הצטרפו אלינו

רשלנות רפואית בניתוח

עורכות הדין רחל חדיד ועינב הלד

עבור חולים רבים ניתוח מהווה הדרך היחידה לגילוי הבעיה או לפתרונה. ברוב המקרים המנותחים עוברים את הניתוח בשלום וחוזרים לשגרה, אך קיימים מקרים מצערים בהם הניתוח מסתיים במפח נפש ומותיר אותם עם מוגבלות מנטלית, גופנית או חלילה מוות. עבור מנותחים ובני משפחותיהם שסבלו מנזקי גוף ונפש לאחר ניתוח שלא צלח, מומלץ להתייעץ עם עורך דין ולבדוק האם ניתן להגיש תביעה לפיצוי בגין רשלנות רפואית בניתוח.

 

מהי רשלנות רפואית בניתוח?

כל רופא אשר סיים את לימודיו נשבע את שבועת הרופאים על פיה כל רופא מתחייב לבצע את עבודתו נאמנה תוך שמירה על 4 עקרונות:

 1. מחויבות להצלת חיי המטופל.
 2. מחויבות לאי גרימת נזק למטופל.
 3. מחויבות לשמירה על טוהר המידות.
 4. מחויבות לשמירה על סודיות רפואית.

הצוות הרפואי עושה לילות כימים על מנת לעמוד במחויבויות אלה בכל משמרת, בכל יום. אך במקרים מסוימים כאשר אחד  או יותר מחברי הצוות הרפואי מעניקים טיפול או שירות רפואי שלא על פי ההנחיות וללא נקיטת אמצעי הזהירות הסבירים, עלול להיגרם נזק למטופל.

הנזק יכול לבוא לידי ביטוי הן כפגיעה מנטלית, הן כפגיעה גופנית ולעיתים הנזק אף יכול להוביל למוות. כאשר נגרמת פגיעה שכזו, ניתן להתייעץ עם עורך דין רשלנות רפואית ולהגיש תביעה בגין רשלנות רפואית בניתוח.

 

מי יכול לתבוע עקב רשלנות רפואית בניתוח?

במידה והניתוח לא השיג את התוצאות הרצויות, מי יכול להגיש את התביעה? לשאלה זו 4 תשובות:

 • המטופל עצמו יכול להגיש תביעה.
 • הוריו או אפוטרופוסו החוקי של קטין יכולים להגיש תביעה בשמו.
 • יורשיו של מטופל שנפטר כתוצאה מרשלנות רפואית בניתוח יכולים להגיש תביעה.
 • כל אדם שהיה תלוי כלכלית במטופל שנפטר כתוצאה מרשלנות רפואית בניתוח יכול להגיש תביעה.

 

את מי אפשר לתבוע ברשלנות רפואית בניתוח?

ניתן להגיש תביעת רשלנות רפואית בניתוח נגד בית חולים, קופת חולים או עובדים המעניקים טיפול רפואי ביניהם רוקחים, טכנאי מעבדה ורנטגן, צוות הרופאים והאחיות ועוד. במידה והניתוח נעשה בבית חולים ממשלתי, ניתן גם להגיש תביעת רשלנות רפואית בניתוח נגד מדינת ישראל.

 

האם סיבוך לאחר ניתוח נחשב רשלנות רפואית?

במקרים מסוימים לאחר ניתוח נגרמים סיבוכים ( ידועים או לא ידועים מראש ) ונשאלת השאלה האם ניתן לתבוע בגינם רשלנות רפואית בניתוח? התשובה תלויה במידת הנזק שנגרמה למטופל.

כל שהסיבוך שנגרם מהניתוח יהיה גדול יותר וישפיע על המטופל בהווה ובעתיד הן מבחינת תפקוד יומיומי והן מבחינת טיפול תרופתי, כך קיימת עילה לתביעת רשלנות אך מומלץ להתייעץ קודם עם עורך דין נזיקין.

 

איך קובעים שהייתה רשלנות רפואית בניתוח?

