הצטרפו אלינו

תביעת נזיקין נגד העירייה

עורכות הדין רחל חדיד ועינב הלד

האם ידעתם, שבמקרה ומעדתם ונפגעתם בגלל מרצפת בולטת ברחוב ונגרם לכם נזק, אתם יכולים לתבוע את העירייה ולדרוש פיצויים בשל רשלנות ? חשוב לדעת, החוק מחייב את העירייה לדאוג לתחזוקה טובה ותקינה של כל מה שקשור למדרכות, כבישים, וכל מה שנמצא באחריותה ובתחומה המוניציפלי.  בשל הזנחה או אי טיפול נאות במרחבים הציבוריים בשטחי הרשות, יכולים להיגרם נזקי גוף שהאחריות בגינם הינה אך ורק על הרשות המקומית, ועליה לפצות את מי שניזוק. במאמר הבא נציג בפניכם את כל המידע לגבי הגשת תביעת נזיקין מול העיריה או הרשות המקומית.

 

מתי ניתן להגיש תביעת נזקי גוף בעילת רשלנות נגד העירייה?

ניתן לתבוע את העירייה בתביעת נזקי גוף כאשר אדם נתקל במפגע ונגרם לו נזק. מפגעים נפוצים במרחב הציבורי הם מרצפת בולטת או סדוקה, אבני שפה שבורות, בורות, ביוב פתוח, שקיות אשפה, ענפים שנפלו, מפגעים הנמצאים במקומות חשוכים שלא סומנו ולא הוארו, הצפות בעקבות ניקוז שלא נוקה ועוד.

גם מטרדים כגון זיהום אוויר, ריח רע, קרינה, רעש ועוד שמקורם בהעדר תחזוקה מוניציפלית ראויה, מהווים מפגעים שיכולים לגרום לנזקים. ניתן לתבוע פיצויים מהעירייה או מהרשות המקומית  אם המטרדים הנ"ל גרמו לנכות, לכאב וסבל, עוגמת נפש והוצאות רפואיות.

 

תביעה נגד העירייה – חשוב לדעת!

לצורך הוכחת תביעת נזיקין נגד העירייה יש לאסוף ולצרף מסמכים רלוונטיים ובין היתר :

  • צילומים ותיעוד של מקום המפגע, רצוי מועד התרחשות האירוע.
  • צילומים של הנזק הגופני.
  • תיעוד של הפציעה והטיפול הרפואי כגון סיכום רפואי ממוקד החירום הרפואי, קופת חולים או חדר מיון.
  • הוצאות הקשורות לטיפול הרפואי, מרשמי תרופות, קבלות על טיפולים, הוצאות נסיעה, קבלות על רכישת אביזרי אורטופדיה, הוצאות מטפלת ועוד.
  • חשוב לתעד פרטים של עדים שהיו נוכחים במקום בעת האירוע.

 

בטרם הגשת תביעה יש להעביר למחלקה המשפטית של העירייה מכתב דרישה לתשלום פיצויים, המתאר את מקום האירוע והנזק שאירע. למכתב יש לצרף אסמכתאות כמו צילומים ממקום התאונה, הפגיעה הגופנית וכן מסמכים רפואיים. קיים סיכוי שהעירייה תציע כבר בשלב זה פיצוי כספי לצרכי פשרה. במידה והתיק לא נסגר בפשרה, ניתן להגיש תביעה לבית המשפט נגד הרשות המקומית ונגד חברת הביטוח המבטחת אותה בגין פגיעות מסוג זה.

כדאי לזכור!

אם אין עדים לאירוע, חשוב להגיע ישירות ומיד אחרי האירוע למרכז רפואי, ולתעד שם את פרטי התאונה במסגרת הסיכום הרפואי.

