הצטרפו אלינו

מבחן הרופא הסביר ומקרים של רשלנות רפואית

עורכות הדין רחל חדיד ועינב הלד

רופא שניתח את הרגל הבריאה, סביר? – לא סביר!

אחות שהחליפה בין תרופה של חולה סכרת לחולה ריאות, סביר? – לא סביר!

רוקח שנתן תרופה פגת תוקף, סביר? – לא סביר!

ברור לכל אחד ואחת כי הדוגמאות האלה הן לא התנהגויות סבירות, אך הן מתרחשות, גורמות לנזקים גופניים ונפשיים וניתן להגיש בגינן תביעת רשלנות רפואית. אך למרות שלנו הדברים ברורים כשמש, עדיין בית המשפט מחויב לבחון את הדברים לעומק על מנת להחליט האם אכן התרחשה רשלנות רפואית. אחד מהכלים שיש בידו לעשות זאת הוא מבחן הרופא הסביר.

 

מבחן הסבירות מהו?

מבחן הסבירות הוא מבחן שלמעשה בודק התנהלות מסוימת של אדם מסוים בהשוואה להתנהגותו של אדם ממוצע באותו התחום. הנה מספר דוגמאות:

  • הנהג הסביר ינהג על פי המהירות המותרת. נהג שנוהג במהירות גבוהה ב – 100 קמ"ש מעל המהירות המותרת, אינו נהג סביר.
  • הגננת הסבירה תשחק עם ילדי הגן. גננת הקושרת תינוקות לכיסא על מנת שלא יתפרעו, אינה גננת סבירה.
  • הטבח הסביר יכין מנה עיקרית עם בשר טרי. טבח שיכין מנה עיקרית עם בשר מקולקל או פג תוקף, אינו טבח סביר.

כלומר, התנהגות שאינה סבירה היא התנהגות שאינה מקובלת בחברה והיא עלולה לגרום לנזק גופני או נפשי. הנהג יכול לגרום לתאונת דרכים עם פצועים והרוגים, הגננת עלולה לגרום לנזק נפשי לילדים הרכים ואילו הטבח עלול לגרום לקלקול קיבה או הרעלת מזון לאורחי המסעדה.

אך מה קורה כשמדובר בטיפול רפואי? מה נחשב כהתנהגות סבירה על ידי רופאים, אחיות, מטפלים, רוקחים וכדומה? – המשיכו לקרוא!

 

שבועת הרופא

כל רופא נשבע בשבועת הרופאים המתבססת על 4 עקרונות:

  1. הרופא יעשה כל שביכולתו על מנת להציל חיים.
  2. הרופא יעשה כל שביכולתו כדי שלא יגרם נזק לחולה.
  3. הרופא יעשה כל שביכולתו כדי לנהוג בטוהר מידות.
  4. הרופא יעשה כל שביכולתו על מנת לשמור על סודיות רפואית.

מתוך שבועה זו ניתן להבין מהי ההתנהגות הסבירה הצפויה מרופאים ולכן, כאשר חרג בהתנהגותו מעקרונות אלא ניתן לומר בוודאות כי לא התנהג בצורה סבירה.

 

רשלנות רפואית לפי מבחן הרופא הסביר

מבחן הרופא הסביר משמש את בית המשפט ככלי עבודה לבחינת התנהגותו של רופא הנתבע בתביעת רשלנות רפואית. בעזרת מבחן הרופא הסביר ניתן לבדוק האם התנהגותו היתה סבירה או חרגה מן המקובל.

אגב, למרות ששמו של המבחן מתייחס לרופא ניתן ליישם אותו על כל אחד מבעלי התפקידים בצוותי הרפואה כגון רוקחים, אחיות, מרדימים וכל איש צוות רפואי שלקח חלק בתהליך ובטיפול בתובע הטוען כי נגרן לו נזק.

למעשה, בתביעת רשלנות רפואית בודק בית המשפט את התנהגותו והתנהלותו של הרופא ב – 3 נקודות זמן.

