הצטרפו אלינו

תביעת ביטוח בגין תאונות אישיות

עורכות הדין רחל חדיד ועינב הלד

תאונות אישיות יכולות לקרות בכל רגע ובכל מקום – בבית, במהלך חופשה או בשעות הפנאי. כאשר תאונה כזו מתרחשת ומשפיעה על יכולתכם לעבוד ולתפקד, ביטוח תאונות אישיות של המוסד לביטוח לאומי נועד להקל עליכם בתקופה הקשה.

כעורכות הדין המתמחות בתביעות מול הביטוח הלאומי, מגיעים אלינו מקרים שבהם קרתה תאונה אישית שהשפיעה על התפקוד היומיומי, תוך בקשת סיוע מול הביטוח הלאומי. במאמר הבא, נרחיב על הנושא וביחד איתכם נבין מה צריך לעשות בכל שלב ושלב במטרה שתקבלו את כל הזכויות והתמיכה הכלכלית המגיעות לכם.

 

הגשת תביעת ביטוח תאונות אישיות

את התביעה יש להגיש תוך 90 יום מיום הפגיעה. אם התביעה מוגשת לאחר 90 ימים, על המבוטח להוכיח כי מצבו האישי או מצבו הרפואי מנע ממנו להגיש את התביעה בזמן. התביעה נועדה לקבלת דמי תאונה לנפגעי תאונות אישיות – מענק כספי למשך 3 חודשים מיום הפגיעה.

חשוב לזכור: לא ניתן להגיש תביעת ביטוח תאונות אישיות בגין תאונת דרכים או תאונת עבודה.

 

אילו תאונות נכללות תחת ביטוח תאונות אישיות?

ביטוח תאונות אישיות מכסה את המקרים הבאים:

 • תאונות ביתיות כמו נפילות, חבלות, כוויות וחבטות.
 • תאונות בשטחים ציבוריים כמו נפילה ברחוב, בפארק או בכל מקום ציבורי אחר.

 

מי זכאי להגיש תביעת ביטוח תאונות אישיות?

הזכאים להגשת תביעת ביטוח תאונות אישיות הם:

 • עובד שכיר

 • עובד עצמאי

 • עקרת בית

 • מי שאינו עובד

ובתנאי שעמדו בכל תנאי הזכות הבאים:

 1. תושבי בישראל.

 2. בני יותר מ– 18 שנים וטרם הגיעו אל גיל פרישה.

 3. נבדקו על ידי רופא 72 שעות לאחר מקרה התאונה (במידה שהנזק הרפואי מהפגיעה התגלה במהלך 14 ימים מיום התאונה, ניתן להגיש תביעה לדמי תאונה בכפוף לאישור המוסד לביטוח הלאומי).

 4. אינם זכאים לפיצויים מגורמים אחרים עקב התאונה ( לדוגמה, פיצוי בגין ימי מחלה מהמעסיק ).

 5. התאונה התרחשה במדינת ישראל או מחוצה לה וגרמה לקשיים בתפקוד.

 

הזכות לתבוע בגין תאונות אישיות לפי רמת הפגיעה בתפקוד

המוסד לביטוח לאומי מגדיר רמות פגיעה שונות לפי סוג העובד.

הכנו לכם טבלה המתארת את רמת הפגיעה בתפקוד שתאפשר הגשת תביעה:

סוג העובד

רמת הפגיעה לאחר התאונה

תנאים נוספים

עובד שכיר

אינו יכול לעבוד בעבודתו או בעבודה מתאימה אחרת

לא נותרו לו ימי מחלה לניצול

עובד עצמאי

אינו יכול לעבוד בעבודתו או בעבודה מתאימה אחרת

עקר/ת בית

אינו יכול/ה לבצע עבודות משק בית

אינו עובד

מאושפז בבית החולים או מרותק לביתו

חשוב לדעת: מי שמשרת בצה"ל, אסירים, חולים הנמצאים במוסד טיפולי או במוסד סיעודי אינם זכאים לקבל דמי תאונה.

