הצטרפו אלינו

ועדה רפואית משרד הביטחון 

עורכות הדין רחל חדיד ועינב הלד

חיילים וחיילות רבים אשר לקחו חלק באירוע חבלה או חוו פגיעה גופנית או נפשית במהלך שירותם הצבאי, זכאים לפנות אל קצין התגמולים במשרד הבטחון ולהגיש בקשה להכרה בנכות ולקבלת עזרה כלכלית ורפואית.

לאחר שקצין התגמולים מאשר את הבקשה, היא עוברת לדיון בפני ועדה רפואית משרד הביטחון הקובעת:

 1. האם התובע זכאי לאחוזי נכות?
 2. האם הנכות תהיה זמנית או קבועה?
 3. מה גובה הסעד הכספי שיקבל התובע?
 4. אילו טיפולים רפואיים יממן משרד הביטחון עבור התובע?

כמובן ש"זו כל התורה על רגל אחת" ולכן בחרנו לכתוב על הנושא ולהסביר על התהליך המורכב.

 

מהי ועדה רפואית במשרד הביטחון?

ועדה רפואית משרד הביטחון הינה ועדה מיוחדת המתכנסת אך ורק לאחר שהוכח קשר של סיבה ותוצאה בין אירוע שקרה במהלך השירות הצבאי ובין הנזק הגופני שנגרם לתובע.

הוועדה מתכנסת בכדי לבחון את מידת הנזק שנגרם לתובע ואת השפעתו על חיי התובע בהווה ובעתיד. בהתאם למסמכים הרפואיים ולחוות הדעת שיציג התובע, יקבעו חברי הועדה כמה אחוזי נכות ינתנו לו.

בהתאם לגובה אחוזי הנכות ( הזמניים או הקבועיים ) שיקבעו, יקבעו גם זכויותיו של התובע. משרד הביטחון יעניק לו בהתאם סעד כספי, תמיכה נפשית, השתתפות במימון טיפולים ותרופות ועוד.

 

הרכב הוועדה הרפואית

ועדה הרפואית משרד הביטחון מורכבת מרופאים בעלי התמחות בתחום הפגיעה, עצמאים ובלתי תלויים. במידת הצורך ובהתאם להיקף הפגיעה, יצטרפו לוועדה רופאים נוספים.

בנוסף, בוועדה יושב אדם נוסף המשמש כמזכיר הוועדה האחראי על תיעוד ההתנהלות בין הצדדים בפרוטוקול רישמי.

 

מי יכול לפנות אל ועדה רפואית משרד הביטחון?

הוועדה הרפואית של משרד הביטחון מעניקה מענה לאנשי כוחות הביטחון אשר חוו נזק בריאותי או נפשי במהלך שירותם או בעקבותיו, ביניהם:

 • חיילי וחיילות צה"ל אשר נפגעו במהלך שירות חובה, שירות מילואים, שירות קבע או לאחר שיחרורם
 • חיילים וחיילות צה"ל שנפגעו במהלך קורס קדם צבאי או במהלך גיבוש ליחידה מובחרת
 • תלמידי הפנימיות צבאיות
 • משטרת ישראל ( כולל מתנדבים ואנשי המשמר האזרחי )
 • עובדי שירות בתי הסוהר
 • עובדי שירות הביטחון הכללי
 • עובדי המוסד למודיעין ותפקידים מיוחדים
 • חברי משמר הכנסת
 • חברי כיתות הכוננות ורבש"צים
 • אנשי צבא דרום לבנון

 

כיצד מתנהל הדיון בועדה רפואית  של משרד הביטחון?

הדיון בוועדה נמשך כשעה והוא נחלק ל – 3 חלקים:

 1. הצגת הטיעונים על ידי התובע – התובע או נציג מטעמו יספרו לחברי הוועדה איך הם מתמודדים עם ההתנהלות היומיומית מאז שנגרם הנזק הגופני או הנפשי.
 2. הצגת המסמכים המשפטיים – חברי הוועדה יבחנו לעומק את המסמכים הרפואיים שהגיש התובע ויסיקו מהם מהו היקף הפגיעה בתפקוד היומיומי. בהתאם, יקבעו לתובע אחוזי נכות זמניים או קבועיים.
 3. בדיקה רפואית – התובע יעבור בדיקה רפואית על ידי חברי הוועדה. התובע זכאי שאדם מטעמו יהיה נוכח בזמן הבדיקה.