 

התנהגות הרופא לפני הטיפול

בשלב זה יבדוק בית המשפט כיצד התנהל הרופא עם התובע לפני שהחליטו על דרך הטיפול? האם הרופא הציג לתובע את כל דרכי הטיפול האפשריות ונתן לו את כל המידע כך שיוכל לקבל החלטה מושכלת לגבי דרך הטיפול הטובה ביותר? או שמא הציג בפניו מידע חלקי שגרם לתובע לבחור בדרך טיפול פחות מתאימה ולכן נגרם הנזק.

לדוגמא, רופא שלא סיפר למטופל כי ניתן לטפל בבעיה באמצעות טיפול תרופתי ומיד הפנה אותו לניתוח שגרם לנזק בלתי הפיך או רופא שנתן מרשם לתרופה מבלי לבדוק שהיא אינה מסכנת את חיי המטופל.

 

התנהגות הרופא במהלך הטיפול

בשלב זה יבדוק בית המשפט כיצד תפקד הרופא במהלך ביצוע הליך רפואי. לדוגמא, רופא שהגיע שיכור למשמרת, ניתח מטופל וגרם לו לנזק בלתי הפיך יוכל להימצא אשם בתביעת רשלנות רפואית. מדוע? מפני שעל פי מבחן הרופא הסביר, רופא לא יגיע שיכור לעבודה.

דוגמא נוספת היא רופא בעל תחום התמחות מסוים, המטפל בבעיה רפואית שאינו בקיא בה. ברור לכל כי רופא כזה לא ידע להציע את הטיפול הנכון והמיטבי למטופל.

על פי מבחן הרופא הסביר על הרופא להפנות את המטופל לרופא אחר המתמחה בטיפול באותה בעיה.

 

התנהגות הרופא לאחר הטיפול

בית המשפט יבדוק האם הרופא המטפל דאג לאחר הטיפול להמשיך במעקב אחר התקדמות החלמתו של המטופל, תוך מתן תרופות שאינן מתאימות או התעלמות מבעיות רפואיות חדשות שנוצרו עקב הטיפול שהעניק.

 

כיצד מיישמים בפועל את מבחן הרופא הסביר?

חזרנו ואמרנו מספר פעמים כי בית המשפט בוחן את תביעת הרשלנות הרפואית באמצעות מבחן הרופא הסביר, אך לבית המשפט אין הכשרה רפואית. כיצד יתכן כי הוא זה שקובע האם לקבל או לדחות תביעת רשלנות רפואית? התשובה פשוטה – בעזרת רופא מומחה בתחום הנידון.

על מנת לקבוע כיצד יתנהג הרופא הסביר, בית המשפט מזמן אליו רופאים מומחים שבוחנים את המסמכים הרפואיים ומחליטים האם היתה חריגה מההתנהגות הסבירה או לאו.

הנה מקרה לדוגמא, מקרה שיכול לקרות לכל אחד מאיתנו. שושי נפלה בביתה ביום שישי בבוקר בזמן שטיפת הבית. היא לא הצליחה לדרוך על הרגל והלכה כואבת אל קופת החולים. שם רופא המשפחה שלח אותה אל המיון לבצע צילום רנטגן. פיענוח הצילום קבע כי יש סדק ברגל.

הרופא במיון הנחה אותה לנוח כמה ימים ולא להעמיס משקל כבד על הרגל. אך שושי המשיכה לסבול מכאבים ולחזור שוב ושוב אל רופא המשפחה, אך הוא אמר שזה יעבור והיא צריכה להמשיך במנוחה. לאחר כמה חודשים בהם התחננה שושי לעשות צילום חוזר ולקבל הפנייה אל רופא אורטופד, הסכים רופא המשפחה לשלוח אותה לצילום רנטגן נוסף. הפעם נקבע כי שושי סובלת משבר חמור המחויב בניתוח.

