הצטרפו אלינו

זכויות מתנדבים והגשת תביעה לפיצויים

עורכות הדין רחל חדיד ועינב הלד

יום התנדבות הוא הזדמנות מצוינת לשבור שגרה, לפגוש אנשים חדשים ולצבור חוויות. עם זאת, יום זה עלול להסתיים במפח נפש ובפגיעה פיזית המחייבת טיפול רפואי. מתנדבים רבים אינם מודעים לכך שהם זכאים לפיצויים על פי חוק במקרה של פגיעה בזמן ההתנדבות. במאמר זה נסביר מה מגיע למתנדב שחווה פגיעה ומה התהליך לקבלת פיצויים.

 

מי מוגדר כמתנדב?

מתנדב מוגדר כאדם העונה על 4 קריטריונים הבאים:

 1. פועל למען האחר.
 2. אינו מקבל שכר על עבודתו.
 3. הופנה להתנדבות על ידי משרד ממשלתי, הביטוח הלאומי, רשות מקומית, ההסתדרות הציונית, הסוכנות היהודית או גוף ציבורי שאושר על ידי שר העבודה.
 4. מטרת ההתנדבות היא להביא לתועלת לאומית או ציבורית, כמו קליטת עלייה, סיוע לחקלאים, שמירה על יישובי ספר, סיוע לצבא וכוחות הביטחון.

 

סוגי מתנדבים:

 • עזרה לשוטר במילוי תפקידו או סיוע לנפגעי תאונת דרכים.
 • עבודות שירות לתועלת הציבור לפי חוק העונשין.
 • התנדבות להצלת חיים או רכוש של האחר.
 • התנדבות ללא שכר בארגונים כמו מגן דוד אדום.
 • שירות ככבאי מתנדב בהתאם לחוק הכבאות.
 • שירות אזרחי, לאומי או קהילתי.

חשוב לדעת כי לפני התחלת ההתנדבות מחויב כל גוף המפנה אדם להתנדבות למלא עבורו "טופס הפניה למתנדב" המגדיר את מהות ההתנדבות ואת משך זמן ההתנדבות. לבקש העתק מטופס זה אם חלילה תתרחש פגיעה במהלך התנדבות או תאונה במהלך התנדבות.

 

מה זה ביטוח מתנדבים?

ביטוח מתנדבים ניתן ללא עלות על ידי המוסד לביטוח לאומי לכל מתנדב העומד בקריטריונים כפי שהוגדרו בפרק י"ג לחוק הביטוח הלאומי, תשנ"ה – 1995. הביטוח מכסה נזקי גוף שעלולים להתרחש במהלך פעולות הקשורות להתנדבות, בדרך אליה, בחזה ממנה או במהלכה.

 

תאונה בזמן התנדבות

הביטוח הלאומי מתייחס לפעילות המתקיימת בזמן התנדבות כעבודה לכל דבר. מתנדב שעבר תאונה יהיה זכאי לאותן זכויות כמו עובד שנפגע בתאונת עבודה, כולל דמי פגיעה, קצבאות נכות, מענק חד-פעמי ועוד. במידה והמתנדב נפטר במהלך ההתנדבות, שאריו יהיו זכאים לקצבאות תלויים.

 

הגשת תביעה בגין פגיעה בזמן התנדבות

על מנת לקבל פיצוי בגין פגיעה יש להגיש תביעה למוסד לביטוח לאומי באמצעות טופס תביעה לתשלום דמי פגיעה והודעה על פגיעה בעבודה (טופס 211) בצירוף המסמכים הבאים:

 • טופס הפנייה למתנדב.
 • צילום כרטיס מתנדב לשנת ההתנדבות.
 • דו"ח רפואי על הפגיעה.
 • כתב ויתור סודיות.
 • ייפוי כוח לעורך דין במידה והמתנדב מיוצג.

 

תגמול למתנדב שנפגע

בתהליך מימוש זכויות מתנדבים ניתן לתבוע פיצוי בגין נזק גופני, נזק נפשי או הפסדי הכנסות שנגרמו לאחר פגיעה שהתרחשה בדרך להתנדבות, במהלך ההתנדבות או בחזרה מההתנדבות.

