הצטרפו אלינו

רשלנות רפואית באבחון סרטן הערמונית

עורכות הדין רחל חדיד ועינב הלד

רשלנות רפואית באבחון סרטן הערמונית היא תופעה מצערת מאין כמוה, הגורמת לנזקים קשים מנשוא לנפגעיה ובני משפחתם. כשסרטן הערמונית מאובחן באיחור ניכר עקב כשלים בתהליכי האבחון, הבדיקות והמעקב הרפואי – הדבר מוביל לא אחת לפגיעה בסיכויי ההחלמה של החולה ולצורך בטיפולים אגרסיביים ויקרים משמעותית.

מציאות מתסכלת זו הופכת את נושא הרשלנות הרפואית בתחום האורולוגיה האונקולוגית, למוקד מרכזי הן בשיח הציבורי והן בהליכים משפטיים רבים המתנהלים כיום בבתי המשפט. בשורות הבאות נסקור את האפשרות להגשת תביעת פיצויים במקרים הללו, את האתגרים הכרוכים בהליך המשפטי והמענה שעורך דין נזיקין המסתייע בחוות דעת רופאים מומחים מובילים, יכול לספק בנדון.

רשלנות רפואית באבחון סרטן הערמונית – באילו מקרים יש עילה לתביעה?

העילות העיקריות להגשת תביעות פיצויים במקרים של רשלנות באבחון סרטן הערמונית הן:

 1. עיכוב באבחון המחלה – אי אבחון סרטן הערמונית בזמן בשל אי הפנייה לבדיקות הנחוצות במועד, ביצוע לקוי שלהן, או פרשנות לקויה של תוצאותיהן.
 2. אי ביצוע בדיקות סקר כנדרש לשלילת סרטן הפרוסטטה – ההמלצות הרפואיות קובעות כי יש לבצע בדיקות סקר לשלילת סרטן הערמונית עבור כלל הגברים מעל גיל 50. הבדיקה המקובלת היא בדיקת דם לבדיקת רמת ה-PSA, חלבון המיוצר על ידי בלוטת הערמונית. עבור גברים בעלי סיכון גבוה יותר בשל רקע משפחתי או גנטי, מומלץ להתחיל את הבדיקות בגיל צעיר יותר.
 3. התעלמות מתלונות או ממצאים חשודים העלולים לרמז על המחלה – יש לברר תלונות כמו קושי במתן שתן או כאבים, שעשויות לחייב בירור לשלילת סרטן בערמונית.
 4. טעות בפענוח בדיקות – פרשנות שגויה של בדיקת סקר שהביאה לאבחנה לא נכונה.
 5. המלצה על טיפול לא מתאים – המלצה על טיפול שאינו עולה בקנה אחד עם הנחיות הטיפול המקובלות בסרטן הערמונית.
 6. עיכוב בלתי מוצדק בתחילת הטיפול – עיכוב בלתי סביר בתחילת טיפול אונקולוגי לאחר שאובחן הסרטן.
 7. ביצוע לקוי של הטיפול הנבחר –  ביצוע לקוי של הטיפול, באופן שגוי או חסר זהירות, עלול להיחשב כרשלנות רפואית המקנה למטופל זכות לפיצויים.
 8. מעקב רפואי לקוי – אי ביצוע בדיקות מעקב וניטור נאות בשגרה, לפי הנדרש בפרוטוקולים הרפואיים הנוגעים למעקב אחר סרטן הערמונית ומטופלים בקבוצת סיכון להופעתו.

 

כמובן, בתביעות אלו, כל מקרה נבחן לגופו על פי נסיבותיו הייחודיות על ידי מומחים רפואיים ומשפטיים.

 

האתגר בהוכחת רשלנות רפואית בין הגורם הרפואי לתובע

אחד האתגרים המרכזיים בתביעות נזיקין המוגשות על רקע חשד לרשלנות רפואית באבחון סרטן הערמונית ובכלל, הוא הוכחת הקשר הסיבתי בין ההתרשלות לבין הנזק לתובע. התובע צריך להראות שאילולא התרשל הרופא, התוצאה הייתה שונה.

