הצטרפו אלינו

זכויות תשושי נפש

עורכות הדין רחל חדיד ועינב הלד

מחלות רבות מזוהות עם אוכלוסיית הגיל השלישי: סרטן, דימנציה, סרקופוניה ( דלדול שרירים ), אוסטאופורוזיס ועוד. אך ישנה מחלה שלא "מדברים" עליה בתקשורת והמודעות אליה נמוכה מאוד בהשוואה למחלות זקנה אחרות. אנחנו כמובן מתכוונות למחלת תשישות נפש. במאמר זה נסביר מהי המחלה ומהן הזכויות העומדות לטובת החולים בה ובני משפחתם.

 

מהי תשישות נפש?

רוב המשפחות דואגות לקרובי המשפחה המבוגרים בגלל מצבם הגופני של בני משפחתם המבוגרים והם נוטים לשכוח או שהם לא מודעים כלל למצב הנפשי של אותו קרוב. למעשה, אדם מבוגר יכול להיות פעיל ומתפקד מבחינה גופנית, אך חסר אונים מבחינה נפשית.

משרד הבריאות השכיל לנסח הגדרה מדויקת ששמה את הדגש על התפקוד הקוגניטיבי של החולה. על מנת שקשיש יוגדר כחולה תשוש נפש עליו לעמוד בתנאים הבאים:

 • ישנן הוכחות רפואיות לירידה משמעותית בתפקוד הקוגניטיבי.
 • הוא זקוק להשגחה וסיוע צמוד בשעות היממה.
 • הוא זקוק לעזרה בביצוע פעולות יומיות פשוטות כגון אכילה, התניידות ממקום למקום, רחצה, התלבשות, שליטה על צרכים ועוד.

חשוב לדעת כי תשישות נפש הינה מצב בריאותי כרוני שאינו ניתן לריפוי. הרופא המטפל במחלה זו הוא פסיכוגריאטור, רופא פסיכיאטר המתמחה ברפואת קשישים. הוא מתאים לחולה את התרופות שיעזרו לו ולמשפחתו להתמודד טוב יותר עם הצורה בה המחלה באה לידי ביטוי ביום יום.

 

6 התנהגויות נפוצות המעידות על תשישות נפש

אנשים המאובחנים עם תשישות נפש מאופיינים ב – 6 התנהגויות נפוצות, ביניהן:

 • שוכחים לאכול
 • שוכחים לקחת תרופות
 • מאבדים תחושת זמן
 • מתנהגים באפתיות לסובבים אותם
 • לא יודעים לענות על שאלות קלות כגון מי ראש הממשלה המכהן? או מה התאריך היום?
 • מצויים בדיכאון ( במקרים חמורים של תשישות נפשית יגלו נטייה לאובדנות )

 

איך מאבחנים תשישות נפש?

במידה ופונים אל קופת החולים, האבחון יעשה על ידי פסיכוגריאטר. הוא עושה את האבחון בדרכים שונות כגון צפייה בחולה בביתו, ביצוע מבחנים קוגניטיביים, שיחות עם בני המשפחה ושאלונים אישיים.

במידה ופונים אל המוסד לביטוח לאומי או אל חברת הביטוח הפרטית, האבחון של החולה יעשה בעזרת מבחן מיני מנטל ( MMSE מבחן להערכת יכולות קוגניטיביות ) הכולל בדיקה של התמצאות בזמן ובמרחב, שאלות זיכרון, שאלות שיום, מושגים בשפה ועוד.

כל שאלה במבחן מקבלת ניקוד הנע בין 1 ל- 5 בהתאם לתשובותיו ומסוגלתו הפיזית של החולה. כאשר הניקוד נע בין 23 ל – 25 נקודות, כל ציון נמוך מעיד על ירידה ביכולות הקוגניטיביות. אוך המבחן הוא כעשר דקות ואין צורך להתכונן אליו או להיערך מראש.

 

זכויות של תשושי נפש

חולים שהוגדרו כתשושי נפש ובני משפחותיהם יכולים לממש את זכויותיהם בהתאם למצבם הרפואי. מומלץ כמובן להתייעץ עם עורך דין ביטוח לאומי בעל ניסיון וידע בתחום תשישות הנפש על מנת להבין איפה כדאי להגיש את התביעה מול ביטוח לאומי, על מנת לקבל את הסעד הראוי ביותר.

