הצטרפו אלינו

רשלנות רפואית באבחון סרטן השד

עורכות הדין רחל חדיד ועינב הלד

סרטן השד הינו הגידול הסרטני השכיח ביותר בקרב נשים. בשנים האחרונות ישנה עלייה באבחון של המחלה בשלב המוקדם ובעקבות זאת חלה ירידה בשיעורי התמותה ממחלה זו. לצד שיעורי אבחון גבוהים כבר בשלבים ראשוניים, חלו גם שיפורים באמצעי הטיפול וסיכויי הריפוי נעשו גם כן גבוהים יותר. במאמר זה נעסוק במחלה זו כמו גם בנושא של רשלנות רפואית באבחון סרטן השד בהרחבה.

 

טיפול בסרטן השד – בהתאם לשלב המחלה

סרטן השד הוא המחלה הממאירה השכיחה ביותר בקרב נשים וגורם התמותה השכיח ביותר של נשים הלוקות במחלה בהשוואה לסוגי סרטן אחרים ולמחלות אחרות. ההחלטה על דרך הטיפול או על השילוב של הטיפולים הרלוונטיים מתקבלת בהתאם לסוג הגידול, גודלו והשלב שבו הוא נמצא.

מקובל לסווג את התפתחות מחלת סרטן השד ל-4 שלבים. ככל שהגילוי מתבצע מהר יותר ( בשלב 1 ) כך גדלים הסיכויים להחלמה, ככל שהגילוי מתבצע מאוחר יותר ( בשלב  4 ) כך סיכויי החלמה הם מזעריים. כמובן שבכל שלב של הגילוי ניתן טיפול רפואי אחר.

ניתוחי שד וטיפולים משלימים

בשלבי האבחון המוקדמים של המחלה ישנם טיפולים מקומיים רלוונטיים לצד ניתוחי שד, ביניהם: הסרה חלקית של הגידול, כריתת שד מלאה והקרנות המהוות טיפול משלים לניתוח. על אלה, מתווסף כמובן גם הטיפול הכימותרפי בו המטופלת נוטלת תרופות כימותרפיות שנועדו לפגוע במנגנון חלוקת התאים הסרטניים ולעצור את התפשטות המחלה.

רשלנות רפואית של רופא המשפחה במקרה של סרטן שד

כאשר אישה פונה אל רופא המשפחה או אל רופא הנשים בתלונות העלולות לעורר חשד להתפתחות סרטן השד, כמו גוש בשד, מוטלת על הרופא החובה להפנות את המטופלת לבירור רפואי מעמיק. לרוב, אותה אישה תופנה לבדיקה אצל כירורג שד, מכיוון שמדובר במחלה בעלת פוטנציאל גדול לסכנת חיים העלולה לגרום לנזק גדול לחייה של המטופלת. החובה המשפטית של הרופא היא לפעול במטרה להסיר את החשש, גם אם הוא אינו גדול. אי עמידה בחובה זו עלולה להוות עילה לתביעת רשלנות רפואית בסרטן השד ולהוביל לקבלת פיצויי נזיקין.

רשלנות רפואית באבחון סרטן שד מתקדם

בשלב 4 הגידול מפושט ביותר בגוף לאחר שהוא שלח גרורות לאיברים נוספים והוא אינו בר-ריפוי. המשמעות של אבחון מאוחר יכול להיות שאלה של חיים ומוות עבור החולה, מכיוון שבשלב הרביעי כל מה שניתן לעשות עבור המטופלת הוא להעניק לה טיפולים מאריכי חיים ומשפרי איכות החיים עד לפטירתה, בצער רב. ישנם מספר מקרים שיכולים להוות רשלנות רפואית בסרטן שד מתקדם לרבות אי אבחנה למרות תלונות רלוונטיות, אי הפנייה לבדיקות נוספות ואבחון מוטעה של הגושים על ידי הרופא המטפל.