על מנת לבדוק האם אכן התקיימה רשלנות רפואית בניתוח, יש לבחון 3 תנאים עיקריים:

 1. האם הופרה חובת הזהירות?

על כל רופא לטפל במטופליו במידת הזהירות והמיומנות הטובה ביותר. במקרים בהם יש חשד כי במהלך הניתוח הצוות הרפואי לא נקט בכל אמצעי הזהירות על מנת להביא להצלחת הניתוח או לא היה מיומן דיו, יש מקום להגיש תביעה.

 1. האם הייתה בחירה רשלנית בדרך הטיפול?

יש לבדוק האם הרופא הציע טיפול, שרופאים אחרים לא היו מציעים. במידה ודרך הטיפול שהוצעה למטופל, אינה עולה בקנה אחד עם דרכי הטיפול המקובלות, יש לבחון רשלנות רפואית בניתוח.

 1. האם המטופל עשה בחירה מושכלת?

המטופל הוא זה שמחליט בסופו של דבר כיצד לטפל בבעיה הרפואית שלו ועל הצוות הרפואי חלה האחריות להציג בפניו את כל דרכי הטיפול האפשריות בבעיה ( מלבד הניתוח ). במידה ולא הוצגו בפני המטופל כל דרכי הטיפול, יתכן והוא לא עשה בחירה מושכלת ויש מקום להגיש תביעת רשלנות רפואית בניתוח.

כמובן שלכל כלל יש יוצא מן הכלל וכל מקרה נבחן לגופו, לכן מומלץ להתייעץ עם עורך דין נזיקין כדי להבין מה הסיכוי לקבל פיצוי ראוי והוגן במקרה של רשלנות רפואית בניתוח.

 

מתי לפנות לעורך דין בקשר לתביעת רשלנות בניתוח?

מומלץ לפנות להתייעצות עם עורך דין המתמחה בתחום הרשלנות הרפואית כמה שיותר קרוב לתאריך הניתוח או להעלאת החשד לפגיעה עקב רשלנות רפואית בניתוח. עורך הדין יגבה מכם עדויות ויבדוק האם יש עילה לבירור מעמיק מול המוסדות המטפלים ( קופת החולים או בית החולים )  ומול משרד הבריאות.

חשוב לדעת כי חלה התיישנות של 7 שנים בגין תביעות מסוג זה, לכן חשוב לקבל ייעוץ משפטי בהקדם האפשרי.  במידה והמטופל היה קטין בזמן המקרה, ספירת ההתיישנות תחל כשהוא יהפוך לבגיר והוא יוכל להגיש תביעת רשלנות בניתוח עד גיל 25.

 

איזה מסמכים צריך כדי להגיש תביעת רשלנות רפואית בניתוח?

המסמכים הנדרשים להגשת תביעה מסוג זה הם:

 1. כתב ויתור סודיות רפואית.
 2. תיק רפואי של המטופל המתאר את הטיפול בו טרום הניתוח הכולל תוצאות בדיקות וצילומי רנטגן.
 3. רשומות מהמוסד הרפואי המתעדות את הטיפול שקיבל המטופל במהלך האשפוז ( גיליון אישפוז ).
 4. רשומות מהמוסד הרפואי המתעדות את מהלך הניתוח.
 5. תיק רפואי לאחר הניתוח בו מתועדות הבדיקות והטיפולים שעבר המטופל ( כהוכחה להחמה במצב).
 6. תביעות לביטוח לאומי / החלטת ועדה רפואית של ביטוח לאומי.
 7. חוות דעת של מומחה רפואי.
 8. ייפוי כוח לעורך דין נזיקין המאשר לו לייצג אתכם מול בית המשפט, מול המוסדות הרפואיים וכל גורם אחר המעורב בתביעה.