שושי עברה את הניתוח בשלום אך נשארה עם צליעה וכעת היא נעזרת במקל הליכה באופן יומיומי. בתביעת רשלנות שהגישה שושי נגד רופא המשפחה, בית המשפט ביקש את חוות דעתו של רופא מומחה ברפואת המשפחה על מנת שיבחן האם צדק רופא המשפחה כשאמר לה לנוח בבית או שמא היה צריך מיד להפנות אותה להתייעצות עם רופא אורטופד.

 

מה קורה אחרי שהוכח כי הרופא לא עמד במבחן הרופא הסביר?

במידה והוכח כי הרופא המטפל לא עמד במבחן הרופא הסביר, הרי שאז תתקבל תביעת הרשלנות, יקבע גובה אחוזי הנכות המגיעים לתובע בעקבות הפגיעה וינתן לו סעד כספי ורפואי.

 

כיצד עורך דין יכול לסייע בהוכחת אי העמידה של הרופא במבחן הסבירות?

האם מומלץ להסתייע בעו"ד רשלנות רפואית בתהליך והאם התנהגות התובע משפיעה על תביעת רשלנות רפואית? בהחלט.

למרות שבית המשפט בוחן את התנהלות הרופא, הוא בוחן גם את תרומתו של התובע להצלחת הטיפול או להכשלתו. למה הכוונה? במידה והרופא ביקש מהתובע לבצע פעולות מסוימות כדי לקדם את תהליך הטיפול וההחלמה והמטופל לא עשה זאת הרי שגם לו יש חלק בהכשלת הטיפול ולא בטוח כי חלה רשלנות רפואית מצידו של הרופא.

מבחן הרופא הסביר ומקרים של רשלנות רפואית
מבחן הרופא הסביר ומקרים של רשלנות רפואית

 

למה אנחנו?

עורכות הדין רחל חדד ועינב הלד, הנן עורכות דין וותיקות ובעלת ניסיון רב של כשני עשורים בתחום רשלנות רפואית, הן מכירות היטב את הפסיקה והחוקים הרלוונטיים, יודעות להתמודד באופן מקצועי ויסודי מול הטענות המועלות על ידי הגורמים הרפואיים  וחברות הביטוח לרבות ייצוג בבתי המשפט השונים, ומעניקות יחס אישי וצמוד ללקוחותיהם.

אהבתם? שתפו!
עלול לעניין אתכם גם...
תביעת ביטוח סיעודי
תביעת ביטוח סיעודי

מבוטחים רבים מחכים לגיל הזקנה על מנת לבטח את עצמם בביטוח סיעודי, אך למעשה מקרים רבים ומצערים כבר הוכיחו כי גם אדם יכול להפוך לסיעודי

קרא עוד »
דרגת אי כושר יציבה
דרגת אי כושר יציבה

כאשר מתמודדים עם מצב רפואי המשפיע על היכולת לעבוד ולהתפרנס, חשוב לדעת כיצד לבקש סיוע מהמוסד לביטוח לאומי. במאמר זה, נפרט על דרגת אי כושר,

קרא עוד »
נכות נפשית
נכות נפשית

נכות נפשית, בניגוד לנכויות פיזיות, מתבטאת בתחושות, מחשבות והתנהגויות שקשה יותר למדוד. אנשים הסובלים מנכות נפשית מתמודדים לא אחת עם קשיים משמעותיים בחיי היום-יום ובחברה.

