הצטרפו אלינו

רשלנות רפואית סרטן צוואר הרחם

עורכות הדין רחל חדיד ועינב הלד

גם בשנת 2023, רשלנות רפואית באבחון וטיפול בסרטן צוואר הרחם עדיין נפוצה, על אף התקדמות הרפואה והעלייה במודעות למניעה וגילוי מוקדם של המחלה. למרבה הצער, איחור באיתור גידולים טרום סרטניים בצוואר הרחם או במתן הטיפול הנכון, עלולים לפגוע קשות בסיכויי ההחלמה ואיכות החיים של המטופלת. במקרים אלו, לחולות ובני משפחתן עומדת הזכות לתבוע פיצוי הולם בגין רשלנות רפואית סרטן צוואר הרחם, בכפוף להוכחת קשר סיבתי בין מחדלי הגורם המטפל לבין הנזק שנגרם לחולה.

 

מהו סרטן צוואר הרחם ומהם הגורמים העיקריים להופעתו?

סרטן צוואר הרחם הוא גידול סרטני ממאיר המתפתח ברקמת צוואר הרחם. ברוב המקרים, סרטן צוואר הרחם נגרם כתוצאה מזיהום ויראלי מתמשך בנגיף הפפילומה (HPV).

הנגיף יוצר שינויים טרום סרטניים ברקמת צוואר הרחם אשר בחלק מהמקרים מתקדמים עם הזמן לגידולים ממאירים.

למרבה הצער, סרטן צוואר הרחם הוא אחד הסרטנים השכיחים בקרב נשים, אם כי ברוב המקרים ניתן למנוע אותו על ידי חיסון נגד נגיף הפפילומה וגילוי מוקדם באמצעות ביצוע בדיקת משטח פאפ (PAP).

אף על פי שסרטן צוואר הרחם נגרם במקרים רבים מזיהום של וירוס הפפילומה האנושי, אשר עלול לגרום לשינויים טרום סרטניים וממאירים ברקמה, קיימים גם גורמי סיכון נוספים שעשויים לגרום להתפתחותו, הכוללים עישון, מערכת חיסונית מוחלשת ונטילת גלולות למניעת היריון.

 

כיצד אבחון סרטן צוואר הרחם בשלביו המוקדמים עשוי להשפיע על הפרוגנוזה של החולה?

סרטן צוואר הרחם הוא אחד הסרטנים הנפוצים בקרב נשים. האבחון והטיפול המוקדם חיוניים לטיפול וריפוי יעילים יותר של המחלה. עם זאת, לעיתים קרובות מתרחשת רשלנות רפואית המובילה לאיחור באבחון או טיפול לא נכון. הדבר עלול להוביל לסגירת חלון ההזדמנויות הצר ממילא, להתמודדות אפקטיבית עם המחלה.

לכן במקרים שבהם מתעורר חשד סביר לכך שחל מחדל רפואי בהקשר של גילוי סרטן בצוואר הרחם או טיפול נאות בו, יש בהחלט מקום לפנות להתייעצות מול עורך דין מומחה ברשלנות רפואית, שיבחן את האפשרות להגשת תביעת פיצויים. במידה ויוחלט להגיש תביעת רשלנות רפואית במקרה הנדון, עורך הדין גם יוכל לספק ללקוחה ליווי בתהליך המשפטי, לרבות מתן עזרה בשלב של איסוף ראיות רפואיות, חוות דעת מומחים והוכחת קשר סיבתי בין הרשלנות לנזק שנגרם.

 

אילו סוגים של רשלנות רפואית עלולים להתרחש בהקשר של סרטן צוואר הרחם?

קיימים מספר סוגים שכיחים של רשלנות רפואית בהקשר של סרטן צוואר הרחם:

 1. איחור באבחון גידול טרום-סרטני או סרטני בצוואר הרחם – עקב פירוש שגוי של ממצאי משטח פאפ או אי קיום מעקב רפואי הולם.
 2. טיפול לא מתאים – מתן טיפול כימותרפי במינון לא נכון, הקרנות במיקום או בכמות לא נכונה, ביצוע ניתוח כריתה חלקי במקום מלא.
 3. אי שליחת דגימה לבדיקת ביופסיה – כשהיה צורך בכך על פי הנחיות הפרקטיקה הרפואית.
 4. התרשלות במעקב רפואי – אי ביצוע בדיקות מעקב ומעקב פעיל אחר חולות עם גידולים טרום סרטניים כנדרש.
 5. אי גילוי גרורות או התפשטות של הסרטן לאיברים אחרים עקב אי הקפדה על ביצוע מעקב ראוי בעזרת בדיקות דימות או בדיקות מעבדה.