במקרה של עיכוב באבחון סרטן הערמונית, יש להוכיח שהעיכוב גרם בפועל להחמצת הזדמנות לריפוי או הביא להקטנת סיכויי ההחלמה. זאת למשל, בניגוד למצב שבו כבר היה מאוחר מדי לטפל בשלב מתקדם של המחלה.

עורך דין רשלנות רפואית העובד בשיתוף פעולה עם רופאים מומחים בתחום האורולוגיה האונקולוגית, יכול לסייע בהוכחת קשר סיבתי זה.

איך ניתן להוכיח את קיומו של קשר סיבתי בין המחדל הרפואי לבין נזקי התובע?

כדי לבסס את עילת התביעה בתיק רשלנות רפואית, יש צורך בחוות דעת של מומחה רפואי הקובעת כי הטיפול בתובע חרג מסטנדרט הטיפול המקובל במקרים דומים. בתי המשפט מסתמכים על עדויות מומחים כאלה הן לביסוס טענת הרשלנות והן לקביעת קיומו של קשר סיבתי בין התנהלות הגורם הרפואי הנתבע לבין נזקי התובע. כאן המקום לציין שמומחיותו וניסיונו המקצועי של העד המומחה, משפיעים מאוד על המשקל שינתן לחוות דעתו בבית המשפט.

 

מדוע כדאי לפנות לעזרתו של עורך דין במקרי רשלנות רפואית באבחון סרטן הערמונית?

ישנן מספר סיבות טובות לפנות לעזרת עורך דין מומחה בתחום הרשלנות הרפואית במקרים שבהם עומד על הפרק האפשרות של הגשת תביעת פיצויים בגין רשלנות באבחון סרטן הערמונית:

 • ידע מקצועי וניסיון רב עורכי הדין בתחום מתמחים בו שנים רבות ומכירים היטב את הפסיקה, החוקים והטיעונים הרלוונטיים.
 • יכולת איסוף ראיות רפואיות – יש להם נגישות למומחים ויכולת לאסוף את הראיות וחוות הדעת הרפואיות הנחוצות לתיק.
 • סיוע בהליכים משפטיים – הם יודעים כיצד להגיש תביעה, איך לנהל את הדיונים ולהציג את המקרה בפני בית המשפט.
 • חיסכון בזמן וכסף – הסתמכות על עו"ד נזיקין מקצועי יכולה לקצר באופן משמעותי את ההליכים ולהגדיל את הפיצוי.

מומלץ מאוד להיעזר בעורך דין רשלנות רפואית מומלץ ומנוסה בתביעות מסוג זה באופן ספציפי, על מנת למצות את מלוא הזכויות במקרה של תביעת רשלנות באבחון סרטן הערמונית.

 

מה משקלה של חוות דעת רפואית בתביעות רשלנות רפואית באבחון סרטן הערמונית?

כפי שלבטח כבר הבנתם, חוות הדעת הרפואית היא מרכיב מפתח להצלחה בתביעות רשלנות רפואית באבחון סרטן הערמונית. היא משמשת בסיס מרכזי להוכחת טענות לרשלנות וקשר סיבתי בין המחדל הרפואי לנזק שנגרם לתובע. בית המשפט נסמך על חוות דעת רפואיות משפטיות, באופן ניכר, הן לטובת הפסיקה כי אירעה חריגה מסטנדרט האבחון / הטיפול המקובל בתחום הרפואי שבו התיק עוסק, והן לקביעת מידת הפגיעה בסיכויי ההחלמה של התובע עקב העיכוב או הכשל באבחון. לפיכך יש חשיבות קריטית להשגת חוות דעת מומחה איכותית שתהא מקיפה, מבוססת היטב ומנומקת כהלכה, על מנת לבסס ולתמוך בטענות התביעה. החוזק והמומחיות של נותן חוות הדעת ישפיעו כאמור, באופן ישיר על סיכויי הזכייה בתביעה. לכן כדאי לבחור את עד התביעה בחוכמה.

