הצטרפו אלינו

ערעור על החלטת קצין תגמולים

עורכות הדין רחל חדיד ועינב הלד

במהלך השירות הצבאי וגם לאחר השיחרור, חיילים וחיילות רבים חווים פגיעה פיזית או נפשית המשפיעה על אורח חייהם התקין. חיילים וחיילות אלה יכולים זכאים להכרה בפציעה בהתאם להחלטתו של קצין התגמולים במשרד הביטחון. חלק מהתביעות מתקבלות בזמן שאחרות נדחות, אך בדומה לכל תביעה אחרת בבית המשפט, ניתן להגיש ערעור על החלטת קצין התגמולים כך שהתביעה תיבחן מחדש.

 

תפקידו של קצין תגמולים בתביעה מול משרד הביטחון

אל קצין התגמולים במשרד הביטחון ניתן להגיש תביעות מ – 2 סוגים:

 1. תביעה להכרה בקשר ישיר בין האירוע שהתרחש במהלך השירות הצבאי או אחריו ובין הפגיעה או החבלה שנגרמה לתובע בעקבותיו.
 2. תביעה להכרה בהחמרת המצב שהוכר בעבר.
 3. תביעה בגין נכות חדשה שנגרמה עקב פציעה שהוכרה בעבר על ידי משרד הביטחון – נכות מוסבת.

קצין התגמולים יבחן את כתב התביעה ואת המסמכים המצורפים ויחליט האם להגיש את התביעה לדיון במסלול דיון מהיר או מסלול דיון רגיל. במידה והתקבלה התביעה, היא עוברת לדיון אצל חברי הוועדה הרפואית שתקבע את אחוזי הנכות והסעדים הנוספים להם זכאי התובע בעקבות הפגיעה.

 

מי יכול להגיש תביעה לקצין תגמולים במשרד הביטחון?

תביעה במשרד הביטחון יכולים להגיש חברי כוחות הביטחון אשר חוו נזק בריאותי או נפשי במהלך שירותם או בעקבותיו, ביניהם:

 • עובדי שירות בתי הסוהר
 • עובדי השב"כ, המוסד ותפקידים מיוחדים
 • חברי כיתות הכוננות ורבש"צים
 • לוחמים ולוחמות במשטרת ישראל ( כולל מתנדבים ואנשי המשמר האזרחי )
 • חיילי וחיילות צה"ל אשר נפגעו במהלך שירות חובה, שירות מילואים, שירות קבע או לאחר שיחרורם
 • חיילים וחיילות צה"ל שנפגעו במהלך קורס קדם צבאי או במהלך גיבוש ליחידה מובחרת
 • תלמידי הפנימיות צבאיות
 • חברי משמר הכנסת
 • אנשי צבא דרום לבנון

 

איך קובעים באיזה מסלול דנים בתביעה?

קצין התגמולים יבחן את הקשר בין האירוע ובין החבלה כפי שהיא משתקפת מהמסמכים הרפואיים שהוצגו בפניו. במידה ונראה כי יש קשר סיבתי ישר בין השירות הצבאי ובין הפגיעה, קצין התגבולים יעביר את התביעה אל המסלול המהיר.

במסלול זה הדיון ימשך כחצי שנה עד לקבלת החלטה סופית בגין גובה אחוזי הנכות שיקבעו על ידי חברי הוועדה הרפואית.

לעומת זאת, בתביעות בהן לא ברור מה טיב הקשר בין השירות הצבאי ובין הפגיעה או בתיבעות המוגשות לאחר השיחרור הצבאי, יעביר קצין התגמולים את התביעה אל המסלול הרגיל.

מסלול זה נידון במשך תקופה ארוכה יותר העלולה לעיתים להימשך גם מספר שנים היות ויש צורך באיתור מסמכים רפואיים מבתי החולים ורופאים מומחים. במסגרת מסלול זה יתכן והתובע ידרש להיבדק על ידי רופא מומחה מטעם קצין התגמולים ויתבקש להציג מסמכים רפואיים נוספים התומכים בכתב התביעה.