 

מהן ההשלכות של רשלנות רפואית סרטן צוואר הרחם?

רשלנות רפואית באבחון וטיפול בסרטן צוואר הרחם עלולה לפגוע קשות בבריאות ואיכות החיים של החולה, שכן רשלנות רפואית יכולה להוביל להתפתחות מתקדמת של המחלה, כאב וסבל נוספים, צורך בטיפולים פולשניים יותר, ואף סיכון חיים למטופלת.

היינו מחדלים רפואיים עלולים להביא להשלכות מרחיקות לכת עבור החולה ויקיריה – עד כדי פגיעה חמורה בסיכויי החלמתה מן המחלה ואובדן חייה.

כדי לממש את הזכות לפיצוי במקרים הללו, יש צורך בליווי משפטי צמוד של עורך דין מומחה בתיקי רשלנות רפואית בחולי סרטן – בדגש על מקרים של רשלנות רפואית באבחון סרטן צוואר הרחם ו/או רשלנות רפואית בטיפול בסרטן צוואר הרחם.

 

רשלנות רפואית סרטן צוואר הרחם – באילו מקרים כדאי לפנות לסיוע משפטי?

מומלץ לפנות לסיוע משפטי מקצועי של עורך דין רשלנות רפואית במקרים הבאים של רשלנות באבחון או טיפול בסרטן צוואר הרחם:

 • כאשר יש חשד לאיחור משמעותי באבחון סרטן צוואר הרחם או גידול טרום סרטני, למשל עקב פירוש שגוי של בדיקת משטח פאפ או אי ביצוע בדיקות מעקב כנדרש.
 • במקרה של טעות בטיפול, לדוגמה מתן טיפול כימותרפי לא מתאים, הקרנה במינון גבוה מדי או באזור הלא נכון, או ביצוע ניתוח שגרם לפגיעה באיברים אחרים.
 • אם ממצאים חריגים בבדיקות דימות או מעבדה לא נבדקו כראוי או לא הובילו להמשך בירור וטיפול מתאים.
 • במקרה שהתפתחות מהירה או חריגה של המחלה מעלה חשד לכשל בטיפול הרפואי.
 • אם יש תחושה כי לא סופק מידע מספק על אפשרויות טיפול וסיכויי הצלחתן או על סיכונים ותופעות לוואי אפשריות (במסגרת קבלת הסכמה מדעת לטיפולים הרפואיים מטעם המטופלת ובכל שלב אחר של תהליכי האבחון והטיפול במחלה).

בכל מקרה, תנאי הסף לקבלת פיצוי כספי בתביעת פיצויים בגין רשלנות סרטן צוואר הרחם, הוא  שלחולה נגרמו נזקים בריאותיים, ממוניים ו/או פגיעה באיכות החיים, כתוצאה מהמחדל או ההתרשלות של הגורם הרפואי העומד לדין.

 

מה חשיבותה של חוות דעת מרופא מומחה להצלחת התביעה?

חוות דעת מפורטת מטעם רופא מומחה היא מרכיב מרכזי וחיוני להצלחת תביעת רשלנות רפואית במקרים של סרטן צוואר הרחם.

חוות הדעת נדרשת על מנת:

 1. להצביע על סטייה מסטנדרט הטיפול המקובל במצבים דומים.
 2. לאמת שאכן התרחש כשל רפואי במקרה האמור, ושלא מדובר בסיבוכים ידועים או בלתי נמנעים של המחלה או הטיפול.
 3. לקבוע קשר סיבתי בין הרשלנות הנדונה לבין הנזקים שנגרמו לחולה ומידת חומרתם.
 4. להעריך מה היה קורה לולא התרחשה אותה טעות, למשל האם ניתן היה למנוע התדרדרות המחלה.
 5. לאמוד את הפגיעה בסיכויי החלמה ואיכות החיים של המטופלת כתוצאה מהליקוי בטיפול.

בכל ההיבטים הנ"ל ובהיבטים נוספים, חוות דעת של רופא מומחה בתחום היא קריטית לביסוס התביעה, ועורך הדין המייצג את התובעת, יפעל להשגתה.

