הצטרפו אלינו

תלות בזולת

עורכות הדין רחל חדיד ועינב הלד

הורים לילדים נכים מתמודדים מדי יום עם קשיים בירוקרטיים, רגשיים וכלכליים. כדי לעזור להם להתמודד עם ההורות והטיפול המורכב בילדם הנכה, מציע המשרד לביטוח לאומי קצבה חודשית הנקראת "תלות בזולת". סיוע זה יכול להקל משמעותית על ההתנהלות היומיומית הן של הילד הנכה והן של המשפחה כולה. במאמר זה נרחיב על הנושא.

מהי קצבת תלות בזולת ביטוח לאומי?

קצבת תלות בזולת מוענקת, לאחר דיון בוועדה רפואית, לאדם הזקוק לסיוע מהזולת בגין אחת מהסיבות הבאות:

 • גילו המבוגר אינו מאפשר לו להתנהל בצורה עצמאית
 • הוא נולד עם מום נולד
 • הוא חולה במחלה מסוימת או בעל מצב רפואי המגביל את התנהלותו העצמאית
 • הוא נפגע במהלך פעילות התנדבותית
 • הוא נפגע במהלך עבודתו
 • הוא נפגע במהלך אירוע איבה

עם זאת, כאשר דנים במקרה תלות בזולת עבור ילד נכה, נבחנת הזכאות בצורה שונה.

זכאות לתלות בזולת עבור ילד נכה

הורים שילדם (מגיל 3 ועד גיל 18 ו-3 חודשים) מקבל קצבת ילד נכה ואינו יכול לבצע בצורה עצמאית פעולות יומיומיות כגון הלבשה, אכילה, רחצה, ניידות בתוך הבית ושמירה על היגיינה אישית, יכולים להגיש בשם ילדם הנכה גם בקשה לבדיקת תלות בזולת.

תנאי סף לזכאות:

 1. הילד חי עם הוריו.
 2. אחד מהוריו של הילד הנכה הוא מבוטח ותושב ישראל. אם מדובר בילד שעלה לארץ ללא הוריו (עולה חדש), ניתן להגיש בקשה אם עלה איתו אפוטרופוס או אחד מבני משפחתו (אחיו, אחותו, סבו, סבתו, דודו או דודתו).
 3. הילד נמצא בישראל. אם הילד יוצא לחו"ל, תשולם להוריו קצבה למשך 3 חודשים בתנאי ששולמה להוריו במשך חודשיים לפחות טרום הנסיעה. אם הילד צריך לצאת לחו"ל עקב טיפול רפואי, שליחות מטעם המעסיק של אחד ההורים או שליחות לחו"ל מטעם המדינה, תשולם קצבת תלות בזולת בהתאם לתקנות הביטוח הלאומי.

הגשת תביעה לקצבת תלות בזולת

לאחר שווידאו ההורים כי ילדם הנכה עומד בדרישות הסף, צריכים ההורים להגיש טופס תלות בזולת (טופס 7828). חשוב לציין כי ניתן להגיש את הבקשה גם אם גילו של הילד הינו שנתיים ו-10 חודשים.

לטופס זה יש לצרף מסמך רפואי מטעם הרופא המטפל בילד המתאר את:

 • תיאור הליקוי הבריאותי ומצבו הרפואי של הילד הנכה
 • תיאור מצבו התפקודי של הילד הנכה
 • פירוט הטיפולים הרפואיים שניתנו לילד הנכה ותדירותם

לאחר הגשת הטפסים, הילד הנכה והוריו יתבקשו להתייצב בפני ועדה רפואית של המוסד לביטוח הלאומי. במקרים בהם הילד אינו יכול להגיע אל משרדי הביטוח הלאומי, תיבדק האפשרות שהוועדה הרפואית תתכנס בביתו של הילד הנכה.

