הצטרפו אלינו

פטור ממס הכנסה לנכה

עורכות הדין רחל חדיד ועינב הלד

מדינת ישראל והרשויות מסייעות לאנשים שהוכרו כבעלי נכות ומעניקה להן הנחות והטבות שונות שעוזרות להם להתמודד עם חיי היום יום. אחת מההטבות היא פטור ממס הכנסה לנכה ובזכותה בעלי נכות רבים מצליחים להתמודד טוב יותר עם הוצאות הקשורות בטיפולים רפואיים, רכישת תרופות ואביזרים תומכים. במאמר זה נרחיב על הנושא ונבין טוב יותר את משמעות ההטבה.

 

מהו פטור ממס הכנסה לנכה?

פטור ממס הכנסה לנכה הוא הטבה בתשלומי הקלה במיסים הניתנת לאנשים בעלי נכות משמעותית, לאחר שנבדקה ואושרה על ידי ועדה רפואית של המוסד לביטוח לאומי. פטור זה מאפשר לנכים או לחולים המתמודדים עם מחלה כרונית חמורה, לשלם פחות מס הכנסה או להיות פטורים לחלוטין מתשלום מס, בהתאם לרמת הנכות ולקריטריונים נוספים.

 

מי זכאי לפטור ממס הכנסה לנכה?

פטור ממס הכנסה מוענק על פי סעיף 9 לפקודת מס הכנסה לתובעים ש:

 1. לוקים בעיוורון.
 2. נקבעה להם נכות של 100% בגין בעיה רפואית אחת.
 3. נקבעה להם נכות מצטברת העולה על שיעור של 90% ( כשלפחות 40% משיעור הנכות ניתן בגין ליקוי רפואי אחד ) וכשהנכות ניתנה לצמיתות או לתקופה זמנית של מינימום 185 ימים.
 4. נקבעה להם נכות בשיעור העולה על 75% נכות ומעלה. במקרה זה פטור ממס הכנסה יחול רק על קופות הגמל בלבד.
 5. הוכרו על ידי משרד הבטחון כנכים בעלי שיעור נכות מצטברת של 90% לפחות.

 

מחלות מוכרות לצורך קבלת פטור ממס הכנסה לנכה:

מלבד עיוורון, ניתן להגיש בקשה לפטור ממס הכנסה במידה והתובע חולה או אובחן עם אחת מהמחלות הבאות:

 • מחלת לב
 • מחלת ריאה
 • מחלת כבד
 • מחלת כליות
 • גידול ממאיר בעבר או בהווה
 • מחלת סכרת עם סיבוכים
 • מחלת פרקינסון
 • דלקת פרקים
 • חירשות

 

איך מגישים בקשה לפטור ממס הכנסה לנכה?

הליך בקשת הפטור ממס הכנסה לנכה מתנהל מול רשויות המס. חולה המבקש להגיש תביעה כזו צריך להגיש את המסמכים הבאים:

 1. טופס 1516 ממס הכנסה – טופס בקשה מרשות המיסים להתייצב בפני ועדה רפואית.
 2. טופס 169/א ממס הכנסה – זהו טופס המפרט את הליקויים הרפואיים של החולה ובגינם הוא מבקש לקבל אחוזי נכות.
 3. טופס 0169/ב ממס הכנסה – זהו טופס ויתור סודיות רפואית כלפי המוסד לביטוח לאומי ואגף מס הכנסה.
 4. תשלום שובר בסך 679 ₪. את השובר ניתן לשלם באתר הביטוח הלאומי או לקבל אותו בסניף הביטוח הלאומי או בסניף מס הכנסה ולבצע תשלום בבנק או בסניף הדואר.
 5. מסמכים רפואיים המעידים על כל בעיה גופנית או נפשית בגינה החולה רוצה לתבוע אחוזי נכות. חשוב לצרף מסמכים או אישורים על שיעורי נכות שנקבעו בעבר על ידי המוסד לביטוח לאומי או משרד הביטחון.
 6. מסמכים המעידים על יכולת ההשתכרות על החולה לאור מצבו הרפואי.
 7. מסמכים המעידים על ההוצאות הרפואיות שלו בכל חודש.
 8. טופס ייפוי כוח לעורך דין ביטוח לאומי במידה והחולה מעוניין בייצוג משפטי.

 

את כל המסמכים יש להגיש אל סניף מס הכנסה הקרוב לביתו של התובע. פקיד השומה בוחן את המסמכים ומעביר אותם למוסד לביטוח הלאומי.

