הצטרפו אלינו

תאונה בבית ספר

עורכות הדין רחל חדיד ועינב הלד

תאונות בבית הספר הן אירועים בלתי צפויים שבהם תלמידים, מורים או אנשי צוות אחרים נפצעים או ניזוקים בזמן שהם נמצאים בשטח בית הספר או משתתפים בפעילויות הקשורות לבית הספר. תאונות כאלה יכולות להתרחש בכמה נסיבות, החל ממשחק חופשי בחצר ועד פעילות במעבדה לכימיה. במאמר זה נבין מה עומד מאחורי צירוף המילים תאונה בבית הספר ומה צריך כל הורה לעשות לאחר שקראו לו לבוא ולקחת את הילד.

אילו תאונות קורות בבית הספר?

ניתן לחלק את התאונות הקורות בבית הספר ל – 4 סוגים עיקריים:

 1. תאונה בבית ספר שנגרמה בעקבות פעילות ספורטיבית ( קפיצה, ריצה, משחק כדורגל ועוד ).

 2. תאונה בבית ספר שנגרמה בעקבות נפילה ( עקב משטח לא אחיד, ירידה לא זהירה במדרגות, מתקן משחקים שבור ועוד ).

 3. תאונה בבית ספר שנגרמה חשיפה לחומרים שונים ( עקב שאיפה או מגע עם חומרים כימיים או מים רותחים ).

 4. תאונה בבית ספר שנגרמה עקב אלימות פיזית או מקרה בריונות.

 

פציעות נפוצות בעקבות התאונה בבית הספר

בין הפציעות אותן חווים ילדים בבית הספר, ניתן למצוא:

 • שברים וסדקים בעצמות

 • שיניים נופלות

 • כוויות

 • חבלות

 • זעזוע מוח

ביטוח תאונות תלמידים

בבתי ספר בישראל, כל התלמידים מכוסים על ידי ביטוח תאונות אישיות. ביטוח זה מכסה פגיעות פיזיות שנגרמו בזמן הפעילות בבית הספר או בשעות אחר הצהריים, במשך כל ימות השנה.

במידה ורוצים לתבוע בגין תאונה בבית הספר, מפעילים את הפוליסה של ביטוח תאונות תלמידים.

מה מכסה ביטוח תאונות תלמידים בבית הספר?

ביטוח תאונות תלמידים נעשה על ידי הרשות המקומית בהתאם לסעיף 6 (ד'1) לחוק לימוד חובה, אך קיימת השתתפות עצמית של ההורים בסך 69 ₪ לשנה. גבייה זו נעשית במסגרת תשלומי ההורים השנתיים.

פוליסת ביטוח תאונות תלמידים מעניקה כיסוי ביטוחי לכל תלמיד ותלמידה מגיל 3 עד גיל 18 והיא כוללת:

 • פיצוי בגין פגיעות גוף ונפש שנגרמו עקב תאונה.

 • כיסוי ביטוח במשך 24 שעות גם בחודשי החופש הגדול וגם בימי שבת וחג.

 • כיסוי ביטוחי בכל מקום בישראל ( גם מחוץ לשטחו של המוסד החינוכי בו התלמיד לומד).

 • כיסוי ביטוחי להורה או בן משפחה של תלמיד שהתנדב לקחת חלק בפעילות רשמית מטעם המוסד החינוכי.

חשוב לדעת!

ביטוח תאונות תלמידים אינו מכסה 3 סוגי פגיעות:

-פגיעה שנגרמה עקב פעולת איבה

  -פגיעה שנגרמה עקב תאונת עבודה

  -פגיעה שנגרמה עקב תאונת דרכים

מה לעשות כשהילד נפגע בתאונה בבית הספר?

רבות מהקלוחות שלנו הן אמהות מודאגות ושאלה שתמיד חוזרת על עצמה בנושא, היא "מה לעשות אם הילד שלי נפגע בתאונה בבית הספר?".  אז אנחנו משתדלות להשיב, שלפני עניינים משפטיים ולהחליט מי אשם ומי צודק, קודם כל הדבר הכי חשוב הוא כמובן להעניק לילד טיפול רפואי. במידה ויש צורך לפנות אותו אל המוקד או אל חדר המיון. בית הספר צריך לתת להורים דו"ח פגיעה המתאר את נסיבות המקרה, אופי הפגיעה ודרכי הטיפול בילד.