התגמולים להם זכאים מתנדבים, הינם זהים לתגמולים המוענקים לנפגעי עבודה:

 1. דמי פגיעה המשולמים לתקופה של 13 שבועות בלבד, כשהתשלום היומי לא עולה על 1,241.25 ₪ ליום ( נכון ל-1.1.2024 ).
 2. קצבה או מענק – במקרה שלאחר 91 יום מצבו הרפואי של המתנדב לא השתפר והוא הוכר כבעל נכות בכפוף להוראות החוק החלות על נפגעי עבודה.

 

חישוב התגמולים

חישוב התגמולים משתנה בהתאם למצבו התעסוקתי של העובד לפני שהחל בהתנדבות:

גובה ההכנסה של העובד עובד שכיר עובד עצמאי עובד שאינו שכיר או עצמאי
מעל ההכנסה למינימום למתנדב

( 14,895 ₪ החל מה – 1.1.2024 )

חישוב הקצבה יעשה לפי הכנסתו ב – 3 החודשים שקדמו למקרה הפגיעה חישוב הקצבה יעשה לפי הכנסתו ב – 3 החודשים שקדמו למקרה הפגיעה ——
מעל ההכנסה למינימום למתנדב

( 14,895 ₪ החל מה – 1.1.2024 )

חישוב הקצבה יעשה לפי הכנסת המינימום למתנדב. חישוב הקצבה יעשה לפי הכנסת המינימום למתנדב. ——
שווה להכנסת המינימום למתנדב ——– ———- חישוב הקצבה יעשה לפי הכנסתו ב – 3 החודשים שקדמו למקרה הפגיעה

 

מה התגמול למתנדב קטין?

במקרה זה קובע המוסד לביטוח לאומי תגמול בהתאם לגילו של המתנדב:

גיל המתנדב מתחת לגיל 14 מגיל 14 עד גיל 18
אופן חישוב התגמולים לא יהיה זכאי לתגמולים בכסף עד הגיעו לגיל 14.

אך הוא יכול להגיש תביעה לנכות כללית ולממש את זכאותו למימון החלמה, שיקום רפואי ושיקום מקצועי.

גובה התגמול יחושב בהתאם לכנסתו מעבודה או על פי הבסיס שלפיו מחושבת הקצבה לאדם המצוי בהכשרה מקצועית ( הכול לפי הסכום הגבוה יותר ).
הערה הורי הקטין יכולים להגיש בשמו תביעה לנכות כללית ולממש את זכאותו למימון החלמה, שיקום רפואי ושיקום מקצועי.

במידה והקטין נהרג במהלך ההתנדבות, התלויים בו יהיו זכאים לתגמולים מהמועד שבו היה מגיע לגיל 14 אילו נשאר בחיים. אז התגמולים מחושבים כמו למתנדב בגיל 14 – 18.

חלה עליו התקנה בדבר הגדלת קצבה לנכה שנפגע לפני שהגיע לגיל 18. בהגיעו לגיל 18 ולאחר מכן בגיל 21 מוגדלת קצבתו בהתאם לשכר הממוצע ( קצבתו של מתנדב שנפגע בהיותו בן 18 עד 21 תוגדל בהגיעו לגיל 21 ).

 

סיפורי מקרה על לקוחות שנעזרו בשירותינו

 "אני מתנדב במד"א כבר שנים ןנפצעתי במהלך השתתפותי בפעילות הצלת חיים בתאונת דרכים. הופניתי על ידי משרד הבריאות להתנדבות וקיבלתי טופס הפנייה כחוק. בעקבות הפציעה, נזקקתי לטיפול רפואי ממושך ולא יכולתי להמשיך בפעילות ההתנדבותית. התחלתי לבחון את האפשרות להגיש בקשה לקבלת פיצוי מביטוח לאומי. פניתי לעורכות הדין חדיד-הלד והן סייעו לי להגיש את הבקשה לקצבה שבסופה, הוחלט כי אקבל דמי פגיעה על סך של 2332 ש"ח". – אורן