 

קצבת תגמולים של משרד הביטחון – איך היא נקבעת?

חברי הוועדה הרופאית של משרד הביטחון בוחנים את המסמכים הרפואיים, את חוות הדעת של הרופאים המומחים ואת העדויות המובאות בפניהם לפני שהם מחילטים מה יהיה גובה התגמול החודשי שיקבל התובע.

תהליך קביעת קצבת התגמולים הינו תהליך מורכב כמובן המושפע מ – 3 גורמים:

 1. גובה אחוזי הנכות שנקבעו לתובע – קביעת אחוזי הנכות נעשית על פי חומרת המצב. בגין כל אחוז נכות 1% זכאי התובע לסך של 53.10 ₪ ( מעודכן לשנת 2023 ), כך לדוגמא תובע בעל 10% נכות יקבל כל חודש תגבמול בסיסי בסך של 531 ₪.
 2. פיצוי כספי בגין התנהלות בהווה ביניהן אובדן משכורת, העסקת כח עזר, רכישת ציוד רפואי ועוד. מטרת הפיצוי היא להחזיר לתובע את הכסף שאבדו לו במהלך הטיפול במצבו הרפואי.
 3. פיצוי כספי בגין התנהלות בעתיד כגון מימון טיפולים רפואיים, מימון תרופות, העסקת כח עזר ועוד. מטרת הפיצוי היא לעזור לתובע ככל הניתן במימון הוצאות עתידיות הכרוכות בטיפול בפציעה שחווה.

כאשר התובע יגיע לגיל 55, הוא זכאי לתוספת אוטומטית בסך 10% מהתגמול הבסיסי ( סעיף 1 ) וכאשר יגיע לגיל פרישה, שוב יתעדכן גובה התגמול בהתאם לאחוזי הנכות ולמצבו.

לאחר קבלת התביעה, הכסף יועבר לחשבון התובע תוך 45 ימי עסקים.

 

הגשת ערעור על החלטת קצין תגמולים

רבים חושבים כי ניתן להגיש ערר על החלטת קצין התגמולים, לאחר דחיית תביעה.

אך למעשה ניתן להגיש ערר גם אם התקבלה התביעה, אך לדעתו של התובע גובה אחוזי הנכות והסעד הרפואי והטיפול שנקבעו לו על ידי הוועדה הרפואית אינם מספיקים על מנת שיוכל לנהל אורח חיים תקין.

 

איך מגישים ערעור על החלטת קצין תגמולים?

את התביעה ניתן להגיש ערר באחד מ – 6 ועדות הערר בבית משפט השלום בהתאם לאיזור מגוריו של התובע ( חיפה, ירושלים, תל אביב, באר שבע, עפולה וראשון לציון ).

מומלץ לצרף להגשת הערר מסמכים רפואיים חדשים שלא הוגשו בתביעה הראשונית ומעידים על החמרת המצב, או על הצורך בסעד גבוה יותר.

אם אתם חוששים או מתלבטים האם כדאי להגיש ערעור על החלטת קצין תגמולים, מומלץ להתייעץ עם עורך דין נזיקין.

 

האם ניתן לערער על הערעור?

בהחלט. במידה והערר שהוגש לבית משפט השלום, נדחה גם הוא, ניתן להגיש ערעור נוסף הפעם, בבית המשפט המחוזי.

את הערר ניתן להגיש רק אם ניתן להוכיח באופן חד משמעי כי חלה טעות בעובדות או בבחינת המסמכים הרפואיים שהובילה לדחיית הערר.

במידה ושוב נדחה הערר, ישנו מוצא אחרון והוא הגשת ערעור לבית המשפט העליון. מיותר לציין כי כל תהליך ערעור שכזה כרוך בדיונים רבים הנמשכים זמן רב ויתכן כי רק לאחר מספר שנים, תתקבל החלטה בדבר התביעה שהוגשה.