ועדה רפואית תלות בזולת עבור ילד נכה

הוועדה הרפואית מתכנסת על מנת לבחון האם הילד מצליח לבצע בצורה עצמאית וללא עזרה 5 פעולות יומיומיות ביחס לילדים אחרים בני גילו. בין היתר בודקים חברי הוועדה הרפואית האם:

 • הילד מתנייד בכיסא גלגלים וזקוק לעזרה במעבר מן המיטה אל הכיסא וחזרה אל המיטה.
 • הילד מסוגל לנוע ממקום למקום באמצעות זחילה בלבד.
 • הילד זקוק לעזרה מלאה כשהוא מתלבש, הן בפלג גופו העליון והן בפלג גופו התחתון.
 • הילד זקוק לסיוע קל בגריבת גרביים, שריכת שרוכים, נעילת נעליים ורכיסת כפתורים.
 • הילד זקוק לעזרה על מנת לאכול ולשתות (מאכילים אותו בכף ומגישים לו את כוס השתייה).
 • הילד שולט בסוגריו באופן חלקי ואינו מטפל בעצמו או שהוא מרטיב בלילות באופן קבוע.

חברי הוועדה הרפואית רואים איך הילד מבצע פעולות שונות ובהתאם למסוגלותו, הם מעניקים ניקוד. הניקוד נע בין 0 נקודות המעידות כי הילד מתנהל בעצמאות לבין 3 נקודות המעידות כי הילד תלוי בזולת בכל דבר שיעשה.

סך הנקודות שצבר הילד במהלך המבדק, יהיה זה שיקבע את שיעור הזכאות לקצבה:

מספר הנקודות שנצברו במהלך בדיקת תלות שיעור הזכאות גובה הקצבה
עד 4 נקודות אינו זכאי 0
בין 5 ל – 7 נקודות 50% 1771 ₪
בין 8 ל – 9 נקודות 112% 4099 ₪
בין 10 ל – 12 נקודות 188% 6542 ₪
13 נקודות ומעלה 235% 8313 ₪

תלות בזולת עבור ילדים עם אוטיזם

הורים שילדיהם אובחנו באופן רשמי כילדים על הרצף האוטיסטי יכולים גם כן להגיש בקשה לקצבת תלות. לטופס 7828 יש לצרף את המסמכים הבאים:

 • אבחון רפואי של פסיכיאטר ילדים ונוער, נוירולוג או רופא התפתחותי.
 • אבחון פסיכולוגי של פסיכולוג התפתחותי, קליני, שיקומי או חינוכי עם מבחן פסיכולוגי התואם את גיל הילד.
 • דוח חינוכי מהצוות שמטפל בילד במסגרת החינוכית.

כתיבת התביעה והגשתה לוועדה הרפואית

הוועדה הרפואית בוחנת את המסמכים בהתאם לגיל הילד:

 • ילד אוטיסט שאובחן לפני גיל 3: הזכאות לקצבת תלות בזולת תקבע באופן זמני עד שהילד יגיע לגיל 10 על סמך האבחון והמסמכים הרפואיים וללא נוכחות בוועדה הרפואית. בגיל 10 תיבחן הזכאות מחדש ותינתן זכאות עד גיל 18 ו-3 חודשים.
 • ילד אוטיסט שאובחן אחרי גיל 3: הזכאות לקצבת תלות בזולת תיקבע עד גיל 18 ו-3 חודשים על סמך האבחון והמסמכים הרפואיים, וללא נוכחות הילד עצמו בוועדה הרפואית.

כתב התביעה מוגש אל הוועדה הרפואית וזו בוחנת את המסמכים בהתאם לגיל הילד:

ילד אוטיסט שאובחן לפני גיל 3

ילד אוטיסט שאובחן אחרי גיל 3

הזכאות לקצבת תלות בזולת תקבע באופן זמני עד שהילד יגיע לגיל 10 וזאת על סמך האבחון, המסמכים הרפואיים וללא נוכחות בוועדה הרפואית.

בגיל 10 תיבחן הזכאות שלהם בשנית ותינתן זכאות עד גיל 18 ו-3 חודשים על סמך המסמכים הרלוונטיים.

הזכאות לקצבת תלות בזולת תיקבע עד גיל 18 ו-3 חודשים על סמך האבחון, על סמך המסמכים הרפואיים וללא נוכחות הילד עצמו בוועדה הרפואית.