"התנדבתי בארגון חינוכי המסייע לילדים. באחד מימי ההתנדבות, נפלתי על היד ושברתי אותה. פניתי להנהלת הארגון והם עזרו לי למצוא עורך דין המתמחה בתביעות מתנדבים. הם מצאו לי את עורכות דין ביטוח לאומי חדיד- הלד. הן ליווי אותנו לכל אורך התהליך שבסופו קיבלתי פיצויים מביטוח לאומי רק בזכות העזרה המקצועית והסבלנות שלהן" – דניאל 

למה לבחור בעורכות הדין חדד – הלד לזכויות מתנדבים?

אנחנו עורכות דין לענייני ביטוח לאומי וותיקות ובעלות ניסיון רב של כשני עשורים בכל הקשור להגשת תביעות נגד המוסד לביטוח לאומי, מכירות היטב את החוקים והתקנות על פי הם נקבעות החלטות והן יודעות להתמודד באופן מקצועי ויסודי מול הטענות המועלות על ידי נציגי הביטוח הלאומי בכלל ונציגי הוועדה הרפואית בפרט.

הנכם מוזמנים לפנות אל משרדנו חדיד – הלד עורכי דין לביטוח לאומי ונזקי גוף, אנחנו כאן בשבילכם!

לשיחת ייעוץ –  077-804-3590.

זכויות מתנדבים והגשת תביעה לפיצויים - עו"ד שטובר וטולדנו
זכויות מתנדבים והגשת תביעה לפיצויים

שאלות ותשובות

האם מתנדב בחו"ל שחווה פגיעה יכול לתבוע את הביטוח הלאומי?

בהחלט. ובתנאי שעמד באחד מן התנאים הבאים:

 • הוא קיבל ההפניה להתנדבות ממשרד ממשלתי או מגוף ציבורי שאושר להפנות מתנדבים.
 • הוא נשלח מישראל למקום בו מתקיים מצב חירום, מלחמה או אסון כדי לסייע.
 • תקופת ההתנדבות לא עלתה על 60 ימים רצופים.
 • מטרת ההתנדבות מופיעה בתקנות הביטוח הלאומי:
  – טיפול חינוכי וחברתי בקידום משפחות, ילדים או נוער.
  – קליטת עולים.
  – טיפול בקשישים, בנכים, בחולים, או במשפחותיהם.
  – עזרה בדרך של אחזקת מעונות או מוסדות של קשישים, נכים, או חולים.
אהבתם? שתפו!
עלול לעניין אתכם גם...
תביעת ביטוח סיעודי
תביעת ביטוח סיעודי

מבוטחים רבים מחכים לגיל הזקנה על מנת לבטח את עצמם בביטוח סיעודי, אך למעשה מקרים רבים ומצערים כבר הוכיחו כי גם אדם יכול להפוך לסיעודי

קרא עוד »
דרגת אי כושר יציבה
דרגת אי כושר יציבה

כאשר מתמודדים עם מצב רפואי המשפיע על היכולת לעבוד ולהתפרנס, חשוב לדעת כיצד לבקש סיוע מהמוסד לביטוח לאומי. במאמר זה, נפרט על דרגת אי כושר,

קרא עוד »
נכות נפשית
נכות נפשית

נכות נפשית, בניגוד לנכויות פיזיות, מתבטאת בתחושות, מחשבות והתנהגויות שקשה יותר למדוד. אנשים הסובלים מנכות נפשית מתמודדים לא אחת עם קשיים משמעותיים בחיי היום-יום ובחברה.