 

פיצויים אפשריים בתביעת רשלנות רפואית בניתוח

גובה הפיצוי משתנה בין תביעה לתביעה והוא נקבע על פי 3 פרמטרים:

 1. גיל המטופל.
 2. גובה הנכות וחומרת הנזק שנגרמה למטופל בהווה כגון הוצאות רפואיות, אובדן שכר, שכירת כח עזר וכדומה.
 3. ההשלכות על תפקודו בעתיד כגון הוצאות רפואיות הכרוכות במימון טיפולים ותרופות.

אם נאלץ להגדיר את גובה הפיצוי בשקלים, ניתן לומר כי במקרים הפשוטים ניתן להגיע לפיצוי בסך של עשרות עד מאות אלפי שקלים ואילו במקרים מורכבים יעמוד הפיצוי על כמה מילוני שקלים.

 

כמה זמן נמשכת תביעת רשלנות רפואית בניתוח?

רב התביעות נידנות בבית המשפט ובהנחה שאין עומס או שביתות בבית המשפט ניתן לסיים את ההליך המשפטי תוך מספר שנים, תלוי כמובן במורכבות המקרה.

קיימים מקרים בהם המטופלים בוחרים לקצר את משך התביעה ולפנות לתהליכי גישור מול הנתבעים.

רשלנות רפואית בניתוח
רשלנות רפואית בניתוח

 

כמה עולה עורך דין לרשלנות רפואית בניתוח?

שכר הטרחה של עורך דין לרשלנות רפואית בניתוח הנו באחוזים מהפיצוי שיקבל המטופל בסיום תהליך התביעה ובהתאם למוסכם.

 

אילו הוצאות נוספות כרוכות בהגשת תביעת רשלנות רפואית בניתוח?

בהגשת תביעת רשלנות רפואית כרוכות עלויות נוספות כגון אגרות בית משפט, חוות דעת רפואית של מומחה בתחום, איסוף מסמכים רפואיים ועוד בהתאם לצרכי התביעה.

 

למה אנחנו?

עורכות הדין רחל חדיד ועינב הלד, הנן עורכות דין וותיקות ובעלת ניסיון רב של כ-18 שנים בתחום רשלנות רפואית, הן מכירות היטב את כל החוקים הרלוונטיים, יודעות להתמודד באופן מקצועי ויסודי מול הטענות המועלות על ידי הגורמים הרפואיים וחברות הביטוח, לרבות ייצוג בבתי המשפט השונים, ומעניקות יחס אישי וצמוד ללקוחותיהם.

אהבתם? שתפו!
עלול לעניין אתכם גם...
תביעת ביטוח סיעודי
תביעת ביטוח סיעודי

מבוטחים רבים מחכים לגיל הזקנה על מנת לבטח את עצמם בביטוח סיעודי, אך למעשה מקרים רבים ומצערים כבר הוכיחו כי גם אדם יכול להפוך לסיעודי

קרא עוד »
דרגת אי כושר יציבה
דרגת אי כושר יציבה

כאשר מתמודדים עם מצב רפואי המשפיע על היכולת לעבוד ולהתפרנס, חשוב לדעת כיצד לבקש סיוע מהמוסד לביטוח לאומי. במאמר זה, נפרט על דרגת אי כושר,

קרא עוד »
נכות נפשית
נכות נפשית

נכות נפשית, בניגוד לנכויות פיזיות, מתבטאת בתחושות, מחשבות והתנהגויות שקשה יותר למדוד. אנשים הסובלים מנכות נפשית מתמודדים לא אחת עם קשיים משמעותיים בחיי היום-יום ובחברה.