 

החשיבות באבחון מוקדם של סרטן השד

בשנים האחרונות קיימת מודעות ציבורית רחבה למחלת סרטן השד, לדרכי גילויה ולחשיבות האבחון המוקדם (כמו בכל מקרה של רשלנות רפואית באבחון סרטן). נשים המשתייכות לקבוצות סיכון כמו, גיל והיסטוריה משפחתית נדרשות לבצע בדיקות סקר תקופתיות לרבות בדיקת ממוגרפיה ובדיקת אולטרסאונד. לבדיקות אלה חשיבות רבה באבחון מחלת סרטן השד כבר בשלביה המוקדמים, כאשר ניתן עוד לטפל בה ביעילות.

טיפול רפואי שאינו עולה בקנה אחד עם נהלי הטיפול הסבירים בהקשר זה עשוי לבסס עילת תביעת רשלנות רפואית באבחון סרטן השד כנגד הגורם הרפואי שהעניק טיפול רפואי לקוי.

מתי מדובר ברשלנות רפואית?

לא כל גילוי מאוחר של סרטן השד מלמד בהכרח על רשלנות של מי מהגורמים הרפואיים שהיו מעורבים באבחון המחלה. ישנם מקרים בהם סוג הגידול הסרטני הינו אגרסיבי במיוחד ולא ניתן היה לאבחן אותו בשלביו הראשוניים. רשלנות רפואית באבחון סרטן השד מתייחסת לאיחורים באבחון הנובעים מאי נקיטת רמת מיומנות המצופה מצד רופא המשפחה, רופא גניקולוגי, כירורג שד או האונקולוג.

גם כאשר תועדו תלונות לגבי גוש בחזה וזה אובחן תחילה כגידול שפיר ולא ננקטה מידת זהירות סבירה לביצוע בדיקות נוספות, הדבר עשוי להצדיק תביעת רשלנות רפואית. רשלנות רפואית בהקשר של סרטן השד, יכולה גם לבוא לידי ביטוי באי הפניה לבירור של מומחה למרות סימנים מחשידים, כמו גם לאחר פענוח שגוי או רשלני של בדיקות ואי אבחון עקב שגיאה קריטית זו.

 

תביעת רשלנות רפואית בטיפול בסרטן השד

תביעות רשלנות רפואית באבחון סרטן השד מוגשות לרוב במקרים בהם היתה משמעות עצומה לגילוי מוקדם של המחלה, כך שסיכויי ההחלמה היו גבוהים יותר. אך ישנם מקרים נוספים של רשלנות רפואית בתחום, ביניהם טיפול כירורגי רשלני שבמהלכו לא הוסר הגידול במלואו, מעקב אונקולוגי לקוי שהוביל לחזרת המחלה ועוד.

חוות דעת רפואית כבסיס לתביעת רשלנות

כבכל תביעת רשלנות רפואית, חובה לצרף לכתב התביעה חוות דעת רפואית התומכת ומבססת את טענות התובעת. במקרים העוסקים ברשלנות רפואית באבחון או בטיפול בסרטן השד הרופא המומחה יהיה מתחום האונקולוגיה ובעדיפות למומחה בסוג המחלה בה אובחנה התובעת. לדוגמא, אם התביעה עוסקת בסרטן הקיבה, חוות הדעת הרפואית בתיק התביעה תהיה של רופא גסטרואנטרולוג ורופא בעל התמחות בטיפול בסרטן הקיבה. בחוות הדעת שלו יסביר ויראה המומחה את הנורמות והנהלים המקובלים בפרקטיקה הרפואית בתחום וכיצד אלו לא באו לידי ביטוי במהלך האבחון והטיפול במקרה הנדון.

