הצטרפו אלינו

רשלנות רפואית בטיפולי שיניים

עורכות הדין רחל חדיד ועינב הלד

רשלנות רפואית בטיפולי שיניים פירושה מתן השירותים הרפואיים של רופא שיניים או שיננית תוך סטייה מרמת הזהירות הסבירה, במידה וסטייה זו גרמה למטופל נזקים כתוצאה מכך. בתחום של אורתודנטיה ויישור שיניים, כמו גם בתחום של השתלות ושיקום פה ולסת, רופאי שיניים רבים ואף שינניות מציגים את עצמם כמומחים לתחום למרות שלא עברו את מסלול ההתמחות הספציפי ואינם בעלי רישיון מומחה.

 

רשלנות שיניים בתחום האורתודונטי

בתחום של אורתודנטיה, רשלנות שיניים שכיחה היא אי הנחת קיבוע השיניים בהתאם לצרכי המטופל ולמבנה הלסת. הדבר עלול להוביל לעיוות בלסת ולחוסר שביעות רצון מהתוצאה הסופית. בתחום זה עלולה אף להיגרם נסיגת חניכיים קשה בגין הרכבה לקויה של גשר. מקרים אלו ואחרים יכולים להוות בסיס לתביעה בגין רשלנות רפואית שיניים בבית המשפט.

ניתן להגיש תביעת רשלנות רפואית שיניים גם בשל פגיעות שונות שנוצרו עקב עקירת שן בצורה אגרסיבית או בצורה רשלנית במידה והדבר גרם לנזקים באזורים סמוכים. בכל מקרה של תביעה רשלנות רפואית שיניים חשוב להתייעץ עם עורכת דין מנוסה ומקצועית טרם הפנייה לבית המשפט על מנת שתוכל לסייע בתהליך בניית התביעה ומציאת מומחה לכתיבת חוות הדעת.

 

רשלנות רפואית בניתוחי שיניים

התופעה של רשלנות בידי רופא שיניים בולטת בייחוד כשמדובר בטיפולים מורכבים כגון השתלות שיניים ושיקום הפה והלסת. חלק מהטיפולים כוללים ביצוע של מהלכים כירורגיים הדורשים רמת מיומנות גבוהה מאוד בביצוע. חשוב להבין כי להליכים מורכבים נלווים סיכונים ידועים ולא כל תוצאה לא רצויה מבחינת המטופל בהכרח מהווה רשלנות המצדיקה פיצויים.

על מנת שמקרה רשלנות רופא שיניים יחרוג מהמקובל, עליו להיבחן בבית המשפט על פי מבחן הרופא הסביר. מבחן זה בודק האם הטיפול נעשה בהתאם לנורמות הסבירות הנהוגות בתחום והאם התוצאה שהתקבלה בסופו של הטיפול היא התוצאה הרצויה או שמא התוצאה הינה חלק מהסיכונים הנלווים לטיפול ואינה בלתי נמנעת. עוד בודק מבחן הרופא הסביר האם ניתן היה למנוע את התוצאה השלילית, אילו הרופא היה פועל בהתאם לקריטריונים והנהלים המקובלים בקרב רופאים אחרים העוסקים באותו תחום. טרם הגשת תביעת רשלנות רפואית נגד רופא שיניים חשוב לברר עם עורך דין רשלנות רפואית שיניים המתמחה בתחום אם אכן עומדת לנפגע עילת תביעה ממשית מבחינה משפטית.

 

רשלנות רפואית גם במקרים "פשוטים" של בעיות בשיניים

גם טיפולים שגרתיים ופשוטים לכאורה עלולים להסתיים בתוצאה שאינה רצויה, אם לא בוצעו על ידי רופאי שיניים או שינניות בעלי מיומנות מספקת. לדוגמא, הזרקת חומר הרדמה לתוך חניכיו של מטופל לצורך ביצוע סתימה שגרתית עלולה להוביל לשיתוק זמני או קבוע בפניו של המטופל. השתלות שיניים ועקירות שיניים עלולות לפגוע בעצבים ובשרירים הנמצאים בחלל הפה של המטופל ואף להותיר אותו לאחר הטיפול עם כאבים כרוניים, קשיים בלעיסה וסיבוכים נוספים אשר יחייבו אותו בטיפולי המשך מורכבים ויקרים לתיקון המצב.