 

תביעת רשלנות רפואית באבחון סרטן הערמונית – מה גובה הפיצוי?

הפיצוי בגין רשלנות רפואית באבחון סרטן הערמונית משתנה בהתאם לנסיבות הספציפיות של כל מקרה. עם זאת, ניתן לציין מספר גורמים המשפיעים על גובה הפיצוי:

 • חומרת המחדל הרפואי – ככל שהרשלנות חמורה יותר, כך עולה הפיצוי.
 • מידת הנזק שנגרם לתובע – האם נגרם נזק בלתי הפיך כגון אובדן הזדמנות לריפוי, קיצור תוחלת החיים, נכות וכו'.
 • הוצאות ישירות ועקיפות – עלות גבוהה של טיפולים, תרופות, אשפוזים, שיקום, אובדן כושר השתכרות ועוד.
 • פיצוי בגין כאב וסבל – ניתן לקבל על כך סכומי פיצוי נוספים, בהתאם לחומרת המקרה.

הפיצוי יכול לנוע בין עשרות אלפי שקלים במקרים הקלים יותר, לבין מאות אלפי שקלים ואף מיליוני שקלים במקרים חמורים יותר של רשלנות הגורמת לנכות צמיתה או תוחלת חיים קצרה משמעותית.

 

האם יש התיישנות להגשת תביעות רשלנות רפואית באבחון סרטן הערמונית בישראל?

כן, קיימת מגבלת זמן להגשת תביעות מסוג זה בישראל. תקופת ההתיישנות להגשת תביעת רשלנות רפואית, היא 7 שנים ממועד היווצרות עילת התביעה.

כלומר, ניתן להגיש תביעת פיצויים בגין רשלנות באבחון סרטן הערמונית עד 7 שנים מיום שנוצר הנזק, או ממועד היוודע דבר הנזק לנפגע.

במצבים שבהם הנזק הרפואי מתגלה זמן רב לאחר שאירע, תקופת ההתיישנות של 7 שנים מתחילה ממועד גילוי הנזק. זאת בתנאי שעדיין לא עברו יותר מ-10 שנים ממועד קרות המחדל הרפואי שגרם לנזק.

כך או כך, חשוב מאוד לפנות לייעוץ משפטי ולהגיש תביעה בהקדם האפשרי על מנת שלא להיתקל בטענת התיישנות מצד הגורמים הנתבעים.

רשלנות רפואית באבחון סרטן הערמונית
רשלנות רפואית באבחון סרטן הערמונית

 

לסיכום: ההתמודדות המשפטית עם רשלנות רפואית באבחון סרטן הערמונית

רשלנות רפואית באבחון סרטן הערמונית היא בעיה חמורה, הגורמת לעיתים קרובות לפגיעה בלתי הפיכה בבריאותם ובאיכות חייהם של החולים. על אף המורכבות בהוכחת הרשלנות והנזק במקרים אלה, הפסיקה מראה כי ניתן לזכות בפיצויים הוגנים בתביעות מוצדקות.

אם אתם סבורים כי אובחנתם באיחור או טופלתם שלא כהלכה במהלך אבחון או טיפול בסרטן הערמונית, מומלץ לפנות לייעוץ משפטי בהקדם. משרד עו"ד חדיד הלד מתמחה בייצוג נפגעי רשלנות רפואית אלו ויכול לסייע בבדיקת זכאותכם לפיצוי ובניהול ההליך המשפטי מול הגופים הרפואיים הרלוונטיים.