כיום עומדים בפני תשושי נפש מספר אפשרויות לקבל סיוע ועזרה:

 1. קבלת סיוע וטיפול סיעודי – לאחר שהחולה הוכר כתשוש נפש, הוא זכאי להעסיק מטפל סיעודי עצמאי. הוא יכול להעסיק את המטפל הסיעודי באופן עצמאי או באמצעות חברת סיעוד שעובדת עם הביטוח הלאומי. במקרים חמורים של תשישות נפש, יאושפז החולה בבית חולים סיעודי או בבית אבות גריאטרי.
 2. גמלת שירותים מיוחדים מהביטוח הלאומי – לגמלה זו זכאים תשושי נפש שטרם הגיעו אל גיל הפרישה וזקוקים לאדפ אחר על מנת לבצע פעולות בסיסיות לאורך היום כגון רחצה, אכילה, החלפת טיטולים למבוגרים ועוד. גם תשושי נפש המהווים סכנת חיים ממשי לעצמם אות לסובבים אותם, זכאים לקבל את הגמלה הזו.
 3. גמלת סעד לתשושי נפש מהביטוח לאומי – לגמלה זו זכאים תשושי נפש שעברו את גיל הפרישה ואינם מקבלים את הקצבה לשירותים מיוחדים או כל קצבה אחרת למימון טיפול והשגחה. גובה הגמלה משתנה בהתאם להכנסתו של תשוש הנפש:
 • תשושי נפש שהכנסתם אינה עולה על 10,551 ₪ בחודש יהיו זכאים לגמלה מלאה.
 • תשושי נפש שהכנסתם נעה בין 10,551 ש"ח ל- 15,827 ₪, יהיו זכאים לתשלום גמלה מופחת ב – 50%.
 • תשושי נפש שהכנסתם עולה על 15,827 ₪, לא יהיו זכאים לגמלת סעד.

חשוב לדעת!

במידה ושני בני הזוג זכאים לגמלת סיעוד, תיבחן ההכנסה של כל אחד מהם על פי ממוצע הכנסותיהם במשותף.

 1. אשפוז בקוד על ידי משרד הבריאות – למעשה מדובר בהשתתפות של המוסד לביטוח לאומי במימון מוסד סיעודי לתשושי נפש. תשושי נפש ובני משפחתם שלא מסוגלים לממן בעצמם את השהות של החולה במוסד הסיעודי, רשאים לפנות ללשכת הבריאות הקרובה אל ביתם ולהסדיר את התשלום.
 2. הגשת תביעה נגד קופת החולים ( במידה ונרכשה פוליסת ביטוח סיעודי ) או חברת הביטוח הפרטית – ( במידה ויש בפוליסה רכיב של ביטוח סיעודי ).

 

הגשת ערעור על דחיית זכאות לקצבת תשושי נפש

תשוש נפש אשר הגיש תביעה למוסד לביטוח הלאומי, למשרד הבריאות, לקופת החולים או לחברת הביטוח הפרטית וחש כי הזכאות שנקבעה לו נמוכה מדי או שתביעתו נדחתה והוא אינו זכאי לסעד בגין מצבו הרפואי, רשאי להגיש ערעור.

את הערעור יש להגיש סמוך ככל הניתן לתאריך בו התקבלה ההודעה על הזכאות או על דחיית התביעה, לרוב ניתן להגיש ערעור תוך 60 ימים.

במידה והערעור נדחה גם כן, ניתן להגיש ערעור לבית הדין האזורי לעבודה. כמובן שחשוב להתייעץ עם עורך דין ביטוח לאומי שיסייע בהכנת כתב הערעור ואף ייצג את תשוש הנפש או את בני משפחתו מול הגורמים השונים.

להיוועצות ולייצוג על ידי עורך דין ביטוח לאומי יש יתרון גדול שכן הוא יודע להבהיר ולהסביר כיצד קבלת הקצבה תעניק עזרה כלכלית ושקט נפשי, הן לתשוש הנפש והן למשפחתו.

 

איך מחושבת קצבה של תשוש נפש?

קצבת סיעוד מחושבת לפי רמת הזכאות של החולה, החל מהרמה הנמוכה ביותר שהיא רמה 1 ועד לרמה הגבוהה ביותר שהיא רמה 6. ככל שהחולה הנבדק מתפקד טוב יותר, כך עולה הציון שלו במבחן ויורד הסכום לו יהיה זכרי לקבל.