 

התייעצות עם עורך דין רשלנות רפואית שיניים

להתייעצות עם עורך דין רשלנות רפואית שיניים מקצועי ומנוסה בתחום יש חשיבות מכרעת, שכן רק הוא יוכל לבחון את פרטי המקרה מהזווית המשפטית ולהעריך אם בכלל יש מקום לעבוד על הגשת התביעה. הערכה זו תתבסס על השתלשלות העניינים מבחינה כרונולוגית וטיפולית בהתאם למסמכים הרפואיים שהמטופל יציג בפני עורך הדין.

במידה ועורך הדין יסיק כי אכן יש מקום להגיש תביעה, הוא יחל בבניית התיק והשגת הרשומות הרלוונטיות מהמרפאות בהם טופל המטופל בעבר ובהווה. כבכל תיק תביעה אחר העוסק ברשלנות רפואית גם בתביעות בתחום השיניים הכרחי לצרף לכתב התביעה חוות דעת של רופא מומחה בתחום. עורך הדין ימצא את הרופא המומחה המתאים לצורך הכנת דו"ח מקיף, מקצועי ויסודי כך שבבוא היום יוכל המטופל להגיש חוות דעת רפואית ממומחה שתתמוך בטענותיו של המטופל בבית המשפט.

 

 הקושי להוכחת רשלנות רפואית – ביסוס קשר סיבתי

בדומה לתביעת רשלנות רפואית גם במסגרת תביעת רשלנות רפואית ברפואת שיניים יש צורך להוכיח כי קיים קשר סיבתי בין הטיפול הרשלני ובין הנזקים שנגרמו למטופל. לא מספיק להוכיח כי הטיפול בוצע שלא על פי רמת המיומנות המצופה אלא גם צריך להוכיח כי לולא הטיפול הרשלני הנזקים מהם סובל המטופל היו נמנעים או לכל הפחות מצטמצמים משמעותית.

 

איך נבנה תיק תביעת רשלנות רפואית בטיפולי שיניים?

במסגרת ביסוס תביעת רשלנות שיניים, עורך דין רשלנות רפואית שיניים נדרש לבחון את הסטנדרטיים של העוסקים בתחום. בהקשר זה קיימת חשיבות גדולה לקבלת הסכמה מדעת טרם תחילת הטיפול בידי הרופא המטפל. הסכמה מדעת צריכה להינתן כאשר המידע לגבי הסיכונים והסיבוכים הרלוונטיים הוצגו למטופל. חשוב לציין כי במידה וישנה חלופה פחות פולשנית חייב הרופא לציין זאת בפני המטופל.

אי מתן הסכמה מדעת מהווה עילת פיצויים העומדת בפני עצמה בשל הפגיעה המהותית באוטונומיה של המטופל, גם ללא הוכחת נזקים עקב הרשלנות הרפואית במקביל. חשוב להבין כי לא כל טיפול שלא צלח מהווה רשלנות מצד הרופא, אך המטופל צריך להכיר מראש את סיכויי ההצלחה ואת הסיכונים שיש בביצוע ההליך.

 

מה נבדק בבית המשפט?

התביעה נדרשת להוכיח מספר יסודות על מנת לבסס את קיומה של עוולת הרשלנות. יש צורך לשכנע את בית המשפט שהרופא הפר את חובת הזהירות הסבירה, שאכן נגרם נזק ושיש קשר סיבתי בין התרשלות הרופא לבין הנזק. כל טענה רפואית יש להוכיח במסגרת חוות דעת רפואית של מומחה המוגשת לבית המשפט ויש צורך להתייחס לשאלת האחריות הטיפולית, לשאלת הנזקים ולשאלת הקשר הסיבתי.