בסיום הדיון, מזכיר הוועדה יציג את הפרוטוקול בפני התובע ונציגיו שיאשרו כי דבריו תועדו בצורה נכונה. לאחר האישור, המזכיר ידפיס העתק מהפרוטוקול והתובע יחויב לחתום עליה. העתק אחד נמסר לו והעתק שני נשאר כנספח במסמכי התיק.

במקרים מסוימים מבקשים חברי הוועדה לבחון את המקרה לעומק ולכן ההחלטה על ההכרה בנכות לא מתקבלת באופן מיידי. במקרים אלה, יתקיים דיון נוסף לאחר זמן מה בו תודיע הוועדה על החלטתה.

 

נקבעה לי ועדה רפואית – איך להיערך בהתאם?

במידה והתקבל תאריך התייצבות בפני ועדה רפואית משרד הביטחון, מומלץ להגיע למקום ערוכים מראש ולהביא את המסמכים הבאים:

 1. תעודה מזהה בעלת תמונה עדכנית. במידה והתובע בחר לשלוח נציג במקומו, גם הוא יחויב להגיע עם תעודה מזהה בעלת תמונה עדכנית.
 2. ייפוי כוח חתום המאשר לדובר אחר לייצג את התובע בפני הוועדה ( המייצג יכול להיות עורך דין או בן משפחה ).
 3. מסמכי פנייה והכרה כפי שהתקבלו מקצין התגמולים – מסמכים אלה מעידים כי אכן הוכח קשר של סיבה ותוצאה בין השירות הצבאי ובין הנזק שנגרם לתובע.
 4. מסמכים רפואיים שלא הוצגו בפני אגף השיקום ומחזקים את הטענה כי חל שינוי מהותי בהתנהלות היומיומית של התובע.
 5. מסמכים רפואיים המעידים על הטיפול מאז שהתובע נפגע. מסמכים אלה כוללים לרוב סיכומי אשפוזים, סיכומי ניתוחים, צילומי רנטגן, פיענוח צילומי רנטגן, המלצות מרופא תעסוקתי, פסיכיאטר, חוות דעת רפואיות נוספות ועוד.

מוטב כמובן להכין העתקים מכל המסמכים האלה ולהגיש אותם אל חברי הוועדה במידה ותתבקשו לעשות זאת ( את המסמכים המקוריים שמרו לעצמכם ) .

עוד חשוב לדעת כי במידה ואין באפשרות התובע לקחת חלק בוועדה, ניתן לבצע אותה על ידי התחברות באופן מקוון או לבקש כי הוועדה תדון במקרה שלא בנוכחות התובע.

 

ערעור על ועדה רפואית של משרד הביטחון

במידה והתובע חש כי הועדה הרפואית עושה עימו עוול, הוא יכול להגיש ערעור לוועדה רפואית מורחבת יותר הנקראת, ועדה רפואית עליונה. הרכב הוועדה רפואית עליונה כולל צוות של רופאים מומחים בהתאם לנושא התביעה נגד משרד הביטחון.

את הערעור יש להגיש לוועדה העליונה תוך 45 יום מקבלת החלטת הוועדה הרפואית הראשונה, המכונה גם ועדת דרג ראשון.

כדי להגיש את הערעור יש להגיש את המסמכים הבאים:

 1. מכתב בקשה לערעור בו התובע מסביר מדוע החלטת הוועדה הרפואית מדרג ראשון אינה נכונה.
 2. מסמכים רפואיים שלא הוצגו בוועדה מדרג ראשון.

את מכתב הערעור בליווי המסמכים, יש להגיש למחלקת הוועדות הרפואיות במשרד הבטחון במחוז בו מתגורר התובע.

במידה וחברי הוועדה העליונה דנו בערעור והחליטו כי יש להפחית באחוזי הנכות שנקבעו בדיוני הוועדה מהדרג הראשון, ניתנת לתובע האפשרות למשוך את התביעה על מנת שלא יפגעו זכויותיו.

 

חשוב לדעת!

בקשה להכרה בנכות ניתן להגיש עד 3 שנים מיום השחרור מהשירות. אך יש יוצא מן הכלל. ניתן לתבוע הכרה בנכות גם לאחר 3 שנים מהשחרור במידה וקיים תיעוד של האירוע שבעקבותיו נגרם הנזק לתובע.