 

מהם היתרונות של פטור ממס הכנסה לנכה?

פטור ממס הכנסה מספק מספר יתרונות משמעותיים:

הפחתת הנטל הכלכלי

הפטור יכול להפחית את המס המשולם על ידי נכים, ולהגדיל את ההכנסה הפנויה שלהם.

סיוע בהתמודדות עם הוצאות נוספות

אנשים עם נכות נוטים להוציא יותר על טיפולים רפואיים, עזרים טכנולוגיים, והוצאות מיוחדות אחרות. הפטור ממס יכול לסייע בכיסוי הוצאות אלו.

שיפור איכות החיים

הפחתת הנטל הכלכלי מאפשרת לנכים ולמשפחותיהם להשקיע יותר במשאבים לשיפור איכות חייהם.

 

בדיקה בוועדה רפואית לעניין מס הכנסה

לאחר קבלת המסמכים ממס הכנסה, יזומן החולה להתייצב בפני ועדה רפואית של הביטוח הלאומי. במהלך התכנסות הוועדה הרפואית, הרופא ישאל את החולה שאלות שונות על מנת לבחון את מצבו הרפואי. יתכן שהרופא יבקש לבצע בדיקה גופנית על מנת להבין טוב יותר כיצד הנכות באה לידי ביטוי.

בסיום הבדיקה ולאחר שהחולה עזב את המקום, יכתוב הרופא מטעם הבטוח הלאומי מכתב סיכום ובו המלצות למס הכנסה למתן פטור ממס. אז עוברים המסמכים בחזרה אל משרדי מס הכנסה. פקיד השומה ישלח את החלטת הוועדה הרפואית בדואר אל ביתו של החולה.

צפו בסרטון שלנו לטיפים מנצחים מול הועדה הרפואית של ביטוח לאומי <<<

 

ערעור על החלטת הוועדה הרפואית

במידה והגיעה מכתב ההחלטה והתביעה נדחתה, יכול החולה להגיש ערעור תוך 45 יום מיום קבלת ההחלטה. גם את הערעור יש להגיש לפקיד השומה במס הכנסה בצירוף שובר תשלום בסך 979 ₪ ובצירוף מכתב המסביר מדוע יש לשנות את ההחלטה. חשוב לציין, כי עלות השובר משתנה מעת לעת.

חשוב לדעת שגם לפקיד השומה במס הכנסה ניתנת הזכות לערער על החלטת הוועדה הרפואית.

כמובן שמומלץ להגיש את הערעור לאחר היוועצות עם עורך דין ביטוח לאומי על מנת שיוכל להסביר לחברי הוועדה הרפואית טוב יותר כיצד מתן פטור ממס הכנסה לנכה ישפיע לטובה על חייו של התובע.

 

שאלות נפוצות ששאלתם אותנו בנוגע לפטור ממס הכנסה לנכים

 

האם בן או בת זוג של נכה יכול לקבל פטור ממס הכנסה?

לא, בן או בת זוג של אדם שהוכר כבעל נכות קשה לא יהיו זכאים לפטור ממס הכנסה אלא להטבת מס בשווי נקודת זיכוי אחת לשנה ובתנאי שהם המפרנסים היחידים. נכון לשנת 2024, שווי ההטבה עומד על 2,904 ₪ לשנה ו-242 ₪ לחודש.

במידה ובני הזוג מבקשים לבצע חישוב מס אישי ולא חישוב מס משותף, תינתן לבן או בת הזוג רק חצי נקודת זכות בשווי של 1,452 ₪ לשנה ו-121 ₪ לחודש.

 

האם יש פטור ממס להורים של ילד נכה?

הורים לילד נכה יכולים גם כן להגיש בקשה לפטור ממס הכנסה לנכה. אך בדומה לבני זוג של נכים קשים, הם לא יהיו זכאים לפטור מלא ממס הכנסה אלא להטבה – פטור ממס במשיכת כספים מקופת גמל לפני תקופת הפירעון ובתנאי שהנכות של הילד נגרמה לאחר פתיחת קופת הגמל.

טרם הגשת הבקשה לפטור ממס על ההורים לוודא כי הם עומדים בתנאים הבאים:

1. ילדם זכאי לגמלת ילד נכה בשיעור 188% של לפחות.