קרא עוד »
אל תלחמו לבד!
הערכת תביעה ללא התחייבות
לקוחות ממליצים
מצוין
5.0
היי אני מירי סלאמה רוצה להודותו ולומר כמה מילים לעורכת דין מס אחד.חלי חדיד היקרה .טיפלה בתיק שלי במשך שלוש שניםטיפלה בצורה הכי טובהולך חלי היקרה רוצה להודות לך על מסירותך המלאה ועל השירות המקצועיתמיד דאגת לומר לי מירי יהיה בסדר ואני באותו רגע האמנת לך.ובאמת שעשית את הכל בכדי שנגיע להסכם הכי טוב שיש .באמת שלא יכולתי לבקש עורכת דין יותר טוב מזה .אז חלוש היקרה השם ישמור אותך ותמשיכי לעשות את עבודתך הנאמנהישר כחבאהבה ענקית מירי סלאמה
עינב היא מלאך משמיים 💖 זמינה לכל שאלה ועצה, מסבירה עד הסוף על התהליך, תמיד גרמה לי להרגיש בנוח וככה גם יכולתי באמת לחלוק איתה הכל, היא סבלנית ומקצועית ופשוט בן אדם מדהים 🌸 אם אתם מחפשים עורכת דין שתילחם עבורכם הגעתם למקום הנכון!
הגעתי לפני כשנה למשרד חדיד הלד לרחל ועינב המקסימות שעדיין מטפלות לי במספר תיקים. משרד בוטיק מקסים, ומעבר למקצועיות ולידע הרב יש אוזן קשבת וזמינות לכול שאלה. ממליצה בחום 🙂
עינב טיפלה בנו עם המון סבלנות איכפתיות ודאגה, במקום שאנחנו נרדוף אחריה לקבל תשובות, היא רדפה אחרינו ולבסוף הצלחנו בזכותה לקבל את המיטב, הרבה מעבר למה שציפינו, יישר כוח !
עורכות הדין עינב החד וחלי חדיד הן סופר מקצועיות, חדות ואנושיות. סייעו רבות למספר חברים שלי מול המוסד לביטוח לאומי בהצלחה רבה. ממליצה עליהן בחום רב!
עורכות הדין עינב וחלי תודה תודה ועוד פעם תודה על כל מה שעשיתם ועוד עושים עבורי. הינכן בעלי יחסי אנוש מעולים, יכולת הקשבה ומענה מקצועי לכל שאלה. אני ממליץ לכל הזקוק לעזרת עו״ד לפנות אליכן.
לאחר עיכוב של יותר משלוש שנים בתביעת נזקי גוף מסיבות של עורכי דין אחרים, ניגשתי לעינב המקסימה שלא ויתרה ובמקצועיות שאין כמותה, ליוותה אותי עד רגע קבלת העברה לחשבון.פשוט כיף לדעת שיש על מי לסמוך!
חדיד + הלד..עורכות דין..מקצועיות אנושיותטיפול מהיר וצמודיחס אישי...רוצה להודות לכם אל השירות המקצועי...ממליצה בחום😍😍😍😍.לאה ס...
עו"ד רחל חדיד יצגה אותי למעלה מ 10 שנים בהצלחות רבות. עו"ד רחל מקצועית עניינית, אוזן קשבת, סבלנות, מסבירה על כל שלב בייצוג, כשמשאירים הודעה חוזרת ללקוח, חייכנית, אין לי שום ספק שכל הלקוחות יהיו מרוצים.בהזדמנות זו מאחל לה ולכל הצוות והמשכן החדש שלה בראשונים ראשון לציון, מאחל לכולם חג שמח, שנה טובה, שנה של שגשוג. אושר, בריאות ואריכות ימים.
עורכות הדין רחלי ועינב מקצועיות מאוד, יחסי אנוש מעולים, יודעות ועושות את העבודה. ממליצה מאוד כל מי שצריך עורך דין זו הכתובת.
