימות, שמטרתו פגיעה באדם בשל השתייכותו למוצא לאומי אתני הנובע מהסכסוך הישראלי ערבי (ולרבות: אירוע ירי, דקירה, דריסה, קסמים, טילים ועוד). כל אלה ובתנאי, שהרשות המאשרת, המתמנה על ידי שר הביטחון, מאשרת שהפגיעה היא פגיעת איבה. גם מחלה שהתפרצה בעקבות פעולת איבה כגון סוכרת, אירוע לבבי או מוחי ועוד יכולות להיות מוכרות כפגיעת איבה.

על מי חל החוק?

אזרח או תושב ישראל, שנפגע בפעולת איבה בישראל או מחוצה לה.

 

מהי דרישת הסף לקבלת פיצויים לנפגעי פעולות איבה?

לצערנו הרב, פיצויים לנפגעי פעולות איבה בישראל הינם מחויבי המציאות ובמיוחד בתקופה האחרונה. הפיצויים הללו נחוצים כדי לספק לנפגעים את היכולת להמשיך לחיות, להתקיים בכבוד ולהירפא בהדרגה. ישנם מסלולים שונים בהם יכולים אנשים שנפגעו (פיזית או רגשית) להגיש תביעת פיצויים, בין אם מדובר על המוסד לביטוח לאומי, רשות המיסים או משרד הביטחון. כדי שאפשר יהיה לזכות בתביעה, הדרישה המקדימה היא שהאירוע יוגדר כפעולת איבה על ידי הרשויות המוסמכות לכך.

 

מתי תוגש תביעת פיצויים לביטוח לאומי לפי חוק התגמולים לנפגעי פעולות איבה (1970)?

חוק התגמולים לנפגעי פעולות איבה מסייע לאנשים אשר נפגעו מפעולות טרור שנעשו על רקע לאומני. הזכאים להגיש תביעת פיצויים בגין חוק זה הם מי שיכולים להוכיח כי הינם תושבי ישראל והם נפגעו בישראל או מחוצה לה. גם תושב חוץ יכול להגיש תביעה אם לא עברה שנה מפקיעת המועד להיותו תושב ואם עבד אצל מעסיק ישראלי. בכל מקרה התביעה מוגשת למוסד לביטוח לאומי, לאחר בדיקת האירוע והגדרתו כפעולת איבה.

 

מתי תוגש תביעת פיצויים למשרד הביטחון על פי חוק הנכים?

תביעת פיצויים לנפגעי פעולות איבה תוגש למשרד הביטחון על פי חוק הנכים משרד הביטחון וכל עוד התרחש האירוע בזמן השירות הצבאי של החייל או עובד משרד הביטחון. הזכאים להגיש תביעה למשרד הביטחון הם חיילים, שוטרים, מי ששירת בכיתת כוננות, עובדי משרד הביטחון ושירות הביטחון הכללי. כמובן, שהפיצוי ייקבע על פי דרגת החומרה של הפציעה, ולאחר שעבר התובע הערכה של הוועדה הרפואית. אולם הפגיעה המוכרת תוכל להתבטא באופן פיסי או נפשי, ובין שהיא זמנית או קבועה.

 

כיצד אזרחים יכולים לקבל הכרה כנפגעי איבה בעקבות אירועי אוקטובר 2023?

כאמור, כדי שאזרחים יוכלו לזכות או לתבוע פיצויים לנפגעי פעולות איבה, על המדינה והרשויות הרלוונטיות להכיר באירוע שהתרחש כפעולת איבה. באופן ספציפי, באירועי אוקטובר 2023, הגדירה המדינה את המיקומים הגיאוגרפיים המדויקים בהם התרחשו אותם אירועי טרור, כך שסביר להניח שהרשויות כבר יפנו ביוזמתם אל האזרחים. בכל מקרה שישנה שאלה בנושא זה, ניתן לפנות באופן ישיר לקו החירום שמנהל המוסד לביטוח לאומי כדי לברר על פרטי הנושא. בדרך כלל, התביעות בזמן מלחמה נידונות ומטופלות באופן מהיר יותר בהשוואה לתביעות שנעשות בימים רגילים, עם זאת, נראה שעדיין תידרשו להמתין פרק זמן מסוים עד לקבלת התשלום.