תשושי נפש שאושרה להם קצבה יכולים להמיר חלק מכספי הקצבה למתן שירותי סיעודי וטיפול כגון ביקור במרכז 1יום לקשיש רכישת מוצרי כביסה ורכישת מוצרי ספיגה.

 

רמת תפקוד גמלה כספית שעות טיפול סיעודי
1 1,140 ש"ח 5.5 שעות טיפול בבית בלבד
2 1,350 ש" 1,350 ש"ח או 6.5 שעות טיפול בבית בלבד
3 1500 ₪ 1,560 ש"ח או 7.5 שעות טיפול בבית בלבד
4 1,770 ש"ח 1,770 ש"ח או 8.5 שעות טיפול בבית בלבד
5 1,980 ש"ח 1,980 ש"ח או 9.5 שעות טיפול בבית בלבד
6 2,047 ש"ח 2,047 ש"ח או 10 שעות טיפול בבית בלבד
זכויות תשושי נפש
זכויות תשושי נפש

למה אנחנו?

עורכות הדין רחל חדיד ועינב הלד, הנן עורכות דין וותיקות ובעלת ניסיון רב של כ-18 שנים בתחום תביעות של תשושי נפש. בנוסף, הן יודעות להתמודד באופן מקצועי ויסודי מול הטענות המועלות על ידי חברות הביטוח בעת דחייתן את תביעות מסוג זה.

לאורך כל שלבי הייצוג והליווי המקצועי, מעניקות עורכות הדין רחל חדיד ועינב הלד ללקוחותיהן יחס אישי וצמוד ללקוחותיהם.

אהבתם? שתפו!
עלול לעניין אתכם גם...
תאונה בבית ספר
תאונה בבית ספר

תאונות בבית הספר הן אירועים בלתי צפויים שבהם תלמידים, מורים או אנשי צוות אחרים נפצעים או ניזוקים בזמן שהם נמצאים בשטח בית הספר או משתתפים

קרא עוד »
פטור ממס הכנסה לנכה
פטור ממס הכנסה לנכה

מדינת ישראל והרשויות מסייעות לאנשים שהוכרו כבעלי נכות ומעניקה להן הנחות והטבות שונות שעוזרות להם להתמודד עם חיי היום יום. אחת מההטבות היא פטור ממס

קרא עוד »
קצבה מיוחדת לנפגע עבודה
קצבה מיוחדת לנפגע עבודה

רבים מאיתנו יודעים כי במידה והיינו מעורבים בתאונת עבודה, עומדת בפנינו הזכות להגיש תביעה למוסד לביטוח לאומי ולבקש קצבת נכות מעבודה. אך עבור עובדים שנפגעו

קרא עוד »
תביעת ביטוח סיעודי עקב אוטיזם
תביעת ביטוח סיעודי עקב אוטיזם

הטיפול בילדים אוטיסטים מחייב את ההורים לממן טיפולים רבים ביניהם טיפולים פסיכולוגיים, ריפוי בעיסוק, קלינאית תקשורת, פיזיותרפיה, רכיבה טיפולית ועוד. הורים רבים פשוט כורעים תחת