קרא עוד »
אל תלחמו לבד!
הערכת תביעה ללא התחייבות
לקוחות ממליצים
מצוין
5.0
היי אני מירי סלאמה רוצה להודותו ולומר כמה מילים לעורכת דין מס אחד.חלי חדיד היקרה .טיפלה בתיק שלי במשך שלוש שניםטיפלה בצורה הכי טובהולך חלי היקרה רוצה להודות לך על מסירותך המלאה ועל השירות המקצועיתמיד דאגת לומר לי מירי יהיה בסדר ואני באותו רגע האמנת לך.ובאמת שעשית את הכל בכדי שנגיע להסכם הכי טוב שיש .באמת שלא יכולתי לבקש עורכת דין יותר טוב מזה .אז חלוש היקרה השם ישמור אותך ותמשיכי לעשות את עבודתך הנאמנהישר כחבאהבה ענקית מירי סלאמה
עינב היא מלאך משמיים 💖 זמינה לכל שאלה ועצה, מסבירה עד הסוף על התהליך, תמיד גרמה לי להרגיש בנוח וככה גם יכולתי באמת לחלוק איתה הכל, היא סבלנית ומקצועית ופשוט בן אדם מדהים 🌸 אם אתם מחפשים עורכת דין שתילחם עבורכם הגעתם למקום הנכון!
הגעתי לפני כשנה למשרד חדיד הלד לרחל ועינב המקסימות שעדיין מטפלות לי במספר תיקים. משרד בוטיק מקסים, ומעבר למקצועיות ולידע הרב יש אוזן קשבת וזמינות לכול שאלה. ממליצה בחום 🙂
עינב טיפלה בנו עם המון סבלנות איכפתיות ודאגה, במקום שאנחנו נרדוף אחריה לקבל תשובות, היא רדפה אחרינו ולבסוף הצלחנו בזכותה לקבל את המיטב, הרבה מעבר למה שציפינו, יישר כוח !
עורכות הדין עינב החד וחלי חדיד הן סופר מקצועיות, חדות ואנושיות. סייעו רבות למספר חברים שלי מול המוסד לביטוח לאומי בהצלחה רבה. ממליצה עליהן בחום רב!
עורכות הדין עינב וחלי תודה תודה ועוד פעם תודה על כל מה שעשיתם ועוד עושים עבורי. הינכן בעלי יחסי אנוש מעולים, יכולת הקשבה ומענה מקצועי לכל שאלה. אני ממליץ לכל הזקוק לעזרת עו״ד לפנות אליכן.
לאחר עיכוב של יותר משלוש שנים בתביעת נזקי גוף מסיבות של עורכי דין אחרים, ניגשתי לעינב המקסימה שלא ויתרה ובמקצועיות שאין כמותה, ליוותה אותי עד רגע קבלת העברה לחשבון.פשוט כיף לדעת שיש על מי לסמוך!
חדיד + הלד..עורכות דין..מקצועיות אנושיותטיפול מהיר וצמודיחס אישי...רוצה להודות לכם אל השירות המקצועי...ממליצה בחום😍😍😍😍.לאה ס...
עו"ד רחל חדיד יצגה אותי למעלה מ 10 שנים בהצלחות רבות. עו"ד רחל מקצועית עניינית, אוזן קשבת, סבלנות, מסבירה על כל שלב בייצוג, כשמשאירים הודעה חוזרת ללקוח, חייכנית, אין לי שום ספק שכל הלקוחות יהיו מרוצים.בהזדמנות זו מאחל לה ולכל הצוות והמשכן החדש שלה בראשונים ראשון לציון, מאחל לכולם חג שמח, שנה טובה, שנה של שגשוג. אושר, בריאות ואריכות ימים.
עורכות הדין רחלי ועינב מקצועיות מאוד, יחסי אנוש מעולים, יודעות ועושות את העבודה. ממליצה מאוד כל מי שצריך עורך דין זו הכתובת.