מלבד הוכחת עצם הרשלנות, המומחה יראה כיצד הנזק ( במקרים רבים, לצערינו מדובר במותה של המטופלת ), היה יכול להימנע לו נקט הגורם הרשלני ברמת המיומנות המקצועית המצופה ממנו בהתאם למבחן הרופא הסביר ובהתאם למידע הרפואי שהוצג בפניו באותה העת.

 

פיצויים אפשריים במקרה של רשלנות באבחון סרטן השד

אבחון שגוי או מאוחר של סרטן השד יכול להיות מוכר כרשלנות רפואית. במקרה שכזה בית המשפט יקבע את גובה הפיצויים לפי 2 סוגי נזקים:

  1. נזק ממוני – נזק זה מתייחס לנזק כספי שניתן לאמוד, למשל הפסד ימי עבודה, עלויות הוצאות רפואיות, הפסדי שכר, העסקת כח עזר, אובדן כושר עבודה, אובדן זכויות סוציאליות ועוד.
  2. נזק בלתי ממוני – אלו אותם נזקים שקשה לאמוד מבחינה כספית, כגון כאב וסבל, אובדן הנאות החיים בגין השנים שנקטעו ועוד.

בית המשפט משקלל את כל המידע שהוגש בפניו ומחליט מהו גובה הפיצוי הראוי. עורך דין המתמחה בתביעות רשלנות רפואית ובמיוחד בתביעות רשלנות רפואית של אבחון מאוחר או שגוי של מחלות, יידע להסביר את תמונת המצב הן לתובעת והן לבית המשפט. הוא ידע לדרוש את מיצוי הזכויות המלא ויפעל כדי להשיג את הפיצוי הגבוה ביותר מחברות הביטוח או המוסד הרפואי שנתבעו בגין רשלנות רפואית בגילוי סרטן השד.

רשלנות רפואית באבחון סרטן השד
רשלנות רפואית באבחון סרטן השד

 

ייעוץ וליווי של עורך דין במקרה של רשלנות באבחון סרטן שד

במהלך תהליך האבחון של סרטן השד, יכולות להתעורר מספר נורות אדומות העלולות להוות עילה להגשת תביעת רשלנות רפואית של סרטן השד. הנפוצה שבהן היא אבחון מאוחר של המחלה לאור אי הפניית המטופלת לבדיקות סקר לגילוי מוקדם של סרטן השד. כאשר נעשה אבחון מאוחר, יש להתחיל בבירור יסודי לגבי נסיבות התפתחות המחלה והסיבה שבגינה הוחמץ האבחון הנכון בזמן הנכון.

במידה ובת משפחתכם נפטרה חלילה ממחלת סרטן השד ואתם תוהים האם קיימת עילה להגשת תביעה בגין רשלנות רפואית באבחון, אנחנו מזמינות אתכם להתייעץ איתנו. לעורכות הדין במשרד חדיד – הלד הידע והכלים לברר אם במקרה שלכם מדובר ברשלנות המצדיקה פיצויים כספיים משמעותיים. עורכות הדין במשרד עובדות עם רופאים מומחים מקצועיים בעלי ניסיון וידע בבחינת מקרים של רשלנות רפואית והכנת מסמכים לכתב תביעה שיספר את הסיפור שלכם בצורה מקצועית, מפורטת ומקיפה.

אהבתם? שתפו!
עלול לעניין אתכם גם...
תאונה בבית ספר
תאונה בבית ספר

תאונות בבית הספר הן אירועים בלתי צפויים שבהם תלמידים, מורים או אנשי צוות אחרים נפצעים או ניזוקים בזמן שהם נמצאים בשטח בית הספר או משתתפים

קרא עוד »
פטור ממס הכנסה לנכה
פטור ממס הכנסה לנכה

מדינת ישראל והרשויות מסייעות לאנשים שהוכרו כבעלי נכות ומעניקה להן הנחות והטבות שונות שעוזרות להם להתמודד עם חיי היום יום. אחת מההטבות היא פטור ממס