 

איזה מסמכים צריך להגיש בתביעת ביטוח תאונות אישיות?

על מנת להגיש תביעת תאונות אישיות יש לצרף את המסמכים הבאים:

 1. טופס תאונות אישיות ביטוח לאומי ( טופס 2201 )

 2. מסמכים רפואיים מיום התאונה – כגון דו"ח מד"א, סיכום ביקור במיון, סיכום אשפוז או כל מסמך רפואי אחר המעיד על הנזק שנגרם ביום התאונה.

 3. מסמכים רפואיים לאחר התאונה – יש לצרף לתביעה תעודה רפואית ראשונה לנפגע בתאונת דרכים (על הרופא המטפל למלא את הטופס ולחתום עליו), חוות דעת רפואית מקצועית המעידה על היכולת לתפקד לאחר המקרה, סיכומי טיפולים המעידים על הטיפול הרפואי שניתן לאחר התאונה.

 

עובד שכיר יתבקש לבקש מהמעסיק גם את האישורים הבאים:

 • אישור על תקופת ההיעדרות מהעבודה עקב התאונה.

 • אישור על מספר ימי המחלה שנותרו עד למועד התאונה.

 • אישור על שכרו של העובד.

 

טיפ זהב

כאשר אתם מגישים תביעת ביטוח תאונות אישיות, הקפידו לשמור כל מסמך רפואי הקשור לתאונה. מסמכים אלו יכולים להיות ההבדל בין תביעה מאושרת לבין דחייה.

פיצויים ותגמולים בתביעת ביטוח תאונות אישיות

מתי מקבלים את תשלום דמי התאונה?

תשלום דמי תאונה מתבצע עד 90 ימים בשנה קלנדרית אחת ובהתאם ל – 3 קריטריונים:

 1. מספר הימים בהם המבוטח איבד את כושרו לעבוד.

 2. אישורים רפואיים שצורפו לכתב התביעה.

 3. החלטת הביטוח הלאומי.

היום שבו יתחיל התשלום עבור דמי התאונה יקבע בהתאם לעיסוקך:

סוג העיסוק

תחילת תשלום

עובד שכיר

החל מהיום ה – 3 שלאחר יום התאונה. תשלום החל מהיום הראשון לתאונה יתבצע רק אם המבוטח איבד את כושרו לעבוד למשך 12 ימים לפחות ( מלבד יום התאונה עצמו ).

עובד עצמאי

החל מהיום ה – 3 שלאחר יום התאונה. תשלום החל מהיום הראשון לתאונה יתבצע רק אם המבוטח איבד את כושרו לעבוד למשך 12 ימים לפחות ( מלבד יום התאונה עצמו ).

אינו עובד

החל מהיום ה – 15 שלאחר יום התאונה. לא יתבצע תשחום עבור 14 הימים הראשונים שלאחר יום התאונה.

חשוב לדעת! מבוטחים שנפגעו בתאונה אישית בחו"ל, יהיו זכאים לתשלום רק מיום חזרתם לישראל ולא מהיום בו התרחשה התאונה.

כמה כסף מקבלים בתביעת ביטוח תאונות אישיות ביטוח לאומי?

גובה דמי התאונה לעובד שכיר או עובד עצמאי נקבעים בהתאם לימי הזכאות שנקבעו על ידי הביטוח הלאומי כפול 75% מהשכר המבוטח בשלושת החודשים שקדמו ליום התאונה לחלק ב – 90.

התשלום המקסימלי ליום עבור דמי תאונה לא יעלה על 1241.25 ₪ ליום.

גובה דמי התאונה למי שאינו עובד, נקבע על פי תשלום קבוע ליום בסך 82.75 ₪ ובהתאם לימי הזכאות.

ביטוח לאומי דחה את התביעה – מה עושים?

אם פקיד התביעות מטעם הביטוח הלאומי לא אישר את התביעה לדמי תאונה, ניתן להגיש ערעור אל ועדת התביעות במוסד לביטוח הלאומי תוך 6 חודשים מיום קבלת ההודעה על דחיית התביעה בצירוף טופס פנייה לוועדת תביעות (בל/910).