ערעור על החלטת הוועדה הרפואית לתלות בזולת

הורה שהגיש בקשה לקצבת תלות לזולת, יכול לערור על החלטת הוועדה בפני ועדה רפואית לערעורים של המוסד לביטוח לאומי.

ניתן להגיש ערעור בגין אחת מהסיבות הבאות:

 • הוועדה הרפואית לא אישרה קצבת תלות לזולת.

 • הוועדה הרפואית אישרה קצבת תלות חלקית.

 • הוועדה הרפואית אישרה קצבת תלות לזולת לתקופה זמנית.

 • הוועדה הרפואית לא אישרה תשלום רטרואקטיבי בעד התקופה המרבית.

תלות בזולת
תלות בזולת

סיפורי מקרה של לקוחות

 "לאחר שבננו אובחן על הרצף האוטיסטי, פנינו לעורכות הדין חדד – הלד כדי להגיש בקשה לקצבת תלות בזולת. בעזרתן הצלחנו לקבל את הקצבה במהירות וללא כל קושי. תודה על התמיכה והליווי המקצועי לאורך כל הדרך." – משפחת אשכנזי

 

"כשהבנו שבננו מתקשה בביצוע פעולות יומיומיות, ידענו שנצטרך עזרה משפטית מקצועית. עורכות הדין חדד – הלד היו שם בשבילנו מהרגע הראשון. הן הכינו את כל המסמכים בצורה מדויקת ותוך זמן קצר קיבלנו את הקצבה שסייעה לנו להעניק לבננו את התמיכה הנדרשת." – טליה וניר 

 

 "הטיפול בילד עם צרכים מיוחדים הוא משימה מורכבת ומאתגרת. עורכות הדין חדד – הלד ליוו אותנו בתהליך הבירוקרטי מול ביטוח לאומי, והתוצאה הייתה קצבת תלות בזולת שאפשרה לנו להקל על חיי היומיום שלנו ושל בננו." – משפחת רוזן 

למה לבחור בנו – עורכות הדין חדד – הלד?

אנו עורכות הדין רחל חדיד ועינב הלד, וותיקות ובעלות ניסיון רב של כשני עשורים בכל הקשור להגשת תביעות נגד המוסד לביטוח לאומי. אנו מכירות היטב את החוקים והתקנות על פי הם נקבעות החלטות ואנו יודעות להתמודד באופן מקצועי ויסודי מול הטענות המועלות על ידי נציגי הביטוח הלאומי בכלל ונציגי הוועדה הרפואית בפרט.

הורים לילדים נכים, אל תישארו לבד.

הינכם מוזמנים לפנות אל משרדנו חדיד – הלד עורכות דין לביטוח לאומי ולבדוק את זכאות ילדכם לקצבת תלות בזולת, אנחנו כאן בשבילכם!

אהבתם? שתפו!
עלול לעניין אתכם גם...
תביעת ביטוח סיעודי
תביעת ביטוח סיעודי

מבוטחים רבים מחכים לגיל הזקנה על מנת לבטח את עצמם בביטוח סיעודי, אך למעשה מקרים רבים ומצערים כבר הוכיחו כי גם אדם יכול להפוך לסיעודי

קרא עוד »
דרגת אי כושר יציבה
דרגת אי כושר יציבה

כאשר מתמודדים עם מצב רפואי המשפיע על היכולת לעבוד ולהתפרנס, חשוב לדעת כיצד לבקש סיוע מהמוסד לביטוח לאומי. במאמר זה, נפרט על דרגת אי כושר,

קרא עוד »
נכות נפשית
נכות נפשית

נכות נפשית, בניגוד לנכויות פיזיות, מתבטאת בתחושות, מחשבות והתנהגויות שקשה יותר למדוד. אנשים הסובלים מנכות נפשית מתמודדים לא אחת עם קשיים משמעותיים בחיי היום-יום ובחברה.