 

איך חייל שנפגע במלחמת חרבות ברזל 2023 יכול לקבל פיצויים?

כל חייל שנפגע במהלך שירותו הצבאי יכול וזכאי להגיש תביעה למשרד הביטחון להכרה בנכותו או פגיעתו להמשך תשלום פיצויים. בדרך כלל, תביעה זו וההכרה בה לוקחים זמן ניכר, אולם בעקבות מלחמת חרבות ברזל ומצב החירום בו המדינה שרויה, הן ההכרה והן הפיצויים ייעשו באופן מהיר יותר וללא דחיות רבות, לפחות הפיצוי הראשוני. יש לקחת בחשבון שהתנאים ודרכי הפתרון השונים משתנים באופן תדיר, כך שבכל מקרה יש לברר תחילה לגבי המצב הספציפי ודרך המענה. התביעה למשרד הביטחון דומה במהותה לתביעה המוגשת למוסד לביטוח לאומי, מלבד הגורם המשלם וזהות התובע.

 

פיצויים לנפגעי פעולות איבה עם פגיעות נפשיות

מלחמה בכלל, ומלחמת חרבות ברזל בפרט, גובה פצועים ופגועים רבים גם בנפש. לא תמיד ניתן לראות את הפגיעה באופן פיסי או מיידי. פגיעות נפש, עלולות להיות קשות וחמורות לא פחות ולהתבטא לאחר טווח זמן מסוים ובמרחק מהאירוע שהתרחש. גם פגועי נפש, עשויים לדרוש פיצויים בגין אירוע הטרור שהתרחש, כדי שהם יוכלו לממן את ההוצאות הרפואיות המוטלות עליהם ויוכלו להמשיך בקיום היום יומי. גם במקרה זה, עשויות הרשויות לפנות לאנשים המתאימים לקבלת פיצויים עוד לפני פנייתם, אולם אין לסמוך תמיד על הפניה היזומה, ויש להגיש מבעוד מועד תביעה, כדי שהיא תטופל באופן היעיל ביותר.

 

באילו מקרים כדאי לפנות לסיוע משפטי במיצוי הזכויות לנפגעי איבה?

פיצויים לנפגעי פעולות איבה ניתנים לאחר הגדרת האירוע כפעולת איבה. הגדרה זו צריכה להינתן על ידי המדינה והרשויות הרלוונטיות. תביעת הפיצויים עשויה להיות מוגשת לביטוח לאומי, משרד הביטחון או רשות המיסים. סביר להניח שהרשויות יפנו ביוזמתן לאזרחים הזכאים, אולם כדי למצות את כלל הזכויות המגיעות לכם, כדאי ומומלץ לפנות לסיוע של  עו"ד ביטוח לאומי או עו"ד משרד הביטחון, המנוסים בתחום זה ומכירים את החוק והתקנות המשתנות.

 

נפגעי פעולות איבה מול ביטוח לאומי

כאמור, חוק התגמולים לנפגעי פעולות איבה משנת 1970 מסדיר את ענין הפיצויים לנפגעים. לכן, נדרש להגיש תביעה אל מול ביטוח לאומי על מנת שהמדינה תכיר בתובע כנפגע פעולות איבה.

 

מה עלי לעשות אם נפגעתי בפעולת איבה?

במקרה שאדם נפגע בפעולת איבה, עליו:

  1. להגיש הודעה על פגיעה ותביעה להכרה כנפגע בפעולות איבה לביטוח הלאומי.
  2. לאחר קבלת אישור ההכרה על ידי הרשות המאשרת, אם האדם אינו מסוגל לעבוד כתוצאה מהפגיעה עליו להגיש תביעה לתגמול רפואי.
  3. בתום התקופה בה ניתן תגמול רפואי עליו להגיש תביעה לקביעת דרגת נכות.
  4. כל הסעיפים הנ"ל יש לדרוש אותם בתוך 12 חודשים מפגיעת האיבה.