עורכת הדין רחל חדיד ועורכת הדין עינב הלד מציעות ללקוחותיהן ניסיון משמעותי בדיני נזיקין. שתיהן בעלות עשרות שנות ניסיון והתדיינות משפטית בנזקי גוף, ביטוח לאומי, רשלנות רפואית (גם במקרים של נתיחה שלאחר המוות) ומספקות משאבים מקיפים שיעזרו לך, כלקוח, גם נגד ארגונים שהאדם מן היישוב עשוי לחשוב שהם "גדולים עליו". ובכן, לא. היחס הוא אישי, השירות הוא איכותי והמענה על שאלות הוא מעל ומעבר למקצועי.
אז אני חייבת לפרגן מכל הלב לעו"ד עינב הלד. מעבר לטיפול המקצועי והידע שהפגינה, היא אישה מדהימה! מהרגע שפניתי אליה היא הייתה סבלנית,אכפתית, קשובה, חושבת, משתפת ודואגת. הכל עם החיוך הנפלא שלה שעובר גם בשיחת טלפון. תודה לבורא עולם שהפגיש בנינו! מאחלת לה ולשותפתה שפע ברכה והצלחה! יישר כוח!
ממליצה בחום על שירותיהן של עו"ד עינב הלד ורחל חדיד. עינב ליוותה אותי במהלך כל התקופה בה נלחמנו בגוף המאמלל הידוע בשם ביטוח לאומי, דאגה לי בכנות אמיתית, שמרה איתי על קשר מתמיד, אפילו כאבה בכאבי.בסופו של דבר, עינב השיגה עבורי לא רק את הקצבה אליה אני זכאית, אלא גם סכום חד"פ נוסף בעבור שנה אחורה, סכום שלא ציפיתי לקבל ולא חשבתי שבכלל אפשרי שאקבל.לסיכום, מדובר בעורכות דין מצוינות בעלות רמת רגישות גבוהה מאד(דבר אשר מצוין עבור מתמודדי נפש) שבאמת מבצעות את עבודתן על הצד הטוב ביותר.
תפילתי אליך בורא יקר, הענק לרחל חדיד ועינב הלד ולמשפחותיהן הצלחה ומאור מוביל דרך. הענק מאורך הזוהר, הענק להן הצלחה ומאור כגודל טוב ליבן הגדול וכגודל פינת הלב העוטפת, כגודל הנתינה שהן מעניקות לכל אדם באשר הוא . מנצחיותך המוארת בורא יקר תפילתי לרחל ועינב מפינת ליבי יחד עם אורך. אמן 🙏
עינב ורחל המהממות,תודה רבה לכן על כל העזרה והמסירות שליוויתן אותי בכלהתהליך במקצועיות רבה ובזכותכן קיבלתי את כל מה שמגיע לי. יישר כח גדול! שתמשיכו ותצליחו בהמשך הדרך
עו"ד רחל חדיד יצגה אותנו בערעור מול בטוח לאומי.הייתה מקסימה, קשובה, איכפתית, סבלנית וזמינה לאורך כל הטיפול. ייצגה אותנו בצורה מקצועית ורהוטה. תודה שבזכותך קיבלנו את מה שהגיע לנו.
רחל ועינב תודה רבה לכן על הכל אתן עזרתן לי במהירות וביעילות מירבית תוך זמן קצר להשיג לי את זכיותי ואני אמליץ על השירות המקצועי והאדיב שקיבלתי מכן בכל מקוםאין עליכן תודה רבה על הכלבברכה ,אסף סימון
אני כותבת כדי להמליץ על עינב הלד כעורכת דין יוצאת דופן לצרכיך המשפטיים. היה לי העונג לעבוד עם עינב והתרשמתי מהיסודיות מהמקצועיות, המומחיות והמסירות שלה להשגת התוצאה הטובה ביותר עבור.עינב הלד בעלת ניסיון עשיר בתחום המשפט, היא הפגינה בעקביות הבנה עמוקה של הסוגיות המשפטיות העומדות על הפרק, כמו גם מחויבות חזקה להגנה על האינטרסים של הלקוח. היא תמיד הייתה זמינה לענות על שאלות, לספק הנחיות ולהציע ייעוץ אסטרטגי לאורך כל מהלך התיק.בנוסף לידע והכישורים המשפטיים שלה יש לעינב גם כישורי תקשורת יוצאי דופן. היא מסוגלת להסביר בבירור מושגים ונהלים משפטיים מורכבים בצורה קלה להבנה.בסך הכל, אני לא יכולה להמליץ מספיק על עינב אני בטוחה שהיא תיהיה נכס לכל מי שזקוק לייצוג משפטי.