אהבתם? שתפו!
עלול לעניין אתכם גם...
תאונה בבית ספר
תאונה בבית ספר

תאונות בבית הספר הן אירועים בלתי צפויים שבהם תלמידים, מורים או אנשי צוות אחרים נפצעים או ניזוקים בזמן שהם נמצאים בשטח בית הספר או משתתפים

קרא עוד »
פטור ממס הכנסה לנכה
פטור ממס הכנסה לנכה

מדינת ישראל והרשויות מסייעות לאנשים שהוכרו כבעלי נכות ומעניקה להן הנחות והטבות שונות שעוזרות להם להתמודד עם חיי היום יום. אחת מההטבות היא פטור ממס

קרא עוד »
זכויות תשושי נפש
זכויות תשושי נפש

מחלות רבות מזוהות עם אוכלוסיית הגיל השלישי: סרטן, דימנציה, סרקופוניה ( דלדול שרירים ), אוסטאופורוזיס ועוד. אך ישנה מחלה שלא "מדברים" עליה בתקשורת והמודעות אליה

קרא עוד »
קצבה מיוחדת לנפגע עבודה
קצבה מיוחדת לנפגע עבודה

רבים מאיתנו יודעים כי במידה והיינו מעורבים בתאונת עבודה, עומדת בפנינו הזכות להגיש תביעה למוסד לביטוח לאומי ולבקש קצבת נכות מעבודה. אך עבור עובדים שנפגעו