 

זכויות ותגמולים של נפגעי פעולות איבה

במקרה שהפגיעה של המבוטח הוכרה כפגיעת איבה, הוא זכאי:

  • סיוע בטיפול הרפואי – הן כנפגע חרדה במרכזים מיוחדים ומרפאות לבריאות הנפש והן בכל ההוצאות הרפואיות הקשורות לפגיעה, באמצעות שירותים רפואיים מוסמכים של המדינה.
  • תגמול מיוחד בתקופת הטיפול הרפואי – פיצוי על אובדן הכנסה, אם עקב הפגיעה המבוטח אינו יכול לעבוד ונמצא בטיפולים רפואיים וזאת עד 9 חודשים מיום הפגיעה וגובה התגמול הנו בהתאם לממוצע הכנסתו של המבוטח בשלושת החודשים שקדמו לפגיעה, כאשר גם מי שלא עבד לפני הפגיעה או ילדים מעל גיל 14 זכאים לתגמול מיוחד.
  • תגמול נכות או מענק – אם נותרה נכות כתוצאה מהפגיעה ובהתאם לגובה הנכות ולא פחות מ- 10% וכפי שיקבע על ידי הוועדות הרפואיות.

 

ביטוח לאומי – דחיית התביעה של נפגעי פעולות איבה

כמו בכל ענין משפטי, המוסד לביטוח לאומי תפקידו לחקור ולצערנו, גם לערום קשיים על הדורשים את זכויותיהם. במקרים רבים דוחה הביטוח לאומי את התביעה להכרה כנפגעים מפעולות איבה וטרור.

 

מה עושים במקרה של דחיית התביעה?

במקרה שבו המוסד לביטוח לאומי, דחה את התביעה להכרה בפגיעה כפגיעת איבה,  ניתן לפנות לבית משפט המחוזי בתל אביב בשבתו כוועדת עררים, בתוך 60 ימים מיום קבלת ההודעה על החלטת הרשות.

 

האם ניתן לערער על החלטה בעניין הנכות הרפואית?

במקרה שבו הוועדה הרפואית מדרג ראשון, קבעה נכות שאינה תואמת את המצב  הרפואי והתפקודי, ניתן לפנות לוועדה רפואית לעררים, בתוך 60 ימים ממועד קבלת ההחלטה. החלטת הוועדה הרפואית הנה סופית וניתן לערער עליה בשאלה משפטית בלבד בפני בית הדין לעבודה בתוך 60 ימים ממועד קבלת ההחלטה.

 

נפגעי פעולות איבה וביטוח לאומי
נפגעי פעולות איבה וביטוח לאומי

 

מדוע מומלץ לפנות לייצוג על ידי עורך דין נפגעי איבה?

אופן הגשת התביעה וצירוף המסמכים הרלוונטיים, הנו מהותי ביותר וההליך כולל הופעה בוועדות רפואיות של ביטוח לאומי והתנהלות מול ביטוח לאומי ולפיכך מומלץ מאוד! להסתייע בעורך דין נפגעי איבה, בעל ניסיון מוכח והבקיא בחוק הביטוח הלאומי ובתקנות הביטוח הלאומי.

 

למה אנחנו?

אנו עורכות דין וותיקות ובעלות ניסיון רב של כ-20 שנים בתחום הביטוח הלאומי. אנו בקיאות בפן הרפואי ומתייעצות עם מומחים רפואיים בתחומים שונים. אנו בעלות ידע מקצועי ומשפטי ומכירות היטב את כל החוקים והתקנות הרלוונטיות. אנו יודעות להתמודד באופן מקצועי ויסודי מול הטענות המועלות על ידי הביטוח הלאומי בעת דחייתו את תביעות המבוטחים ואנו מלוות את הלקוח באופן אישי וצמוד, החל מהשלב הראשוני ועד לקבלת ומיצוי מלוא הזכויות המגיעות לו מהמוסד לביטוח לאומי, ולרבות בוועדות הרפואיות, וועדות ערר ובבית הדין לעבודה.