 

מתי אי אפשר לערער על החלטת קצין תגמולים במשרד הביטחון?

קיימים 3 מקרים בהם לא ניתן לערער על החלטת קצין תגמולים במשרד הביטחון:

 1. במידה והוגשה תביעה אזרחית לפיצויים בעקבות המקרה.
 2. במידה והפגיעה נגרמה עקב התנהגותו רשלנות מצד התובע.
 3. במידה והפגיעה נגרמת במהלך פעילות פלילית.

 

ערעור על החלטת קצין תגמולים בסיוע עורך דין מומחה לענייני משרד הביטחון

תובעים רבים מגיעים אל שלב הערעור על החלטת קצין התגמולים שכן הם מאוכזבים מאוד. הם כועסים ונסערים כי תביעתם נדחתה והם דורשים לקבל את הפיצוי ההולם והראוי לפגיעה שחוו ושינתה את מהלך חייהם התקין.

אך כשמגיע זמנם לעמוד מול חברי הוועדה ולהסביר איך הם נפגעו ומהי העזרה להם הם זקוקים, הם לא מצליחים להתבטא בצורה מיטבית ולמעשה פוגעים בסיכויו של הערעור להתקבל.

כאשר עורך דין נזיקין מלווה את התובע בתביעה נגד משרד ההביטחון וכשהוא נמצא יחד איתם במהלך הדיון בערר, הוא יודע להביא לידי ביטוי בצורה הטובה ביותר, העניינית ביותר והמקצועית ביותר את האינטרסים של התובע.

ערעור על החלטת קצין תגמולים
ערעור על החלטת קצין תגמולים

 

למה אנחנו?

עורכות הדין רחל חדד ועינב הלד, הנן עורכות דין וותיקות ובעלת ניסיון רב של כשני עשורים בתחום ביטוחי החיים, הן מכירות היטב את כל תנאי הפוליסות בביטוח חיים, יודעות להתמודד באופן מקצועי ויסודי מול הטענות המועלות על ידי חברות הביטוח בעת דחייתן את תביעות ביטוחי החיים, לרבות ייצוג בבתי המשפט השונים, ומעניקות יחס אישי וצמוד ללקוחותיהם.

אהבתם? שתפו!
עלול לעניין אתכם גם...
תביעת ביטוח סיעודי
תביעת ביטוח סיעודי

מבוטחים רבים מחכים לגיל הזקנה על מנת לבטח את עצמם בביטוח סיעודי, אך למעשה מקרים רבים ומצערים כבר הוכיחו כי גם אדם יכול להפוך לסיעודי

קרא עוד »
דרגת אי כושר יציבה
דרגת אי כושר יציבה

כאשר מתמודדים עם מצב רפואי המשפיע על היכולת לעבוד ולהתפרנס, חשוב לדעת כיצד לבקש סיוע מהמוסד לביטוח לאומי. במאמר זה, נפרט על דרגת אי כושר,

קרא עוד »
נכות נפשית
נכות נפשית

נכות נפשית, בניגוד לנכויות פיזיות, מתבטאת בתחושות, מחשבות והתנהגויות שקשה יותר למדוד. אנשים הסובלים מנכות נפשית מתמודדים לא אחת עם קשיים משמעותיים בחיי היום-יום ובחברה.