קרא עוד »
זכויות תשושי נפש
זכויות תשושי נפש

מחלות רבות מזוהות עם אוכלוסיית הגיל השלישי: סרטן, דימנציה, סרקופוניה ( דלדול שרירים ), אוסטאופורוזיס ועוד. אך ישנה מחלה שלא "מדברים" עליה בתקשורת והמודעות אליה

קרא עוד »
קצבה מיוחדת לנפגע עבודה
קצבה מיוחדת לנפגע עבודה

רבים מאיתנו יודעים כי במידה והיינו מעורבים בתאונת עבודה, עומדת בפנינו הזכות להגיש תביעה למוסד לביטוח לאומי ולבקש קצבת נכות מעבודה. אך עבור עובדים שנפגעו

קרא עוד »
אל תלחמו לבד!
הערכת תביעה ללא התחייבות
לקוחות ממליצים
מצוין
5.0
עורכות הדין עינב וחלי תודה תודה ועוד פעם תודה על כל מה שעשיתם ועוד עושים עבורי. הינכן בעלי יחסי אנוש מעולים, יכולת הקשבה ומענה מקצועי לכל שאלה. אני ממליץ לכל הזקוק לעזרת עו״ד לפנות אליכן.
לאחר עיכוב של יותר משלוש שנים בתביעת נזקי גוף מסיבות של עורכי דין אחרים, ניגשתי לעינב המקסימה שלא ויתרה ובמקצועיות שאין כמותה, ליוותה אותי עד רגע קבלת העברה לחשבון.פשוט כיף לדעת שיש על מי לסמוך!
חדיד + הלד..עורכות דין..מקצועיות אנושיותטיפול מהיר וצמודיחס אישי...רוצה להודות לכם אל השירות המקצועי...ממליצה בחום😍😍😍😍.לאה ס...
עו"ד רחל חדיד יצגה אותי למעלה מ 10 שנים בהצלחות רבות. עו"ד רחל מקצועית עניינית, אוזן קשבת, סבלנות, מסבירה על כל שלב בייצוג, כשמשאירים הודעה חוזרת ללקוח, חייכנית, אין לי שום ספק שכל הלקוחות יהיו מרוצים.בהזדמנות זו מאחל לה ולכל הצוות והמשכן החדש שלה בראשונים ראשון לציון, מאחל לכולם חג שמח, שנה טובה, שנה של שגשוג. אושר, בריאות ואריכות ימים.
עורכות הדין רחלי ועינב מקצועיות מאוד, יחסי אנוש מעולים, יודעות ועושות את העבודה. ממליצה מאוד כל מי שצריך עורך דין זו הכתובת.
עורכת הדין רחל חדיד ועורכת הדין עינב הלד מציעות ללקוחותיהן ניסיון משמעותי בדיני נזיקין. שתיהן בעלות עשרות שנות ניסיון והתדיינות משפטית בנזקי גוף, ביטוח לאומי, רשלנות רפואית (גם במקרים של נתיחה שלאחר המוות) ומספקות משאבים מקיפים שיעזרו לך, כלקוח, גם נגד ארגונים שהאדם מן היישוב עשוי לחשוב שהם "גדולים עליו". ובכן, לא. היחס הוא אישי, השירות הוא איכותי והמענה על שאלות הוא מעל ומעבר למקצועי.
אז אני חייבת לפרגן מכל הלב לעו"ד עינב הלד. מעבר לטיפול המקצועי והידע שהפגינה, היא אישה מדהימה! מהרגע שפניתי אליה היא הייתה סבלנית,אכפתית, קשובה, חושבת, משתפת ודואגת. הכל עם החיוך הנפלא שלה שעובר גם בשיחת טלפון. תודה לבורא עולם שהפגיש בנינו! מאחלת לה ולשותפתה שפע ברכה והצלחה! יישר כוח!