קרא עוד »
אל תלחמו לבד!
הערכת תביעה ללא התחייבות
לקוחות ממליצים
מצוין
5.0
עורכות הדין עינב וחלי תודה תודה ועוד פעם תודה על כל מה שעשיתם ועוד עושים עבורי. הינכן בעלי יחסי אנוש מעולים, יכולת הקשבה ומענה מקצועי לכל שאלה. אני ממליץ לכל הזקוק לעזרת עו״ד לפנות אליכן.
לאחר עיכוב של יותר משלוש שנים בתביעת נזקי גוף מסיבות של עורכי דין אחרים, ניגשתי לעינב המקסימה שלא ויתרה ובמקצועיות שאין כמותה, ליוותה אותי עד רגע קבלת העברה לחשבון.פשוט כיף לדעת שיש על מי לסמוך!
חדיד + הלד..עורכות דין..מקצועיות אנושיותטיפול מהיר וצמודיחס אישי...רוצה להודות לכם אל השירות המקצועי...ממליצה בחום😍😍😍😍.לאה ס...
עו"ד רחל חדיד יצגה אותי למעלה מ 10 שנים בהצלחות רבות. עו"ד רחל מקצועית עניינית, אוזן קשבת, סבלנות, מסבירה על כל שלב בייצוג, כשמשאירים הודעה חוזרת ללקוח, חייכנית, אין לי שום ספק שכל הלקוחות יהיו מרוצים.בהזדמנות זו מאחל לה ולכל הצוות והמשכן החדש שלה בראשונים ראשון לציון, מאחל לכולם חג שמח, שנה טובה, שנה של שגשוג. אושר, בריאות ואריכות ימים.
עורכות הדין רחלי ועינב מקצועיות מאוד, יחסי אנוש מעולים, יודעות ועושות את העבודה. ממליצה מאוד כל מי שצריך עורך דין זו הכתובת.
עורכת הדין רחל חדיד ועורכת הדין עינב הלד מציעות ללקוחותיהן ניסיון משמעותי בדיני נזיקין. שתיהן בעלות עשרות שנות ניסיון והתדיינות משפטית בנזקי גוף, ביטוח לאומי, רשלנות רפואית (גם במקרים של נתיחה שלאחר המוות) ומספקות משאבים מקיפים שיעזרו לך, כלקוח, גם נגד ארגונים שהאדם מן היישוב עשוי לחשוב שהם "גדולים עליו". ובכן, לא. היחס הוא אישי, השירות הוא איכותי והמענה על שאלות הוא מעל ומעבר למקצועי.
אז אני חייבת לפרגן מכל הלב לעו"ד עינב הלד. מעבר לטיפול המקצועי והידע שהפגינה, היא אישה מדהימה! מהרגע שפניתי אליה היא הייתה סבלנית,אכפתית, קשובה, חושבת, משתפת ודואגת. הכל עם החיוך הנפלא שלה שעובר גם בשיחת טלפון. תודה לבורא עולם שהפגיש בנינו! מאחלת לה ולשותפתה שפע ברכה והצלחה! יישר כוח!
ממליצה בחום על שירותיהן של עו"ד עינב הלד ורחל חדיד. עינב ליוותה אותי במהלך כל התקופה בה נלחמנו בגוף המאמלל הידוע בשם ביטוח לאומי, דאגה לי בכנות אמיתית, שמרה איתי על קשר מתמיד, אפילו כאבה בכאבי.בסופו של דבר, עינב השיגה עבורי לא רק את הקצבה אליה אני זכאית, אלא גם סכום חד"פ נוסף בעבור שנה אחורה, סכום שלא ציפיתי לקבל ולא חשבתי שבכלל אפשרי שאקבל.לסיכום, מדובר בעורכות דין מצוינות בעלות רמת רגישות גבוהה מאד(דבר אשר מצוין עבור מתמודדי נפש) שבאמת מבצעות את עבודתן על הצד הטוב ביותר.
תפילתי אליך בורא יקר, הענק לרחל חדיד ועינב הלד ולמשפחותיהן הצלחה ומאור מוביל דרך. הענק מאורך הזוהר, הענק להן הצלחה ומאור כגודל טוב ליבן הגדול וכגודל פינת הלב העוטפת, כגודל הנתינה שהן מעניקות לכל אדם באשר הוא . מנצחיותך המוארת בורא יקר תפילתי לרחל ועינב מפינת ליבי יחד עם אורך. אמן 🙏
עינב ורחל המהממות,תודה רבה לכן על כל העזרה והמסירות שליוויתן אותי בכלהתהליך במקצועיות רבה ובזכותכן קיבלתי את כל מה שמגיע לי. יישר כח גדול! שתמשיכו ותצליחו בהמשך הדרך
עו"ד רחל חדיד יצגה אותנו בערעור מול בטוח לאומי.הייתה מקסימה, קשובה, איכפתית, סבלנית וזמינה לאורך כל הטיפול. ייצגה אותנו בצורה מקצועית ורהוטה. תודה שבזכותך קיבלנו את מה שהגיע לנו.