 

הנכם מוזמנים לפנות אל משרד עורכות הדין לביטוח לאומי חדיד-הלד , אנחנו כאן בשבילכם!

אהבתם? שתפו!
עלול לעניין אתכם גם...
תאונה בבית ספר
תאונה בבית ספר

תאונות בבית הספר הן אירועים בלתי צפויים שבהם תלמידים, מורים או אנשי צוות אחרים נפצעים או ניזוקים בזמן שהם נמצאים בשטח בית הספר או משתתפים

קרא עוד »
פטור ממס הכנסה לנכה
פטור ממס הכנסה לנכה

מדינת ישראל והרשויות מסייעות לאנשים שהוכרו כבעלי נכות ומעניקה להן הנחות והטבות שונות שעוזרות להם להתמודד עם חיי היום יום. אחת מההטבות היא פטור ממס

קרא עוד »
זכויות תשושי נפש
זכויות תשושי נפש

מחלות רבות מזוהות עם אוכלוסיית הגיל השלישי: סרטן, דימנציה, סרקופוניה ( דלדול שרירים ), אוסטאופורוזיס ועוד. אך ישנה מחלה שלא "מדברים" עליה בתקשורת והמודעות אליה

קרא עוד »
קצבה מיוחדת לנפגע עבודה
קצבה מיוחדת לנפגע עבודה

רבים מאיתנו יודעים כי במידה והיינו מעורבים בתאונת עבודה, עומדת בפנינו הזכות להגיש תביעה למוסד לביטוח לאומי ולבקש קצבת נכות מעבודה. אך עבור עובדים שנפגעו