כאן אתן כאמהות אחראיות נכנסות לתמונה – מומלץ לבקש העתק מפוליסת הביטוח של הילד מטעם העירייה ולצלם את המקום בו אירעה הפגיעה. תמונות אלה יכולות לשמש כהוכחות לרשלנות בית הספר או העירייה במידה וההורים רוצים להגיש תביעה.

עוד חשוב להתייעץ עם עורך דין נזקי גוף או עורך דין נזיקין בסמוך לאירוע על מנת לבדוק מהן ההשלכות של הפגיעה והאם יש עילה לתבוע את הביטוח בגין רשלנות של בית הספר או איעמידה בתקני בטיחות. עורך דין שכזה יוכל להדריך אתכם בטיפול בילד ובהתנהלות מול בית הספר, שכן פגיעה שכיום נראית שולית וזניחה יכולה להוביל בעתיד לפגיעה חמורה יותר.

איזה מסמכים צריך כשמגישים תביעה על תאונה בבית ספר?

במידה וההורים בוחרים להגיש תביעה בגין תאונה בבית הספר, הם צריכים לאסוף את המסמכים הבאים:

 1. אישור מבית הספר כי ילדם לומד בו באופן קבוע.

 2. אישור מבית הספר על היעדרות מהלימודים עקב תאונה.

 3. כתב ויתור על סודיות רפואית שממלאים ההורים או האפוטרופוס החוקי של הילד.

 4. מסמכים רפואיים המעידים על הטיפול הרפואי הראשוני שהוענק לילד מיד לאחר התאונה.

 5. מסמכים רפואיים המעידים על טיפולים ובדיקות נוספות שהילד קיבל בעקבות התאונה לדוגמא, פיזיותרפיה, ריפוי בעיסוק ועוד.

 6. מסמכים מהביטוח הלאומי המעידים כי הוגשה בקשה לנכות קבועה עור הילד.

 7. סיכום אירוע מהמשטרה וממד"א במידה והוזמנו למקום התאונה.

 8. ייפוי כוח חתום על ידי ההורים או האפוטרופוס של הילד המאשר לעורך דין נזקי גוף לייצג אותם בתביעה.

האם חלה התיישנות על תביעת ביטוח תאונות תלמידים?

הורים שילדם נפגע או שהילד עצמו רוצה לתבוע את הביטוח בגין תאונה בבית ספר יכולים לעשות זאת עד גיל 21 ( גם אם המקרה קרה הרבה קודם ). טרום הגשת התביעה מומלץ להתייעץ עם עורך דין נזקי גוף שיעזור בהכנת התביעה ובניהולה שכן יש לו ידע וניסיון בהבנה כיצד משפיעות פגיעות העבר על הבריאות בעתיד.

פיצויים אפשריים במקרה של תאונה בבית ספר

גובה הפיצוי שיקבלו ההורים בגין תאונה בבית ספר יקבע בהתאם ל – 3 גורמים עיקריים:

 1. המסמכים המעידים על מצבו הרפואי של הילד.

 2. שיעור הנכות הזמני או הקבוע שנקבע לילד לאחר מקרה הפגיעה.

 3. תנאי הפוליסה.

אילו מקרים יקבלו פיצוי במקרה של תאונה בבית ספר?

תאונה בבית ספר שהובילה לתביעת ביטוח תאונות תלמידים תוביל לפיצוי ההורים והילד במידה ש:

 • לאחר התאונה נקבע מותו של הילד.

 • לאחר התאונה נקבעה לתלמיד נכות מלאה או חלקית באופן קבוע.

 • לאחר התאונה נפגע תפקודו התקין של הילד למשך 55 ימים לפחות ונקבעה לו נכות זמנית.

 • חוק ביטוח בריאות ממלכתי אינו מכסה את החזר ההוצאות הרפואיות הכרוכות בטיפול לאחר האירוע.

 • יש לשאת בהוצאות חילוץ של תלמיד לאחר שנקלע למצוקה.

למה אתם זקוקים לעורך דין נזיקין במקרה של תאונה בבית ספר?

תביעת ביטוח תאונות אישיות לתלמידים לאחר תאונה בבית ספר, כרוכה בבירוקרטיה לא פשוטה. בעוד שחלק מההורים אומרים "העיקר שהילד בסדר וחזר לעצמו" ומוותרים על האפשרות להגיש תביעה, הורים אחרים יודעים שבעתיד עלולות להופיע בעיות רפואיות הקשורות במקרה ולכן עליהם להיות מוכנים לצפוי לבוא.