 

חשיבותו של עורך דין מייצג בוועדה רפואית משרד הביטחון

תובעים רבים מגיעים אל דיוני הוועדה הרפואית כשהם נסערים, נרגשים וכשמגיע הרגע להסביר מה הם חווים בכל יום הם מתבלבלים ולא מתארים את המצב לאשורו.

כאשר נוכח עורך דין בדיוני הוועדה הוא יודע כיצד להביא לידי ביטוי בצורה הטובה ביותר, העניינית ביותר והמקצועית ביותר את האינטרסים של התובע.

עורך דין ועדה רפואית משרד הביטחון ידע להבחין בין העיקר לתפל ולומר את הדברים הנכונים אשר יובילו לקבלת אחוזי נכות, סעד כספי וטיפולי מעטפת תומכים.

ועדה רפואית משרד הביטחון 
ועדה רפואית משרד הביטחון

 

למה אנחנו?

עורכות הדין רחל חדיד ועינב הלד, הנן עורכות דין וותיקות ובעלת ניסיון רב של כ-18 שנים בתחום ביטוח תאונות אישיות תלמידים, הן מכירות היטב את כל תנאי הפוליסות בביטוח תאונות אישיות תלמידים, יודעות להתמודד באופן מקצועי ויסודי מול הטענות המועלות על ידי חברות הביטוח בעת דחייתן את תביעות ביטוח תאונות אישיות תלמידים, לרבות ייצוג בבתי המשפט השונים, ומעניקות יחס אישי וצמוד ללקוחותיהם.

אהבתם? שתפו!
עלול לעניין אתכם גם...
תאונה בבית ספר
תאונה בבית ספר

תאונות בבית הספר הן אירועים בלתי צפויים שבהם תלמידים, מורים או אנשי צוות אחרים נפצעים או ניזוקים בזמן שהם נמצאים בשטח בית הספר או משתתפים

קרא עוד »
פטור ממס הכנסה לנכה
פטור ממס הכנסה לנכה

מדינת ישראל והרשויות מסייעות לאנשים שהוכרו כבעלי נכות ומעניקה להן הנחות והטבות שונות שעוזרות להם להתמודד עם חיי היום יום. אחת מההטבות היא פטור ממס

קרא עוד »
זכויות תשושי נפש
זכויות תשושי נפש

מחלות רבות מזוהות עם אוכלוסיית הגיל השלישי: סרטן, דימנציה, סרקופוניה ( דלדול שרירים ), אוסטאופורוזיס ועוד. אך ישנה מחלה שלא "מדברים" עליה בתקשורת והמודעות אליה

קרא עוד »
קצבה מיוחדת לנפגע עבודה
קצבה מיוחדת לנפגע עבודה

רבים מאיתנו יודעים כי במידה והיינו מעורבים בתאונת עבודה, עומדת בפנינו הזכות להגיש תביעה למוסד לביטוח לאומי ולבקש קצבת נכות מעבודה. אך עבור עובדים שנפגעו