עורכת הדין רחל חדיד ועורכת הדין עינב הלד מציעות ללקוחותיהן ניסיון משמעותי בדיני נזיקין. שתיהן בעלות עשרות שנות ניסיון והתדיינות משפטית בנזקי גוף, ביטוח לאומי, רשלנות רפואית (גם במקרים של נתיחה שלאחר המוות) ומספקות משאבים מקיפים שיעזרו לך, כלקוח, גם נגד ארגונים שהאדם מן היישוב עשוי לחשוב שהם "גדולים עליו". ובכן, לא. היחס הוא אישי, השירות הוא איכותי והמענה על שאלות הוא מעל ומעבר למקצועי.
אז אני חייבת לפרגן מכל הלב לעו"ד עינב הלד. מעבר לטיפול המקצועי והידע שהפגינה, היא אישה מדהימה! מהרגע שפניתי אליה היא הייתה סבלנית,אכפתית, קשובה, חושבת, משתפת ודואגת. הכל עם החיוך הנפלא שלה שעובר גם בשיחת טלפון. תודה לבורא עולם שהפגיש בנינו! מאחלת לה ולשותפתה שפע ברכה והצלחה! יישר כוח!
ממליצה בחום על שירותיהן של עו"ד עינב הלד ורחל חדיד. עינב ליוותה אותי במהלך כל התקופה בה נלחמנו בגוף המאמלל הידוע בשם ביטוח לאומי, דאגה לי בכנות אמיתית, שמרה איתי על קשר מתמיד, אפילו כאבה בכאבי.בסופו של דבר, עינב השיגה עבורי לא רק את הקצבה אליה אני זכאית, אלא גם סכום חד"פ נוסף בעבור שנה אחורה, סכום שלא ציפיתי לקבל ולא חשבתי שבכלל אפשרי שאקבל.לסיכום, מדובר בעורכות דין מצוינות בעלות רמת רגישות גבוהה מאד(דבר אשר מצוין עבור מתמודדי נפש) שבאמת מבצעות את עבודתן על הצד הטוב ביותר.
תפילתי אליך בורא יקר, הענק לרחל חדיד ועינב הלד ולמשפחותיהן הצלחה ומאור מוביל דרך. הענק מאורך הזוהר, הענק להן הצלחה ומאור כגודל טוב ליבן הגדול וכגודל פינת הלב העוטפת, כגודל הנתינה שהן מעניקות לכל אדם באשר הוא . מנצחיותך המוארת בורא יקר תפילתי לרחל ועינב מפינת ליבי יחד עם אורך. אמן 🙏
עינב ורחל המהממות,תודה רבה לכן על כל העזרה והמסירות שליוויתן אותי בכלהתהליך במקצועיות רבה ובזכותכן קיבלתי את כל מה שמגיע לי. יישר כח גדול! שתמשיכו ותצליחו בהמשך הדרך
עו"ד רחל חדיד יצגה אותנו בערעור מול בטוח לאומי.הייתה מקסימה, קשובה, איכפתית, סבלנית וזמינה לאורך כל הטיפול. ייצגה אותנו בצורה מקצועית ורהוטה. תודה שבזכותך קיבלנו את מה שהגיע לנו.
רחל ועינב תודה רבה לכן על הכל אתן עזרתן לי במהירות וביעילות מירבית תוך זמן קצר להשיג לי את זכיותי ואני אמליץ על השירות המקצועי והאדיב שקיבלתי מכן בכל מקוםאין עליכן תודה רבה על הכלבברכה ,אסף סימון
אני כותבת כדי להמליץ על עינב הלד כעורכת דין יוצאת דופן לצרכיך המשפטיים. היה לי העונג לעבוד עם עינב והתרשמתי מהיסודיות מהמקצועיות, המומחיות והמסירות שלה להשגת התוצאה הטובה ביותר עבור.עינב הלד בעלת ניסיון עשיר בתחום המשפט, היא הפגינה בעקביות הבנה עמוקה של הסוגיות המשפטיות העומדות על הפרק, כמו גם מחויבות חזקה להגנה על האינטרסים של הלקוח. היא תמיד הייתה זמינה לענות על שאלות, לספק הנחיות ולהציע ייעוץ אסטרטגי לאורך כל מהלך התיק.בנוסף לידע והכישורים המשפטיים שלה יש לעינב גם כישורי תקשורת יוצאי דופן. היא מסוגלת להסביר בבירור מושגים ונהלים משפטיים מורכבים בצורה קלה להבנה.בסך הכל, אני לא יכולה להמליץ מספיק על עינב אני בטוחה שהיא תיהיה נכס לכל מי שזקוק לייצוג משפטי.