קרא עוד »
אל תלחמו לבד!
הערכת תביעה ללא התחייבות
לקוחות ממליצים
מצוין
5.0
היי אני מירי סלאמה רוצה להודותו ולומר כמה מילים לעורכת דין מס אחד.חלי חדיד היקרה .טיפלה בתיק שלי במשך שלוש שניםטיפלה בצורה הכי טובהולך חלי היקרה רוצה להודות לך על מסירותך המלאה ועל השירות המקצועיתמיד דאגת לומר לי מירי יהיה בסדר ואני באותו רגע האמנת לך.ובאמת שעשית את הכל בכדי שנגיע להסכם הכי טוב שיש .באמת שלא יכולתי לבקש עורכת דין יותר טוב מזה .אז חלוש היקרה השם ישמור אותך ותמשיכי לעשות את עבודתך הנאמנהישר כחבאהבה ענקית מירי סלאמה
עינב היא מלאך משמיים 💖 זמינה לכל שאלה ועצה, מסבירה עד הסוף על התהליך, תמיד גרמה לי להרגיש בנוח וככה גם יכולתי באמת לחלוק איתה הכל, היא סבלנית ומקצועית ופשוט בן אדם מדהים 🌸 אם אתם מחפשים עורכת דין שתילחם עבורכם הגעתם למקום הנכון!
הגעתי לפני כשנה למשרד חדיד הלד לרחל ועינב המקסימות שעדיין מטפלות לי במספר תיקים. משרד בוטיק מקסים, ומעבר למקצועיות ולידע הרב יש אוזן קשבת וזמינות לכול שאלה. ממליצה בחום 🙂
עינב טיפלה בנו עם המון סבלנות איכפתיות ודאגה, במקום שאנחנו נרדוף אחריה לקבל תשובות, היא רדפה אחרינו ולבסוף הצלחנו בזכותה לקבל את המיטב, הרבה מעבר למה שציפינו, יישר כוח !
עורכות הדין עינב החד וחלי חדיד הן סופר מקצועיות, חדות ואנושיות. סייעו רבות למספר חברים שלי מול המוסד לביטוח לאומי בהצלחה רבה. ממליצה עליהן בחום רב!
עורכות הדין עינב וחלי תודה תודה ועוד פעם תודה על כל מה שעשיתם ועוד עושים עבורי. הינכן בעלי יחסי אנוש מעולים, יכולת הקשבה ומענה מקצועי לכל שאלה. אני ממליץ לכל הזקוק לעזרת עו״ד לפנות אליכן.
לאחר עיכוב של יותר משלוש שנים בתביעת נזקי גוף מסיבות של עורכי דין אחרים, ניגשתי לעינב המקסימה שלא ויתרה ובמקצועיות שאין כמותה, ליוותה אותי עד רגע קבלת העברה לחשבון.פשוט כיף לדעת שיש על מי לסמוך!
חדיד + הלד..עורכות דין..מקצועיות אנושיותטיפול מהיר וצמודיחס אישי...רוצה להודות לכם אל השירות המקצועי...ממליצה בחום😍😍😍😍.לאה ס...
עו"ד רחל חדיד יצגה אותי למעלה מ 10 שנים בהצלחות רבות. עו"ד רחל מקצועית עניינית, אוזן קשבת, סבלנות, מסבירה על כל שלב בייצוג, כשמשאירים הודעה חוזרת ללקוח, חייכנית, אין לי שום ספק שכל הלקוחות יהיו מרוצים.בהזדמנות זו מאחל לה ולכל הצוות והמשכן החדש שלה בראשונים ראשון לציון, מאחל לכולם חג שמח, שנה טובה, שנה של שגשוג. אושר, בריאות ואריכות ימים.
עורכות הדין רחלי ועינב מקצועיות מאוד, יחסי אנוש מעולים, יודעות ועושות את העבודה. ממליצה מאוד כל מי שצריך עורך דין זו הכתובת.