מנסיוננו הרב, עורך דין נזיקין ידע להדגיש בפני חברת הביטוח את הצרכים של ההורים בהווה ובעתיד לצורך טיפול בילד שנפגע והוא יעזור להורים להשיג את תביעות נזקי הגוף.

תאונה בבית ספר
תאונה בבית ספר

למה אנחנו?

אנו, עורכות הדין רחל חדיד ועינב הלד, עורכות דין וותיקות ובעלות ניסיון רב של כ-18 שנים בתחום ביטוח תאונות אישיות תלמידים. אנו מכירות היטב את כל תנאי הפוליסות בביטוח תאונות אישיות תלמידים, יודעות להתמודד באופן מקצועי ויסודי בניהול תביעות בגין תאונה בבית ספר.

לאורך כל הדרך נשמח להעניק יחס אישי וליווי מקצועי צמוד, שיקנה לכם ההורים שקט ושלווה.

אהבתם? שתפו!
עלול לעניין אתכם גם...
פטור ממס הכנסה לנכה
פטור ממס הכנסה לנכה

מדינת ישראל והרשויות מסייעות לאנשים שהוכרו כבעלי נכות ומעניקה להן הנחות והטבות שונות שעוזרות להם להתמודד עם חיי היום יום. אחת מההטבות היא פטור ממס

קרא עוד »
זכויות תשושי נפש
זכויות תשושי נפש

מחלות רבות מזוהות עם אוכלוסיית הגיל השלישי: סרטן, דימנציה, סרקופוניה ( דלדול שרירים ), אוסטאופורוזיס ועוד. אך ישנה מחלה שלא "מדברים" עליה בתקשורת והמודעות אליה

קרא עוד »
קצבה מיוחדת לנפגע עבודה
קצבה מיוחדת לנפגע עבודה

רבים מאיתנו יודעים כי במידה והיינו מעורבים בתאונת עבודה, עומדת בפנינו הזכות להגיש תביעה למוסד לביטוח לאומי ולבקש קצבת נכות מעבודה. אך עבור עובדים שנפגעו

קרא עוד »
תביעת ביטוח סיעודי עקב אוטיזם
תביעת ביטוח סיעודי עקב אוטיזם

הטיפול בילדים אוטיסטים מחייב את ההורים לממן טיפולים רבים ביניהם טיפולים פסיכולוגיים, ריפוי בעיסוק, קלינאית תקשורת, פיזיותרפיה, רכיבה טיפולית ועוד. הורים רבים פשוט כורעים תחת