הייתי רוצה להגיד שהתהליך עם עינב היה מאוד מיקצועי והנושא היה מאוד רגיש ופשוט היא ידעה איך לגשת אליו ובכלל שמדובר בילדה האכפתיות וגישה משנה הכולתודה רבה לך עינב היקרה שנדע רק טוב שיהיה לכן בהצלחה❤️
אני נכה צה״ל אשר נפצעתי בפיגוע ירי וימים נלחמתי על החיים שלי הצלחתי לחזור לחיים וקבלתי צל״ש ועיטור המופת על תפקודי באירוע נתקלתי בבעיה מול חברת הראל עורכת הדין חדיד ומשרדה עזרו לי מאוד באופן מקצועי וליווי אישי תוך התחשבות במצבי הלא פשוט תודה לכם על הכל והרבה בזכותכם המשכתי לחיות בכבוד ממליץ לכול אדם שנתקל בבעיות כאלו שייוצג על ידי המשרד שלכם שאלוהים יברך אותם אמן
עו"ד רחל חדיד הינה מקצועית בחסד עליון ובעלת ניסיון רב שבא לידי ביטוי בין היתר בידע רב ובתשובות מדוייקות שעוזרות לך להבין את המצב המשפטי לאשורו. כל זאת בנוסף להיותה אנושית ומקסימה.מומלצת מכל הלב.
מזל טוב ובהצלחה רבה במשרד החדשומדהים שלכן בעזריאלי רשלצ" שלכן,ובהזדמנות זו הביע את תודתי הרבה לרחלי חדיד עוד הדין שבזכותה המיקצועית זכיתי להכרה הוגנת בנכותי המוצדקת לאחר מאבק עיקש שלא צלח ללא הייצוג שלך מול המוסד לביטוח לאומי💪🙏👑
רחל מייצגת אותי בנושא תאונת דרכים,קודם לכל רחל משדרת מקצועיות אמינות ולא פחות חשוב אנושיות, אני יודעת בביטחון שהיא עושה הכל כדי להצליח.ממליצה בחום
הכרתי את עינב וחלי דרך חברים,התרשמתי מאוד מהןעורכות דין ברמה גבוהה, מאוד מקצועיות, הסבירו לי בצורה מאוד ברורה ומובנת את הדברים. הוגנות מאוד והכי חשוב אנושיות.ממליצה בחום רב
עורכת הדין רחלי חדידכשאנו מחפשים עו״ד טוב אנו מחפשים אדם שישמור עלינו , שיגן עלינו ועל הזכויות שלנו. שיבין אותנו….עו״ד שילמד את האירוע את הבעייה ויידע לסכם ולהציג את החומרים בשבילך , שילחם עבורך ויגן עליך ועל הזכיות שלך.עו״ד רחלי חדיד, היא שילוב, אישה מדהימה אישה חדה, חריפות, מקצועית עם חשיבה יצירתית, אנושית, נעימה איכפתית עיניינית לצד היותה רגישה מאד, קשובה ביותר ישרה עם טוב לב וסבלנות רבה.תודה רחלי יקרה, על שנתיים בו את מלווה אותנו בהליך לא פשוט מורכב מאוד …תודה על הייעוץ הליווי וההכוונה , את נדירה! מוכשרת מקצועית, יסודית, בעלת ניסיון רב, פועלת תמיד בתיאום מלא עם הלקוח, וכל זאת בשקיפות מלאה ואמינות בלתי מתפשרת. דואגת ללקוחותיך וזמינה בכל שעה.אנחנו בשלבי סיום של ההליך המשפטי ואין לנו ספק שהוא יוכתר בהצלחה בע״ה ואין ספק שזה הרבה בזכותך .רחלי ההליך ארוך והיית שם לאורך כל הדרך עם ייעוץ מדהים ומקצועיות עד אין סוף.