ממליצה בחום על שירותיהן של עו"ד עינב הלד ורחל חדיד. עינב ליוותה אותי במהלך כל התקופה בה נלחמנו בגוף המאמלל הידוע בשם ביטוח לאומי, דאגה לי בכנות אמיתית, שמרה איתי על קשר מתמיד, אפילו כאבה בכאבי.בסופו של דבר, עינב השיגה עבורי לא רק את הקצבה אליה אני זכאית, אלא גם סכום חד"פ נוסף בעבור שנה אחורה, סכום שלא ציפיתי לקבל ולא חשבתי שבכלל אפשרי שאקבל.לסיכום, מדובר בעורכות דין מצוינות בעלות רמת רגישות גבוהה מאד(דבר אשר מצוין עבור מתמודדי נפש) שבאמת מבצעות את עבודתן על הצד הטוב ביותר.
תפילתי אליך בורא יקר, הענק לרחל חדיד ועינב הלד ולמשפחותיהן הצלחה ומאור מוביל דרך. הענק מאורך הזוהר, הענק להן הצלחה ומאור כגודל טוב ליבן הגדול וכגודל פינת הלב העוטפת, כגודל הנתינה שהן מעניקות לכל אדם באשר הוא . מנצחיותך המוארת בורא יקר תפילתי לרחל ועינב מפינת ליבי יחד עם אורך. אמן 🙏
עינב ורחל המהממות,תודה רבה לכן על כל העזרה והמסירות שליוויתן אותי בכלהתהליך במקצועיות רבה ובזכותכן קיבלתי את כל מה שמגיע לי. יישר כח גדול! שתמשיכו ותצליחו בהמשך הדרך
עו"ד רחל חדיד יצגה אותנו בערעור מול בטוח לאומי.הייתה מקסימה, קשובה, איכפתית, סבלנית וזמינה לאורך כל הטיפול. ייצגה אותנו בצורה מקצועית ורהוטה. תודה שבזכותך קיבלנו את מה שהגיע לנו.
רחל ועינב תודה רבה לכן על הכל אתן עזרתן לי במהירות וביעילות מירבית תוך זמן קצר להשיג לי את זכיותי ואני אמליץ על השירות המקצועי והאדיב שקיבלתי מכן בכל מקוםאין עליכן תודה רבה על הכלבברכה ,אסף סימון
אני כותבת כדי להמליץ על עינב הלד כעורכת דין יוצאת דופן לצרכיך המשפטיים. היה לי העונג לעבוד עם עינב והתרשמתי מהיסודיות מהמקצועיות, המומחיות והמסירות שלה להשגת התוצאה הטובה ביותר עבור.עינב הלד בעלת ניסיון עשיר בתחום המשפט, היא הפגינה בעקביות הבנה עמוקה של הסוגיות המשפטיות העומדות על הפרק, כמו גם מחויבות חזקה להגנה על האינטרסים של הלקוח. היא תמיד הייתה זמינה לענות על שאלות, לספק הנחיות ולהציע ייעוץ אסטרטגי לאורך כל מהלך התיק.בנוסף לידע והכישורים המשפטיים שלה יש לעינב גם כישורי תקשורת יוצאי דופן. היא מסוגלת להסביר בבירור מושגים ונהלים משפטיים מורכבים בצורה קלה להבנה.בסך הכל, אני לא יכולה להמליץ מספיק על עינב אני בטוחה שהיא תיהיה נכס לכל מי שזקוק לייצוג משפטי.
הייתי רוצה להגיד שהתהליך עם עינב היה מאוד מיקצועי והנושא היה מאוד רגיש ופשוט היא ידעה איך לגשת אליו ובכלל שמדובר בילדה האכפתיות וגישה משנה הכולתודה רבה לך עינב היקרה שנדע רק טוב שיהיה לכן בהצלחה❤️