 

לקראת הגשת התביעה

לקראת הגשת תביעת רשלנות רפואית בטיפולי שיניים יש צורך לאסוף את המסמכים הרפואיים הן מהמרפאה שבה אירעה הרשלנות הנטענת והן ממרפאות אחרות בה התובע ממשיך להיות מטופל. עורך דין רשלנות רפואית בטיפולי שיניים המייצג את התובע לרוב יפנה אל המרפאה הרשלנית וידרוש לקבל את התיק הרפואי המלא.

חשוב לדעת כי קיימים מקרים בהם מרפאות השיניים מסרבות להעביר את הרשומות הרפואיות של התובע, אז ניתן לבקש מבית המשפט להעביר את נטל ההוכחה מהתובע אל הנתבע. כלומר, מרפאת השיניים תידרש להוכיח כי פעלה בהתאם לנהלי הטיפול המקובלים בתחום וכי לא הייתה רשלנות רפואית בטיפול שהעניקה לתובע.

 

פיצויים בתביעות רשלנות רפואית ברפואת שיניים

חשוב להבין כי גובה הפיצוי בתיקי רפואת שיניים לרוב הינו בסדר גודל נמוך בהרבה מתביעות העוסקות ברשלנות רפואית מסוג אחר. הפיצוי שינתן למטופל יורכב מסכומים מצטברים בסעיפי הנזק השונים במסגרת מה שקרוי ראשי נזק ממוניים ולא ממוניים. הפיצוי נע לרוב בין אלפי שקלים למאות אלפי שקלים והם נקבעים בהתאם לאופי והיקף הנזק שנגרם לתובע.

ראשי הנזק הממוניים כוללים את כל ההוצאות על טיפולי השיניים הנוספים שהתובע נדרש לעבור בעקבות הטיפול הרשלני כגון אובדן ימי עבודה. מבחינת כאב וסבל, רשלנות רפואית בטיפולי שיניים יכולה להצדיק פיצוי משמעותי בראש נזק זה. עו"ד רשלנות רפואית מנוסה ידע לדרוש את מירב הפיצויים המקסימלי תוך שקלול כל הנתונים והבאתם לבחינת בית המשפט.

 

רשלנות רפואית בטיפולי שיניים
רשלנות רפואית בטיפולי שיניים

 

עורכות דין לתביעות רשלנות שיניים

לסיכום, מאמר זה עסק בתביעות רשלנות רפואית בטיפולי שיניים. חשוב להבין כי ביצוע טיפולי שיניים שלא על פי הסטנדרטים הרפואיים המקובלים, עלול לגרום לנזקים חמורים למטופל ולהצדיק פסיקת פיצויים משמעותיים במידה והדבר עונה על ההגדרות המשפטיות לרשלנות רפואית. הפיצויים יכולים להיקבע בתביעת רשלנות רפואית בבית המשפט או בהסכמה לאחר משא ומתן מחוץ לבית המשפט. 

במידה ונפגעתם כתוצאה מטיפול שיניים רשלני, משרד עו"ד חדיד הלד הוא הכתובת עבורכם. עורכות הדין, חדד והלד, הן עורכות דין בעלות ניסיון רב במיצוי זכויות והתמודדות עם גופים חזקים כמו קופות החולים, בתי החולים וחברות הביטוח. הניסיון והמקצועיות של המשרד בשילוב תמיכה, אנושיות ואמפתיה מבטיחים לכם ייצוג ראוי עד למיצוי מלא של הפיצוי המגיע לכם בין אם בהסדר פשרה ובין אם בבית המשפט.