טענות הגנה אפשריות של העירייה בתביעות נזיקין

העירייה יכולה להתגונן בטענות שונות ובין היתר לטעון שהמקום בו קרה המפגע אינו ברשותה, שהיא אינה קשורה למקרה, שהתובע אשם במה שקרה לו מאחר והתנהל תוך חוסר תשומת לב, או שהוא סבל מלכתחילה ממצב רפואי מסוים שגרם לו לנזקי גוף חמורים (למטרה של הקטנת האחריות והפיצוי). העירייה עשויה גם להטיל עליכם אשם תורם כדי שתישאו עליכם חלק מהאשמה. למשל לטעון שהיא סימנה את המקום הבעייתי או הציבה שלט אזהרה, ומנגד, אתם הם אילו שהתנהלו באופן לא זהיר ובחוסר תשומת לב,  לא הייתם ערניים מספיק לתוואי הדרך, הראייה שלכם לא טובה ועוד.

עיקרון "הגולגולת הדקה"

כאן המקום להזכיר את "הלכת הגולגולת הדקה" בדיני נזיקין (הלכה שאומצה מתוך הדין הפלילי). עיקרון זה הינו חריג לעיקרון הציפיות בדיני הנזיקין ונסביר: על פי דיני הנזיקין המזיק ישלם פיצויים רק בשל נזק סביר שהיה עליו לצפות מראש. עיקרון "הגולגולת הדקה" שהתפתח בפסיקה קובע כי אם הנזק שנוצר הוא גדול מהצפוי, בגלל מצב מיוחד ורגיש של הניזוק, על המזיק לפצות אותו בגין כל הנזק שנגרם, גם אם היה חמור יותר מהצפוי, בגלל מצבו הרפואי המיוחד. כלומר, מלוא האחריות תוטל על המזיק, גם במצב בו לניזוק יש "גולגולת דקה" קרי, מצב רפואי מיוחד ופגיע.

לדוגמא, נזכיר מקרה שאירע כאשר בית המשפט חייב את עיריית כפר סבא בתשלום פיצויים לאדם שסבל ממחלת רקע של כלי דם. איתרע מזלו, והוא נפל ברחוב הראשי של העיר לאחר שנתקל במרצפת בולטת. כתוצאה מהנפילה הוא סבל משטף דם שהתפתח לנמק והביא בסופו של דבר לכריתת רגלו. העירייה טענה שהיא לא אחראית לכריתת הרגל ולנזק כה גדול, שכן הסיבוך שגרם לכריתת הרגל נגרם כתוצאה ממחלת הרקע של התובע.

בית המשפט קבע כי קיים קשר סיבתי בין מקרה התאונה וקטיעת הרגל שנדרשה בשל זיהום שהתפשט. נקבע, שהעירייה צריכה לקבל את הניזוק במצבו כפי שהוא ולשלם לו פיצויים בשל הנזק שנגרם. למרות התראות שניתנו לה היא לא תיקנה את המפגע ועל כן, בית המשפט קבע כי העירייה תישא באחריות לכל הנזק גם אם המצב הרפואי הספציפי של התובע הביא להיקף נזק כה נרחב.

 

פיצויים אפשריים במקרה של תביעת נזיקין מול העירייה

הפיצוי הכספי מוערך לפי היקף הנזק, אחוזי נכות (אם נקבעו), גיל הנפגע, וההוצאות הרפואיות. (גם כאב וסבל יכולים להיות מוערכים בפיצויים ואף במקרים מסוימים להגיע למאות אלפי שקלים). עורך דין המתמחה בנזקי גוף תפקידו לייעץ לתובע ולהילחם על מיצוי מלוא הזכויות והתגמולים המגיעים לנפגעים באחריות העירייה. לכן כדאי להתייעץ עם עו"ד מומחה בתחום לקבלת ליווי משפטי מדויק שיניב את מירב הפיצויים.

תביעת נזיקין נגד העירייה
תביעת נזיקין נגד העירייה

 

החשיבות של ייצוג משפטי במסגרת תביעת נזיקין נגד עירייה

אין ספק שהעירייה אחראית לדאוג לתחזוקה נאותה של מדרכות וכבישים בתחומה, להציב שלטים ולגדר מקומות מסוכנים כמו בורות ועבודות דרך, עליה להזיז מפגעים ולאפשר מעברים בטוחים למי שמתנהל בתחומיה. עם זאת, במקרים רבים, העירייה לא ממלאת את חובותיה, והציבור נקלע לתאונות ופגיעות בשל תחזוקה לקויה. כאן קמה הזכות לנפגעים, לתבוע פיצויים מהעירייה בשל נזקים גופניים.