קרא עוד »
אל תלחמו לבד!
הערכת תביעה ללא התחייבות
לקוחות ממליצים
מצוין
5.0
היי אני מירי סלאמה רוצה להודותו ולומר כמה מילים לעורכת דין מס אחד.חלי חדיד היקרה .טיפלה בתיק שלי במשך שלוש שניםטיפלה בצורה הכי טובהולך חלי היקרה רוצה להודות לך על מסירותך המלאה ועל השירות המקצועיתמיד דאגת לומר לי מירי יהיה בסדר ואני באותו רגע האמנת לך.ובאמת שעשית את הכל בכדי שנגיע להסכם הכי טוב שיש .באמת שלא יכולתי לבקש עורכת דין יותר טוב מזה .אז חלוש היקרה השם ישמור אותך ותמשיכי לעשות את עבודתך הנאמנהישר כחבאהבה ענקית מירי סלאמה
עינב היא מלאך משמיים 💖 זמינה לכל שאלה ועצה, מסבירה עד הסוף על התהליך, תמיד גרמה לי להרגיש בנוח וככה גם יכולתי באמת לחלוק איתה הכל, היא סבלנית ומקצועית ופשוט בן אדם מדהים 🌸 אם אתם מחפשים עורכת דין שתילחם עבורכם הגעתם למקום הנכון!
הגעתי לפני כשנה למשרד חדיד הלד לרחל ועינב המקסימות שעדיין מטפלות לי במספר תיקים. משרד בוטיק מקסים, ומעבר למקצועיות ולידע הרב יש אוזן קשבת וזמינות לכול שאלה. ממליצה בחום 🙂
עינב טיפלה בנו עם המון סבלנות איכפתיות ודאגה, במקום שאנחנו נרדוף אחריה לקבל תשובות, היא רדפה אחרינו ולבסוף הצלחנו בזכותה לקבל את המיטב, הרבה מעבר למה שציפינו, יישר כוח !
עורכות הדין עינב החד וחלי חדיד הן סופר מקצועיות, חדות ואנושיות. סייעו רבות למספר חברים שלי מול המוסד לביטוח לאומי בהצלחה רבה. ממליצה עליהן בחום רב!
עורכות הדין עינב וחלי תודה תודה ועוד פעם תודה על כל מה שעשיתם ועוד עושים עבורי. הינכן בעלי יחסי אנוש מעולים, יכולת הקשבה ומענה מקצועי לכל שאלה. אני ממליץ לכל הזקוק לעזרת עו״ד לפנות אליכן.
לאחר עיכוב של יותר משלוש שנים בתביעת נזקי גוף מסיבות של עורכי דין אחרים, ניגשתי לעינב המקסימה שלא ויתרה ובמקצועיות שאין כמותה, ליוותה אותי עד רגע קבלת העברה לחשבון.פשוט כיף לדעת שיש על מי לסמוך!
חדיד + הלד..עורכות דין..מקצועיות אנושיותטיפול מהיר וצמודיחס אישי...רוצה להודות לכם אל השירות המקצועי...ממליצה בחום😍😍😍😍.לאה ס...
עו"ד רחל חדיד יצגה אותי למעלה מ 10 שנים בהצלחות רבות. עו"ד רחל מקצועית עניינית, אוזן קשבת, סבלנות, מסבירה על כל שלב בייצוג, כשמשאירים הודעה חוזרת ללקוח, חייכנית, אין לי שום ספק שכל הלקוחות יהיו מרוצים.בהזדמנות זו מאחל לה ולכל הצוות והמשכן החדש שלה בראשונים ראשון לציון, מאחל לכולם חג שמח, שנה טובה, שנה של שגשוג. אושר, בריאות ואריכות ימים.
עורכות הדין רחלי ועינב מקצועיות מאוד, יחסי אנוש מעולים, יודעות ועושות את העבודה. ממליצה מאוד כל מי שצריך עורך דין זו הכתובת.