קרא עוד »
אל תלחמו לבד!
הערכת תביעה ללא התחייבות
לקוחות ממליצים
מצוין
5.0
עורכות הדין עינב וחלי תודה תודה ועוד פעם תודה על כל מה שעשיתם ועוד עושים עבורי. הינכן בעלי יחסי אנוש מעולים, יכולת הקשבה ומענה מקצועי לכל שאלה. אני ממליץ לכל הזקוק לעזרת עו״ד לפנות אליכן.
לאחר עיכוב של יותר משלוש שנים בתביעת נזקי גוף מסיבות של עורכי דין אחרים, ניגשתי לעינב המקסימה שלא ויתרה ובמקצועיות שאין כמותה, ליוותה אותי עד רגע קבלת העברה לחשבון.פשוט כיף לדעת שיש על מי לסמוך!
חדיד + הלד..עורכות דין..מקצועיות אנושיותטיפול מהיר וצמודיחס אישי...רוצה להודות לכם אל השירות המקצועי...ממליצה בחום😍😍😍😍.לאה ס...
עו"ד רחל חדיד יצגה אותי למעלה מ 10 שנים בהצלחות רבות. עו"ד רחל מקצועית עניינית, אוזן קשבת, סבלנות, מסבירה על כל שלב בייצוג, כשמשאירים הודעה חוזרת ללקוח, חייכנית, אין לי שום ספק שכל הלקוחות יהיו מרוצים.בהזדמנות זו מאחל לה ולכל הצוות והמשכן החדש שלה בראשונים ראשון לציון, מאחל לכולם חג שמח, שנה טובה, שנה של שגשוג. אושר, בריאות ואריכות ימים.
עורכות הדין רחלי ועינב מקצועיות מאוד, יחסי אנוש מעולים, יודעות ועושות את העבודה. ממליצה מאוד כל מי שצריך עורך דין זו הכתובת.
עורכת הדין רחל חדיד ועורכת הדין עינב הלד מציעות ללקוחותיהן ניסיון משמעותי בדיני נזיקין. שתיהן בעלות עשרות שנות ניסיון והתדיינות משפטית בנזקי גוף, ביטוח לאומי, רשלנות רפואית (גם במקרים של נתיחה שלאחר המוות) ומספקות משאבים מקיפים שיעזרו לך, כלקוח, גם נגד ארגונים שהאדם מן היישוב עשוי לחשוב שהם "גדולים עליו". ובכן, לא. היחס הוא אישי, השירות הוא איכותי והמענה על שאלות הוא מעל ומעבר למקצועי.
אז אני חייבת לפרגן מכל הלב לעו"ד עינב הלד. מעבר לטיפול המקצועי והידע שהפגינה, היא אישה מדהימה! מהרגע שפניתי אליה היא הייתה סבלנית,אכפתית, קשובה, חושבת, משתפת ודואגת. הכל עם החיוך הנפלא שלה שעובר גם בשיחת טלפון. תודה לבורא עולם שהפגיש בנינו! מאחלת לה ולשותפתה שפע ברכה והצלחה! יישר כוח!
ממליצה בחום על שירותיהן של עו"ד עינב הלד ורחל חדיד. עינב ליוותה אותי במהלך כל התקופה בה נלחמנו בגוף המאמלל הידוע בשם ביטוח לאומי, דאגה לי בכנות אמיתית, שמרה איתי על קשר מתמיד, אפילו כאבה בכאבי.בסופו של דבר, עינב השיגה עבורי לא רק את הקצבה אליה אני זכאית, אלא גם סכום חד"פ נוסף בעבור שנה אחורה, סכום שלא ציפיתי לקבל ולא חשבתי שבכלל אפשרי שאקבל.לסיכום, מדובר בעורכות דין מצוינות בעלות רמת רגישות גבוהה מאד(דבר אשר מצוין עבור מתמודדי נפש) שבאמת מבצעות את עבודתן על הצד הטוב ביותר.
תפילתי אליך בורא יקר, הענק לרחל חדיד ועינב הלד ולמשפחותיהן הצלחה ומאור מוביל דרך. הענק מאורך הזוהר, הענק להן הצלחה ומאור כגודל טוב ליבן הגדול וכגודל פינת הלב העוטפת, כגודל הנתינה שהן מעניקות לכל אדם באשר הוא . מנצחיותך המוארת בורא יקר תפילתי לרחל ועינב מפינת ליבי יחד עם אורך. אמן 🙏
עינב ורחל המהממות,תודה רבה לכן על כל העזרה והמסירות שליוויתן אותי בכלהתהליך במקצועיות רבה ובזכותכן קיבלתי את כל מה שמגיע לי. יישר כח גדול! שתמשיכו ותצליחו בהמשך הדרך
עו"ד רחל חדיד יצגה אותנו בערעור מול בטוח לאומי.הייתה מקסימה, קשובה, איכפתית, סבלנית וזמינה לאורך כל הטיפול. ייצגה אותנו בצורה מקצועית ורהוטה. תודה שבזכותך קיבלנו את מה שהגיע לנו.