במידה ונפגעתם ממפגע בתחומי הרשות המקומית, אל תנהלו הליכים מול העירייה בגפכם ! ברשות העירייה עומדות מחלקות משפטיות מקצועיות, ואתם עלולים למצוא את עצמכם בהתכתשות מתישה מול עורכי דין מנוסים שינסו להדוף את התביעה ואת תשלומי הפיצויים המגיעים לכם, ויגררו אתכם, ולו בשל העובדה שלא הגשתם את כל המסמכים הנדרשים להוכחת התביעה.

למה אנחנו?

משרד עורכי הדין חדיד הלד, הוא משרד המתמחה בתחום נזקי הגוף ומנוסה בהתמודדות בתיקי נזיקין מול רשויות מקומיות. משרדנו הינו בעל ניסיון רב בכל הקשור להגשת תביעות, לייצוג, ולניהול משא ומתן לצרכי פשרה. למשרד הצלחות רבות, ותוכלו להיות בטוחים כי אתם מקבלים את השירות המשפטי הטוב והנאמן ביותר בעניינכם, בכל הקשור לקבלת מלוא הפיצוים המגיעים לכם.

אם נפגעתם במרחב הציבורי בשל רשלנות של העירייה או הרשות המקומית, אל תהססו לפנות אל משרד עורכות דין חדיד – הלד. אנחנו נעשה את הכל על מנת להשיג לכם את הפיצוי המקסימאלי המגיע לכם, תוך מתן ליווי משפטי מקצועי.

אהבתם? שתפו!
עלול לעניין אתכם גם...
תאונה בבית ספר
תאונה בבית ספר

תאונות בבית הספר הן אירועים בלתי צפויים שבהם תלמידים, מורים או אנשי צוות אחרים נפצעים או ניזוקים בזמן שהם נמצאים בשטח בית הספר או משתתפים

קרא עוד »
פטור ממס הכנסה לנכה
פטור ממס הכנסה לנכה

מדינת ישראל והרשויות מסייעות לאנשים שהוכרו כבעלי נכות ומעניקה להן הנחות והטבות שונות שעוזרות להם להתמודד עם חיי היום יום. אחת מההטבות היא פטור ממס

קרא עוד »
זכויות תשושי נפש
זכויות תשושי נפש

מחלות רבות מזוהות עם אוכלוסיית הגיל השלישי: סרטן, דימנציה, סרקופוניה ( דלדול שרירים ), אוסטאופורוזיס ועוד. אך ישנה מחלה שלא "מדברים" עליה בתקשורת והמודעות אליה

קרא עוד »
קצבה מיוחדת לנפגע עבודה
קצבה מיוחדת לנפגע עבודה

רבים מאיתנו יודעים כי במידה והיינו מעורבים בתאונת עבודה, עומדת בפנינו הזכות להגיש תביעה למוסד לביטוח לאומי ולבקש קצבת נכות מעבודה. אך עבור עובדים שנפגעו