אהבתם? שתפו!
עלול לעניין אתכם גם...
תאונה בבית ספר
תאונה בבית ספר

תאונות בבית הספר הן אירועים בלתי צפויים שבהם תלמידים, מורים או אנשי צוות אחרים נפצעים או ניזוקים בזמן שהם נמצאים בשטח בית הספר או משתתפים

קרא עוד »
פטור ממס הכנסה לנכה
פטור ממס הכנסה לנכה

מדינת ישראל והרשויות מסייעות לאנשים שהוכרו כבעלי נכות ומעניקה להן הנחות והטבות שונות שעוזרות להם להתמודד עם חיי היום יום. אחת מההטבות היא פטור ממס

קרא עוד »
זכויות תשושי נפש
זכויות תשושי נפש

מחלות רבות מזוהות עם אוכלוסיית הגיל השלישי: סרטן, דימנציה, סרקופוניה ( דלדול שרירים ), אוסטאופורוזיס ועוד. אך ישנה מחלה שלא "מדברים" עליה בתקשורת והמודעות אליה

קרא עוד »
קצבה מיוחדת לנפגע עבודה
קצבה מיוחדת לנפגע עבודה

רבים מאיתנו יודעים כי במידה והיינו מעורבים בתאונת עבודה, עומדת בפנינו הזכות להגיש תביעה למוסד לביטוח לאומי ולבקש קצבת נכות מעבודה. אך עבור עובדים שנפגעו