עורכת הדין רחל חדיד ועורכת הדין עינב הלד מציעות ללקוחותיהן ניסיון משמעותי בדיני נזיקין. שתיהן בעלות עשרות שנות ניסיון והתדיינות משפטית בנזקי גוף, ביטוח לאומי, רשלנות רפואית (גם במקרים של נתיחה שלאחר המוות) ומספקות משאבים מקיפים שיעזרו לך, כלקוח, גם נגד ארגונים שהאדם מן היישוב עשוי לחשוב שהם "גדולים עליו". ובכן, לא. היחס הוא אישי, השירות הוא איכותי והמענה על שאלות הוא מעל ומעבר למקצועי.
אז אני חייבת לפרגן מכל הלב לעו"ד עינב הלד. מעבר לטיפול המקצועי והידע שהפגינה, היא אישה מדהימה! מהרגע שפניתי אליה היא הייתה סבלנית,אכפתית, קשובה, חושבת, משתפת ודואגת. הכל עם החיוך הנפלא שלה שעובר גם בשיחת טלפון. תודה לבורא עולם שהפגיש בנינו! מאחלת לה ולשותפתה שפע ברכה והצלחה! יישר כוח!
ממליצה בחום על שירותיהן של עו"ד עינב הלד ורחל חדיד. עינב ליוותה אותי במהלך כל התקופה בה נלחמנו בגוף המאמלל הידוע בשם ביטוח לאומי, דאגה לי בכנות אמיתית, שמרה איתי על קשר מתמיד, אפילו כאבה בכאבי.בסופו של דבר, עינב השיגה עבורי לא רק את הקצבה אליה אני זכאית, אלא גם סכום חד"פ נוסף בעבור שנה אחורה, סכום שלא ציפיתי לקבל ולא חשבתי שבכלל אפשרי שאקבל.לסיכום, מדובר בעורכות דין מצוינות בעלות רמת רגישות גבוהה מאד(דבר אשר מצוין עבור מתמודדי נפש) שבאמת מבצעות את עבודתן על הצד הטוב ביותר.
תפילתי אליך בורא יקר, הענק לרחל חדיד ועינב הלד ולמשפחותיהן הצלחה ומאור מוביל דרך. הענק מאורך הזוהר, הענק להן הצלחה ומאור כגודל טוב ליבן הגדול וכגודל פינת הלב העוטפת, כגודל הנתינה שהן מעניקות לכל אדם באשר הוא . מנצחיותך המוארת בורא יקר תפילתי לרחל ועינב מפינת ליבי יחד עם אורך. אמן 🙏
עינב ורחל המהממות,תודה רבה לכן על כל העזרה והמסירות שליוויתן אותי בכלהתהליך במקצועיות רבה ובזכותכן קיבלתי את כל מה שמגיע לי. יישר כח גדול! שתמשיכו ותצליחו בהמשך הדרך
עו"ד רחל חדיד יצגה אותנו בערעור מול בטוח לאומי.הייתה מקסימה, קשובה, איכפתית, סבלנית וזמינה לאורך כל הטיפול. ייצגה אותנו בצורה מקצועית ורהוטה. תודה שבזכותך קיבלנו את מה שהגיע לנו.
רחל ועינב תודה רבה לכן על הכל אתן עזרתן לי במהירות וביעילות מירבית תוך זמן קצר להשיג לי את זכיותי ואני אמליץ על השירות המקצועי והאדיב שקיבלתי מכן בכל מקוםאין עליכן תודה רבה על הכלבברכה ,אסף סימון
אני כותבת כדי להמליץ על עינב הלד כעורכת דין יוצאת דופן לצרכיך המשפטיים. היה לי העונג לעבוד עם עינב והתרשמתי מהיסודיות מהמקצועיות, המומחיות והמסירות שלה להשגת התוצאה הטובה ביותר עבור.עינב הלד בעלת ניסיון עשיר בתחום המשפט, היא הפגינה בעקביות הבנה עמוקה של הסוגיות המשפטיות העומדות על הפרק, כמו גם מחויבות חזקה להגנה על האינטרסים של הלקוח. היא תמיד הייתה זמינה לענות על שאלות, לספק הנחיות ולהציע ייעוץ אסטרטגי לאורך כל מהלך התיק.בנוסף לידע והכישורים המשפטיים שלה יש לעינב גם כישורי תקשורת יוצאי דופן. היא מסוגלת להסביר בבירור מושגים ונהלים משפטיים מורכבים בצורה קלה להבנה.בסך הכל, אני לא יכולה להמליץ מספיק על עינב אני בטוחה שהיא תיהיה נכס לכל מי שזקוק לייצוג משפטי.