קרא עוד »
אל תלחמו לבד!
הערכת תביעה ללא התחייבות
לקוחות ממליצים
מצוין
5.0
עורכות הדין עינב וחלי תודה תודה ועוד פעם תודה על כל מה שעשיתם ועוד עושים עבורי. הינכן בעלי יחסי אנוש מעולים, יכולת הקשבה ומענה מקצועי לכל שאלה. אני ממליץ לכל הזקוק לעזרת עו״ד לפנות אליכן.
לאחר עיכוב של יותר משלוש שנים בתביעת נזקי גוף מסיבות של עורכי דין אחרים, ניגשתי לעינב המקסימה שלא ויתרה ובמקצועיות שאין כמותה, ליוותה אותי עד רגע קבלת העברה לחשבון.פשוט כיף לדעת שיש על מי לסמוך!
חדיד + הלד..עורכות דין..מקצועיות אנושיותטיפול מהיר וצמודיחס אישי...רוצה להודות לכם אל השירות המקצועי...ממליצה בחום😍😍😍😍.לאה ס...
עו"ד רחל חדיד יצגה אותי למעלה מ 10 שנים בהצלחות רבות. עו"ד רחל מקצועית עניינית, אוזן קשבת, סבלנות, מסבירה על כל שלב בייצוג, כשמשאירים הודעה חוזרת ללקוח, חייכנית, אין לי שום ספק שכל הלקוחות יהיו מרוצים.בהזדמנות זו מאחל לה ולכל הצוות והמשכן החדש שלה בראשונים ראשון לציון, מאחל לכולם חג שמח, שנה טובה, שנה של שגשוג. אושר, בריאות ואריכות ימים.
עורכות הדין רחלי ועינב מקצועיות מאוד, יחסי אנוש מעולים, יודעות ועושות את העבודה. ממליצה מאוד כל מי שצריך עורך דין זו הכתובת.
עורכת הדין רחל חדיד ועורכת הדין עינב הלד מציעות ללקוחותיהן ניסיון משמעותי בדיני נזיקין. שתיהן בעלות עשרות שנות ניסיון והתדיינות משפטית בנזקי גוף, ביטוח לאומי, רשלנות רפואית (גם במקרים של נתיחה שלאחר המוות) ומספקות משאבים מקיפים שיעזרו לך, כלקוח, גם נגד ארגונים שהאדם מן היישוב עשוי לחשוב שהם "גדולים עליו". ובכן, לא. היחס הוא אישי, השירות הוא איכותי והמענה על שאלות הוא מעל ומעבר למקצועי.
אז אני חייבת לפרגן מכל הלב לעו"ד עינב הלד. מעבר לטיפול המקצועי והידע שהפגינה, היא אישה מדהימה! מהרגע שפניתי אליה היא הייתה סבלנית,אכפתית, קשובה, חושבת, משתפת ודואגת. הכל עם החיוך הנפלא שלה שעובר גם בשיחת טלפון. תודה לבורא עולם שהפגיש בנינו! מאחלת לה ולשותפתה שפע ברכה והצלחה! יישר כוח!
ממליצה בחום על שירותיהן של עו"ד עינב הלד ורחל חדיד. עינב ליוותה אותי במהלך כל התקופה בה נלחמנו בגוף המאמלל הידוע בשם ביטוח לאומי, דאגה לי בכנות אמיתית, שמרה איתי על קשר מתמיד, אפילו כאבה בכאבי.בסופו של דבר, עינב השיגה עבורי לא רק את הקצבה אליה אני זכאית, אלא גם סכום חד"פ נוסף בעבור שנה אחורה, סכום שלא ציפיתי לקבל ולא חשבתי שבכלל אפשרי שאקבל.לסיכום, מדובר בעורכות דין מצוינות בעלות רמת רגישות גבוהה מאד(דבר אשר מצוין עבור מתמודדי נפש) שבאמת מבצעות את עבודתן על הצד הטוב ביותר.
תפילתי אליך בורא יקר, הענק לרחל חדיד ועינב הלד ולמשפחותיהן הצלחה ומאור מוביל דרך. הענק מאורך הזוהר, הענק להן הצלחה ומאור כגודל טוב ליבן הגדול וכגודל פינת הלב העוטפת, כגודל הנתינה שהן מעניקות לכל אדם באשר הוא . מנצחיותך המוארת בורא יקר תפילתי לרחל ועינב מפינת ליבי יחד עם אורך. אמן 🙏