אני נכה צה״ל אשר נפצעתי בפיגוע ירי וימים נלחמתי על החיים שלי הצלחתי לחזור לחיים וקבלתי צל״ש ועיטור המופת על תפקודי באירוע נתקלתי בבעיה מול חברת הראל עורכת הדין חדיד ומשרדה עזרו לי מאוד באופן מקצועי וליווי אישי תוך התחשבות במצבי הלא פשוט תודה לכם על הכל והרבה בזכותכם המשכתי לחיות בכבוד ממליץ לכול אדם שנתקל בבעיות כאלו שייוצג על ידי המשרד שלכם שאלוהים יברך אותם אמן
עו"ד רחל חדיד הינה מקצועית בחסד עליון ובעלת ניסיון רב שבא לידי ביטוי בין היתר בידע רב ובתשובות מדוייקות שעוזרות לך להבין את המצב המשפטי לאשורו. כל זאת בנוסף להיותה אנושית ומקסימה.מומלצת מכל הלב.
מזל טוב ובהצלחה רבה במשרד החדשומדהים שלכן בעזריאלי רשלצ" שלכן,ובהזדמנות זו הביע את תודתי הרבה לרחלי חדיד עוד הדין שבזכותה המיקצועית זכיתי להכרה הוגנת בנכותי המוצדקת לאחר מאבק עיקש שלא צלח ללא הייצוג שלך מול המוסד לביטוח לאומי💪🙏👑
רחל מייצגת אותי בנושא תאונת דרכים,קודם לכל רחל משדרת מקצועיות אמינות ולא פחות חשוב אנושיות, אני יודעת בביטחון שהיא עושה הכל כדי להצליח.ממליצה בחום
הכרתי את עינב וחלי דרך חברים,התרשמתי מאוד מהןעורכות דין ברמה גבוהה, מאוד מקצועיות, הסבירו לי בצורה מאוד ברורה ומובנת את הדברים. הוגנות מאוד והכי חשוב אנושיות.ממליצה בחום רב
עורכת הדין רחלי חדידכשאנו מחפשים עו״ד טוב אנו מחפשים אדם שישמור עלינו , שיגן עלינו ועל הזכויות שלנו. שיבין אותנו….עו״ד שילמד את האירוע את הבעייה ויידע לסכם ולהציג את החומרים בשבילך , שילחם עבורך ויגן עליך ועל הזכיות שלך.עו״ד רחלי חדיד, היא שילוב, אישה מדהימה אישה חדה, חריפות, מקצועית עם חשיבה יצירתית, אנושית, נעימה איכפתית עיניינית לצד היותה רגישה מאד, קשובה ביותר ישרה עם טוב לב וסבלנות רבה.תודה רחלי יקרה, על שנתיים בו את מלווה אותנו בהליך לא פשוט מורכב מאוד …תודה על הייעוץ הליווי וההכוונה , את נדירה! מוכשרת מקצועית, יסודית, בעלת ניסיון רב, פועלת תמיד בתיאום מלא עם הלקוח, וכל זאת בשקיפות מלאה ואמינות בלתי מתפשרת. דואגת ללקוחותיך וזמינה בכל שעה.אנחנו בשלבי סיום של ההליך המשפטי ואין לנו ספק שהוא יוכתר בהצלחה בע״ה ואין ספק שזה הרבה בזכותך .רחלי ההליך ארוך והיית שם לאורך כל הדרך עם ייעוץ מדהים ומקצועיות עד אין סוף.היכולת שלך לקחת את האירוע בסבלנות רבה לפשט אותו ולתת פתרון והכוונה נובע ממקצועיות וידע שיש לך!!!בנוסף את גם אישיות מדהימה ותומכת.אני ממליצה עלייך בחום ואני סמוכה ובטוחה שבמידה ואזדקק שוב ליעוץ משפטי אפנה רק אלייך.את יודעת להכווין לייעץ והכל מתוך מקום של הכלה,ידע,ניסיון, כישרון ויושרה מקצועית !המשיכי כך! חסרים עו״ד כמוך בתחוםמעריכה אותך מאוד💖שרה כהן