2. נקבעה לילד נכות רפואית בשיעור 75% לפחות לצמיתות.

במידה והילד הנכה מקבל גמלת ילד נכה אך שיעור הנכות שנקבע לו נמוך מ – 188% או שנקבעה לו נכות בשיעור נמוך מ-75%, הוריו יכולים להגיש תביעה למס הכנסה לקבלת פטור ממס הכנסה לנכה.

 

למה אנחנו?

עורכות הדין רחל חדד ועינב הלד, הינן עורכות דין וותיקות, בעלות ניסיון רב של כשני עשורים בייצוג תובעים שהעניק להן ידע מקצועי רב. בזכותו, יש להן יכולת מקצועית ומבוססת להשיב לטענותיו של המוסד לביטוח לאומי לאחר שדחה תביעות לפטור ממס הכנסה לנכה.

הן בקיאות בתביעה מול הביטוח הלאומי בניסוח כתבי תביעה, ייצוג תובעים, איתור רופאים מומחים וניהלו בהצלחה תיקים רבים לשביעות רצונם המלאה של התובעים.

לאורך כל הדרך יעניקו לכם עורכות הדין רחל חדד ועינב הלד יחס אישי וליווי מקצועי צמוד שיעניק לכם שקט ושלווה.

פטור ממס הכנסה לנכה
פטור ממס הכנסה לנכה
אהבתם? שתפו!
עלול לעניין אתכם גם...
תאונה בבית ספר
תאונה בבית ספר

תאונות בבית הספר הן אירועים בלתי צפויים שבהם תלמידים, מורים או אנשי צוות אחרים נפצעים או ניזוקים בזמן שהם נמצאים בשטח בית הספר או משתתפים

קרא עוד »
זכויות תשושי נפש
זכויות תשושי נפש

מחלות רבות מזוהות עם אוכלוסיית הגיל השלישי: סרטן, דימנציה, סרקופוניה ( דלדול שרירים ), אוסטאופורוזיס ועוד. אך ישנה מחלה שלא "מדברים" עליה בתקשורת והמודעות אליה

קרא עוד »
קצבה מיוחדת לנפגע עבודה
קצבה מיוחדת לנפגע עבודה

רבים מאיתנו יודעים כי במידה והיינו מעורבים בתאונת עבודה, עומדת בפנינו הזכות להגיש תביעה למוסד לביטוח לאומי ולבקש קצבת נכות מעבודה. אך עבור עובדים שנפגעו

קרא עוד »
תביעת ביטוח סיעודי עקב אוטיזם
תביעת ביטוח סיעודי עקב אוטיזם

הטיפול בילדים אוטיסטים מחייב את ההורים לממן טיפולים רבים ביניהם טיפולים פסיכולוגיים, ריפוי בעיסוק, קלינאית תקשורת, פיזיותרפיה, רכיבה טיפולית ועוד. הורים רבים פשוט כורעים תחת