רחל ועינב תודה רבה לכן על הכל אתן עזרתן לי במהירות וביעילות מירבית תוך זמן קצר להשיג לי את זכיותי ואני אמליץ על השירות המקצועי והאדיב שקיבלתי מכן בכל מקוםאין עליכן תודה רבה על הכלבברכה ,אסף סימון
אני כותבת כדי להמליץ על עינב הלד כעורכת דין יוצאת דופן לצרכיך המשפטיים. היה לי העונג לעבוד עם עינב והתרשמתי מהיסודיות מהמקצועיות, המומחיות והמסירות שלה להשגת התוצאה הטובה ביותר עבור.עינב הלד בעלת ניסיון עשיר בתחום המשפט, היא הפגינה בעקביות הבנה עמוקה של הסוגיות המשפטיות העומדות על הפרק, כמו גם מחויבות חזקה להגנה על האינטרסים של הלקוח. היא תמיד הייתה זמינה לענות על שאלות, לספק הנחיות ולהציע ייעוץ אסטרטגי לאורך כל מהלך התיק.בנוסף לידע והכישורים המשפטיים שלה יש לעינב גם כישורי תקשורת יוצאי דופן. היא מסוגלת להסביר בבירור מושגים ונהלים משפטיים מורכבים בצורה קלה להבנה.בסך הכל, אני לא יכולה להמליץ מספיק על עינב אני בטוחה שהיא תיהיה נכס לכל מי שזקוק לייצוג משפטי.
הייתי רוצה להגיד שהתהליך עם עינב היה מאוד מיקצועי והנושא היה מאוד רגיש ופשוט היא ידעה איך לגשת אליו ובכלל שמדובר בילדה האכפתיות וגישה משנה הכולתודה רבה לך עינב היקרה שנדע רק טוב שיהיה לכן בהצלחה❤️
אני נכה צה״ל אשר נפצעתי בפיגוע ירי וימים נלחמתי על החיים שלי הצלחתי לחזור לחיים וקבלתי צל״ש ועיטור המופת על תפקודי באירוע נתקלתי בבעיה מול חברת הראל עורכת הדין חדיד ומשרדה עזרו לי מאוד באופן מקצועי וליווי אישי תוך התחשבות במצבי הלא פשוט תודה לכם על הכל והרבה בזכותכם המשכתי לחיות בכבוד ממליץ לכול אדם שנתקל בבעיות כאלו שייוצג על ידי המשרד שלכם שאלוהים יברך אותם אמן
עו"ד רחל חדיד הינה מקצועית בחסד עליון ובעלת ניסיון רב שבא לידי ביטוי בין היתר בידע רב ובתשובות מדוייקות שעוזרות לך להבין את המצב המשפטי לאשורו. כל זאת בנוסף להיותה אנושית ומקסימה.מומלצת מכל הלב.
מזל טוב ובהצלחה רבה במשרד החדשומדהים שלכן בעזריאלי רשלצ" שלכן,ובהזדמנות זו הביע את תודתי הרבה לרחלי חדיד עוד הדין שבזכותה המיקצועית זכיתי להכרה הוגנת בנכותי המוצדקת לאחר מאבק עיקש שלא צלח ללא הייצוג שלך מול המוסד לביטוח לאומי💪🙏👑
רחל מייצגת אותי בנושא תאונת דרכים,קודם לכל רחל משדרת מקצועיות אמינות ולא פחות חשוב אנושיות, אני יודעת בביטחון שהיא עושה הכל כדי להצליח.ממליצה בחום
הכרתי את עינב וחלי דרך חברים,התרשמתי מאוד מהןעורכות דין ברמה גבוהה, מאוד מקצועיות, הסבירו לי בצורה מאוד ברורה ומובנת את הדברים. הוגנות מאוד והכי חשוב אנושיות.ממליצה בחום רב
עורכת הדין רחלי חדידכשאנו מחפשים עו״ד טוב אנו מחפשים אדם שישמור עלינו , שיגן עלינו ועל הזכויות שלנו. שיבין אותנו….עו״ד שילמד את האירוע את הבעייה ויידע לסכם ולהציג את החומרים בשבילך , שילחם עבורך ויגן עליך ועל הזכיות שלך.עו״ד רחלי חדיד, היא שילוב, אישה מדהימה אישה חדה, חריפות, מקצועית עם חשיבה יצירתית, אנושית, נעימה איכפתית עיניינית לצד היותה רגישה מאד, קשובה ביותר ישרה עם טוב לב וסבלנות רבה.תודה רחלי יקרה, על שנתיים בו את מלווה אותנו בהליך לא פשוט מורכב מאוד …תודה על הייעוץ הליווי וההכוונה , את נדירה! מוכשרת מקצועית, יסודית, בעלת ניסיון רב, פועלת תמיד בתיאום מלא עם הלקוח, וכל זאת בשקיפות מלאה ואמינות בלתי מתפשרת. דואגת ללקוחותיך וזמינה בכל שעה.