רשלנות רפואית סרטן צוואר הרחם
רשלנות רפואית סרטן צוואר הרחם

 

לסיכום: החשיבות של סיוע משפטי בתהליך התביעה

רשלנות רפואית באבחון וטיפול של סרטן צוואר הרחם עדיין מתרחשת למרבה הצער גם בתקופתנו, והיא בהחלט עלולה לגרום נזקים בלתי הפיכים לבריאות, סיכויי ההחלמה, תוחלת החיים ואיכות החיים של החולות. במקרים אלו חשוב לדעת כי לנפגעות עומדת הזכות לתבוע פיצוי הוגן בגין הנזקים שנגרמו להן עקב המחדל הרפואי.

אולם כדי שניתן יהיה להוכיח כי אכן קיים קשר סיבתי בין המחדל המדובר לבין הנזק, נדרש סיוע משפטי מקצועי, כמו גם חוות דעת רפואית של רופא מומחה בתחום הגניקולוגיה האונקולוגית.

לכן במקרה של חשד לרשלנות בתהליך האבחון או הטיפול בסרטן צוואר הרחם, מומלץ לפנות בהקדם לייעוץ משפטי אצל עורך דין מומחה בתחום הרשלנות הרפואית, כדוגמת משרד עו"ד חדיד הלד. משרדנו מקושר לרופאים מומחים מובילים שיוכלו לספק חוות דעת רפואית משפטית שתתמוך בעילת התביעה ותגדיל את הסיכוי לקבלת פיצויים בהיקף משמעותי.

לסיכום, הפנייה לליווי משפטי מקצועי היא קריטית על מנת למצות את הזכויות ולקבל פיצוי ראוי על הנזקים שנגרמו לחולות סרטן צוואר הרחם. אל תהססו להסתייע במשרדנו על מנת למצות כראוי את הזכויות שלכן.

אהבתם? שתפו!
עלול לעניין אתכם גם...
תאונה בבית ספר
תאונה בבית ספר

תאונות בבית הספר הן אירועים בלתי צפויים שבהם תלמידים, מורים או אנשי צוות אחרים נפצעים או ניזוקים בזמן שהם נמצאים בשטח בית הספר או משתתפים

קרא עוד »
פטור ממס הכנסה לנכה
פטור ממס הכנסה לנכה

מדינת ישראל והרשויות מסייעות לאנשים שהוכרו כבעלי נכות ומעניקה להן הנחות והטבות שונות שעוזרות להם להתמודד עם חיי היום יום. אחת מההטבות היא פטור ממס

קרא עוד »
זכויות תשושי נפש
זכויות תשושי נפש

מחלות רבות מזוהות עם אוכלוסיית הגיל השלישי: סרטן, דימנציה, סרקופוניה ( דלדול שרירים ), אוסטאופורוזיס ועוד. אך ישנה מחלה שלא "מדברים" עליה בתקשורת והמודעות אליה

קרא עוד »
קצבה מיוחדת לנפגע עבודה
קצבה מיוחדת לנפגע עבודה

רבים מאיתנו יודעים כי במידה והיינו מעורבים בתאונת עבודה, עומדת בפנינו הזכות להגיש תביעה למוסד לביטוח לאומי ולבקש קצבת נכות מעבודה. אך עבור עובדים שנפגעו