הייתי רוצה להגיד שהתהליך עם עינב היה מאוד מיקצועי והנושא היה מאוד רגיש ופשוט היא ידעה איך לגשת אליו ובכלל שמדובר בילדה האכפתיות וגישה משנה הכולתודה רבה לך עינב היקרה שנדע רק טוב שיהיה לכן בהצלחה❤️
אני נכה צה״ל אשר נפצעתי בפיגוע ירי וימים נלחמתי על החיים שלי הצלחתי לחזור לחיים וקבלתי צל״ש ועיטור המופת על תפקודי באירוע נתקלתי בבעיה מול חברת הראל עורכת הדין חדיד ומשרדה עזרו לי מאוד באופן מקצועי וליווי אישי תוך התחשבות במצבי הלא פשוט תודה לכם על הכל והרבה בזכותכם המשכתי לחיות בכבוד ממליץ לכול אדם שנתקל בבעיות כאלו שייוצג על ידי המשרד שלכם שאלוהים יברך אותם אמן
עו"ד רחל חדיד הינה מקצועית בחסד עליון ובעלת ניסיון רב שבא לידי ביטוי בין היתר בידע רב ובתשובות מדוייקות שעוזרות לך להבין את המצב המשפטי לאשורו. כל זאת בנוסף להיותה אנושית ומקסימה.מומלצת מכל הלב.
מזל טוב ובהצלחה רבה במשרד החדשומדהים שלכן בעזריאלי רשלצ" שלכן,ובהזדמנות זו הביע את תודתי הרבה לרחלי חדיד עוד הדין שבזכותה המיקצועית זכיתי להכרה הוגנת בנכותי המוצדקת לאחר מאבק עיקש שלא צלח ללא הייצוג שלך מול המוסד לביטוח לאומי💪🙏👑
רחל מייצגת אותי בנושא תאונת דרכים,קודם לכל רחל משדרת מקצועיות אמינות ולא פחות חשוב אנושיות, אני יודעת בביטחון שהיא עושה הכל כדי להצליח.ממליצה בחום
הכרתי את עינב וחלי דרך חברים,התרשמתי מאוד מהןעורכות דין ברמה גבוהה, מאוד מקצועיות, הסבירו לי בצורה מאוד ברורה ומובנת את הדברים. הוגנות מאוד והכי חשוב אנושיות.ממליצה בחום רב
עורכת הדין רחלי חדידכשאנו מחפשים עו״ד טוב אנו מחפשים אדם שישמור עלינו , שיגן עלינו ועל הזכויות שלנו. שיבין אותנו….עו״ד שילמד את האירוע את הבעייה ויידע לסכם ולהציג את החומרים בשבילך , שילחם עבורך ויגן עליך ועל הזכיות שלך.עו״ד רחלי חדיד, היא שילוב, אישה מדהימה אישה חדה, חריפות, מקצועית עם חשיבה יצירתית, אנושית, נעימה איכפתית עיניינית לצד היותה רגישה מאד, קשובה ביותר ישרה עם טוב לב וסבלנות רבה.תודה רחלי יקרה, על שנתיים בו את מלווה אותנו בהליך לא פשוט מורכב מאוד …תודה על הייעוץ הליווי וההכוונה , את נדירה! מוכשרת מקצועית, יסודית, בעלת ניסיון רב, פועלת תמיד בתיאום מלא עם הלקוח, וכל זאת בשקיפות מלאה ואמינות בלתי מתפשרת. דואגת ללקוחותיך וזמינה בכל שעה.אנחנו בשלבי סיום של ההליך המשפטי ואין לנו ספק שהוא יוכתר בהצלחה בע״ה ואין ספק שזה הרבה בזכותך .רחלי ההליך ארוך והיית שם לאורך כל הדרך עם ייעוץ מדהים ומקצועיות עד אין סוף.