למה צריך עורך דין ביטוח לאומי עבור תביעת תאונות אישיות?

תביעות רבות המוגשות נגד המוסד לביטוח לאומי נידחות כי התובעים אינם בקיאים ברזי הבירוקרטיה ולכן משמיטים מידע חשוב או לא מצרפים את הטפסים הנכונים.

עורך דין ביטוח לאומי עבור תביעות אישיות ידע כיצד להדריך את המבוטח למלא את הטפסים בצורה הטובה ביותר על מנת להגיע לאישור התביעה וקבלת תגמול כספי.

רוצה להתייעץ על מקרה? חייג עכשיו –  077-804-3590.

תאונות אישיות ביטוח לאומי
תאונות אישיות ביטוח לאומי

סיפורי מקרה של לקוחות שביקשו מאיתנו סיוע

"נפגעתי בתאונה ביתית כשנפלתי במדרגות ושברתי את הרגל. לא ידעתי איך להתחיל בתהליך התביעה. רחל ועינב ליוו אותי בכל שלב, דאגו לכל הפרטים והסבירו לי מה עלי לעשות. בזכותן קיבלתי את דמי התאונה שהייתי זקוקה להם." – יעל

"נפצעתי בתאונת דרכים בדרכי לחנות המכולת. לא הייתי בטוח אם אני זכאי לדמי תאונה כי זו לא הייתה תאונת עבודה. עורכות הדין חדיד והלד עזרו לי להבין את זכויותיי, הכינו את כל התיעוד הנדרש וטיפלו בתביעה בצורה מקצועית ומהירה. קיבלתי את כל הסיוע שהייתי זקוק לו." – מיכאל

 

פנו אלינו לייעוץ לגבי תביעת ביטוח עקב תאונה אישית

אנו עורכות הדין לביטוח לאומי – חדיד-הלד, מתמחות בתחום ביטוח תאונות אישיות, נשמח לעזור. תביעות רבות נדחות כי התובעים אינם בקיאים בבירוקרטיה ומשמיטים מידע חשוב או לא מצרפים את הטפסים הנכונים.

אל תתמודדו עם הבירוקרטיה לבד. פנו למשרדנו לקבלת ייעוץ וסיוע משפטי מקצועי. אנחנו כאן בשבילכם, לסייע לכם במימוש זכויותיכם בצורה היעילה והמהירה ביותר.

אהבתם? שתפו!
עלול לעניין אתכם גם...
תביעת ביטוח סיעודי
תביעת ביטוח סיעודי

מבוטחים רבים מחכים לגיל הזקנה על מנת לבטח את עצמם בביטוח סיעודי, אך למעשה מקרים רבים ומצערים כבר הוכיחו כי גם אדם יכול להפוך לסיעודי

קרא עוד »
דרגת אי כושר יציבה
דרגת אי כושר יציבה

כאשר מתמודדים עם מצב רפואי המשפיע על היכולת לעבוד ולהתפרנס, חשוב לדעת כיצד לבקש סיוע מהמוסד לביטוח לאומי. במאמר זה, נפרט על דרגת אי כושר,

קרא עוד »
נכות נפשית
נכות נפשית

נכות נפשית, בניגוד לנכויות פיזיות, מתבטאת בתחושות, מחשבות והתנהגויות שקשה יותר למדוד. אנשים הסובלים מנכות נפשית מתמודדים לא אחת עם קשיים משמעותיים בחיי היום-יום ובחברה.