קרא עוד »
אל תלחמו לבד!
הערכת תביעה ללא התחייבות
לקוחות ממליצים
מצוין
5.0
עורכות הדין עינב וחלי תודה תודה ועוד פעם תודה על כל מה שעשיתם ועוד עושים עבורי. הינכן בעלי יחסי אנוש מעולים, יכולת הקשבה ומענה מקצועי לכל שאלה. אני ממליץ לכל הזקוק לעזרת עו״ד לפנות אליכן.
לאחר עיכוב של יותר משלוש שנים בתביעת נזקי גוף מסיבות של עורכי דין אחרים, ניגשתי לעינב המקסימה שלא ויתרה ובמקצועיות שאין כמותה, ליוותה אותי עד רגע קבלת העברה לחשבון.פשוט כיף לדעת שיש על מי לסמוך!
חדיד + הלד..עורכות דין..מקצועיות אנושיותטיפול מהיר וצמודיחס אישי...רוצה להודות לכם אל השירות המקצועי...ממליצה בחום😍😍😍😍.לאה ס...
עו"ד רחל חדיד יצגה אותי למעלה מ 10 שנים בהצלחות רבות. עו"ד רחל מקצועית עניינית, אוזן קשבת, סבלנות, מסבירה על כל שלב בייצוג, כשמשאירים הודעה חוזרת ללקוח, חייכנית, אין לי שום ספק שכל הלקוחות יהיו מרוצים.בהזדמנות זו מאחל לה ולכל הצוות והמשכן החדש שלה בראשונים ראשון לציון, מאחל לכולם חג שמח, שנה טובה, שנה של שגשוג. אושר, בריאות ואריכות ימים.
עורכות הדין רחלי ועינב מקצועיות מאוד, יחסי אנוש מעולים, יודעות ועושות את העבודה. ממליצה מאוד כל מי שצריך עורך דין זו הכתובת.
עורכת הדין רחל חדיד ועורכת הדין עינב הלד מציעות ללקוחותיהן ניסיון משמעותי בדיני נזיקין. שתיהן בעלות עשרות שנות ניסיון והתדיינות משפטית בנזקי גוף, ביטוח לאומי, רשלנות רפואית (גם במקרים של נתיחה שלאחר המוות) ומספקות משאבים מקיפים שיעזרו לך, כלקוח, גם נגד ארגונים שהאדם מן היישוב עשוי לחשוב שהם "גדולים עליו". ובכן, לא. היחס הוא אישי, השירות הוא איכותי והמענה על שאלות הוא מעל ומעבר למקצועי.
אז אני חייבת לפרגן מכל הלב לעו"ד עינב הלד. מעבר לטיפול המקצועי והידע שהפגינה, היא אישה מדהימה! מהרגע שפניתי אליה היא הייתה סבלנית,אכפתית, קשובה, חושבת, משתפת ודואגת. הכל עם החיוך הנפלא שלה שעובר גם בשיחת טלפון. תודה לבורא עולם שהפגיש בנינו! מאחלת לה ולשותפתה שפע ברכה והצלחה! יישר כוח!
ממליצה בחום על שירותיהן של עו"ד עינב הלד ורחל חדיד. עינב ליוותה אותי במהלך כל התקופה בה נלחמנו בגוף המאמלל הידוע בשם ביטוח לאומי, דאגה לי בכנות אמיתית, שמרה איתי על קשר מתמיד, אפילו כאבה בכאבי.בסופו של דבר, עינב השיגה עבורי לא רק את הקצבה אליה אני זכאית, אלא גם סכום חד"פ נוסף בעבור שנה אחורה, סכום שלא ציפיתי לקבל ולא חשבתי שבכלל אפשרי שאקבל.לסיכום, מדובר בעורכות דין מצוינות בעלות רמת רגישות גבוהה מאד(דבר אשר מצוין עבור מתמודדי נפש) שבאמת מבצעות את עבודתן על הצד הטוב ביותר.
תפילתי אליך בורא יקר, הענק לרחל חדיד ועינב הלד ולמשפחותיהן הצלחה ומאור מוביל דרך. הענק מאורך הזוהר, הענק להן הצלחה ומאור כגודל טוב ליבן הגדול וכגודל פינת הלב העוטפת, כגודל הנתינה שהן מעניקות לכל אדם באשר הוא . מנצחיותך המוארת בורא יקר תפילתי לרחל ועינב מפינת ליבי יחד עם אורך. אמן 🙏
עינב ורחל המהממות,תודה רבה לכן על כל העזרה והמסירות שליוויתן אותי בכלהתהליך במקצועיות רבה ובזכותכן קיבלתי את כל מה שמגיע לי. יישר כח גדול! שתמשיכו ותצליחו בהמשך הדרך
עו"ד רחל חדיד יצגה אותנו בערעור מול בטוח לאומי.הייתה מקסימה, קשובה, איכפתית, סבלנית וזמינה לאורך כל הטיפול. ייצגה אותנו בצורה מקצועית ורהוטה. תודה שבזכותך קיבלנו את מה שהגיע לנו.