קרא עוד »
אל תלחמו לבד!
הערכת תביעה ללא התחייבות
לקוחות ממליצים
מצוין
5.0
עורכות הדין עינב וחלי תודה תודה ועוד פעם תודה על כל מה שעשיתם ועוד עושים עבורי. הינכן בעלי יחסי אנוש מעולים, יכולת הקשבה ומענה מקצועי לכל שאלה. אני ממליץ לכל הזקוק לעזרת עו״ד לפנות אליכן.
לאחר עיכוב של יותר משלוש שנים בתביעת נזקי גוף מסיבות של עורכי דין אחרים, ניגשתי לעינב המקסימה שלא ויתרה ובמקצועיות שאין כמותה, ליוותה אותי עד רגע קבלת העברה לחשבון.פשוט כיף לדעת שיש על מי לסמוך!
חדיד + הלד..עורכות דין..מקצועיות אנושיותטיפול מהיר וצמודיחס אישי...רוצה להודות לכם אל השירות המקצועי...ממליצה בחום😍😍😍😍.לאה ס...
עו"ד רחל חדיד יצגה אותי למעלה מ 10 שנים בהצלחות רבות. עו"ד רחל מקצועית עניינית, אוזן קשבת, סבלנות, מסבירה על כל שלב בייצוג, כשמשאירים הודעה חוזרת ללקוח, חייכנית, אין לי שום ספק שכל הלקוחות יהיו מרוצים.בהזדמנות זו מאחל לה ולכל הצוות והמשכן החדש שלה בראשונים ראשון לציון, מאחל לכולם חג שמח, שנה טובה, שנה של שגשוג. אושר, בריאות ואריכות ימים.
עורכות הדין רחלי ועינב מקצועיות מאוד, יחסי אנוש מעולים, יודעות ועושות את העבודה. ממליצה מאוד כל מי שצריך עורך דין זו הכתובת.
עורכת הדין רחל חדיד ועורכת הדין עינב הלד מציעות ללקוחותיהן ניסיון משמעותי בדיני נזיקין. שתיהן בעלות עשרות שנות ניסיון והתדיינות משפטית בנזקי גוף, ביטוח לאומי, רשלנות רפואית (גם במקרים של נתיחה שלאחר המוות) ומספקות משאבים מקיפים שיעזרו לך, כלקוח, גם נגד ארגונים שהאדם מן היישוב עשוי לחשוב שהם "גדולים עליו". ובכן, לא. היחס הוא אישי, השירות הוא איכותי והמענה על שאלות הוא מעל ומעבר למקצועי.
אז אני חייבת לפרגן מכל הלב לעו"ד עינב הלד. מעבר לטיפול המקצועי והידע שהפגינה, היא אישה מדהימה! מהרגע שפניתי אליה היא הייתה סבלנית,אכפתית, קשובה, חושבת, משתפת ודואגת. הכל עם החיוך הנפלא שלה שעובר גם בשיחת טלפון. תודה לבורא עולם שהפגיש בנינו! מאחלת לה ולשותפתה שפע ברכה והצלחה! יישר כוח!
ממליצה בחום על שירותיהן של עו"ד עינב הלד ורחל חדיד. עינב ליוותה אותי במהלך כל התקופה בה נלחמנו בגוף המאמלל הידוע בשם ביטוח לאומי, דאגה לי בכנות אמיתית, שמרה איתי על קשר מתמיד, אפילו כאבה בכאבי.בסופו של דבר, עינב השיגה עבורי לא רק את הקצבה אליה אני זכאית, אלא גם סכום חד"פ נוסף בעבור שנה אחורה, סכום שלא ציפיתי לקבל ולא חשבתי שבכלל אפשרי שאקבל.לסיכום, מדובר בעורכות דין מצוינות בעלות רמת רגישות גבוהה מאד(דבר אשר מצוין עבור מתמודדי נפש) שבאמת מבצעות את עבודתן על הצד הטוב ביותר.
תפילתי אליך בורא יקר, הענק לרחל חדיד ועינב הלד ולמשפחותיהן הצלחה ומאור מוביל דרך. הענק מאורך הזוהר, הענק להן הצלחה ומאור כגודל טוב ליבן הגדול וכגודל פינת הלב העוטפת, כגודל הנתינה שהן מעניקות לכל אדם באשר הוא . מנצחיותך המוארת בורא יקר תפילתי לרחל ועינב מפינת ליבי יחד עם אורך. אמן 🙏
עינב ורחל המהממות,תודה רבה לכן על כל העזרה והמסירות שליוויתן אותי בכלהתהליך במקצועיות רבה ובזכותכן קיבלתי את כל מה שמגיע לי. יישר כח גדול! שתמשיכו ותצליחו בהמשך הדרך
עו"ד רחל חדיד יצגה אותנו בערעור מול בטוח לאומי.הייתה מקסימה, קשובה, איכפתית, סבלנית וזמינה לאורך כל הטיפול. ייצגה אותנו בצורה מקצועית ורהוטה. תודה שבזכותך קיבלנו את מה שהגיע לנו.