קרא עוד »
אל תלחמו לבד!
הערכת תביעה ללא התחייבות
לקוחות ממליצים
מצוין
5.0
עורכות הדין עינב וחלי תודה תודה ועוד פעם תודה על כל מה שעשיתם ועוד עושים עבורי. הינכן בעלי יחסי אנוש מעולים, יכולת הקשבה ומענה מקצועי לכל שאלה. אני ממליץ לכל הזקוק לעזרת עו״ד לפנות אליכן.
לאחר עיכוב של יותר משלוש שנים בתביעת נזקי גוף מסיבות של עורכי דין אחרים, ניגשתי לעינב המקסימה שלא ויתרה ובמקצועיות שאין כמותה, ליוותה אותי עד רגע קבלת העברה לחשבון.פשוט כיף לדעת שיש על מי לסמוך!
חדיד + הלד..עורכות דין..מקצועיות אנושיותטיפול מהיר וצמודיחס אישי...רוצה להודות לכם אל השירות המקצועי...ממליצה בחום😍😍😍😍.לאה ס...
עו"ד רחל חדיד יצגה אותי למעלה מ 10 שנים בהצלחות רבות. עו"ד רחל מקצועית עניינית, אוזן קשבת, סבלנות, מסבירה על כל שלב בייצוג, כשמשאירים הודעה חוזרת ללקוח, חייכנית, אין לי שום ספק שכל הלקוחות יהיו מרוצים.בהזדמנות זו מאחל לה ולכל הצוות והמשכן החדש שלה בראשונים ראשון לציון, מאחל לכולם חג שמח, שנה טובה, שנה של שגשוג. אושר, בריאות ואריכות ימים.
עורכות הדין רחלי ועינב מקצועיות מאוד, יחסי אנוש מעולים, יודעות ועושות את העבודה. ממליצה מאוד כל מי שצריך עורך דין זו הכתובת.
עורכת הדין רחל חדיד ועורכת הדין עינב הלד מציעות ללקוחותיהן ניסיון משמעותי בדיני נזיקין. שתיהן בעלות עשרות שנות ניסיון והתדיינות משפטית בנזקי גוף, ביטוח לאומי, רשלנות רפואית (גם במקרים של נתיחה שלאחר המוות) ומספקות משאבים מקיפים שיעזרו לך, כלקוח, גם נגד ארגונים שהאדם מן היישוב עשוי לחשוב שהם "גדולים עליו". ובכן, לא. היחס הוא אישי, השירות הוא איכותי והמענה על שאלות הוא מעל ומעבר למקצועי.
אז אני חייבת לפרגן מכל הלב לעו"ד עינב הלד. מעבר לטיפול המקצועי והידע שהפגינה, היא אישה מדהימה! מהרגע שפניתי אליה היא הייתה סבלנית,אכפתית, קשובה, חושבת, משתפת ודואגת. הכל עם החיוך הנפלא שלה שעובר גם בשיחת טלפון. תודה לבורא עולם שהפגיש בנינו! מאחלת לה ולשותפתה שפע ברכה והצלחה! יישר כוח!
ממליצה בחום על שירותיהן של עו"ד עינב הלד ורחל חדיד. עינב ליוותה אותי במהלך כל התקופה בה נלחמנו בגוף המאמלל הידוע בשם ביטוח לאומי, דאגה לי בכנות אמיתית, שמרה איתי על קשר מתמיד, אפילו כאבה בכאבי.בסופו של דבר, עינב השיגה עבורי לא רק את הקצבה אליה אני זכאית, אלא גם סכום חד"פ נוסף בעבור שנה אחורה, סכום שלא ציפיתי לקבל ולא חשבתי שבכלל אפשרי שאקבל.לסיכום, מדובר בעורכות דין מצוינות בעלות רמת רגישות גבוהה מאד(דבר אשר מצוין עבור מתמודדי נפש) שבאמת מבצעות את עבודתן על הצד הטוב ביותר.
תפילתי אליך בורא יקר, הענק לרחל חדיד ועינב הלד ולמשפחותיהן הצלחה ומאור מוביל דרך. הענק מאורך הזוהר, הענק להן הצלחה ומאור כגודל טוב ליבן הגדול וכגודל פינת הלב העוטפת, כגודל הנתינה שהן מעניקות לכל אדם באשר הוא . מנצחיותך המוארת בורא יקר תפילתי לרחל ועינב מפינת ליבי יחד עם אורך. אמן 🙏
עינב ורחל המהממות,תודה רבה לכן על כל העזרה והמסירות שליוויתן אותי בכלהתהליך במקצועיות רבה ובזכותכן קיבלתי את כל מה שמגיע לי. יישר כח גדול! שתמשיכו ותצליחו בהמשך הדרך
עו"ד רחל חדיד יצגה אותנו בערעור מול בטוח לאומי.הייתה מקסימה, קשובה, איכפתית, סבלנית וזמינה לאורך כל הטיפול. ייצגה אותנו בצורה מקצועית ורהוטה. תודה שבזכותך קיבלנו את מה שהגיע לנו.