קרא עוד »
אל תלחמו לבד!
הערכת תביעה ללא התחייבות
לקוחות ממליצים
מצוין
5.0
היי אני מירי סלאמה רוצה להודותו ולומר כמה מילים לעורכת דין מס אחד.חלי חדיד היקרה .טיפלה בתיק שלי במשך שלוש שניםטיפלה בצורה הכי טובהולך חלי היקרה רוצה להודות לך על מסירותך המלאה ועל השירות המקצועיתמיד דאגת לומר לי מירי יהיה בסדר ואני באותו רגע האמנת לך.ובאמת שעשית את הכל בכדי שנגיע להסכם הכי טוב שיש .באמת שלא יכולתי לבקש עורכת דין יותר טוב מזה .אז חלוש היקרה השם ישמור אותך ותמשיכי לעשות את עבודתך הנאמנהישר כחבאהבה ענקית מירי סלאמה
עינב היא מלאך משמיים 💖 זמינה לכל שאלה ועצה, מסבירה עד הסוף על התהליך, תמיד גרמה לי להרגיש בנוח וככה גם יכולתי באמת לחלוק איתה הכל, היא סבלנית ומקצועית ופשוט בן אדם מדהים 🌸 אם אתם מחפשים עורכת דין שתילחם עבורכם הגעתם למקום הנכון!
הגעתי לפני כשנה למשרד חדיד הלד לרחל ועינב המקסימות שעדיין מטפלות לי במספר תיקים. משרד בוטיק מקסים, ומעבר למקצועיות ולידע הרב יש אוזן קשבת וזמינות לכול שאלה. ממליצה בחום 🙂
עינב טיפלה בנו עם המון סבלנות איכפתיות ודאגה, במקום שאנחנו נרדוף אחריה לקבל תשובות, היא רדפה אחרינו ולבסוף הצלחנו בזכותה לקבל את המיטב, הרבה מעבר למה שציפינו, יישר כוח !
עורכות הדין עינב החד וחלי חדיד הן סופר מקצועיות, חדות ואנושיות. סייעו רבות למספר חברים שלי מול המוסד לביטוח לאומי בהצלחה רבה. ממליצה עליהן בחום רב!
עורכות הדין עינב וחלי תודה תודה ועוד פעם תודה על כל מה שעשיתם ועוד עושים עבורי. הינכן בעלי יחסי אנוש מעולים, יכולת הקשבה ומענה מקצועי לכל שאלה. אני ממליץ לכל הזקוק לעזרת עו״ד לפנות אליכן.
לאחר עיכוב של יותר משלוש שנים בתביעת נזקי גוף מסיבות של עורכי דין אחרים, ניגשתי לעינב המקסימה שלא ויתרה ובמקצועיות שאין כמותה, ליוותה אותי עד רגע קבלת העברה לחשבון.פשוט כיף לדעת שיש על מי לסמוך!
חדיד + הלד..עורכות דין..מקצועיות אנושיותטיפול מהיר וצמודיחס אישי...רוצה להודות לכם אל השירות המקצועי...ממליצה בחום😍😍😍😍.לאה ס...
עו"ד רחל חדיד יצגה אותי למעלה מ 10 שנים בהצלחות רבות. עו"ד רחל מקצועית עניינית, אוזן קשבת, סבלנות, מסבירה על כל שלב בייצוג, כשמשאירים הודעה חוזרת ללקוח, חייכנית, אין לי שום ספק שכל הלקוחות יהיו מרוצים.בהזדמנות זו מאחל לה ולכל הצוות והמשכן החדש שלה בראשונים ראשון לציון, מאחל לכולם חג שמח, שנה טובה, שנה של שגשוג. אושר, בריאות ואריכות ימים.
עורכות הדין רחלי ועינב מקצועיות מאוד, יחסי אנוש מעולים, יודעות ועושות את העבודה. ממליצה מאוד כל מי שצריך עורך דין זו הכתובת.