עורכת הדין רחל חדיד ועורכת הדין עינב הלד מציעות ללקוחותיהן ניסיון משמעותי בדיני נזיקין. שתיהן בעלות עשרות שנות ניסיון והתדיינות משפטית בנזקי גוף, ביטוח לאומי, רשלנות רפואית (גם במקרים של נתיחה שלאחר המוות) ומספקות משאבים מקיפים שיעזרו לך, כלקוח, גם נגד ארגונים שהאדם מן היישוב עשוי לחשוב שהם "גדולים עליו". ובכן, לא. היחס הוא אישי, השירות הוא איכותי והמענה על שאלות הוא מעל ומעבר למקצועי.
אז אני חייבת לפרגן מכל הלב לעו"ד עינב הלד. מעבר לטיפול המקצועי והידע שהפגינה, היא אישה מדהימה! מהרגע שפניתי אליה היא הייתה סבלנית,אכפתית, קשובה, חושבת, משתפת ודואגת. הכל עם החיוך הנפלא שלה שעובר גם בשיחת טלפון. תודה לבורא עולם שהפגיש בנינו! מאחלת לה ולשותפתה שפע ברכה והצלחה! יישר כוח!
ממליצה בחום על שירותיהן של עו"ד עינב הלד ורחל חדיד. עינב ליוותה אותי במהלך כל התקופה בה נלחמנו בגוף המאמלל הידוע בשם ביטוח לאומי, דאגה לי בכנות אמיתית, שמרה איתי על קשר מתמיד, אפילו כאבה בכאבי.בסופו של דבר, עינב השיגה עבורי לא רק את הקצבה אליה אני זכאית, אלא גם סכום חד"פ נוסף בעבור שנה אחורה, סכום שלא ציפיתי לקבל ולא חשבתי שבכלל אפשרי שאקבל.לסיכום, מדובר בעורכות דין מצוינות בעלות רמת רגישות גבוהה מאד(דבר אשר מצוין עבור מתמודדי נפש) שבאמת מבצעות את עבודתן על הצד הטוב ביותר.
תפילתי אליך בורא יקר, הענק לרחל חדיד ועינב הלד ולמשפחותיהן הצלחה ומאור מוביל דרך. הענק מאורך הזוהר, הענק להן הצלחה ומאור כגודל טוב ליבן הגדול וכגודל פינת הלב העוטפת, כגודל הנתינה שהן מעניקות לכל אדם באשר הוא . מנצחיותך המוארת בורא יקר תפילתי לרחל ועינב מפינת ליבי יחד עם אורך. אמן 🙏
עינב ורחל המהממות,תודה רבה לכן על כל העזרה והמסירות שליוויתן אותי בכלהתהליך במקצועיות רבה ובזכותכן קיבלתי את כל מה שמגיע לי. יישר כח גדול! שתמשיכו ותצליחו בהמשך הדרך
עו"ד רחל חדיד יצגה אותנו בערעור מול בטוח לאומי.הייתה מקסימה, קשובה, איכפתית, סבלנית וזמינה לאורך כל הטיפול. ייצגה אותנו בצורה מקצועית ורהוטה. תודה שבזכותך קיבלנו את מה שהגיע לנו.
רחל ועינב תודה רבה לכן על הכל אתן עזרתן לי במהירות וביעילות מירבית תוך זמן קצר להשיג לי את זכיותי ואני אמליץ על השירות המקצועי והאדיב שקיבלתי מכן בכל מקוםאין עליכן תודה רבה על הכלבברכה ,אסף סימון
אני כותבת כדי להמליץ על עינב הלד כעורכת דין יוצאת דופן לצרכיך המשפטיים. היה לי העונג לעבוד עם עינב והתרשמתי מהיסודיות מהמקצועיות, המומחיות והמסירות שלה להשגת התוצאה הטובה ביותר עבור.עינב הלד בעלת ניסיון עשיר בתחום המשפט, היא הפגינה בעקביות הבנה עמוקה של הסוגיות המשפטיות העומדות על הפרק, כמו גם מחויבות חזקה להגנה על האינטרסים של הלקוח. היא תמיד הייתה זמינה לענות על שאלות, לספק הנחיות ולהציע ייעוץ אסטרטגי לאורך כל מהלך התיק.בנוסף לידע והכישורים המשפטיים שלה יש לעינב גם כישורי תקשורת יוצאי דופן. היא מסוגלת להסביר בבירור מושגים ונהלים משפטיים מורכבים בצורה קלה להבנה.בסך הכל, אני לא יכולה להמליץ מספיק על עינב אני בטוחה שהיא תיהיה נכס לכל מי שזקוק לייצוג משפטי.