הייתי רוצה להגיד שהתהליך עם עינב היה מאוד מיקצועי והנושא היה מאוד רגיש ופשוט היא ידעה איך לגשת אליו ובכלל שמדובר בילדה האכפתיות וגישה משנה הכולתודה רבה לך עינב היקרה שנדע רק טוב שיהיה לכן בהצלחה❤️
אני נכה צה״ל אשר נפצעתי בפיגוע ירי וימים נלחמתי על החיים שלי הצלחתי לחזור לחיים וקבלתי צל״ש ועיטור המופת על תפקודי באירוע נתקלתי בבעיה מול חברת הראל עורכת הדין חדיד ומשרדה עזרו לי מאוד באופן מקצועי וליווי אישי תוך התחשבות במצבי הלא פשוט תודה לכם על הכל והרבה בזכותכם המשכתי לחיות בכבוד ממליץ לכול אדם שנתקל בבעיות כאלו שייוצג על ידי המשרד שלכם שאלוהים יברך אותם אמן
עו"ד רחל חדיד הינה מקצועית בחסד עליון ובעלת ניסיון רב שבא לידי ביטוי בין היתר בידע רב ובתשובות מדוייקות שעוזרות לך להבין את המצב המשפטי לאשורו. כל זאת בנוסף להיותה אנושית ומקסימה.מומלצת מכל הלב.
מזל טוב ובהצלחה רבה במשרד החדשומדהים שלכן בעזריאלי רשלצ" שלכן,ובהזדמנות זו הביע את תודתי הרבה לרחלי חדיד עוד הדין שבזכותה המיקצועית זכיתי להכרה הוגנת בנכותי המוצדקת לאחר מאבק עיקש שלא צלח ללא הייצוג שלך מול המוסד לביטוח לאומי💪🙏👑
רחל מייצגת אותי בנושא תאונת דרכים,קודם לכל רחל משדרת מקצועיות אמינות ולא פחות חשוב אנושיות, אני יודעת בביטחון שהיא עושה הכל כדי להצליח.ממליצה בחום
הכרתי את עינב וחלי דרך חברים,התרשמתי מאוד מהןעורכות דין ברמה גבוהה, מאוד מקצועיות, הסבירו לי בצורה מאוד ברורה ומובנת את הדברים. הוגנות מאוד והכי חשוב אנושיות.ממליצה בחום רב
עורכת הדין רחלי חדידכשאנו מחפשים עו״ד טוב אנו מחפשים אדם שישמור עלינו , שיגן עלינו ועל הזכויות שלנו. שיבין אותנו….עו״ד שילמד את האירוע את הבעייה ויידע לסכם ולהציג את החומרים בשבילך , שילחם עבורך ויגן עליך ועל הזכיות שלך.עו״ד רחלי חדיד, היא שילוב, אישה מדהימה אישה חדה, חריפות, מקצועית עם חשיבה יצירתית, אנושית, נעימה איכפתית עיניינית לצד היותה רגישה מאד, קשובה ביותר ישרה עם טוב לב וסבלנות רבה.תודה רחלי יקרה, על שנתיים בו את מלווה אותנו בהליך לא פשוט מורכב מאוד …תודה על הייעוץ הליווי וההכוונה , את נדירה! מוכשרת מקצועית, יסודית, בעלת ניסיון רב, פועלת תמיד בתיאום מלא עם הלקוח, וכל זאת בשקיפות מלאה ואמינות בלתי מתפשרת. דואגת ללקוחותיך וזמינה בכל שעה.אנחנו בשלבי סיום של ההליך המשפטי ואין לנו ספק שהוא יוכתר בהצלחה בע״ה ואין ספק שזה הרבה בזכותך .רחלי ההליך ארוך והיית שם לאורך כל הדרך עם ייעוץ מדהים ומקצועיות עד אין סוף.