קרא עוד »
אל תלחמו לבד!
הערכת תביעה ללא התחייבות
לקוחות ממליצים
מצוין
5.0
עורכות הדין עינב וחלי תודה תודה ועוד פעם תודה על כל מה שעשיתם ועוד עושים עבורי. הינכן בעלי יחסי אנוש מעולים, יכולת הקשבה ומענה מקצועי לכל שאלה. אני ממליץ לכל הזקוק לעזרת עו״ד לפנות אליכן.
לאחר עיכוב של יותר משלוש שנים בתביעת נזקי גוף מסיבות של עורכי דין אחרים, ניגשתי לעינב המקסימה שלא ויתרה ובמקצועיות שאין כמותה, ליוותה אותי עד רגע קבלת העברה לחשבון.פשוט כיף לדעת שיש על מי לסמוך!
חדיד + הלד..עורכות דין..מקצועיות אנושיותטיפול מהיר וצמודיחס אישי...רוצה להודות לכם אל השירות המקצועי...ממליצה בחום😍😍😍😍.לאה ס...
עו"ד רחל חדיד יצגה אותי למעלה מ 10 שנים בהצלחות רבות. עו"ד רחל מקצועית עניינית, אוזן קשבת, סבלנות, מסבירה על כל שלב בייצוג, כשמשאירים הודעה חוזרת ללקוח, חייכנית, אין לי שום ספק שכל הלקוחות יהיו מרוצים.בהזדמנות זו מאחל לה ולכל הצוות והמשכן החדש שלה בראשונים ראשון לציון, מאחל לכולם חג שמח, שנה טובה, שנה של שגשוג. אושר, בריאות ואריכות ימים.
עורכות הדין רחלי ועינב מקצועיות מאוד, יחסי אנוש מעולים, יודעות ועושות את העבודה. ממליצה מאוד כל מי שצריך עורך דין זו הכתובת.
עורכת הדין רחל חדיד ועורכת הדין עינב הלד מציעות ללקוחותיהן ניסיון משמעותי בדיני נזיקין. שתיהן בעלות עשרות שנות ניסיון והתדיינות משפטית בנזקי גוף, ביטוח לאומי, רשלנות רפואית (גם במקרים של נתיחה שלאחר המוות) ומספקות משאבים מקיפים שיעזרו לך, כלקוח, גם נגד ארגונים שהאדם מן היישוב עשוי לחשוב שהם "גדולים עליו". ובכן, לא. היחס הוא אישי, השירות הוא איכותי והמענה על שאלות הוא מעל ומעבר למקצועי.
אז אני חייבת לפרגן מכל הלב לעו"ד עינב הלד. מעבר לטיפול המקצועי והידע שהפגינה, היא אישה מדהימה! מהרגע שפניתי אליה היא הייתה סבלנית,אכפתית, קשובה, חושבת, משתפת ודואגת. הכל עם החיוך הנפלא שלה שעובר גם בשיחת טלפון. תודה לבורא עולם שהפגיש בנינו! מאחלת לה ולשותפתה שפע ברכה והצלחה! יישר כוח!
ממליצה בחום על שירותיהן של עו"ד עינב הלד ורחל חדיד. עינב ליוותה אותי במהלך כל התקופה בה נלחמנו בגוף המאמלל הידוע בשם ביטוח לאומי, דאגה לי בכנות אמיתית, שמרה איתי על קשר מתמיד, אפילו כאבה בכאבי.בסופו של דבר, עינב השיגה עבורי לא רק את הקצבה אליה אני זכאית, אלא גם סכום חד"פ נוסף בעבור שנה אחורה, סכום שלא ציפיתי לקבל ולא חשבתי שבכלל אפשרי שאקבל.לסיכום, מדובר בעורכות דין מצוינות בעלות רמת רגישות גבוהה מאד(דבר אשר מצוין עבור מתמודדי נפש) שבאמת מבצעות את עבודתן על הצד הטוב ביותר.
תפילתי אליך בורא יקר, הענק לרחל חדיד ועינב הלד ולמשפחותיהן הצלחה ומאור מוביל דרך. הענק מאורך הזוהר, הענק להן הצלחה ומאור כגודל טוב ליבן הגדול וכגודל פינת הלב העוטפת, כגודל הנתינה שהן מעניקות לכל אדם באשר הוא . מנצחיותך המוארת בורא יקר תפילתי לרחל ועינב מפינת ליבי יחד עם אורך. אמן 🙏
עינב ורחל המהממות,תודה רבה לכן על כל העזרה והמסירות שליוויתן אותי בכלהתהליך במקצועיות רבה ובזכותכן קיבלתי את כל מה שמגיע לי. יישר כח גדול! שתמשיכו ותצליחו בהמשך הדרך
עו"ד רחל חדיד יצגה אותנו בערעור מול בטוח לאומי.הייתה מקסימה, קשובה, איכפתית, סבלנית וזמינה לאורך כל הטיפול. ייצגה אותנו בצורה מקצועית ורהוטה. תודה שבזכותך קיבלנו את מה שהגיע לנו.