קרא עוד »
אל תלחמו לבד!
הערכת תביעה ללא התחייבות
לקוחות ממליצים
מצוין
5.0
היי אני מירי סלאמה רוצה להודותו ולומר כמה מילים לעורכת דין מס אחד.חלי חדיד היקרה .טיפלה בתיק שלי במשך שלוש שניםטיפלה בצורה הכי טובהולך חלי היקרה רוצה להודות לך על מסירותך המלאה ועל השירות המקצועיתמיד דאגת לומר לי מירי יהיה בסדר ואני באותו רגע האמנת לך.ובאמת שעשית את הכל בכדי שנגיע להסכם הכי טוב שיש .באמת שלא יכולתי לבקש עורכת דין יותר טוב מזה .אז חלוש היקרה השם ישמור אותך ותמשיכי לעשות את עבודתך הנאמנהישר כחבאהבה ענקית מירי סלאמה
עינב היא מלאך משמיים 💖 זמינה לכל שאלה ועצה, מסבירה עד הסוף על התהליך, תמיד גרמה לי להרגיש בנוח וככה גם יכולתי באמת לחלוק איתה הכל, היא סבלנית ומקצועית ופשוט בן אדם מדהים 🌸 אם אתם מחפשים עורכת דין שתילחם עבורכם הגעתם למקום הנכון!
הגעתי לפני כשנה למשרד חדיד הלד לרחל ועינב המקסימות שעדיין מטפלות לי במספר תיקים. משרד בוטיק מקסים, ומעבר למקצועיות ולידע הרב יש אוזן קשבת וזמינות לכול שאלה. ממליצה בחום 🙂
עינב טיפלה בנו עם המון סבלנות איכפתיות ודאגה, במקום שאנחנו נרדוף אחריה לקבל תשובות, היא רדפה אחרינו ולבסוף הצלחנו בזכותה לקבל את המיטב, הרבה מעבר למה שציפינו, יישר כוח !
עורכות הדין עינב החד וחלי חדיד הן סופר מקצועיות, חדות ואנושיות. סייעו רבות למספר חברים שלי מול המוסד לביטוח לאומי בהצלחה רבה. ממליצה עליהן בחום רב!
עורכות הדין עינב וחלי תודה תודה ועוד פעם תודה על כל מה שעשיתם ועוד עושים עבורי. הינכן בעלי יחסי אנוש מעולים, יכולת הקשבה ומענה מקצועי לכל שאלה. אני ממליץ לכל הזקוק לעזרת עו״ד לפנות אליכן.
לאחר עיכוב של יותר משלוש שנים בתביעת נזקי גוף מסיבות של עורכי דין אחרים, ניגשתי לעינב המקסימה שלא ויתרה ובמקצועיות שאין כמותה, ליוותה אותי עד רגע קבלת העברה לחשבון.פשוט כיף לדעת שיש על מי לסמוך!
חדיד + הלד..עורכות דין..מקצועיות אנושיותטיפול מהיר וצמודיחס אישי...רוצה להודות לכם אל השירות המקצועי...ממליצה בחום😍😍😍😍.לאה ס...
עו"ד רחל חדיד יצגה אותי למעלה מ 10 שנים בהצלחות רבות. עו"ד רחל מקצועית עניינית, אוזן קשבת, סבלנות, מסבירה על כל שלב בייצוג, כשמשאירים הודעה חוזרת ללקוח, חייכנית, אין לי שום ספק שכל הלקוחות יהיו מרוצים.בהזדמנות זו מאחל לה ולכל הצוות והמשכן החדש שלה בראשונים ראשון לציון, מאחל לכולם חג שמח, שנה טובה, שנה של שגשוג. אושר, בריאות ואריכות ימים.
עורכות הדין רחלי ועינב מקצועיות מאוד, יחסי אנוש מעולים, יודעות ועושות את העבודה. ממליצה מאוד כל מי שצריך עורך דין זו הכתובת.