קרא עוד »
אל תלחמו לבד!
הערכת תביעה ללא התחייבות
לקוחות ממליצים
מצוין
5.0
עורכות הדין עינב וחלי תודה תודה ועוד פעם תודה על כל מה שעשיתם ועוד עושים עבורי. הינכן בעלי יחסי אנוש מעולים, יכולת הקשבה ומענה מקצועי לכל שאלה. אני ממליץ לכל הזקוק לעזרת עו״ד לפנות אליכן.
לאחר עיכוב של יותר משלוש שנים בתביעת נזקי גוף מסיבות של עורכי דין אחרים, ניגשתי לעינב המקסימה שלא ויתרה ובמקצועיות שאין כמותה, ליוותה אותי עד רגע קבלת העברה לחשבון.פשוט כיף לדעת שיש על מי לסמוך!
חדיד + הלד..עורכות דין..מקצועיות אנושיותטיפול מהיר וצמודיחס אישי...רוצה להודות לכם אל השירות המקצועי...ממליצה בחום😍😍😍😍.לאה ס...
עו"ד רחל חדיד יצגה אותי למעלה מ 10 שנים בהצלחות רבות. עו"ד רחל מקצועית עניינית, אוזן קשבת, סבלנות, מסבירה על כל שלב בייצוג, כשמשאירים הודעה חוזרת ללקוח, חייכנית, אין לי שום ספק שכל הלקוחות יהיו מרוצים.בהזדמנות זו מאחל לה ולכל הצוות והמשכן החדש שלה בראשונים ראשון לציון, מאחל לכולם חג שמח, שנה טובה, שנה של שגשוג. אושר, בריאות ואריכות ימים.
עורכות הדין רחלי ועינב מקצועיות מאוד, יחסי אנוש מעולים, יודעות ועושות את העבודה. ממליצה מאוד כל מי שצריך עורך דין זו הכתובת.
עורכת הדין רחל חדיד ועורכת הדין עינב הלד מציעות ללקוחותיהן ניסיון משמעותי בדיני נזיקין. שתיהן בעלות עשרות שנות ניסיון והתדיינות משפטית בנזקי גוף, ביטוח לאומי, רשלנות רפואית (גם במקרים של נתיחה שלאחר המוות) ומספקות משאבים מקיפים שיעזרו לך, כלקוח, גם נגד ארגונים שהאדם מן היישוב עשוי לחשוב שהם "גדולים עליו". ובכן, לא. היחס הוא אישי, השירות הוא איכותי והמענה על שאלות הוא מעל ומעבר למקצועי.
אז אני חייבת לפרגן מכל הלב לעו"ד עינב הלד. מעבר לטיפול המקצועי והידע שהפגינה, היא אישה מדהימה! מהרגע שפניתי אליה היא הייתה סבלנית,אכפתית, קשובה, חושבת, משתפת ודואגת. הכל עם החיוך הנפלא שלה שעובר גם בשיחת טלפון. תודה לבורא עולם שהפגיש בנינו! מאחלת לה ולשותפתה שפע ברכה והצלחה! יישר כוח!
ממליצה בחום על שירותיהן של עו"ד עינב הלד ורחל חדיד. עינב ליוותה אותי במהלך כל התקופה בה נלחמנו בגוף המאמלל הידוע בשם ביטוח לאומי, דאגה לי בכנות אמיתית, שמרה איתי על קשר מתמיד, אפילו כאבה בכאבי.בסופו של דבר, עינב השיגה עבורי לא רק את הקצבה אליה אני זכאית, אלא גם סכום חד"פ נוסף בעבור שנה אחורה, סכום שלא ציפיתי לקבל ולא חשבתי שבכלל אפשרי שאקבל.לסיכום, מדובר בעורכות דין מצוינות בעלות רמת רגישות גבוהה מאד(דבר אשר מצוין עבור מתמודדי נפש) שבאמת מבצעות את עבודתן על הצד הטוב ביותר.
תפילתי אליך בורא יקר, הענק לרחל חדיד ועינב הלד ולמשפחותיהן הצלחה ומאור מוביל דרך. הענק מאורך הזוהר, הענק להן הצלחה ומאור כגודל טוב ליבן הגדול וכגודל פינת הלב העוטפת, כגודל הנתינה שהן מעניקות לכל אדם באשר הוא . מנצחיותך המוארת בורא יקר תפילתי לרחל ועינב מפינת ליבי יחד עם אורך. אמן 🙏
עינב ורחל המהממות,תודה רבה לכן על כל העזרה והמסירות שליוויתן אותי בכלהתהליך במקצועיות רבה ובזכותכן קיבלתי את כל מה שמגיע לי. יישר כח גדול! שתמשיכו ותצליחו בהמשך הדרך
עו"ד רחל חדיד יצגה אותנו בערעור מול בטוח לאומי.הייתה מקסימה, קשובה, איכפתית, סבלנית וזמינה לאורך כל הטיפול. ייצגה אותנו בצורה מקצועית ורהוטה. תודה שבזכותך קיבלנו את מה שהגיע לנו.