רחל ועינב תודה רבה לכן על הכל אתן עזרתן לי במהירות וביעילות מירבית תוך זמן קצר להשיג לי את זכיותי ואני אמליץ על השירות המקצועי והאדיב שקיבלתי מכן בכל מקוםאין עליכן תודה רבה על הכלבברכה ,אסף סימון
אני כותבת כדי להמליץ על עינב הלד כעורכת דין יוצאת דופן לצרכיך המשפטיים. היה לי העונג לעבוד עם עינב והתרשמתי מהיסודיות מהמקצועיות, המומחיות והמסירות שלה להשגת התוצאה הטובה ביותר עבור.עינב הלד בעלת ניסיון עשיר בתחום המשפט, היא הפגינה בעקביות הבנה עמוקה של הסוגיות המשפטיות העומדות על הפרק, כמו גם מחויבות חזקה להגנה על האינטרסים של הלקוח. היא תמיד הייתה זמינה לענות על שאלות, לספק הנחיות ולהציע ייעוץ אסטרטגי לאורך כל מהלך התיק.בנוסף לידע והכישורים המשפטיים שלה יש לעינב גם כישורי תקשורת יוצאי דופן. היא מסוגלת להסביר בבירור מושגים ונהלים משפטיים מורכבים בצורה קלה להבנה.בסך הכל, אני לא יכולה להמליץ מספיק על עינב אני בטוחה שהיא תיהיה נכס לכל מי שזקוק לייצוג משפטי.
הייתי רוצה להגיד שהתהליך עם עינב היה מאוד מיקצועי והנושא היה מאוד רגיש ופשוט היא ידעה איך לגשת אליו ובכלל שמדובר בילדה האכפתיות וגישה משנה הכולתודה רבה לך עינב היקרה שנדע רק טוב שיהיה לכן בהצלחה❤️
אני נכה צה״ל אשר נפצעתי בפיגוע ירי וימים נלחמתי על החיים שלי הצלחתי לחזור לחיים וקבלתי צל״ש ועיטור המופת על תפקודי באירוע נתקלתי בבעיה מול חברת הראל עורכת הדין חדיד ומשרדה עזרו לי מאוד באופן מקצועי וליווי אישי תוך התחשבות במצבי הלא פשוט תודה לכם על הכל והרבה בזכותכם המשכתי לחיות בכבוד ממליץ לכול אדם שנתקל בבעיות כאלו שייוצג על ידי המשרד שלכם שאלוהים יברך אותם אמן
עו"ד רחל חדיד הינה מקצועית בחסד עליון ובעלת ניסיון רב שבא לידי ביטוי בין היתר בידע רב ובתשובות מדוייקות שעוזרות לך להבין את המצב המשפטי לאשורו. כל זאת בנוסף להיותה אנושית ומקסימה.מומלצת מכל הלב.
מזל טוב ובהצלחה רבה במשרד החדשומדהים שלכן בעזריאלי רשלצ" שלכן,ובהזדמנות זו הביע את תודתי הרבה לרחלי חדיד עוד הדין שבזכותה המיקצועית זכיתי להכרה הוגנת בנכותי המוצדקת לאחר מאבק עיקש שלא צלח ללא הייצוג שלך מול המוסד לביטוח לאומי💪🙏👑
רחל מייצגת אותי בנושא תאונת דרכים,קודם לכל רחל משדרת מקצועיות אמינות ולא פחות חשוב אנושיות, אני יודעת בביטחון שהיא עושה הכל כדי להצליח.ממליצה בחום
הכרתי את עינב וחלי דרך חברים,התרשמתי מאוד מהןעורכות דין ברמה גבוהה, מאוד מקצועיות, הסבירו לי בצורה מאוד ברורה ומובנת את הדברים. הוגנות מאוד והכי חשוב אנושיות.ממליצה בחום רב
עורכת הדין רחלי חדידכשאנו מחפשים עו״ד טוב אנו מחפשים אדם שישמור עלינו , שיגן עלינו ועל הזכויות שלנו. שיבין אותנו….עו״ד שילמד את האירוע את הבעייה ויידע לסכם ולהציג את החומרים בשבילך , שילחם עבורך ויגן עליך ועל הזכיות שלך.עו״ד רחלי חדיד, היא שילוב, אישה מדהימה אישה חדה, חריפות, מקצועית עם חשיבה יצירתית, אנושית, נעימה איכפתית עיניינית לצד היותה רגישה מאד, קשובה ביותר ישרה עם טוב לב וסבלנות רבה.תודה רחלי יקרה, על שנתיים בו את מלווה אותנו בהליך לא פשוט מורכב מאוד …תודה על הייעוץ הליווי וההכוונה , את נדירה! מוכשרת מקצועית, יסודית, בעלת ניסיון רב, פועלת תמיד בתיאום מלא עם הלקוח, וכל זאת בשקיפות מלאה ואמינות בלתי מתפשרת. דואגת ללקוחותיך וזמינה בכל שעה.