עינב ורחל המהממות,תודה רבה לכן על כל העזרה והמסירות שליוויתן אותי בכלהתהליך במקצועיות רבה ובזכותכן קיבלתי את כל מה שמגיע לי. יישר כח גדול! שתמשיכו ותצליחו בהמשך הדרך
עו"ד רחל חדיד יצגה אותנו בערעור מול בטוח לאומי.הייתה מקסימה, קשובה, איכפתית, סבלנית וזמינה לאורך כל הטיפול. ייצגה אותנו בצורה מקצועית ורהוטה. תודה שבזכותך קיבלנו את מה שהגיע לנו.
רחל ועינב תודה רבה לכן על הכל אתן עזרתן לי במהירות וביעילות מירבית תוך זמן קצר להשיג לי את זכיותי ואני אמליץ על השירות המקצועי והאדיב שקיבלתי מכן בכל מקוםאין עליכן תודה רבה על הכלבברכה ,אסף סימון
אני כותבת כדי להמליץ על עינב הלד כעורכת דין יוצאת דופן לצרכיך המשפטיים. היה לי העונג לעבוד עם עינב והתרשמתי מהיסודיות מהמקצועיות, המומחיות והמסירות שלה להשגת התוצאה הטובה ביותר עבור.עינב הלד בעלת ניסיון עשיר בתחום המשפט, היא הפגינה בעקביות הבנה עמוקה של הסוגיות המשפטיות העומדות על הפרק, כמו גם מחויבות חזקה להגנה על האינטרסים של הלקוח. היא תמיד הייתה זמינה לענות על שאלות, לספק הנחיות ולהציע ייעוץ אסטרטגי לאורך כל מהלך התיק.בנוסף לידע והכישורים המשפטיים שלה יש לעינב גם כישורי תקשורת יוצאי דופן. היא מסוגלת להסביר בבירור מושגים ונהלים משפטיים מורכבים בצורה קלה להבנה.בסך הכל, אני לא יכולה להמליץ מספיק על עינב אני בטוחה שהיא תיהיה נכס לכל מי שזקוק לייצוג משפטי.
הייתי רוצה להגיד שהתהליך עם עינב היה מאוד מיקצועי והנושא היה מאוד רגיש ופשוט היא ידעה איך לגשת אליו ובכלל שמדובר בילדה האכפתיות וגישה משנה הכולתודה רבה לך עינב היקרה שנדע רק טוב שיהיה לכן בהצלחה❤️
אני נכה צה״ל אשר נפצעתי בפיגוע ירי וימים נלחמתי על החיים שלי הצלחתי לחזור לחיים וקבלתי צל״ש ועיטור המופת על תפקודי באירוע נתקלתי בבעיה מול חברת הראל עורכת הדין חדיד ומשרדה עזרו לי מאוד באופן מקצועי וליווי אישי תוך התחשבות במצבי הלא פשוט תודה לכם על הכל והרבה בזכותכם המשכתי לחיות בכבוד ממליץ לכול אדם שנתקל בבעיות כאלו שייוצג על ידי המשרד שלכם שאלוהים יברך אותם אמן
עו"ד רחל חדיד הינה מקצועית בחסד עליון ובעלת ניסיון רב שבא לידי ביטוי בין היתר בידע רב ובתשובות מדוייקות שעוזרות לך להבין את המצב המשפטי לאשורו. כל זאת בנוסף להיותה אנושית ומקסימה.מומלצת מכל הלב.
מזל טוב ובהצלחה רבה במשרד החדשומדהים שלכן בעזריאלי רשלצ" שלכן,ובהזדמנות זו הביע את תודתי הרבה לרחלי חדיד עוד הדין שבזכותה המיקצועית זכיתי להכרה הוגנת בנכותי המוצדקת לאחר מאבק עיקש שלא צלח ללא הייצוג שלך מול המוסד לביטוח לאומי💪🙏👑
רחל מייצגת אותי בנושא תאונת דרכים,קודם לכל רחל משדרת מקצועיות אמינות ולא פחות חשוב אנושיות, אני יודעת בביטחון שהיא עושה הכל כדי להצליח.ממליצה בחום
הכרתי את עינב וחלי דרך חברים,התרשמתי מאוד מהןעורכות דין ברמה גבוהה, מאוד מקצועיות, הסבירו לי בצורה מאוד ברורה ומובנת את הדברים. הוגנות מאוד והכי חשוב אנושיות.ממליצה בחום רב