קרא עוד »
אל תלחמו לבד!
הערכת תביעה ללא התחייבות
לקוחות ממליצים
מצוין
5.0
עורכות הדין עינב וחלי תודה תודה ועוד פעם תודה על כל מה שעשיתם ועוד עושים עבורי. הינכן בעלי יחסי אנוש מעולים, יכולת הקשבה ומענה מקצועי לכל שאלה. אני ממליץ לכל הזקוק לעזרת עו״ד לפנות אליכן.
לאחר עיכוב של יותר משלוש שנים בתביעת נזקי גוף מסיבות של עורכי דין אחרים, ניגשתי לעינב המקסימה שלא ויתרה ובמקצועיות שאין כמותה, ליוותה אותי עד רגע קבלת העברה לחשבון.פשוט כיף לדעת שיש על מי לסמוך!
חדיד + הלד..עורכות דין..מקצועיות אנושיותטיפול מהיר וצמודיחס אישי...רוצה להודות לכם אל השירות המקצועי...ממליצה בחום😍😍😍😍.לאה ס...
עו"ד רחל חדיד יצגה אותי למעלה מ 10 שנים בהצלחות רבות. עו"ד רחל מקצועית עניינית, אוזן קשבת, סבלנות, מסבירה על כל שלב בייצוג, כשמשאירים הודעה חוזרת ללקוח, חייכנית, אין לי שום ספק שכל הלקוחות יהיו מרוצים.בהזדמנות זו מאחל לה ולכל הצוות והמשכן החדש שלה בראשונים ראשון לציון, מאחל לכולם חג שמח, שנה טובה, שנה של שגשוג. אושר, בריאות ואריכות ימים.
עורכות הדין רחלי ועינב מקצועיות מאוד, יחסי אנוש מעולים, יודעות ועושות את העבודה. ממליצה מאוד כל מי שצריך עורך דין זו הכתובת.
עורכת הדין רחל חדיד ועורכת הדין עינב הלד מציעות ללקוחותיהן ניסיון משמעותי בדיני נזיקין. שתיהן בעלות עשרות שנות ניסיון והתדיינות משפטית בנזקי גוף, ביטוח לאומי, רשלנות רפואית (גם במקרים של נתיחה שלאחר המוות) ומספקות משאבים מקיפים שיעזרו לך, כלקוח, גם נגד ארגונים שהאדם מן היישוב עשוי לחשוב שהם "גדולים עליו". ובכן, לא. היחס הוא אישי, השירות הוא איכותי והמענה על שאלות הוא מעל ומעבר למקצועי.
אז אני חייבת לפרגן מכל הלב לעו"ד עינב הלד. מעבר לטיפול המקצועי והידע שהפגינה, היא אישה מדהימה! מהרגע שפניתי אליה היא הייתה סבלנית,אכפתית, קשובה, חושבת, משתפת ודואגת. הכל עם החיוך הנפלא שלה שעובר גם בשיחת טלפון. תודה לבורא עולם שהפגיש בנינו! מאחלת לה ולשותפתה שפע ברכה והצלחה! יישר כוח!
ממליצה בחום על שירותיהן של עו"ד עינב הלד ורחל חדיד. עינב ליוותה אותי במהלך כל התקופה בה נלחמנו בגוף המאמלל הידוע בשם ביטוח לאומי, דאגה לי בכנות אמיתית, שמרה איתי על קשר מתמיד, אפילו כאבה בכאבי.בסופו של דבר, עינב השיגה עבורי לא רק את הקצבה אליה אני זכאית, אלא גם סכום חד"פ נוסף בעבור שנה אחורה, סכום שלא ציפיתי לקבל ולא חשבתי שבכלל אפשרי שאקבל.לסיכום, מדובר בעורכות דין מצוינות בעלות רמת רגישות גבוהה מאד(דבר אשר מצוין עבור מתמודדי נפש) שבאמת מבצעות את עבודתן על הצד הטוב ביותר.
תפילתי אליך בורא יקר, הענק לרחל חדיד ועינב הלד ולמשפחותיהן הצלחה ומאור מוביל דרך. הענק מאורך הזוהר, הענק להן הצלחה ומאור כגודל טוב ליבן הגדול וכגודל פינת הלב העוטפת, כגודל הנתינה שהן מעניקות לכל אדם באשר הוא . מנצחיותך המוארת בורא יקר תפילתי לרחל ועינב מפינת ליבי יחד עם אורך. אמן 🙏
עינב ורחל המהממות,תודה רבה לכן על כל העזרה והמסירות שליוויתן אותי בכלהתהליך במקצועיות רבה ובזכותכן קיבלתי את כל מה שמגיע לי. יישר כח גדול! שתמשיכו ותצליחו בהמשך הדרך
עו"ד רחל חדיד יצגה אותנו בערעור מול בטוח לאומי.הייתה מקסימה, קשובה, איכפתית, סבלנית וזמינה לאורך כל הטיפול. ייצגה אותנו בצורה מקצועית ורהוטה. תודה שבזכותך קיבלנו את מה שהגיע לנו.