אנחנו בשלבי סיום של ההליך המשפטי ואין לנו ספק שהוא יוכתר בהצלחה בע״ה ואין ספק שזה הרבה בזכותך .רחלי ההליך ארוך והיית שם לאורך כל הדרך עם ייעוץ מדהים ומקצועיות עד אין סוף.היכולת שלך לקחת את האירוע בסבלנות רבה לפשט אותו ולתת פתרון והכוונה נובע ממקצועיות וידע שיש לך!!!בנוסף את גם אישיות מדהימה ותומכת.אני ממליצה עלייך בחום ואני סמוכה ובטוחה שבמידה ואזדקק שוב ליעוץ משפטי אפנה רק אלייך.את יודעת להכווין לייעץ והכל מתוך מקום של הכלה,ידע,ניסיון, כישרון ויושרה מקצועית !המשיכי כך! חסרים עו״ד כמוך בתחוםמעריכה אותך מאוד💖שרה כהן
החוויה שלי מול עו"ד עינב הלדאני עובד איתה בשוטף על תיק תאונה.חייב לציין: השירות,היחס,הדאגה הם בסדר ראש עדיפויות אצלה! מקצוענית במקסימום.מודה לך על דר נעימה ואנושיתממליץ בחום כי אצלה תקבלו ביטחון ושקט נפשיואת הטיפול הכי טוב ואכפתי.מודה לך על כל הדרך ואמליץ עליך לכל המכרים שלי:)
ברצוני לומר תודה,תודה שהאמנם ,תמכתם ובעיקר שהייתם שם.תודה שמעבר לדפים ראיתם אותי קודם כל כאדם.תודה על הליווי החם והמחבק לאורך כל הדרך,תודה על הליווי החם האכפתיות והדאגה .מאחל לכם הצלחה במשרד החדשירון אלימלך
האמת..אין מספיק מקום לכתוב הכל.."עו"ד עינב הלד" ייצגה אותי בתיק שרבים מעו"ד שהתייעצתי..אמרו לי "אתה בבעיה גדולה" ולא התלהבו לקחת את הייצוג בתיק. כשהגעתי למשרד של עינב..הרגשתי שאני במקום טוב. עינב האמינה בתיק שהצדק ייעשה וכך היה. 3 שנים של מאבק וייצוג ברמה הכי גבוהה ..תוך ניהול של דיונים בבתי משפט מול מומחים מטעם התביעה , הצליחה עינב במיקצועיותה ובנחישות רבה להביא פסק דין של זכייה לטובתי והוצ' משפט.אני רוצה לציין שעינב לאורך כל הדרך הייתה קשובה, דייקנית, חרוצה..ואישיות כמו שלה,מקצוענות ויידע רב מביאה להצלחה!תודה רבה עינב. אני בטוח שתצליחי ..כי מגיע לך!ממליץ בחום על עו"ד עינב הלד.רונן טסי.
עורכות דין תותחיות! מייצגות את אמא שלי בתאונה שעברה, מעניקות יחס וליווי אישי, מקצועיות, אנושיות, נותנות את מלוא התמיכה, תודה על הכל! עצה אישית ממני - לא לחשוב פעמיים, לא תצטערו!
היי אני מירי סלאמה רוצה להודותו ולומר כמה מילים לעורכת דין מס אחד.חלי חדיד היקרה .טיפלה בתיק שלי במשך שלוש שניםטיפלה בצורה הכי טובהולך חלי היקרה רוצה להודות לך על מסירותך המלאה ועל השירות המקצועיתמיד דאגת לומר לי מירי יהיה בסדר ואני באותו רגע האמנת לך.ובאמת שעשית את הכל בכדי שנגיע להסכם הכי טוב שיש .באמת שלא יכולתי לבקש עורכת דין יותר טוב מזה .אז חלוש היקרה השם ישמור אותך ותמשיכי לעשות את עבודתך הנאמנהישר כחבאהבה ענקית מירי סלאמה
עינב היקרה , ברכות לרגל משרדך החדש.מודה לך על כל הטוב והצדק שעשית עבורי.כל לקוח שיכנס למשרדך יזכה בשירות וזמינות שאין שניים לו .תודה רבה על הכל .נתנאל
עינב עורכת דין מקצועית אנושית וסבלנית.טיפול וליווי צמוד. היתה קשובה אליי מאוד.תמיד היה לי מענה מהיר על כל שאלה.אני ממליצה עליה בחום!!!
js_loader
עורכות הדין רחל חדיד ועינב הלד
רוצה להתייעץ עם עו״ד לגבי המקרה שלך?
השאירו פרטים לייעוץ ללא התחייבות

תפריט נגישות

Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 39 ביקורות
×
js_loader