רחל ועינב תודה רבה לכן על הכל אתן עזרתן לי במהירות וביעילות מירבית תוך זמן קצר להשיג לי את זכיותי ואני אמליץ על השירות המקצועי והאדיב שקיבלתי מכן בכל מקוםאין עליכן תודה רבה על הכלבברכה ,אסף סימון
אני כותבת כדי להמליץ על עינב הלד כעורכת דין יוצאת דופן לצרכיך המשפטיים. היה לי העונג לעבוד עם עינב והתרשמתי מהיסודיות מהמקצועיות, המומחיות והמסירות שלה להשגת התוצאה הטובה ביותר עבור.עינב הלד בעלת ניסיון עשיר בתחום המשפט, היא הפגינה בעקביות הבנה עמוקה של הסוגיות המשפטיות העומדות על הפרק, כמו גם מחויבות חזקה להגנה על האינטרסים של הלקוח. היא תמיד הייתה זמינה לענות על שאלות, לספק הנחיות ולהציע ייעוץ אסטרטגי לאורך כל מהלך התיק.בנוסף לידע והכישורים המשפטיים שלה יש לעינב גם כישורי תקשורת יוצאי דופן. היא מסוגלת להסביר בבירור מושגים ונהלים משפטיים מורכבים בצורה קלה להבנה.בסך הכל, אני לא יכולה להמליץ מספיק על עינב אני בטוחה שהיא תיהיה נכס לכל מי שזקוק לייצוג משפטי.
הייתי רוצה להגיד שהתהליך עם עינב היה מאוד מיקצועי והנושא היה מאוד רגיש ופשוט היא ידעה איך לגשת אליו ובכלל שמדובר בילדה האכפתיות וגישה משנה הכולתודה רבה לך עינב היקרה שנדע רק טוב שיהיה לכן בהצלחה❤️
אני נכה צה״ל אשר נפצעתי בפיגוע ירי וימים נלחמתי על החיים שלי הצלחתי לחזור לחיים וקבלתי צל״ש ועיטור המופת על תפקודי באירוע נתקלתי בבעיה מול חברת הראל עורכת הדין חדיד ומשרדה עזרו לי מאוד באופן מקצועי וליווי אישי תוך התחשבות במצבי הלא פשוט תודה לכם על הכל והרבה בזכותכם המשכתי לחיות בכבוד ממליץ לכול אדם שנתקל בבעיות כאלו שייוצג על ידי המשרד שלכם שאלוהים יברך אותם אמן
עו"ד רחל חדיד הינה מקצועית בחסד עליון ובעלת ניסיון רב שבא לידי ביטוי בין היתר בידע רב ובתשובות מדוייקות שעוזרות לך להבין את המצב המשפטי לאשורו. כל זאת בנוסף להיותה אנושית ומקסימה.מומלצת מכל הלב.
מזל טוב ובהצלחה רבה במשרד החדשומדהים שלכן בעזריאלי רשלצ" שלכן,ובהזדמנות זו הביע את תודתי הרבה לרחלי חדיד עוד הדין שבזכותה המיקצועית זכיתי להכרה הוגנת בנכותי המוצדקת לאחר מאבק עיקש שלא צלח ללא הייצוג שלך מול המוסד לביטוח לאומי💪🙏👑
רחל מייצגת אותי בנושא תאונת דרכים,קודם לכל רחל משדרת מקצועיות אמינות ולא פחות חשוב אנושיות, אני יודעת בביטחון שהיא עושה הכל כדי להצליח.ממליצה בחום
הכרתי את עינב וחלי דרך חברים,התרשמתי מאוד מהןעורכות דין ברמה גבוהה, מאוד מקצועיות, הסבירו לי בצורה מאוד ברורה ומובנת את הדברים. הוגנות מאוד והכי חשוב אנושיות.ממליצה בחום רב
עורכת הדין רחלי חדידכשאנו מחפשים עו״ד טוב אנו מחפשים אדם שישמור עלינו , שיגן עלינו ועל הזכויות שלנו. שיבין אותנו….עו״ד שילמד את האירוע את הבעייה ויידע לסכם ולהציג את החומרים בשבילך , שילחם עבורך ויגן עליך ועל הזכיות שלך.עו״ד רחלי חדיד, היא שילוב, אישה מדהימה אישה חדה, חריפות, מקצועית עם חשיבה יצירתית, אנושית, נעימה איכפתית עיניינית לצד היותה רגישה מאד, קשובה ביותר ישרה עם טוב לב וסבלנות רבה.תודה רחלי יקרה, על שנתיים בו את מלווה אותנו בהליך לא פשוט מורכב מאוד …תודה על הייעוץ הליווי וההכוונה , את נדירה! מוכשרת מקצועית, יסודית, בעלת ניסיון רב, פועלת תמיד בתיאום מלא עם הלקוח, וכל זאת בשקיפות מלאה ואמינות בלתי מתפשרת. דואגת ללקוחותיך וזמינה בכל שעה.