היכולת שלך לקחת את האירוע בסבלנות רבה לפשט אותו ולתת פתרון והכוונה נובע ממקצועיות וידע שיש לך!!!בנוסף את גם אישיות מדהימה ותומכת.אני ממליצה עלייך בחום ואני סמוכה ובטוחה שבמידה ואזדקק שוב ליעוץ משפטי אפנה רק אלייך.את יודעת להכווין לייעץ והכל מתוך מקום של הכלה,ידע,ניסיון, כישרון ויושרה מקצועית !המשיכי כך! חסרים עו״ד כמוך בתחוםמעריכה אותך מאוד💖שרה כהן
החוויה שלי מול עו"ד עינב הלדאני עובד איתה בשוטף על תיק תאונה.חייב לציין: השירות,היחס,הדאגה הם בסדר ראש עדיפויות אצלה! מקצוענית במקסימום.מודה לך על דר נעימה ואנושיתממליץ בחום כי אצלה תקבלו ביטחון ושקט נפשיואת הטיפול הכי טוב ואכפתי.מודה לך על כל הדרך ואמליץ עליך לכל המכרים שלי:)
ברצוני לומר תודה,תודה שהאמנם ,תמכתם ובעיקר שהייתם שם.תודה שמעבר לדפים ראיתם אותי קודם כל כאדם.תודה על הליווי החם והמחבק לאורך כל הדרך,תודה על הליווי החם האכפתיות והדאגה .מאחל לכם הצלחה במשרד החדשירון אלימלך
האמת..אין מספיק מקום לכתוב הכל.."עו"ד עינב הלד" ייצגה אותי בתיק שרבים מעו"ד שהתייעצתי..אמרו לי "אתה בבעיה גדולה" ולא התלהבו לקחת את הייצוג בתיק. כשהגעתי למשרד של עינב..הרגשתי שאני במקום טוב. עינב האמינה בתיק שהצדק ייעשה וכך היה. 3 שנים של מאבק וייצוג ברמה הכי גבוהה ..תוך ניהול של דיונים בבתי משפט מול מומחים מטעם התביעה , הצליחה עינב במיקצועיותה ובנחישות רבה להביא פסק דין של זכייה לטובתי והוצ' משפט.אני רוצה לציין שעינב לאורך כל הדרך הייתה קשובה, דייקנית, חרוצה..ואישיות כמו שלה,מקצוענות ויידע רב מביאה להצלחה!תודה רבה עינב. אני בטוח שתצליחי ..כי מגיע לך!ממליץ בחום על עו"ד עינב הלד.רונן טסי.
עורכות דין תותחיות! מייצגות את אמא שלי בתאונה שעברה, מעניקות יחס וליווי אישי, מקצועיות, אנושיות, נותנות את מלוא התמיכה, תודה על הכל! עצה אישית ממני - לא לחשוב פעמיים, לא תצטערו!
עינב היקרה , ברכות לרגל משרדך החדש.מודה לך על כל הטוב והצדק שעשית עבורי.כל לקוח שיכנס למשרדך יזכה בשירות וזמינות שאין שניים לו .תודה רבה על הכל .נתנאל
עינב עורכת דין מקצועית אנושית וסבלנית.טיפול וליווי צמוד. היתה קשובה אליי מאוד.תמיד היה לי מענה מהיר על כל שאלה.אני ממליצה עליה בחום!!!
js_loader

תעודות רישיון עריכת דין של חדיד-הלד

תעודת בוגרת במשפטים מטעם המסלול האקדמי של המכללה למנהל - עורכת הדין עינב הלד
תעודת הסמכה למשפטים מטעם אוניברסיטת בר אילן - עורכת הדין רחל חדיד
עורכות הדין רחל חדיד ועינב הלד
רוצה להתייעץ עם עו״ד לגבי המקרה שלך?
השאירו פרטים לייעוץ ללא התחייבות

תפריט נגישות

Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 47 ביקורות
×
js_loader