עורכת הדין רחל חדיד ועורכת הדין עינב הלד מציעות ללקוחותיהן ניסיון משמעותי בדיני נזיקין. שתיהן בעלות עשרות שנות ניסיון והתדיינות משפטית בנזקי גוף, ביטוח לאומי, רשלנות רפואית (גם במקרים של נתיחה שלאחר המוות) ומספקות משאבים מקיפים שיעזרו לך, כלקוח, גם נגד ארגונים שהאדם מן היישוב עשוי לחשוב שהם "גדולים עליו". ובכן, לא. היחס הוא אישי, השירות הוא איכותי והמענה על שאלות הוא מעל ומעבר למקצועי.
אז אני חייבת לפרגן מכל הלב לעו"ד עינב הלד. מעבר לטיפול המקצועי והידע שהפגינה, היא אישה מדהימה! מהרגע שפניתי אליה היא הייתה סבלנית,אכפתית, קשובה, חושבת, משתפת ודואגת. הכל עם החיוך הנפלא שלה שעובר גם בשיחת טלפון. תודה לבורא עולם שהפגיש בנינו! מאחלת לה ולשותפתה שפע ברכה והצלחה! יישר כוח!
ממליצה בחום על שירותיהן של עו"ד עינב הלד ורחל חדיד. עינב ליוותה אותי במהלך כל התקופה בה נלחמנו בגוף המאמלל הידוע בשם ביטוח לאומי, דאגה לי בכנות אמיתית, שמרה איתי על קשר מתמיד, אפילו כאבה בכאבי.בסופו של דבר, עינב השיגה עבורי לא רק את הקצבה אליה אני זכאית, אלא גם סכום חד"פ נוסף בעבור שנה אחורה, סכום שלא ציפיתי לקבל ולא חשבתי שבכלל אפשרי שאקבל.לסיכום, מדובר בעורכות דין מצוינות בעלות רמת רגישות גבוהה מאד(דבר אשר מצוין עבור מתמודדי נפש) שבאמת מבצעות את עבודתן על הצד הטוב ביותר.
תפילתי אליך בורא יקר, הענק לרחל חדיד ועינב הלד ולמשפחותיהן הצלחה ומאור מוביל דרך. הענק מאורך הזוהר, הענק להן הצלחה ומאור כגודל טוב ליבן הגדול וכגודל פינת הלב העוטפת, כגודל הנתינה שהן מעניקות לכל אדם באשר הוא . מנצחיותך המוארת בורא יקר תפילתי לרחל ועינב מפינת ליבי יחד עם אורך. אמן 🙏
עינב ורחל המהממות,תודה רבה לכן על כל העזרה והמסירות שליוויתן אותי בכלהתהליך במקצועיות רבה ובזכותכן קיבלתי את כל מה שמגיע לי. יישר כח גדול! שתמשיכו ותצליחו בהמשך הדרך
עו"ד רחל חדיד יצגה אותנו בערעור מול בטוח לאומי.הייתה מקסימה, קשובה, איכפתית, סבלנית וזמינה לאורך כל הטיפול. ייצגה אותנו בצורה מקצועית ורהוטה. תודה שבזכותך קיבלנו את מה שהגיע לנו.
רחל ועינב תודה רבה לכן על הכל אתן עזרתן לי במהירות וביעילות מירבית תוך זמן קצר להשיג לי את זכיותי ואני אמליץ על השירות המקצועי והאדיב שקיבלתי מכן בכל מקוםאין עליכן תודה רבה על הכלבברכה ,אסף סימון
אני כותבת כדי להמליץ על עינב הלד כעורכת דין יוצאת דופן לצרכיך המשפטיים. היה לי העונג לעבוד עם עינב והתרשמתי מהיסודיות מהמקצועיות, המומחיות והמסירות שלה להשגת התוצאה הטובה ביותר עבור.עינב הלד בעלת ניסיון עשיר בתחום המשפט, היא הפגינה בעקביות הבנה עמוקה של הסוגיות המשפטיות העומדות על הפרק, כמו גם מחויבות חזקה להגנה על האינטרסים של הלקוח. היא תמיד הייתה זמינה לענות על שאלות, לספק הנחיות ולהציע ייעוץ אסטרטגי לאורך כל מהלך התיק.בנוסף לידע והכישורים המשפטיים שלה יש לעינב גם כישורי תקשורת יוצאי דופן. היא מסוגלת להסביר בבירור מושגים ונהלים משפטיים מורכבים בצורה קלה להבנה.בסך הכל, אני לא יכולה להמליץ מספיק על עינב אני בטוחה שהיא תיהיה נכס לכל מי שזקוק לייצוג משפטי.