היכולת שלך לקחת את האירוע בסבלנות רבה לפשט אותו ולתת פתרון והכוונה נובע ממקצועיות וידע שיש לך!!!בנוסף את גם אישיות מדהימה ותומכת.אני ממליצה עלייך בחום ואני סמוכה ובטוחה שבמידה ואזדקק שוב ליעוץ משפטי אפנה רק אלייך.את יודעת להכווין לייעץ והכל מתוך מקום של הכלה,ידע,ניסיון, כישרון ויושרה מקצועית !המשיכי כך! חסרים עו״ד כמוך בתחוםמעריכה אותך מאוד💖שרה כהן
החוויה שלי מול עו"ד עינב הלדאני עובד איתה בשוטף על תיק תאונה.חייב לציין: השירות,היחס,הדאגה הם בסדר ראש עדיפויות אצלה! מקצוענית במקסימום.מודה לך על דר נעימה ואנושיתממליץ בחום כי אצלה תקבלו ביטחון ושקט נפשיואת הטיפול הכי טוב ואכפתי.מודה לך על כל הדרך ואמליץ עליך לכל המכרים שלי:)
ברצוני לומר תודה,תודה שהאמנם ,תמכתם ובעיקר שהייתם שם.תודה שמעבר לדפים ראיתם אותי קודם כל כאדם.תודה על הליווי החם והמחבק לאורך כל הדרך,תודה על הליווי החם האכפתיות והדאגה .מאחל לכם הצלחה במשרד החדשירון אלימלך
האמת..אין מספיק מקום לכתוב הכל.."עו"ד עינב הלד" ייצגה אותי בתיק שרבים מעו"ד שהתייעצתי..אמרו לי "אתה בבעיה גדולה" ולא התלהבו לקחת את הייצוג בתיק. כשהגעתי למשרד של עינב..הרגשתי שאני במקום טוב. עינב האמינה בתיק שהצדק ייעשה וכך היה. 3 שנים של מאבק וייצוג ברמה הכי גבוהה ..תוך ניהול של דיונים בבתי משפט מול מומחים מטעם התביעה , הצליחה עינב במיקצועיותה ובנחישות רבה להביא פסק דין של זכייה לטובתי והוצ' משפט.אני רוצה לציין שעינב לאורך כל הדרך הייתה קשובה, דייקנית, חרוצה..ואישיות כמו שלה,מקצוענות ויידע רב מביאה להצלחה!תודה רבה עינב. אני בטוח שתצליחי ..כי מגיע לך!ממליץ בחום על עו"ד עינב הלד.רונן טסי.
עורכות דין תותחיות! מייצגות את אמא שלי בתאונה שעברה, מעניקות יחס וליווי אישי, מקצועיות, אנושיות, נותנות את מלוא התמיכה, תודה על הכל! עצה אישית ממני - לא לחשוב פעמיים, לא תצטערו!
עינב היקרה , ברכות לרגל משרדך החדש.מודה לך על כל הטוב והצדק שעשית עבורי.כל לקוח שיכנס למשרדך יזכה בשירות וזמינות שאין שניים לו .תודה רבה על הכל .נתנאל
עינב עורכת דין מקצועית אנושית וסבלנית.טיפול וליווי צמוד. היתה קשובה אליי מאוד.תמיד היה לי מענה מהיר על כל שאלה.אני ממליצה עליה בחום!!!
js_loader

תעודות רישיון עריכת דין של חדיד-הלד

תעודת בוגרת במשפטים מטעם המסלול האקדמי של המכללה למנהל - עורכת הדין עינב הלד
תעודת הסמכה למשפטים מטעם אוניברסיטת בר אילן - עורכת הדין רחל חדיד
עורכות הדין רחל חדיד ועינב הלד
רוצה להתייעץ עם עו״ד לגבי המקרה שלך?
השאירו פרטים לייעוץ ללא התחייבות

תפריט נגישות

Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 47 ביקורות
×
js_loader