רחל ועינב תודה רבה לכן על הכל אתן עזרתן לי במהירות וביעילות מירבית תוך זמן קצר להשיג לי את זכיותי ואני אמליץ על השירות המקצועי והאדיב שקיבלתי מכן בכל מקוםאין עליכן תודה רבה על הכלבברכה ,אסף סימון
אני כותבת כדי להמליץ על עינב הלד כעורכת דין יוצאת דופן לצרכיך המשפטיים. היה לי העונג לעבוד עם עינב והתרשמתי מהיסודיות מהמקצועיות, המומחיות והמסירות שלה להשגת התוצאה הטובה ביותר עבור.עינב הלד בעלת ניסיון עשיר בתחום המשפט, היא הפגינה בעקביות הבנה עמוקה של הסוגיות המשפטיות העומדות על הפרק, כמו גם מחויבות חזקה להגנה על האינטרסים של הלקוח. היא תמיד הייתה זמינה לענות על שאלות, לספק הנחיות ולהציע ייעוץ אסטרטגי לאורך כל מהלך התיק.בנוסף לידע והכישורים המשפטיים שלה יש לעינב גם כישורי תקשורת יוצאי דופן. היא מסוגלת להסביר בבירור מושגים ונהלים משפטיים מורכבים בצורה קלה להבנה.בסך הכל, אני לא יכולה להמליץ מספיק על עינב אני בטוחה שהיא תיהיה נכס לכל מי שזקוק לייצוג משפטי.
הייתי רוצה להגיד שהתהליך עם עינב היה מאוד מיקצועי והנושא היה מאוד רגיש ופשוט היא ידעה איך לגשת אליו ובכלל שמדובר בילדה האכפתיות וגישה משנה הכולתודה רבה לך עינב היקרה שנדע רק טוב שיהיה לכן בהצלחה❤️
אני נכה צה״ל אשר נפצעתי בפיגוע ירי וימים נלחמתי על החיים שלי הצלחתי לחזור לחיים וקבלתי צל״ש ועיטור המופת על תפקודי באירוע נתקלתי בבעיה מול חברת הראל עורכת הדין חדיד ומשרדה עזרו לי מאוד באופן מקצועי וליווי אישי תוך התחשבות במצבי הלא פשוט תודה לכם על הכל והרבה בזכותכם המשכתי לחיות בכבוד ממליץ לכול אדם שנתקל בבעיות כאלו שייוצג על ידי המשרד שלכם שאלוהים יברך אותם אמן
עו"ד רחל חדיד הינה מקצועית בחסד עליון ובעלת ניסיון רב שבא לידי ביטוי בין היתר בידע רב ובתשובות מדוייקות שעוזרות לך להבין את המצב המשפטי לאשורו. כל זאת בנוסף להיותה אנושית ומקסימה.מומלצת מכל הלב.
מזל טוב ובהצלחה רבה במשרד החדשומדהים שלכן בעזריאלי רשלצ" שלכן,ובהזדמנות זו הביע את תודתי הרבה לרחלי חדיד עוד הדין שבזכותה המיקצועית זכיתי להכרה הוגנת בנכותי המוצדקת לאחר מאבק עיקש שלא צלח ללא הייצוג שלך מול המוסד לביטוח לאומי💪🙏👑
רחל מייצגת אותי בנושא תאונת דרכים,קודם לכל רחל משדרת מקצועיות אמינות ולא פחות חשוב אנושיות, אני יודעת בביטחון שהיא עושה הכל כדי להצליח.ממליצה בחום
הכרתי את עינב וחלי דרך חברים,התרשמתי מאוד מהןעורכות דין ברמה גבוהה, מאוד מקצועיות, הסבירו לי בצורה מאוד ברורה ומובנת את הדברים. הוגנות מאוד והכי חשוב אנושיות.ממליצה בחום רב
עורכת הדין רחלי חדידכשאנו מחפשים עו״ד טוב אנו מחפשים אדם שישמור עלינו , שיגן עלינו ועל הזכויות שלנו. שיבין אותנו….עו״ד שילמד את האירוע את הבעייה ויידע לסכם ולהציג את החומרים בשבילך , שילחם עבורך ויגן עליך ועל הזכיות שלך.עו״ד רחלי חדיד, היא שילוב, אישה מדהימה אישה חדה, חריפות, מקצועית עם חשיבה יצירתית, אנושית, נעימה איכפתית עיניינית לצד היותה רגישה מאד, קשובה ביותר ישרה עם טוב לב וסבלנות רבה.תודה רחלי יקרה, על שנתיים בו את מלווה אותנו בהליך לא פשוט מורכב מאוד …תודה על הייעוץ הליווי וההכוונה , את נדירה! מוכשרת מקצועית, יסודית, בעלת ניסיון רב, פועלת תמיד בתיאום מלא עם הלקוח, וכל זאת בשקיפות מלאה ואמינות בלתי מתפשרת. דואגת ללקוחותיך וזמינה בכל שעה.