הייתי רוצה להגיד שהתהליך עם עינב היה מאוד מיקצועי והנושא היה מאוד רגיש ופשוט היא ידעה איך לגשת אליו ובכלל שמדובר בילדה האכפתיות וגישה משנה הכולתודה רבה לך עינב היקרה שנדע רק טוב שיהיה לכן בהצלחה❤️
אני נכה צה״ל אשר נפצעתי בפיגוע ירי וימים נלחמתי על החיים שלי הצלחתי לחזור לחיים וקבלתי צל״ש ועיטור המופת על תפקודי באירוע נתקלתי בבעיה מול חברת הראל עורכת הדין חדיד ומשרדה עזרו לי מאוד באופן מקצועי וליווי אישי תוך התחשבות במצבי הלא פשוט תודה לכם על הכל והרבה בזכותכם המשכתי לחיות בכבוד ממליץ לכול אדם שנתקל בבעיות כאלו שייוצג על ידי המשרד שלכם שאלוהים יברך אותם אמן
עו"ד רחל חדיד הינה מקצועית בחסד עליון ובעלת ניסיון רב שבא לידי ביטוי בין היתר בידע רב ובתשובות מדוייקות שעוזרות לך להבין את המצב המשפטי לאשורו. כל זאת בנוסף להיותה אנושית ומקסימה.מומלצת מכל הלב.
מזל טוב ובהצלחה רבה במשרד החדשומדהים שלכן בעזריאלי רשלצ" שלכן,ובהזדמנות זו הביע את תודתי הרבה לרחלי חדיד עוד הדין שבזכותה המיקצועית זכיתי להכרה הוגנת בנכותי המוצדקת לאחר מאבק עיקש שלא צלח ללא הייצוג שלך מול המוסד לביטוח לאומי💪🙏👑
רחל מייצגת אותי בנושא תאונת דרכים,קודם לכל רחל משדרת מקצועיות אמינות ולא פחות חשוב אנושיות, אני יודעת בביטחון שהיא עושה הכל כדי להצליח.ממליצה בחום
הכרתי את עינב וחלי דרך חברים,התרשמתי מאוד מהןעורכות דין ברמה גבוהה, מאוד מקצועיות, הסבירו לי בצורה מאוד ברורה ומובנת את הדברים. הוגנות מאוד והכי חשוב אנושיות.ממליצה בחום רב
עורכת הדין רחלי חדידכשאנו מחפשים עו״ד טוב אנו מחפשים אדם שישמור עלינו , שיגן עלינו ועל הזכויות שלנו. שיבין אותנו….עו״ד שילמד את האירוע את הבעייה ויידע לסכם ולהציג את החומרים בשבילך , שילחם עבורך ויגן עליך ועל הזכיות שלך.עו״ד רחלי חדיד, היא שילוב, אישה מדהימה אישה חדה, חריפות, מקצועית עם חשיבה יצירתית, אנושית, נעימה איכפתית עיניינית לצד היותה רגישה מאד, קשובה ביותר ישרה עם טוב לב וסבלנות רבה.תודה רחלי יקרה, על שנתיים בו את מלווה אותנו בהליך לא פשוט מורכב מאוד …תודה על הייעוץ הליווי וההכוונה , את נדירה! מוכשרת מקצועית, יסודית, בעלת ניסיון רב, פועלת תמיד בתיאום מלא עם הלקוח, וכל זאת בשקיפות מלאה ואמינות בלתי מתפשרת. דואגת ללקוחותיך וזמינה בכל שעה.אנחנו בשלבי סיום של ההליך המשפטי ואין לנו ספק שהוא יוכתר בהצלחה בע״ה ואין ספק שזה הרבה בזכותך .רחלי ההליך ארוך והיית שם לאורך כל הדרך עם ייעוץ מדהים ומקצועיות עד אין סוף.