עורכת הדין רחל חדיד ועורכת הדין עינב הלד מציעות ללקוחותיהן ניסיון משמעותי בדיני נזיקין. שתיהן בעלות עשרות שנות ניסיון והתדיינות משפטית בנזקי גוף, ביטוח לאומי, רשלנות רפואית (גם במקרים של נתיחה שלאחר המוות) ומספקות משאבים מקיפים שיעזרו לך, כלקוח, גם נגד ארגונים שהאדם מן היישוב עשוי לחשוב שהם "גדולים עליו". ובכן, לא. היחס הוא אישי, השירות הוא איכותי והמענה על שאלות הוא מעל ומעבר למקצועי.
אז אני חייבת לפרגן מכל הלב לעו"ד עינב הלד. מעבר לטיפול המקצועי והידע שהפגינה, היא אישה מדהימה! מהרגע שפניתי אליה היא הייתה סבלנית,אכפתית, קשובה, חושבת, משתפת ודואגת. הכל עם החיוך הנפלא שלה שעובר גם בשיחת טלפון. תודה לבורא עולם שהפגיש בנינו! מאחלת לה ולשותפתה שפע ברכה והצלחה! יישר כוח!
ממליצה בחום על שירותיהן של עו"ד עינב הלד ורחל חדיד. עינב ליוותה אותי במהלך כל התקופה בה נלחמנו בגוף המאמלל הידוע בשם ביטוח לאומי, דאגה לי בכנות אמיתית, שמרה איתי על קשר מתמיד, אפילו כאבה בכאבי.בסופו של דבר, עינב השיגה עבורי לא רק את הקצבה אליה אני זכאית, אלא גם סכום חד"פ נוסף בעבור שנה אחורה, סכום שלא ציפיתי לקבל ולא חשבתי שבכלל אפשרי שאקבל.לסיכום, מדובר בעורכות דין מצוינות בעלות רמת רגישות גבוהה מאד(דבר אשר מצוין עבור מתמודדי נפש) שבאמת מבצעות את עבודתן על הצד הטוב ביותר.
תפילתי אליך בורא יקר, הענק לרחל חדיד ועינב הלד ולמשפחותיהן הצלחה ומאור מוביל דרך. הענק מאורך הזוהר, הענק להן הצלחה ומאור כגודל טוב ליבן הגדול וכגודל פינת הלב העוטפת, כגודל הנתינה שהן מעניקות לכל אדם באשר הוא . מנצחיותך המוארת בורא יקר תפילתי לרחל ועינב מפינת ליבי יחד עם אורך. אמן 🙏
עינב ורחל המהממות,תודה רבה לכן על כל העזרה והמסירות שליוויתן אותי בכלהתהליך במקצועיות רבה ובזכותכן קיבלתי את כל מה שמגיע לי. יישר כח גדול! שתמשיכו ותצליחו בהמשך הדרך
עו"ד רחל חדיד יצגה אותנו בערעור מול בטוח לאומי.הייתה מקסימה, קשובה, איכפתית, סבלנית וזמינה לאורך כל הטיפול. ייצגה אותנו בצורה מקצועית ורהוטה. תודה שבזכותך קיבלנו את מה שהגיע לנו.
רחל ועינב תודה רבה לכן על הכל אתן עזרתן לי במהירות וביעילות מירבית תוך זמן קצר להשיג לי את זכיותי ואני אמליץ על השירות המקצועי והאדיב שקיבלתי מכן בכל מקוםאין עליכן תודה רבה על הכלבברכה ,אסף סימון
אני כותבת כדי להמליץ על עינב הלד כעורכת דין יוצאת דופן לצרכיך המשפטיים. היה לי העונג לעבוד עם עינב והתרשמתי מהיסודיות מהמקצועיות, המומחיות והמסירות שלה להשגת התוצאה הטובה ביותר עבור.עינב הלד בעלת ניסיון עשיר בתחום המשפט, היא הפגינה בעקביות הבנה עמוקה של הסוגיות המשפטיות העומדות על הפרק, כמו גם מחויבות חזקה להגנה על האינטרסים של הלקוח. היא תמיד הייתה זמינה לענות על שאלות, לספק הנחיות ולהציע ייעוץ אסטרטגי לאורך כל מהלך התיק.בנוסף לידע והכישורים המשפטיים שלה יש לעינב גם כישורי תקשורת יוצאי דופן. היא מסוגלת להסביר בבירור מושגים ונהלים משפטיים מורכבים בצורה קלה להבנה.בסך הכל, אני לא יכולה להמליץ מספיק על עינב אני בטוחה שהיא תיהיה נכס לכל מי שזקוק לייצוג משפטי.