רחל ועינב תודה רבה לכן על הכל אתן עזרתן לי במהירות וביעילות מירבית תוך זמן קצר להשיג לי את זכיותי ואני אמליץ על השירות המקצועי והאדיב שקיבלתי מכן בכל מקוםאין עליכן תודה רבה על הכלבברכה ,אסף סימון
אני כותבת כדי להמליץ על עינב הלד כעורכת דין יוצאת דופן לצרכיך המשפטיים. היה לי העונג לעבוד עם עינב והתרשמתי מהיסודיות מהמקצועיות, המומחיות והמסירות שלה להשגת התוצאה הטובה ביותר עבור.עינב הלד בעלת ניסיון עשיר בתחום המשפט, היא הפגינה בעקביות הבנה עמוקה של הסוגיות המשפטיות העומדות על הפרק, כמו גם מחויבות חזקה להגנה על האינטרסים של הלקוח. היא תמיד הייתה זמינה לענות על שאלות, לספק הנחיות ולהציע ייעוץ אסטרטגי לאורך כל מהלך התיק.בנוסף לידע והכישורים המשפטיים שלה יש לעינב גם כישורי תקשורת יוצאי דופן. היא מסוגלת להסביר בבירור מושגים ונהלים משפטיים מורכבים בצורה קלה להבנה.בסך הכל, אני לא יכולה להמליץ מספיק על עינב אני בטוחה שהיא תיהיה נכס לכל מי שזקוק לייצוג משפטי.
הייתי רוצה להגיד שהתהליך עם עינב היה מאוד מיקצועי והנושא היה מאוד רגיש ופשוט היא ידעה איך לגשת אליו ובכלל שמדובר בילדה האכפתיות וגישה משנה הכולתודה רבה לך עינב היקרה שנדע רק טוב שיהיה לכן בהצלחה❤️
אני נכה צה״ל אשר נפצעתי בפיגוע ירי וימים נלחמתי על החיים שלי הצלחתי לחזור לחיים וקבלתי צל״ש ועיטור המופת על תפקודי באירוע נתקלתי בבעיה מול חברת הראל עורכת הדין חדיד ומשרדה עזרו לי מאוד באופן מקצועי וליווי אישי תוך התחשבות במצבי הלא פשוט תודה לכם על הכל והרבה בזכותכם המשכתי לחיות בכבוד ממליץ לכול אדם שנתקל בבעיות כאלו שייוצג על ידי המשרד שלכם שאלוהים יברך אותם אמן
עו"ד רחל חדיד הינה מקצועית בחסד עליון ובעלת ניסיון רב שבא לידי ביטוי בין היתר בידע רב ובתשובות מדוייקות שעוזרות לך להבין את המצב המשפטי לאשורו. כל זאת בנוסף להיותה אנושית ומקסימה.מומלצת מכל הלב.
מזל טוב ובהצלחה רבה במשרד החדשומדהים שלכן בעזריאלי רשלצ" שלכן,ובהזדמנות זו הביע את תודתי הרבה לרחלי חדיד עוד הדין שבזכותה המיקצועית זכיתי להכרה הוגנת בנכותי המוצדקת לאחר מאבק עיקש שלא צלח ללא הייצוג שלך מול המוסד לביטוח לאומי💪🙏👑
רחל מייצגת אותי בנושא תאונת דרכים,קודם לכל רחל משדרת מקצועיות אמינות ולא פחות חשוב אנושיות, אני יודעת בביטחון שהיא עושה הכל כדי להצליח.ממליצה בחום
הכרתי את עינב וחלי דרך חברים,התרשמתי מאוד מהןעורכות דין ברמה גבוהה, מאוד מקצועיות, הסבירו לי בצורה מאוד ברורה ומובנת את הדברים. הוגנות מאוד והכי חשוב אנושיות.ממליצה בחום רב
עורכת הדין רחלי חדידכשאנו מחפשים עו״ד טוב אנו מחפשים אדם שישמור עלינו , שיגן עלינו ועל הזכויות שלנו. שיבין אותנו….עו״ד שילמד את האירוע את הבעייה ויידע לסכם ולהציג את החומרים בשבילך , שילחם עבורך ויגן עליך ועל הזכיות שלך.עו״ד רחלי חדיד, היא שילוב, אישה מדהימה אישה חדה, חריפות, מקצועית עם חשיבה יצירתית, אנושית, נעימה איכפתית עיניינית לצד היותה רגישה מאד, קשובה ביותר ישרה עם טוב לב וסבלנות רבה.תודה רחלי יקרה, על שנתיים בו את מלווה אותנו בהליך לא פשוט מורכב מאוד …תודה על הייעוץ הליווי וההכוונה , את נדירה! מוכשרת מקצועית, יסודית, בעלת ניסיון רב, פועלת תמיד בתיאום מלא עם הלקוח, וכל זאת בשקיפות מלאה ואמינות בלתי מתפשרת. דואגת ללקוחותיך וזמינה בכל שעה.