רחל ועינב תודה רבה לכן על הכל אתן עזרתן לי במהירות וביעילות מירבית תוך זמן קצר להשיג לי את זכיותי ואני אמליץ על השירות המקצועי והאדיב שקיבלתי מכן בכל מקוםאין עליכן תודה רבה על הכלבברכה ,אסף סימון
אני כותבת כדי להמליץ על עינב הלד כעורכת דין יוצאת דופן לצרכיך המשפטיים. היה לי העונג לעבוד עם עינב והתרשמתי מהיסודיות מהמקצועיות, המומחיות והמסירות שלה להשגת התוצאה הטובה ביותר עבור.עינב הלד בעלת ניסיון עשיר בתחום המשפט, היא הפגינה בעקביות הבנה עמוקה של הסוגיות המשפטיות העומדות על הפרק, כמו גם מחויבות חזקה להגנה על האינטרסים של הלקוח. היא תמיד הייתה זמינה לענות על שאלות, לספק הנחיות ולהציע ייעוץ אסטרטגי לאורך כל מהלך התיק.בנוסף לידע והכישורים המשפטיים שלה יש לעינב גם כישורי תקשורת יוצאי דופן. היא מסוגלת להסביר בבירור מושגים ונהלים משפטיים מורכבים בצורה קלה להבנה.בסך הכל, אני לא יכולה להמליץ מספיק על עינב אני בטוחה שהיא תיהיה נכס לכל מי שזקוק לייצוג משפטי.
הייתי רוצה להגיד שהתהליך עם עינב היה מאוד מיקצועי והנושא היה מאוד רגיש ופשוט היא ידעה איך לגשת אליו ובכלל שמדובר בילדה האכפתיות וגישה משנה הכולתודה רבה לך עינב היקרה שנדע רק טוב שיהיה לכן בהצלחה❤️
אני נכה צה״ל אשר נפצעתי בפיגוע ירי וימים נלחמתי על החיים שלי הצלחתי לחזור לחיים וקבלתי צל״ש ועיטור המופת על תפקודי באירוע נתקלתי בבעיה מול חברת הראל עורכת הדין חדיד ומשרדה עזרו לי מאוד באופן מקצועי וליווי אישי תוך התחשבות במצבי הלא פשוט תודה לכם על הכל והרבה בזכותכם המשכתי לחיות בכבוד ממליץ לכול אדם שנתקל בבעיות כאלו שייוצג על ידי המשרד שלכם שאלוהים יברך אותם אמן
עו"ד רחל חדיד הינה מקצועית בחסד עליון ובעלת ניסיון רב שבא לידי ביטוי בין היתר בידע רב ובתשובות מדוייקות שעוזרות לך להבין את המצב המשפטי לאשורו. כל זאת בנוסף להיותה אנושית ומקסימה.מומלצת מכל הלב.
מזל טוב ובהצלחה רבה במשרד החדשומדהים שלכן בעזריאלי רשלצ" שלכן,ובהזדמנות זו הביע את תודתי הרבה לרחלי חדיד עוד הדין שבזכותה המיקצועית זכיתי להכרה הוגנת בנכותי המוצדקת לאחר מאבק עיקש שלא צלח ללא הייצוג שלך מול המוסד לביטוח לאומי💪🙏👑
רחל מייצגת אותי בנושא תאונת דרכים,קודם לכל רחל משדרת מקצועיות אמינות ולא פחות חשוב אנושיות, אני יודעת בביטחון שהיא עושה הכל כדי להצליח.ממליצה בחום
הכרתי את עינב וחלי דרך חברים,התרשמתי מאוד מהןעורכות דין ברמה גבוהה, מאוד מקצועיות, הסבירו לי בצורה מאוד ברורה ומובנת את הדברים. הוגנות מאוד והכי חשוב אנושיות.ממליצה בחום רב
עורכת הדין רחלי חדידכשאנו מחפשים עו״ד טוב אנו מחפשים אדם שישמור עלינו , שיגן עלינו ועל הזכויות שלנו. שיבין אותנו….עו״ד שילמד את האירוע את הבעייה ויידע לסכם ולהציג את החומרים בשבילך , שילחם עבורך ויגן עליך ועל הזכיות שלך.עו״ד רחלי חדיד, היא שילוב, אישה מדהימה אישה חדה, חריפות, מקצועית עם חשיבה יצירתית, אנושית, נעימה איכפתית עיניינית לצד היותה רגישה מאד, קשובה ביותר ישרה עם טוב לב וסבלנות רבה.תודה רחלי יקרה, על שנתיים בו את מלווה אותנו בהליך לא פשוט מורכב מאוד …תודה על הייעוץ הליווי וההכוונה , את נדירה! מוכשרת מקצועית, יסודית, בעלת ניסיון רב, פועלת תמיד בתיאום מלא עם הלקוח, וכל זאת בשקיפות מלאה ואמינות בלתי מתפשרת. דואגת ללקוחותיך וזמינה בכל שעה.