הייתי רוצה להגיד שהתהליך עם עינב היה מאוד מיקצועי והנושא היה מאוד רגיש ופשוט היא ידעה איך לגשת אליו ובכלל שמדובר בילדה האכפתיות וגישה משנה הכולתודה רבה לך עינב היקרה שנדע רק טוב שיהיה לכן בהצלחה❤️
אני נכה צה״ל אשר נפצעתי בפיגוע ירי וימים נלחמתי על החיים שלי הצלחתי לחזור לחיים וקבלתי צל״ש ועיטור המופת על תפקודי באירוע נתקלתי בבעיה מול חברת הראל עורכת הדין חדיד ומשרדה עזרו לי מאוד באופן מקצועי וליווי אישי תוך התחשבות במצבי הלא פשוט תודה לכם על הכל והרבה בזכותכם המשכתי לחיות בכבוד ממליץ לכול אדם שנתקל בבעיות כאלו שייוצג על ידי המשרד שלכם שאלוהים יברך אותם אמן
עו"ד רחל חדיד הינה מקצועית בחסד עליון ובעלת ניסיון רב שבא לידי ביטוי בין היתר בידע רב ובתשובות מדוייקות שעוזרות לך להבין את המצב המשפטי לאשורו. כל זאת בנוסף להיותה אנושית ומקסימה.מומלצת מכל הלב.
מזל טוב ובהצלחה רבה במשרד החדשומדהים שלכן בעזריאלי רשלצ" שלכן,ובהזדמנות זו הביע את תודתי הרבה לרחלי חדיד עוד הדין שבזכותה המיקצועית זכיתי להכרה הוגנת בנכותי המוצדקת לאחר מאבק עיקש שלא צלח ללא הייצוג שלך מול המוסד לביטוח לאומי💪🙏👑
רחל מייצגת אותי בנושא תאונת דרכים,קודם לכל רחל משדרת מקצועיות אמינות ולא פחות חשוב אנושיות, אני יודעת בביטחון שהיא עושה הכל כדי להצליח.ממליצה בחום
הכרתי את עינב וחלי דרך חברים,התרשמתי מאוד מהןעורכות דין ברמה גבוהה, מאוד מקצועיות, הסבירו לי בצורה מאוד ברורה ומובנת את הדברים. הוגנות מאוד והכי חשוב אנושיות.ממליצה בחום רב
עורכת הדין רחלי חדידכשאנו מחפשים עו״ד טוב אנו מחפשים אדם שישמור עלינו , שיגן עלינו ועל הזכויות שלנו. שיבין אותנו….עו״ד שילמד את האירוע את הבעייה ויידע לסכם ולהציג את החומרים בשבילך , שילחם עבורך ויגן עליך ועל הזכיות שלך.עו״ד רחלי חדיד, היא שילוב, אישה מדהימה אישה חדה, חריפות, מקצועית עם חשיבה יצירתית, אנושית, נעימה איכפתית עיניינית לצד היותה רגישה מאד, קשובה ביותר ישרה עם טוב לב וסבלנות רבה.תודה רחלי יקרה, על שנתיים בו את מלווה אותנו בהליך לא פשוט מורכב מאוד …תודה על הייעוץ הליווי וההכוונה , את נדירה! מוכשרת מקצועית, יסודית, בעלת ניסיון רב, פועלת תמיד בתיאום מלא עם הלקוח, וכל זאת בשקיפות מלאה ואמינות בלתי מתפשרת. דואגת ללקוחותיך וזמינה בכל שעה.אנחנו בשלבי סיום של ההליך המשפטי ואין לנו ספק שהוא יוכתר בהצלחה בע״ה ואין ספק שזה הרבה בזכותך .רחלי ההליך ארוך והיית שם לאורך כל הדרך עם ייעוץ מדהים ומקצועיות עד אין סוף.