רחל ועינב תודה רבה לכן על הכל אתן עזרתן לי במהירות וביעילות מירבית תוך זמן קצר להשיג לי את זכיותי ואני אמליץ על השירות המקצועי והאדיב שקיבלתי מכן בכל מקוםאין עליכן תודה רבה על הכלבברכה ,אסף סימון
אני כותבת כדי להמליץ על עינב הלד כעורכת דין יוצאת דופן לצרכיך המשפטיים. היה לי העונג לעבוד עם עינב והתרשמתי מהיסודיות מהמקצועיות, המומחיות והמסירות שלה להשגת התוצאה הטובה ביותר עבור.עינב הלד בעלת ניסיון עשיר בתחום המשפט, היא הפגינה בעקביות הבנה עמוקה של הסוגיות המשפטיות העומדות על הפרק, כמו גם מחויבות חזקה להגנה על האינטרסים של הלקוח. היא תמיד הייתה זמינה לענות על שאלות, לספק הנחיות ולהציע ייעוץ אסטרטגי לאורך כל מהלך התיק.בנוסף לידע והכישורים המשפטיים שלה יש לעינב גם כישורי תקשורת יוצאי דופן. היא מסוגלת להסביר בבירור מושגים ונהלים משפטיים מורכבים בצורה קלה להבנה.בסך הכל, אני לא יכולה להמליץ מספיק על עינב אני בטוחה שהיא תיהיה נכס לכל מי שזקוק לייצוג משפטי.
הייתי רוצה להגיד שהתהליך עם עינב היה מאוד מיקצועי והנושא היה מאוד רגיש ופשוט היא ידעה איך לגשת אליו ובכלל שמדובר בילדה האכפתיות וגישה משנה הכולתודה רבה לך עינב היקרה שנדע רק טוב שיהיה לכן בהצלחה❤️
אני נכה צה״ל אשר נפצעתי בפיגוע ירי וימים נלחמתי על החיים שלי הצלחתי לחזור לחיים וקבלתי צל״ש ועיטור המופת על תפקודי באירוע נתקלתי בבעיה מול חברת הראל עורכת הדין חדיד ומשרדה עזרו לי מאוד באופן מקצועי וליווי אישי תוך התחשבות במצבי הלא פשוט תודה לכם על הכל והרבה בזכותכם המשכתי לחיות בכבוד ממליץ לכול אדם שנתקל בבעיות כאלו שייוצג על ידי המשרד שלכם שאלוהים יברך אותם אמן
עו"ד רחל חדיד הינה מקצועית בחסד עליון ובעלת ניסיון רב שבא לידי ביטוי בין היתר בידע רב ובתשובות מדוייקות שעוזרות לך להבין את המצב המשפטי לאשורו. כל זאת בנוסף להיותה אנושית ומקסימה.מומלצת מכל הלב.
מזל טוב ובהצלחה רבה במשרד החדשומדהים שלכן בעזריאלי רשלצ" שלכן,ובהזדמנות זו הביע את תודתי הרבה לרחלי חדיד עוד הדין שבזכותה המיקצועית זכיתי להכרה הוגנת בנכותי המוצדקת לאחר מאבק עיקש שלא צלח ללא הייצוג שלך מול המוסד לביטוח לאומי💪🙏👑
רחל מייצגת אותי בנושא תאונת דרכים,קודם לכל רחל משדרת מקצועיות אמינות ולא פחות חשוב אנושיות, אני יודעת בביטחון שהיא עושה הכל כדי להצליח.ממליצה בחום
הכרתי את עינב וחלי דרך חברים,התרשמתי מאוד מהןעורכות דין ברמה גבוהה, מאוד מקצועיות, הסבירו לי בצורה מאוד ברורה ומובנת את הדברים. הוגנות מאוד והכי חשוב אנושיות.ממליצה בחום רב
עורכת הדין רחלי חדידכשאנו מחפשים עו״ד טוב אנו מחפשים אדם שישמור עלינו , שיגן עלינו ועל הזכויות שלנו. שיבין אותנו….עו״ד שילמד את האירוע את הבעייה ויידע לסכם ולהציג את החומרים בשבילך , שילחם עבורך ויגן עליך ועל הזכיות שלך.עו״ד רחלי חדיד, היא שילוב, אישה מדהימה אישה חדה, חריפות, מקצועית עם חשיבה יצירתית, אנושית, נעימה איכפתית עיניינית לצד היותה רגישה מאד, קשובה ביותר ישרה עם טוב לב וסבלנות רבה.תודה רחלי יקרה, על שנתיים בו את מלווה אותנו בהליך לא פשוט מורכב מאוד …תודה על הייעוץ הליווי וההכוונה , את נדירה! מוכשרת מקצועית, יסודית, בעלת ניסיון רב, פועלת תמיד בתיאום מלא עם הלקוח, וכל זאת בשקיפות מלאה ואמינות בלתי מתפשרת. דואגת ללקוחותיך וזמינה בכל שעה.