רחל ועינב תודה רבה לכן על הכל אתן עזרתן לי במהירות וביעילות מירבית תוך זמן קצר להשיג לי את זכיותי ואני אמליץ על השירות המקצועי והאדיב שקיבלתי מכן בכל מקוםאין עליכן תודה רבה על הכלבברכה ,אסף סימון
אני כותבת כדי להמליץ על עינב הלד כעורכת דין יוצאת דופן לצרכיך המשפטיים. היה לי העונג לעבוד עם עינב והתרשמתי מהיסודיות מהמקצועיות, המומחיות והמסירות שלה להשגת התוצאה הטובה ביותר עבור.עינב הלד בעלת ניסיון עשיר בתחום המשפט, היא הפגינה בעקביות הבנה עמוקה של הסוגיות המשפטיות העומדות על הפרק, כמו גם מחויבות חזקה להגנה על האינטרסים של הלקוח. היא תמיד הייתה זמינה לענות על שאלות, לספק הנחיות ולהציע ייעוץ אסטרטגי לאורך כל מהלך התיק.בנוסף לידע והכישורים המשפטיים שלה יש לעינב גם כישורי תקשורת יוצאי דופן. היא מסוגלת להסביר בבירור מושגים ונהלים משפטיים מורכבים בצורה קלה להבנה.בסך הכל, אני לא יכולה להמליץ מספיק על עינב אני בטוחה שהיא תיהיה נכס לכל מי שזקוק לייצוג משפטי.
הייתי רוצה להגיד שהתהליך עם עינב היה מאוד מיקצועי והנושא היה מאוד רגיש ופשוט היא ידעה איך לגשת אליו ובכלל שמדובר בילדה האכפתיות וגישה משנה הכולתודה רבה לך עינב היקרה שנדע רק טוב שיהיה לכן בהצלחה❤️
אני נכה צה״ל אשר נפצעתי בפיגוע ירי וימים נלחמתי על החיים שלי הצלחתי לחזור לחיים וקבלתי צל״ש ועיטור המופת על תפקודי באירוע נתקלתי בבעיה מול חברת הראל עורכת הדין חדיד ומשרדה עזרו לי מאוד באופן מקצועי וליווי אישי תוך התחשבות במצבי הלא פשוט תודה לכם על הכל והרבה בזכותכם המשכתי לחיות בכבוד ממליץ לכול אדם שנתקל בבעיות כאלו שייוצג על ידי המשרד שלכם שאלוהים יברך אותם אמן
עו"ד רחל חדיד הינה מקצועית בחסד עליון ובעלת ניסיון רב שבא לידי ביטוי בין היתר בידע רב ובתשובות מדוייקות שעוזרות לך להבין את המצב המשפטי לאשורו. כל זאת בנוסף להיותה אנושית ומקסימה.מומלצת מכל הלב.
מזל טוב ובהצלחה רבה במשרד החדשומדהים שלכן בעזריאלי רשלצ" שלכן,ובהזדמנות זו הביע את תודתי הרבה לרחלי חדיד עוד הדין שבזכותה המיקצועית זכיתי להכרה הוגנת בנכותי המוצדקת לאחר מאבק עיקש שלא צלח ללא הייצוג שלך מול המוסד לביטוח לאומי💪🙏👑
רחל מייצגת אותי בנושא תאונת דרכים,קודם לכל רחל משדרת מקצועיות אמינות ולא פחות חשוב אנושיות, אני יודעת בביטחון שהיא עושה הכל כדי להצליח.ממליצה בחום
הכרתי את עינב וחלי דרך חברים,התרשמתי מאוד מהןעורכות דין ברמה גבוהה, מאוד מקצועיות, הסבירו לי בצורה מאוד ברורה ומובנת את הדברים. הוגנות מאוד והכי חשוב אנושיות.ממליצה בחום רב
עורכת הדין רחלי חדידכשאנו מחפשים עו״ד טוב אנו מחפשים אדם שישמור עלינו , שיגן עלינו ועל הזכויות שלנו. שיבין אותנו….עו״ד שילמד את האירוע את הבעייה ויידע לסכם ולהציג את החומרים בשבילך , שילחם עבורך ויגן עליך ועל הזכיות שלך.עו״ד רחלי חדיד, היא שילוב, אישה מדהימה אישה חדה, חריפות, מקצועית עם חשיבה יצירתית, אנושית, נעימה איכפתית עיניינית לצד היותה רגישה מאד, קשובה ביותר ישרה עם טוב לב וסבלנות רבה.תודה רחלי יקרה, על שנתיים בו את מלווה אותנו בהליך לא פשוט מורכב מאוד …תודה על הייעוץ הליווי וההכוונה , את נדירה! מוכשרת מקצועית, יסודית, בעלת ניסיון רב, פועלת תמיד בתיאום מלא עם הלקוח, וכל זאת בשקיפות מלאה ואמינות בלתי מתפשרת. דואגת ללקוחותיך וזמינה בכל שעה.