היכולת שלך לקחת את האירוע בסבלנות רבה לפשט אותו ולתת פתרון והכוונה נובע ממקצועיות וידע שיש לך!!!בנוסף את גם אישיות מדהימה ותומכת.אני ממליצה עלייך בחום ואני סמוכה ובטוחה שבמידה ואזדקק שוב ליעוץ משפטי אפנה רק אלייך.את יודעת להכווין לייעץ והכל מתוך מקום של הכלה,ידע,ניסיון, כישרון ויושרה מקצועית !המשיכי כך! חסרים עו״ד כמוך בתחוםמעריכה אותך מאוד💖שרה כהן
החוויה שלי מול עו"ד עינב הלדאני עובד איתה בשוטף על תיק תאונה.חייב לציין: השירות,היחס,הדאגה הם בסדר ראש עדיפויות אצלה! מקצוענית במקסימום.מודה לך על דר נעימה ואנושיתממליץ בחום כי אצלה תקבלו ביטחון ושקט נפשיואת הטיפול הכי טוב ואכפתי.מודה לך על כל הדרך ואמליץ עליך לכל המכרים שלי:)
ברצוני לומר תודה,תודה שהאמנם ,תמכתם ובעיקר שהייתם שם.תודה שמעבר לדפים ראיתם אותי קודם כל כאדם.תודה על הליווי החם והמחבק לאורך כל הדרך,תודה על הליווי החם האכפתיות והדאגה .מאחל לכם הצלחה במשרד החדשירון אלימלך
האמת..אין מספיק מקום לכתוב הכל.."עו"ד עינב הלד" ייצגה אותי בתיק שרבים מעו"ד שהתייעצתי..אמרו לי "אתה בבעיה גדולה" ולא התלהבו לקחת את הייצוג בתיק. כשהגעתי למשרד של עינב..הרגשתי שאני במקום טוב. עינב האמינה בתיק שהצדק ייעשה וכך היה. 3 שנים של מאבק וייצוג ברמה הכי גבוהה ..תוך ניהול של דיונים בבתי משפט מול מומחים מטעם התביעה , הצליחה עינב במיקצועיותה ובנחישות רבה להביא פסק דין של זכייה לטובתי והוצ' משפט.אני רוצה לציין שעינב לאורך כל הדרך הייתה קשובה, דייקנית, חרוצה..ואישיות כמו שלה,מקצוענות ויידע רב מביאה להצלחה!תודה רבה עינב. אני בטוח שתצליחי ..כי מגיע לך!ממליץ בחום על עו"ד עינב הלד.רונן טסי.
עורכות דין תותחיות! מייצגות את אמא שלי בתאונה שעברה, מעניקות יחס וליווי אישי, מקצועיות, אנושיות, נותנות את מלוא התמיכה, תודה על הכל! עצה אישית ממני - לא לחשוב פעמיים, לא תצטערו!
עינב היקרה , ברכות לרגל משרדך החדש.מודה לך על כל הטוב והצדק שעשית עבורי.כל לקוח שיכנס למשרדך יזכה בשירות וזמינות שאין שניים לו .תודה רבה על הכל .נתנאל
עינב עורכת דין מקצועית אנושית וסבלנית.טיפול וליווי צמוד. היתה קשובה אליי מאוד.תמיד היה לי מענה מהיר על כל שאלה.אני ממליצה עליה בחום!!!
js_loader

תעודות רישיון עריכת דין של חדיד-הלד

תעודת בוגרת במשפטים מטעם המסלול האקדמי של המכללה למנהל - עורכת הדין עינב הלד
תעודת הסמכה למשפטים מטעם אוניברסיטת בר אילן - עורכת הדין רחל חדיד
עורכות הדין רחל חדיד ועינב הלד
רוצה להתייעץ עם עו״ד לגבי המקרה שלך?
השאירו פרטים לייעוץ ללא התחייבות

תפריט נגישות

Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 47 ביקורות
×
js_loader