היכולת שלך לקחת את האירוע בסבלנות רבה לפשט אותו ולתת פתרון והכוונה נובע ממקצועיות וידע שיש לך!!!בנוסף את גם אישיות מדהימה ותומכת.אני ממליצה עלייך בחום ואני סמוכה ובטוחה שבמידה ואזדקק שוב ליעוץ משפטי אפנה רק אלייך.את יודעת להכווין לייעץ והכל מתוך מקום של הכלה,ידע,ניסיון, כישרון ויושרה מקצועית !המשיכי כך! חסרים עו״ד כמוך בתחוםמעריכה אותך מאוד💖שרה כהן
החוויה שלי מול עו"ד עינב הלדאני עובד איתה בשוטף על תיק תאונה.חייב לציין: השירות,היחס,הדאגה הם בסדר ראש עדיפויות אצלה! מקצוענית במקסימום.מודה לך על דר נעימה ואנושיתממליץ בחום כי אצלה תקבלו ביטחון ושקט נפשיואת הטיפול הכי טוב ואכפתי.מודה לך על כל הדרך ואמליץ עליך לכל המכרים שלי:)
ברצוני לומר תודה,תודה שהאמנם ,תמכתם ובעיקר שהייתם שם.תודה שמעבר לדפים ראיתם אותי קודם כל כאדם.תודה על הליווי החם והמחבק לאורך כל הדרך,תודה על הליווי החם האכפתיות והדאגה .מאחל לכם הצלחה במשרד החדשירון אלימלך
האמת..אין מספיק מקום לכתוב הכל.."עו"ד עינב הלד" ייצגה אותי בתיק שרבים מעו"ד שהתייעצתי..אמרו לי "אתה בבעיה גדולה" ולא התלהבו לקחת את הייצוג בתיק. כשהגעתי למשרד של עינב..הרגשתי שאני במקום טוב. עינב האמינה בתיק שהצדק ייעשה וכך היה. 3 שנים של מאבק וייצוג ברמה הכי גבוהה ..תוך ניהול של דיונים בבתי משפט מול מומחים מטעם התביעה , הצליחה עינב במיקצועיותה ובנחישות רבה להביא פסק דין של זכייה לטובתי והוצ' משפט.אני רוצה לציין שעינב לאורך כל הדרך הייתה קשובה, דייקנית, חרוצה..ואישיות כמו שלה,מקצוענות ויידע רב מביאה להצלחה!תודה רבה עינב. אני בטוח שתצליחי ..כי מגיע לך!ממליץ בחום על עו"ד עינב הלד.רונן טסי.
עורכות דין תותחיות! מייצגות את אמא שלי בתאונה שעברה, מעניקות יחס וליווי אישי, מקצועיות, אנושיות, נותנות את מלוא התמיכה, תודה על הכל! עצה אישית ממני - לא לחשוב פעמיים, לא תצטערו!
עינב היקרה , ברכות לרגל משרדך החדש.מודה לך על כל הטוב והצדק שעשית עבורי.כל לקוח שיכנס למשרדך יזכה בשירות וזמינות שאין שניים לו .תודה רבה על הכל .נתנאל
עינב עורכת דין מקצועית אנושית וסבלנית.טיפול וליווי צמוד. היתה קשובה אליי מאוד.תמיד היה לי מענה מהיר על כל שאלה.אני ממליצה עליה בחום!!!
js_loader

תעודות רישיון עריכת דין של חדיד-הלד

תעודת בוגרת במשפטים מטעם המסלול האקדמי של המכללה למנהל - עורכת הדין עינב הלד
תעודת הסמכה למשפטים מטעם אוניברסיטת בר אילן - עורכת הדין רחל חדיד
עורכות הדין רחל חדיד ועינב הלד
רוצה להתייעץ עם עו״ד לגבי המקרה שלך?
השאירו פרטים לייעוץ ללא התחייבות

תפריט נגישות

Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 47 ביקורות
×
js_loader