אנחנו בשלבי סיום של ההליך המשפטי ואין לנו ספק שהוא יוכתר בהצלחה בע״ה ואין ספק שזה הרבה בזכותך .רחלי ההליך ארוך והיית שם לאורך כל הדרך עם ייעוץ מדהים ומקצועיות עד אין סוף.היכולת שלך לקחת את האירוע בסבלנות רבה לפשט אותו ולתת פתרון והכוונה נובע ממקצועיות וידע שיש לך!!!בנוסף את גם אישיות מדהימה ותומכת.אני ממליצה עלייך בחום ואני סמוכה ובטוחה שבמידה ואזדקק שוב ליעוץ משפטי אפנה רק אלייך.את יודעת להכווין לייעץ והכל מתוך מקום של הכלה,ידע,ניסיון, כישרון ויושרה מקצועית !המשיכי כך! חסרים עו״ד כמוך בתחוםמעריכה אותך מאוד💖שרה כהן
החוויה שלי מול עו"ד עינב הלדאני עובד איתה בשוטף על תיק תאונה.חייב לציין: השירות,היחס,הדאגה הם בסדר ראש עדיפויות אצלה! מקצוענית במקסימום.מודה לך על דר נעימה ואנושיתממליץ בחום כי אצלה תקבלו ביטחון ושקט נפשיואת הטיפול הכי טוב ואכפתי.מודה לך על כל הדרך ואמליץ עליך לכל המכרים שלי:)
ברצוני לומר תודה,תודה שהאמנם ,תמכתם ובעיקר שהייתם שם.תודה שמעבר לדפים ראיתם אותי קודם כל כאדם.תודה על הליווי החם והמחבק לאורך כל הדרך,תודה על הליווי החם האכפתיות והדאגה .מאחל לכם הצלחה במשרד החדשירון אלימלך
האמת..אין מספיק מקום לכתוב הכל.."עו"ד עינב הלד" ייצגה אותי בתיק שרבים מעו"ד שהתייעצתי..אמרו לי "אתה בבעיה גדולה" ולא התלהבו לקחת את הייצוג בתיק. כשהגעתי למשרד של עינב..הרגשתי שאני במקום טוב. עינב האמינה בתיק שהצדק ייעשה וכך היה. 3 שנים של מאבק וייצוג ברמה הכי גבוהה ..תוך ניהול של דיונים בבתי משפט מול מומחים מטעם התביעה , הצליחה עינב במיקצועיותה ובנחישות רבה להביא פסק דין של זכייה לטובתי והוצ' משפט.אני רוצה לציין שעינב לאורך כל הדרך הייתה קשובה, דייקנית, חרוצה..ואישיות כמו שלה,מקצוענות ויידע רב מביאה להצלחה!תודה רבה עינב. אני בטוח שתצליחי ..כי מגיע לך!ממליץ בחום על עו"ד עינב הלד.רונן טסי.
עורכות דין תותחיות! מייצגות את אמא שלי בתאונה שעברה, מעניקות יחס וליווי אישי, מקצועיות, אנושיות, נותנות את מלוא התמיכה, תודה על הכל! עצה אישית ממני - לא לחשוב פעמיים, לא תצטערו!
היי אני מירי סלאמה רוצה להודותו ולומר כמה מילים לעורכת דין מס אחד.חלי חדיד היקרה .טיפלה בתיק שלי במשך שלוש שניםטיפלה בצורה הכי טובהולך חלי היקרה רוצה להודות לך על מסירותך המלאה ועל השירות המקצועיתמיד דאגת לומר לי מירי יהיה בסדר ואני באותו רגע האמנת לך.ובאמת שעשית את הכל בכדי שנגיע להסכם הכי טוב שיש .באמת שלא יכולתי לבקש עורכת דין יותר טוב מזה .אז חלוש היקרה השם ישמור אותך ותמשיכי לעשות את עבודתך הנאמנהישר כחבאהבה ענקית מירי סלאמה
עינב היקרה , ברכות לרגל משרדך החדש.מודה לך על כל הטוב והצדק שעשית עבורי.כל לקוח שיכנס למשרדך יזכה בשירות וזמינות שאין שניים לו .תודה רבה על הכל .נתנאל
עינב עורכת דין מקצועית אנושית וסבלנית.טיפול וליווי צמוד. היתה קשובה אליי מאוד.תמיד היה לי מענה מהיר על כל שאלה.אני ממליצה עליה בחום!!!
js_loader
עורכות הדין רחל חדיד ועינב הלד
רוצה להתייעץ עם עו״ד לגבי המקרה שלך?
השאירו פרטים לייעוץ ללא התחייבות

תפריט נגישות

Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 39 ביקורות
×
js_loader