החוויה שלי מול עו"ד עינב הלדאני עובד איתה בשוטף על תיק תאונה.חייב לציין: השירות,היחס,הדאגה הם בסדר ראש עדיפויות אצלה! מקצוענית במקסימום.מודה לך על דר נעימה ואנושיתממליץ בחום כי אצלה תקבלו ביטחון ושקט נפשיואת הטיפול הכי טוב ואכפתי.מודה לך על כל הדרך ואמליץ עליך לכל המכרים שלי:)
ברצוני לומר תודה,תודה שהאמנם ,תמכתם ובעיקר שהייתם שם.תודה שמעבר לדפים ראיתם אותי קודם כל כאדם.תודה על הליווי החם והמחבק לאורך כל הדרך,תודה על הליווי החם האכפתיות והדאגה .מאחל לכם הצלחה במשרד החדשירון אלימלך
האמת..אין מספיק מקום לכתוב הכל.."עו"ד עינב הלד" ייצגה אותי בתיק שרבים מעו"ד שהתייעצתי..אמרו לי "אתה בבעיה גדולה" ולא התלהבו לקחת את הייצוג בתיק. כשהגעתי למשרד של עינב..הרגשתי שאני במקום טוב. עינב האמינה בתיק שהצדק ייעשה וכך היה. 3 שנים של מאבק וייצוג ברמה הכי גבוהה ..תוך ניהול של דיונים בבתי משפט מול מומחים מטעם התביעה , הצליחה עינב במיקצועיותה ובנחישות רבה להביא פסק דין של זכייה לטובתי והוצ' משפט.אני רוצה לציין שעינב לאורך כל הדרך הייתה קשובה, דייקנית, חרוצה..ואישיות כמו שלה,מקצוענות ויידע רב מביאה להצלחה!תודה רבה עינב. אני בטוח שתצליחי ..כי מגיע לך!ממליץ בחום על עו"ד עינב הלד.רונן טסי.
עורכות דין תותחיות! מייצגות את אמא שלי בתאונה שעברה, מעניקות יחס וליווי אישי, מקצועיות, אנושיות, נותנות את מלוא התמיכה, תודה על הכל! עצה אישית ממני - לא לחשוב פעמיים, לא תצטערו!
היי אני מירי סלאמה רוצה להודותו ולומר כמה מילים לעורכת דין מס אחד.חלי חדיד היקרה .טיפלה בתיק שלי במשך שלוש שניםטיפלה בצורה הכי טובהולך חלי היקרה רוצה להודות לך על מסירותך המלאה ועל השירות המקצועיתמיד דאגת לומר לי מירי יהיה בסדר ואני באותו רגע האמנת לך.ובאמת שעשית את הכל בכדי שנגיע להסכם הכי טוב שיש .באמת שלא יכולתי לבקש עורכת דין יותר טוב מזה .אז חלוש היקרה השם ישמור אותך ותמשיכי לעשות את עבודתך הנאמנהישר כחבאהבה ענקית מירי סלאמה
עינב היקרה , ברכות לרגל משרדך החדש.מודה לך על כל הטוב והצדק שעשית עבורי.כל לקוח שיכנס למשרדך יזכה בשירות וזמינות שאין שניים לו .תודה רבה על הכל .נתנאל
עינב עורכת דין מקצועית אנושית וסבלנית.טיפול וליווי צמוד. היתה קשובה אליי מאוד.תמיד היה לי מענה מהיר על כל שאלה.אני ממליצה עליה בחום!!!
js_loader
עורכות הדין רחל חדיד ועינב הלד
רוצה להתייעץ עם עו״ד לגבי המקרה שלך?
השאירו פרטים לייעוץ ללא התחייבות

תפריט נגישות

Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 39 ביקורות
×
js_loader