אנחנו בשלבי סיום של ההליך המשפטי ואין לנו ספק שהוא יוכתר בהצלחה בע״ה ואין ספק שזה הרבה בזכותך .רחלי ההליך ארוך והיית שם לאורך כל הדרך עם ייעוץ מדהים ומקצועיות עד אין סוף.היכולת שלך לקחת את האירוע בסבלנות רבה לפשט אותו ולתת פתרון והכוונה נובע ממקצועיות וידע שיש לך!!!בנוסף את גם אישיות מדהימה ותומכת.אני ממליצה עלייך בחום ואני סמוכה ובטוחה שבמידה ואזדקק שוב ליעוץ משפטי אפנה רק אלייך.את יודעת להכווין לייעץ והכל מתוך מקום של הכלה,ידע,ניסיון, כישרון ויושרה מקצועית !המשיכי כך! חסרים עו״ד כמוך בתחוםמעריכה אותך מאוד💖שרה כהן
החוויה שלי מול עו"ד עינב הלדאני עובד איתה בשוטף על תיק תאונה.חייב לציין: השירות,היחס,הדאגה הם בסדר ראש עדיפויות אצלה! מקצוענית במקסימום.מודה לך על דר נעימה ואנושיתממליץ בחום כי אצלה תקבלו ביטחון ושקט נפשיואת הטיפול הכי טוב ואכפתי.מודה לך על כל הדרך ואמליץ עליך לכל המכרים שלי:)
ברצוני לומר תודה,תודה שהאמנם ,תמכתם ובעיקר שהייתם שם.תודה שמעבר לדפים ראיתם אותי קודם כל כאדם.תודה על הליווי החם והמחבק לאורך כל הדרך,תודה על הליווי החם האכפתיות והדאגה .מאחל לכם הצלחה במשרד החדשירון אלימלך
האמת..אין מספיק מקום לכתוב הכל.."עו"ד עינב הלד" ייצגה אותי בתיק שרבים מעו"ד שהתייעצתי..אמרו לי "אתה בבעיה גדולה" ולא התלהבו לקחת את הייצוג בתיק. כשהגעתי למשרד של עינב..הרגשתי שאני במקום טוב. עינב האמינה בתיק שהצדק ייעשה וכך היה. 3 שנים של מאבק וייצוג ברמה הכי גבוהה ..תוך ניהול של דיונים בבתי משפט מול מומחים מטעם התביעה , הצליחה עינב במיקצועיותה ובנחישות רבה להביא פסק דין של זכייה לטובתי והוצ' משפט.אני רוצה לציין שעינב לאורך כל הדרך הייתה קשובה, דייקנית, חרוצה..ואישיות כמו שלה,מקצוענות ויידע רב מביאה להצלחה!תודה רבה עינב. אני בטוח שתצליחי ..כי מגיע לך!ממליץ בחום על עו"ד עינב הלד.רונן טסי.
עורכות דין תותחיות! מייצגות את אמא שלי בתאונה שעברה, מעניקות יחס וליווי אישי, מקצועיות, אנושיות, נותנות את מלוא התמיכה, תודה על הכל! עצה אישית ממני - לא לחשוב פעמיים, לא תצטערו!
היי אני מירי סלאמה רוצה להודותו ולומר כמה מילים לעורכת דין מס אחד.חלי חדיד היקרה .טיפלה בתיק שלי במשך שלוש שניםטיפלה בצורה הכי טובהולך חלי היקרה רוצה להודות לך על מסירותך המלאה ועל השירות המקצועיתמיד דאגת לומר לי מירי יהיה בסדר ואני באותו רגע האמנת לך.ובאמת שעשית את הכל בכדי שנגיע להסכם הכי טוב שיש .באמת שלא יכולתי לבקש עורכת דין יותר טוב מזה .אז חלוש היקרה השם ישמור אותך ותמשיכי לעשות את עבודתך הנאמנהישר כחבאהבה ענקית מירי סלאמה
עינב היקרה , ברכות לרגל משרדך החדש.מודה לך על כל הטוב והצדק שעשית עבורי.כל לקוח שיכנס למשרדך יזכה בשירות וזמינות שאין שניים לו .תודה רבה על הכל .נתנאל
עינב עורכת דין מקצועית אנושית וסבלנית.טיפול וליווי צמוד. היתה קשובה אליי מאוד.תמיד היה לי מענה מהיר על כל שאלה.אני ממליצה עליה בחום!!!
js_loader
עורכות הדין רחל חדיד ועינב הלד
רוצה להתייעץ עם עו״ד לגבי המקרה שלך?
השאירו פרטים לייעוץ ללא התחייבות

תפריט נגישות

Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 39 ביקורות
×
js_loader