אנחנו בשלבי סיום של ההליך המשפטי ואין לנו ספק שהוא יוכתר בהצלחה בע״ה ואין ספק שזה הרבה בזכותך .רחלי ההליך ארוך והיית שם לאורך כל הדרך עם ייעוץ מדהים ומקצועיות עד אין סוף.היכולת שלך לקחת את האירוע בסבלנות רבה לפשט אותו ולתת פתרון והכוונה נובע ממקצועיות וידע שיש לך!!!בנוסף את גם אישיות מדהימה ותומכת.אני ממליצה עלייך בחום ואני סמוכה ובטוחה שבמידה ואזדקק שוב ליעוץ משפטי אפנה רק אלייך.את יודעת להכווין לייעץ והכל מתוך מקום של הכלה,ידע,ניסיון, כישרון ויושרה מקצועית !המשיכי כך! חסרים עו״ד כמוך בתחוםמעריכה אותך מאוד💖שרה כהן
החוויה שלי מול עו"ד עינב הלדאני עובד איתה בשוטף על תיק תאונה.חייב לציין: השירות,היחס,הדאגה הם בסדר ראש עדיפויות אצלה! מקצוענית במקסימום.מודה לך על דר נעימה ואנושיתממליץ בחום כי אצלה תקבלו ביטחון ושקט נפשיואת הטיפול הכי טוב ואכפתי.מודה לך על כל הדרך ואמליץ עליך לכל המכרים שלי:)
ברצוני לומר תודה,תודה שהאמנם ,תמכתם ובעיקר שהייתם שם.תודה שמעבר לדפים ראיתם אותי קודם כל כאדם.תודה על הליווי החם והמחבק לאורך כל הדרך,תודה על הליווי החם האכפתיות והדאגה .מאחל לכם הצלחה במשרד החדשירון אלימלך
האמת..אין מספיק מקום לכתוב הכל.."עו"ד עינב הלד" ייצגה אותי בתיק שרבים מעו"ד שהתייעצתי..אמרו לי "אתה בבעיה גדולה" ולא התלהבו לקחת את הייצוג בתיק. כשהגעתי למשרד של עינב..הרגשתי שאני במקום טוב. עינב האמינה בתיק שהצדק ייעשה וכך היה. 3 שנים של מאבק וייצוג ברמה הכי גבוהה ..תוך ניהול של דיונים בבתי משפט מול מומחים מטעם התביעה , הצליחה עינב במיקצועיותה ובנחישות רבה להביא פסק דין של זכייה לטובתי והוצ' משפט.אני רוצה לציין שעינב לאורך כל הדרך הייתה קשובה, דייקנית, חרוצה..ואישיות כמו שלה,מקצוענות ויידע רב מביאה להצלחה!תודה רבה עינב. אני בטוח שתצליחי ..כי מגיע לך!ממליץ בחום על עו"ד עינב הלד.רונן טסי.
עורכות דין תותחיות! מייצגות את אמא שלי בתאונה שעברה, מעניקות יחס וליווי אישי, מקצועיות, אנושיות, נותנות את מלוא התמיכה, תודה על הכל! עצה אישית ממני - לא לחשוב פעמיים, לא תצטערו!
היי אני מירי סלאמה רוצה להודותו ולומר כמה מילים לעורכת דין מס אחד.חלי חדיד היקרה .טיפלה בתיק שלי במשך שלוש שניםטיפלה בצורה הכי טובהולך חלי היקרה רוצה להודות לך על מסירותך המלאה ועל השירות המקצועיתמיד דאגת לומר לי מירי יהיה בסדר ואני באותו רגע האמנת לך.ובאמת שעשית את הכל בכדי שנגיע להסכם הכי טוב שיש .באמת שלא יכולתי לבקש עורכת דין יותר טוב מזה .אז חלוש היקרה השם ישמור אותך ותמשיכי לעשות את עבודתך הנאמנהישר כחבאהבה ענקית מירי סלאמה
עינב היקרה , ברכות לרגל משרדך החדש.מודה לך על כל הטוב והצדק שעשית עבורי.כל לקוח שיכנס למשרדך יזכה בשירות וזמינות שאין שניים לו .תודה רבה על הכל .נתנאל
עינב עורכת דין מקצועית אנושית וסבלנית.טיפול וליווי צמוד. היתה קשובה אליי מאוד.תמיד היה לי מענה מהיר על כל שאלה.אני ממליצה עליה בחום!!!
js_loader
עורכות הדין רחל חדיד ועינב הלד
רוצה להתייעץ עם עו״ד לגבי המקרה שלך?
השאירו פרטים לייעוץ ללא התחייבות

תפריט נגישות

Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 39 ביקורות
×
js_loader