היכולת שלך לקחת את האירוע בסבלנות רבה לפשט אותו ולתת פתרון והכוונה נובע ממקצועיות וידע שיש לך!!!בנוסף את גם אישיות מדהימה ותומכת.אני ממליצה עלייך בחום ואני סמוכה ובטוחה שבמידה ואזדקק שוב ליעוץ משפטי אפנה רק אלייך.את יודעת להכווין לייעץ והכל מתוך מקום של הכלה,ידע,ניסיון, כישרון ויושרה מקצועית !המשיכי כך! חסרים עו״ד כמוך בתחוםמעריכה אותך מאוד💖שרה כהן
החוויה שלי מול עו"ד עינב הלדאני עובד איתה בשוטף על תיק תאונה.חייב לציין: השירות,היחס,הדאגה הם בסדר ראש עדיפויות אצלה! מקצוענית במקסימום.מודה לך על דר נעימה ואנושיתממליץ בחום כי אצלה תקבלו ביטחון ושקט נפשיואת הטיפול הכי טוב ואכפתי.מודה לך על כל הדרך ואמליץ עליך לכל המכרים שלי:)
ברצוני לומר תודה,תודה שהאמנם ,תמכתם ובעיקר שהייתם שם.תודה שמעבר לדפים ראיתם אותי קודם כל כאדם.תודה על הליווי החם והמחבק לאורך כל הדרך,תודה על הליווי החם האכפתיות והדאגה .מאחל לכם הצלחה במשרד החדשירון אלימלך
האמת..אין מספיק מקום לכתוב הכל.."עו"ד עינב הלד" ייצגה אותי בתיק שרבים מעו"ד שהתייעצתי..אמרו לי "אתה בבעיה גדולה" ולא התלהבו לקחת את הייצוג בתיק. כשהגעתי למשרד של עינב..הרגשתי שאני במקום טוב. עינב האמינה בתיק שהצדק ייעשה וכך היה. 3 שנים של מאבק וייצוג ברמה הכי גבוהה ..תוך ניהול של דיונים בבתי משפט מול מומחים מטעם התביעה , הצליחה עינב במיקצועיותה ובנחישות רבה להביא פסק דין של זכייה לטובתי והוצ' משפט.אני רוצה לציין שעינב לאורך כל הדרך הייתה קשובה, דייקנית, חרוצה..ואישיות כמו שלה,מקצוענות ויידע רב מביאה להצלחה!תודה רבה עינב. אני בטוח שתצליחי ..כי מגיע לך!ממליץ בחום על עו"ד עינב הלד.רונן טסי.
עורכות דין תותחיות! מייצגות את אמא שלי בתאונה שעברה, מעניקות יחס וליווי אישי, מקצועיות, אנושיות, נותנות את מלוא התמיכה, תודה על הכל! עצה אישית ממני - לא לחשוב פעמיים, לא תצטערו!
עינב היקרה , ברכות לרגל משרדך החדש.מודה לך על כל הטוב והצדק שעשית עבורי.כל לקוח שיכנס למשרדך יזכה בשירות וזמינות שאין שניים לו .תודה רבה על הכל .נתנאל
עינב עורכת דין מקצועית אנושית וסבלנית.טיפול וליווי צמוד. היתה קשובה אליי מאוד.תמיד היה לי מענה מהיר על כל שאלה.אני ממליצה עליה בחום!!!
js_loader

תעודות רישיון עריכת דין של חדיד-הלד

תעודת בוגרת במשפטים מטעם המסלול האקדמי של המכללה למנהל - עורכת הדין עינב הלד
תעודת הסמכה למשפטים מטעם אוניברסיטת בר אילן - עורכת הדין רחל חדיד
עורכות הדין רחל חדיד ועינב הלד
רוצה להתייעץ עם עו״ד לגבי המקרה שלך?
השאירו פרטים לייעוץ ללא התחייבות

תפריט נגישות

Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 47 ביקורות
×
js_loader