הצטרפו אלינו
תביעות רשלנות רפואית
איך נוכל לעזור לך?

תביעות רשלנות רפואית

רשלנות רפואית תחשב כהתנהלות רפואית החורגת מרמת זהירות סבירה וסטייה מהנהלים המקובלים להליך הרפואי בתחום ההתמחות הספציפי, בו ניתן הטיפול והגורמת נזק למטופל.

חשוב לדעת! לא תמיד כאשר נגרם נזק במסגרת הליך רפואי, הדבר ייחשב כרשלנות רפואית של הצוות המטפל. הליכים רפואיים מביאים איתם סיכונים טבעיים והתרחשותם של אלו, לעיתים מקורה בטעות בתום לב, או בסטטיסטיקה רפואית והיא אינה מעידה בהכרח על התנהלות לא תקינה של הצוות הרפואי ורק כאמור, כאשר הנזק שנגרם למטופל, נובע כתוצאה מהתנהלות בלתי סבירה, ייחשב הדבר לרשלנות רפואית.

אנחנו מבינות שזו תקופה מאתגרת עבורך.
ריכזנו עבורך תשובות לשאלות נפוצות ששואלים אותנו.

ניתן לתבוע ברשלנות רפואית כל גורם שהיה מעורב ברשלנות שגרמה נזק למטופל. בפועל, מקובל לתבוע את המעסיקים של נותני השירות כגון קופות חולים, בתי חולים, מרפאות, מכונים ולא את הרופאים עצמם.

מטרת התביעה הנה להשיג פיצוי כספי למי שנגרם לו נזק גופני פיזי או נפשי בשל התרשלות גורמים רפואיים עמם הוא בא במגע ויש לצרף לתביעה חוות דעת רפואית משפטית מרופא מומחה בכל אחד מהתחומים בהם נפגע המטופל.

רשלנות רפואית בהריון.

רשלנות רפואית בלידה. 

רשלנות רפואית באבחון.

רשלנות רפואית בניתוח.

רשלנות רפואית במהלך בדיקות.

רשלנות רפואית בטיפול הרפואי.

רשלנות רפואית בטיפולי שיניים.

רשלנות רפואית ברפואת חירום.

התייעצות ראשונית עם עורך דין.

איסוף מלוא התיעוד רפואי מכל הגורמים מולם בוצע ההליך הרפואי.

התייעצות עם רופאים מומחים וקבלת חוות דעת רפואית.

הגשת תביעה לבית משפט כנגד כל הגורמים הרלוונטיים.

ניהול הליך משפטי ועד להשגת התוצאה הרצויה, בהסכם פשרה או בפסק דין.

תביעות רשלנות רפואית מתיישנות תוך 7 שנים מהיום שבו נגרם הנזק ומרוץ ההתיישנות נעצר רק במקרה שבו מוגשת תביעה לבית משפט.

לחוק ההתיישנות ישנם חריגים כגון במקרה של ליקוי נפשי, קטינים, הודאה בזכות וכיוצא באלו ואולם,  מומלץ שלא להמתין ולפנות לעורך דין בקיא ומומחה בתחום מיד עם גילוי הנזק.

איסוף המסמכים הרלוונטיים, קבלת חוות דעת רפואית משפטית מבוססת ואופן הגשת התביעה לבית משפט, הנו מהותי ביותר וההליך כולל התנהלות מול גורמים רפואיים ואחרים, ניהול משא ומתן והופעות בבתי משפט ולפיכך מומלץ מאוד! להסתייע בעורך דין רשלנות רפואית, בעל ניסיון מוכח והבקיא בכל החוקים והתקנות הרלוונטיים לכל תחום ותחום.

למה אנחנו?

עורכות הדין רחל חדיד ועינב הלד, הנן עורכות דין וותיקות ובעלת ניסיון רב של כשני עשורים בתחום תביעות ביטוח, הן מכירות היטב את כל סוגי הפוליסות על בוריין, יודעות להתמודד באופן מקצועי ויסודי מול הטענות המועלות על ידי חברות הביטוח, לרבות ייצוג בבתי המשפט השונים, ומעניקות יחס אישי וצמוד ללקוחותיהם.   

עורכות הדין רחל חדיד ועינב הלד

תפריט נגישות

Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 39 ביקורות
×
js_loader