אנחנו בשלבי סיום של ההליך המשפטי ואין לנו ספק שהוא יוכתר בהצלחה בע״ה ואין ספק שזה הרבה בזכותך .רחלי ההליך ארוך והיית שם לאורך כל הדרך עם ייעוץ מדהים ומקצועיות עד אין סוף.היכולת שלך לקחת את האירוע בסבלנות רבה לפשט אותו ולתת פתרון והכוונה נובע ממקצועיות וידע שיש לך!!!בנוסף את גם אישיות מדהימה ותומכת.אני ממליצה עלייך בחום ואני סמוכה ובטוחה שבמידה ואזדקק שוב ליעוץ משפטי אפנה רק אלייך.את יודעת להכווין לייעץ והכל מתוך מקום של הכלה,ידע,ניסיון, כישרון ויושרה מקצועית !המשיכי כך! חסרים עו״ד כמוך בתחוםמעריכה אותך מאוד💖שרה כהן
החוויה שלי מול עו"ד עינב הלדאני עובד איתה בשוטף על תיק תאונה.חייב לציין: השירות,היחס,הדאגה הם בסדר ראש עדיפויות אצלה! מקצוענית במקסימום.מודה לך על דר נעימה ואנושיתממליץ בחום כי אצלה תקבלו ביטחון ושקט נפשיואת הטיפול הכי טוב ואכפתי.מודה לך על כל הדרך ואמליץ עליך לכל המכרים שלי:)
ברצוני לומר תודה,תודה שהאמנם ,תמכתם ובעיקר שהייתם שם.תודה שמעבר לדפים ראיתם אותי קודם כל כאדם.תודה על הליווי החם והמחבק לאורך כל הדרך,תודה על הליווי החם האכפתיות והדאגה .מאחל לכם הצלחה במשרד החדשירון אלימלך
האמת..אין מספיק מקום לכתוב הכל.."עו"ד עינב הלד" ייצגה אותי בתיק שרבים מעו"ד שהתייעצתי..אמרו לי "אתה בבעיה גדולה" ולא התלהבו לקחת את הייצוג בתיק. כשהגעתי למשרד של עינב..הרגשתי שאני במקום טוב. עינב האמינה בתיק שהצדק ייעשה וכך היה. 3 שנים של מאבק וייצוג ברמה הכי גבוהה ..תוך ניהול של דיונים בבתי משפט מול מומחים מטעם התביעה , הצליחה עינב במיקצועיותה ובנחישות רבה להביא פסק דין של זכייה לטובתי והוצ' משפט.אני רוצה לציין שעינב לאורך כל הדרך הייתה קשובה, דייקנית, חרוצה..ואישיות כמו שלה,מקצוענות ויידע רב מביאה להצלחה!תודה רבה עינב. אני בטוח שתצליחי ..כי מגיע לך!ממליץ בחום על עו"ד עינב הלד.רונן טסי.
עורכות דין תותחיות! מייצגות את אמא שלי בתאונה שעברה, מעניקות יחס וליווי אישי, מקצועיות, אנושיות, נותנות את מלוא התמיכה, תודה על הכל! עצה אישית ממני - לא לחשוב פעמיים, לא תצטערו!
היי אני מירי סלאמה רוצה להודותו ולומר כמה מילים לעורכת דין מס אחד.חלי חדיד היקרה .טיפלה בתיק שלי במשך שלוש שניםטיפלה בצורה הכי טובהולך חלי היקרה רוצה להודות לך על מסירותך המלאה ועל השירות המקצועיתמיד דאגת לומר לי מירי יהיה בסדר ואני באותו רגע האמנת לך.ובאמת שעשית את הכל בכדי שנגיע להסכם הכי טוב שיש .באמת שלא יכולתי לבקש עורכת דין יותר טוב מזה .אז חלוש היקרה השם ישמור אותך ותמשיכי לעשות את עבודתך הנאמנהישר כחבאהבה ענקית מירי סלאמה
עינב היקרה , ברכות לרגל משרדך החדש.מודה לך על כל הטוב והצדק שעשית עבורי.כל לקוח שיכנס למשרדך יזכה בשירות וזמינות שאין שניים לו .תודה רבה על הכל .נתנאל
עינב עורכת דין מקצועית אנושית וסבלנית.טיפול וליווי צמוד. היתה קשובה אליי מאוד.תמיד היה לי מענה מהיר על כל שאלה.אני ממליצה עליה בחום!!!
js_loader
עורכות הדין רחל חדיד ועינב הלד
רוצה להתייעץ עם עו״ד לגבי המקרה שלך?
השאירו פרטים לייעוץ ללא התחייבות

תפריט נגישות

Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 39 ביקורות
×
js_loader