הייתי רוצה להגיד שהתהליך עם עינב היה מאוד מיקצועי והנושא היה מאוד רגיש ופשוט היא ידעה איך לגשת אליו ובכלל שמדובר בילדה האכפתיות וגישה משנה הכולתודה רבה לך עינב היקרה שנדע רק טוב שיהיה לכן בהצלחה❤️
אני נכה צה״ל אשר נפצעתי בפיגוע ירי וימים נלחמתי על החיים שלי הצלחתי לחזור לחיים וקבלתי צל״ש ועיטור המופת על תפקודי באירוע נתקלתי בבעיה מול חברת הראל עורכת הדין חדיד ומשרדה עזרו לי מאוד באופן מקצועי וליווי אישי תוך התחשבות במצבי הלא פשוט תודה לכם על הכל והרבה בזכותכם המשכתי לחיות בכבוד ממליץ לכול אדם שנתקל בבעיות כאלו שייוצג על ידי המשרד שלכם שאלוהים יברך אותם אמן
עו"ד רחל חדיד הינה מקצועית בחסד עליון ובעלת ניסיון רב שבא לידי ביטוי בין היתר בידע רב ובתשובות מדוייקות שעוזרות לך להבין את המצב המשפטי לאשורו. כל זאת בנוסף להיותה אנושית ומקסימה.מומלצת מכל הלב.
מזל טוב ובהצלחה רבה במשרד החדשומדהים שלכן בעזריאלי רשלצ" שלכן,ובהזדמנות זו הביע את תודתי הרבה לרחלי חדיד עוד הדין שבזכותה המיקצועית זכיתי להכרה הוגנת בנכותי המוצדקת לאחר מאבק עיקש שלא צלח ללא הייצוג שלך מול המוסד לביטוח לאומי💪🙏👑
רחל מייצגת אותי בנושא תאונת דרכים,קודם לכל רחל משדרת מקצועיות אמינות ולא פחות חשוב אנושיות, אני יודעת בביטחון שהיא עושה הכל כדי להצליח.ממליצה בחום
הכרתי את עינב וחלי דרך חברים,התרשמתי מאוד מהןעורכות דין ברמה גבוהה, מאוד מקצועיות, הסבירו לי בצורה מאוד ברורה ומובנת את הדברים. הוגנות מאוד והכי חשוב אנושיות.ממליצה בחום רב
עורכת הדין רחלי חדידכשאנו מחפשים עו״ד טוב אנו מחפשים אדם שישמור עלינו , שיגן עלינו ועל הזכויות שלנו. שיבין אותנו….עו״ד שילמד את האירוע את הבעייה ויידע לסכם ולהציג את החומרים בשבילך , שילחם עבורך ויגן עליך ועל הזכיות שלך.עו״ד רחלי חדיד, היא שילוב, אישה מדהימה אישה חדה, חריפות, מקצועית עם חשיבה יצירתית, אנושית, נעימה איכפתית עיניינית לצד היותה רגישה מאד, קשובה ביותר ישרה עם טוב לב וסבלנות רבה.תודה רחלי יקרה, על שנתיים בו את מלווה אותנו בהליך לא פשוט מורכב מאוד …תודה על הייעוץ הליווי וההכוונה , את נדירה! מוכשרת מקצועית, יסודית, בעלת ניסיון רב, פועלת תמיד בתיאום מלא עם הלקוח, וכל זאת בשקיפות מלאה ואמינות בלתי מתפשרת. דואגת ללקוחותיך וזמינה בכל שעה.אנחנו בשלבי סיום של ההליך המשפטי ואין לנו ספק שהוא יוכתר בהצלחה בע״ה ואין ספק שזה הרבה בזכותך .רחלי ההליך ארוך והיית שם לאורך כל הדרך עם ייעוץ מדהים ומקצועיות עד אין סוף.