אנחנו בשלבי סיום של ההליך המשפטי ואין לנו ספק שהוא יוכתר בהצלחה בע״ה ואין ספק שזה הרבה בזכותך .רחלי ההליך ארוך והיית שם לאורך כל הדרך עם ייעוץ מדהים ומקצועיות עד אין סוף.היכולת שלך לקחת את האירוע בסבלנות רבה לפשט אותו ולתת פתרון והכוונה נובע ממקצועיות וידע שיש לך!!!בנוסף את גם אישיות מדהימה ותומכת.אני ממליצה עלייך בחום ואני סמוכה ובטוחה שבמידה ואזדקק שוב ליעוץ משפטי אפנה רק אלייך.את יודעת להכווין לייעץ והכל מתוך מקום של הכלה,ידע,ניסיון, כישרון ויושרה מקצועית !המשיכי כך! חסרים עו״ד כמוך בתחוםמעריכה אותך מאוד💖שרה כהן
החוויה שלי מול עו"ד עינב הלדאני עובד איתה בשוטף על תיק תאונה.חייב לציין: השירות,היחס,הדאגה הם בסדר ראש עדיפויות אצלה! מקצוענית במקסימום.מודה לך על דר נעימה ואנושיתממליץ בחום כי אצלה תקבלו ביטחון ושקט נפשיואת הטיפול הכי טוב ואכפתי.מודה לך על כל הדרך ואמליץ עליך לכל המכרים שלי:)
ברצוני לומר תודה,תודה שהאמנם ,תמכתם ובעיקר שהייתם שם.תודה שמעבר לדפים ראיתם אותי קודם כל כאדם.תודה על הליווי החם והמחבק לאורך כל הדרך,תודה על הליווי החם האכפתיות והדאגה .מאחל לכם הצלחה במשרד החדשירון אלימלך
האמת..אין מספיק מקום לכתוב הכל.."עו"ד עינב הלד" ייצגה אותי בתיק שרבים מעו"ד שהתייעצתי..אמרו לי "אתה בבעיה גדולה" ולא התלהבו לקחת את הייצוג בתיק. כשהגעתי למשרד של עינב..הרגשתי שאני במקום טוב. עינב האמינה בתיק שהצדק ייעשה וכך היה. 3 שנים של מאבק וייצוג ברמה הכי גבוהה ..תוך ניהול של דיונים בבתי משפט מול מומחים מטעם התביעה , הצליחה עינב במיקצועיותה ובנחישות רבה להביא פסק דין של זכייה לטובתי והוצ' משפט.אני רוצה לציין שעינב לאורך כל הדרך הייתה קשובה, דייקנית, חרוצה..ואישיות כמו שלה,מקצוענות ויידע רב מביאה להצלחה!תודה רבה עינב. אני בטוח שתצליחי ..כי מגיע לך!ממליץ בחום על עו"ד עינב הלד.רונן טסי.
עורכות דין תותחיות! מייצגות את אמא שלי בתאונה שעברה, מעניקות יחס וליווי אישי, מקצועיות, אנושיות, נותנות את מלוא התמיכה, תודה על הכל! עצה אישית ממני - לא לחשוב פעמיים, לא תצטערו!
היי אני מירי סלאמה רוצה להודותו ולומר כמה מילים לעורכת דין מס אחד.חלי חדיד היקרה .טיפלה בתיק שלי במשך שלוש שניםטיפלה בצורה הכי טובהולך חלי היקרה רוצה להודות לך על מסירותך המלאה ועל השירות המקצועיתמיד דאגת לומר לי מירי יהיה בסדר ואני באותו רגע האמנת לך.ובאמת שעשית את הכל בכדי שנגיע להסכם הכי טוב שיש .באמת שלא יכולתי לבקש עורכת דין יותר טוב מזה .אז חלוש היקרה השם ישמור אותך ותמשיכי לעשות את עבודתך הנאמנהישר כחבאהבה ענקית מירי סלאמה
עינב היקרה , ברכות לרגל משרדך החדש.מודה לך על כל הטוב והצדק שעשית עבורי.כל לקוח שיכנס למשרדך יזכה בשירות וזמינות שאין שניים לו .תודה רבה על הכל .נתנאל
עינב עורכת דין מקצועית אנושית וסבלנית.טיפול וליווי צמוד. היתה קשובה אליי מאוד.תמיד היה לי מענה מהיר על כל שאלה.אני ממליצה עליה בחום!!!
js_loader
עורכות הדין רחל חדיד ועינב הלד
רוצה להתייעץ עם עו״ד לגבי המקרה שלך?
השאירו פרטים לייעוץ ללא התחייבות

תפריט נגישות

Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 39 ביקורות
×
js_loader