אנחנו בשלבי סיום של ההליך המשפטי ואין לנו ספק שהוא יוכתר בהצלחה בע״ה ואין ספק שזה הרבה בזכותך .רחלי ההליך ארוך והיית שם לאורך כל הדרך עם ייעוץ מדהים ומקצועיות עד אין סוף.היכולת שלך לקחת את האירוע בסבלנות רבה לפשט אותו ולתת פתרון והכוונה נובע ממקצועיות וידע שיש לך!!!בנוסף את גם אישיות מדהימה ותומכת.אני ממליצה עלייך בחום ואני סמוכה ובטוחה שבמידה ואזדקק שוב ליעוץ משפטי אפנה רק אלייך.את יודעת להכווין לייעץ והכל מתוך מקום של הכלה,ידע,ניסיון, כישרון ויושרה מקצועית !המשיכי כך! חסרים עו״ד כמוך בתחוםמעריכה אותך מאוד💖שרה כהן
החוויה שלי מול עו"ד עינב הלדאני עובד איתה בשוטף על תיק תאונה.חייב לציין: השירות,היחס,הדאגה הם בסדר ראש עדיפויות אצלה! מקצוענית במקסימום.מודה לך על דר נעימה ואנושיתממליץ בחום כי אצלה תקבלו ביטחון ושקט נפשיואת הטיפול הכי טוב ואכפתי.מודה לך על כל הדרך ואמליץ עליך לכל המכרים שלי:)
ברצוני לומר תודה,תודה שהאמנם ,תמכתם ובעיקר שהייתם שם.תודה שמעבר לדפים ראיתם אותי קודם כל כאדם.תודה על הליווי החם והמחבק לאורך כל הדרך,תודה על הליווי החם האכפתיות והדאגה .מאחל לכם הצלחה במשרד החדשירון אלימלך
האמת..אין מספיק מקום לכתוב הכל.."עו"ד עינב הלד" ייצגה אותי בתיק שרבים מעו"ד שהתייעצתי..אמרו לי "אתה בבעיה גדולה" ולא התלהבו לקחת את הייצוג בתיק. כשהגעתי למשרד של עינב..הרגשתי שאני במקום טוב. עינב האמינה בתיק שהצדק ייעשה וכך היה. 3 שנים של מאבק וייצוג ברמה הכי גבוהה ..תוך ניהול של דיונים בבתי משפט מול מומחים מטעם התביעה , הצליחה עינב במיקצועיותה ובנחישות רבה להביא פסק דין של זכייה לטובתי והוצ' משפט.אני רוצה לציין שעינב לאורך כל הדרך הייתה קשובה, דייקנית, חרוצה..ואישיות כמו שלה,מקצוענות ויידע רב מביאה להצלחה!תודה רבה עינב. אני בטוח שתצליחי ..כי מגיע לך!ממליץ בחום על עו"ד עינב הלד.רונן טסי.
עורכות דין תותחיות! מייצגות את אמא שלי בתאונה שעברה, מעניקות יחס וליווי אישי, מקצועיות, אנושיות, נותנות את מלוא התמיכה, תודה על הכל! עצה אישית ממני - לא לחשוב פעמיים, לא תצטערו!
היי אני מירי סלאמה רוצה להודותו ולומר כמה מילים לעורכת דין מס אחד.חלי חדיד היקרה .טיפלה בתיק שלי במשך שלוש שניםטיפלה בצורה הכי טובהולך חלי היקרה רוצה להודות לך על מסירותך המלאה ועל השירות המקצועיתמיד דאגת לומר לי מירי יהיה בסדר ואני באותו רגע האמנת לך.ובאמת שעשית את הכל בכדי שנגיע להסכם הכי טוב שיש .באמת שלא יכולתי לבקש עורכת דין יותר טוב מזה .אז חלוש היקרה השם ישמור אותך ותמשיכי לעשות את עבודתך הנאמנהישר כחבאהבה ענקית מירי סלאמה
עינב היקרה , ברכות לרגל משרדך החדש.מודה לך על כל הטוב והצדק שעשית עבורי.כל לקוח שיכנס למשרדך יזכה בשירות וזמינות שאין שניים לו .תודה רבה על הכל .נתנאל
עינב עורכת דין מקצועית אנושית וסבלנית.טיפול וליווי צמוד. היתה קשובה אליי מאוד.תמיד היה לי מענה מהיר על כל שאלה.אני ממליצה עליה בחום!!!
js_loader
עורכות הדין רחל חדיד ועינב הלד
רוצה להתייעץ עם עו״ד לגבי המקרה שלך?
השאירו פרטים לייעוץ ללא התחייבות

תפריט נגישות

Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 39 ביקורות
×
js_loader