היכולת שלך לקחת את האירוע בסבלנות רבה לפשט אותו ולתת פתרון והכוונה נובע ממקצועיות וידע שיש לך!!!בנוסף את גם אישיות מדהימה ותומכת.אני ממליצה עלייך בחום ואני סמוכה ובטוחה שבמידה ואזדקק שוב ליעוץ משפטי אפנה רק אלייך.את יודעת להכווין לייעץ והכל מתוך מקום של הכלה,ידע,ניסיון, כישרון ויושרה מקצועית !המשיכי כך! חסרים עו״ד כמוך בתחוםמעריכה אותך מאוד💖שרה כהן
החוויה שלי מול עו"ד עינב הלדאני עובד איתה בשוטף על תיק תאונה.חייב לציין: השירות,היחס,הדאגה הם בסדר ראש עדיפויות אצלה! מקצוענית במקסימום.מודה לך על דר נעימה ואנושיתממליץ בחום כי אצלה תקבלו ביטחון ושקט נפשיואת הטיפול הכי טוב ואכפתי.מודה לך על כל הדרך ואמליץ עליך לכל המכרים שלי:)
ברצוני לומר תודה,תודה שהאמנם ,תמכתם ובעיקר שהייתם שם.תודה שמעבר לדפים ראיתם אותי קודם כל כאדם.תודה על הליווי החם והמחבק לאורך כל הדרך,תודה על הליווי החם האכפתיות והדאגה .מאחל לכם הצלחה במשרד החדשירון אלימלך
האמת..אין מספיק מקום לכתוב הכל.."עו"ד עינב הלד" ייצגה אותי בתיק שרבים מעו"ד שהתייעצתי..אמרו לי "אתה בבעיה גדולה" ולא התלהבו לקחת את הייצוג בתיק. כשהגעתי למשרד של עינב..הרגשתי שאני במקום טוב. עינב האמינה בתיק שהצדק ייעשה וכך היה. 3 שנים של מאבק וייצוג ברמה הכי גבוהה ..תוך ניהול של דיונים בבתי משפט מול מומחים מטעם התביעה , הצליחה עינב במיקצועיותה ובנחישות רבה להביא פסק דין של זכייה לטובתי והוצ' משפט.אני רוצה לציין שעינב לאורך כל הדרך הייתה קשובה, דייקנית, חרוצה..ואישיות כמו שלה,מקצוענות ויידע רב מביאה להצלחה!תודה רבה עינב. אני בטוח שתצליחי ..כי מגיע לך!ממליץ בחום על עו"ד עינב הלד.רונן טסי.
עורכות דין תותחיות! מייצגות את אמא שלי בתאונה שעברה, מעניקות יחס וליווי אישי, מקצועיות, אנושיות, נותנות את מלוא התמיכה, תודה על הכל! עצה אישית ממני - לא לחשוב פעמיים, לא תצטערו!
עינב היקרה , ברכות לרגל משרדך החדש.מודה לך על כל הטוב והצדק שעשית עבורי.כל לקוח שיכנס למשרדך יזכה בשירות וזמינות שאין שניים לו .תודה רבה על הכל .נתנאל
עינב עורכת דין מקצועית אנושית וסבלנית.טיפול וליווי צמוד. היתה קשובה אליי מאוד.תמיד היה לי מענה מהיר על כל שאלה.אני ממליצה עליה בחום!!!
js_loader

תעודות רישיון עריכת דין של חדיד-הלד

תעודת בוגרת במשפטים מטעם המסלול האקדמי של המכללה למנהל - עורכת הדין עינב הלד
תעודת הסמכה למשפטים מטעם אוניברסיטת בר אילן - עורכת הדין רחל חדיד
עורכות הדין רחל חדיד ועינב הלד
רוצה להתייעץ עם עו״ד לגבי המקרה שלך?
השאירו פרטים לייעוץ ללא התחייבות

תפריט נגישות

Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 47 ביקורות
×
js_loader