אנחנו בשלבי סיום של ההליך המשפטי ואין לנו ספק שהוא יוכתר בהצלחה בע״ה ואין ספק שזה הרבה בזכותך .רחלי ההליך ארוך והיית שם לאורך כל הדרך עם ייעוץ מדהים ומקצועיות עד אין סוף.היכולת שלך לקחת את האירוע בסבלנות רבה לפשט אותו ולתת פתרון והכוונה נובע ממקצועיות וידע שיש לך!!!בנוסף את גם אישיות מדהימה ותומכת.אני ממליצה עלייך בחום ואני סמוכה ובטוחה שבמידה ואזדקק שוב ליעוץ משפטי אפנה רק אלייך.את יודעת להכווין לייעץ והכל מתוך מקום של הכלה,ידע,ניסיון, כישרון ויושרה מקצועית !המשיכי כך! חסרים עו״ד כמוך בתחוםמעריכה אותך מאוד💖שרה כהן
החוויה שלי מול עו"ד עינב הלדאני עובד איתה בשוטף על תיק תאונה.חייב לציין: השירות,היחס,הדאגה הם בסדר ראש עדיפויות אצלה! מקצוענית במקסימום.מודה לך על דר נעימה ואנושיתממליץ בחום כי אצלה תקבלו ביטחון ושקט נפשיואת הטיפול הכי טוב ואכפתי.מודה לך על כל הדרך ואמליץ עליך לכל המכרים שלי:)
ברצוני לומר תודה,תודה שהאמנם ,תמכתם ובעיקר שהייתם שם.תודה שמעבר לדפים ראיתם אותי קודם כל כאדם.תודה על הליווי החם והמחבק לאורך כל הדרך,תודה על הליווי החם האכפתיות והדאגה .מאחל לכם הצלחה במשרד החדשירון אלימלך
האמת..אין מספיק מקום לכתוב הכל.."עו"ד עינב הלד" ייצגה אותי בתיק שרבים מעו"ד שהתייעצתי..אמרו לי "אתה בבעיה גדולה" ולא התלהבו לקחת את הייצוג בתיק. כשהגעתי למשרד של עינב..הרגשתי שאני במקום טוב. עינב האמינה בתיק שהצדק ייעשה וכך היה. 3 שנים של מאבק וייצוג ברמה הכי גבוהה ..תוך ניהול של דיונים בבתי משפט מול מומחים מטעם התביעה , הצליחה עינב במיקצועיותה ובנחישות רבה להביא פסק דין של זכייה לטובתי והוצ' משפט.אני רוצה לציין שעינב לאורך כל הדרך הייתה קשובה, דייקנית, חרוצה..ואישיות כמו שלה,מקצוענות ויידע רב מביאה להצלחה!תודה רבה עינב. אני בטוח שתצליחי ..כי מגיע לך!ממליץ בחום על עו"ד עינב הלד.רונן טסי.
עורכות דין תותחיות! מייצגות את אמא שלי בתאונה שעברה, מעניקות יחס וליווי אישי, מקצועיות, אנושיות, נותנות את מלוא התמיכה, תודה על הכל! עצה אישית ממני - לא לחשוב פעמיים, לא תצטערו!
היי אני מירי סלאמה רוצה להודותו ולומר כמה מילים לעורכת דין מס אחד.חלי חדיד היקרה .טיפלה בתיק שלי במשך שלוש שניםטיפלה בצורה הכי טובהולך חלי היקרה רוצה להודות לך על מסירותך המלאה ועל השירות המקצועיתמיד דאגת לומר לי מירי יהיה בסדר ואני באותו רגע האמנת לך.ובאמת שעשית את הכל בכדי שנגיע להסכם הכי טוב שיש .באמת שלא יכולתי לבקש עורכת דין יותר טוב מזה .אז חלוש היקרה השם ישמור אותך ותמשיכי לעשות את עבודתך הנאמנהישר כחבאהבה ענקית מירי סלאמה
עינב היקרה , ברכות לרגל משרדך החדש.מודה לך על כל הטוב והצדק שעשית עבורי.כל לקוח שיכנס למשרדך יזכה בשירות וזמינות שאין שניים לו .תודה רבה על הכל .נתנאל
עינב עורכת דין מקצועית אנושית וסבלנית.טיפול וליווי צמוד. היתה קשובה אליי מאוד.תמיד היה לי מענה מהיר על כל שאלה.אני ממליצה עליה בחום!!!
js_loader
עורכות הדין רחל חדיד ועינב הלד
רוצה להתייעץ עם עו״ד לגבי המקרה שלך?
השאירו פרטים לייעוץ ללא התחייבות

תפריט נגישות

Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 39 ביקורות
×
js_loader