עורכת הדין רחלי חדידכשאנו מחפשים עו״ד טוב אנו מחפשים אדם שישמור עלינו , שיגן עלינו ועל הזכויות שלנו. שיבין אותנו….עו״ד שילמד את האירוע את הבעייה ויידע לסכם ולהציג את החומרים בשבילך , שילחם עבורך ויגן עליך ועל הזכיות שלך.עו״ד רחלי חדיד, היא שילוב, אישה מדהימה אישה חדה, חריפות, מקצועית עם חשיבה יצירתית, אנושית, נעימה איכפתית עיניינית לצד היותה רגישה מאד, קשובה ביותר ישרה עם טוב לב וסבלנות רבה.תודה רחלי יקרה, על שנתיים בו את מלווה אותנו בהליך לא פשוט מורכב מאוד …תודה על הייעוץ הליווי וההכוונה , את נדירה! מוכשרת מקצועית, יסודית, בעלת ניסיון רב, פועלת תמיד בתיאום מלא עם הלקוח, וכל זאת בשקיפות מלאה ואמינות בלתי מתפשרת. דואגת ללקוחותיך וזמינה בכל שעה.אנחנו בשלבי סיום של ההליך המשפטי ואין לנו ספק שהוא יוכתר בהצלחה בע״ה ואין ספק שזה הרבה בזכותך .רחלי ההליך ארוך והיית שם לאורך כל הדרך עם ייעוץ מדהים ומקצועיות עד אין סוף.היכולת שלך לקחת את האירוע בסבלנות רבה לפשט אותו ולתת פתרון והכוונה נובע ממקצועיות וידע שיש לך!!!בנוסף את גם אישיות מדהימה ותומכת.אני ממליצה עלייך בחום ואני סמוכה ובטוחה שבמידה ואזדקק שוב ליעוץ משפטי אפנה רק אלייך.את יודעת להכווין לייעץ והכל מתוך מקום של הכלה,ידע,ניסיון, כישרון ויושרה מקצועית !המשיכי כך! חסרים עו״ד כמוך בתחוםמעריכה אותך מאוד💖שרה כהן
החוויה שלי מול עו"ד עינב הלדאני עובד איתה בשוטף על תיק תאונה.חייב לציין: השירות,היחס,הדאגה הם בסדר ראש עדיפויות אצלה! מקצוענית במקסימום.מודה לך על דר נעימה ואנושיתממליץ בחום כי אצלה תקבלו ביטחון ושקט נפשיואת הטיפול הכי טוב ואכפתי.מודה לך על כל הדרך ואמליץ עליך לכל המכרים שלי:)
ברצוני לומר תודה,תודה שהאמנם ,תמכתם ובעיקר שהייתם שם.תודה שמעבר לדפים ראיתם אותי קודם כל כאדם.תודה על הליווי החם והמחבק לאורך כל הדרך,תודה על הליווי החם האכפתיות והדאגה .מאחל לכם הצלחה במשרד החדשירון אלימלך
האמת..אין מספיק מקום לכתוב הכל.."עו"ד עינב הלד" ייצגה אותי בתיק שרבים מעו"ד שהתייעצתי..אמרו לי "אתה בבעיה גדולה" ולא התלהבו לקחת את הייצוג בתיק. כשהגעתי למשרד של עינב..הרגשתי שאני במקום טוב. עינב האמינה בתיק שהצדק ייעשה וכך היה. 3 שנים של מאבק וייצוג ברמה הכי גבוהה ..תוך ניהול של דיונים בבתי משפט מול מומחים מטעם התביעה , הצליחה עינב במיקצועיותה ובנחישות רבה להביא פסק דין של זכייה לטובתי והוצ' משפט.אני רוצה לציין שעינב לאורך כל הדרך הייתה קשובה, דייקנית, חרוצה..ואישיות כמו שלה,מקצוענות ויידע רב מביאה להצלחה!תודה רבה עינב. אני בטוח שתצליחי ..כי מגיע לך!ממליץ בחום על עו"ד עינב הלד.רונן טסי.
עורכות דין תותחיות! מייצגות את אמא שלי בתאונה שעברה, מעניקות יחס וליווי אישי, מקצועיות, אנושיות, נותנות את מלוא התמיכה, תודה על הכל! עצה אישית ממני - לא לחשוב פעמיים, לא תצטערו!
היי אני מירי סלאמה רוצה להודותו ולומר כמה מילים לעורכת דין מס אחד.חלי חדיד היקרה .טיפלה בתיק שלי במשך שלוש שניםטיפלה בצורה הכי טובהולך חלי היקרה רוצה להודות לך על מסירותך המלאה ועל השירות המקצועיתמיד דאגת לומר לי מירי יהיה בסדר ואני באותו רגע האמנת לך.ובאמת שעשית את הכל בכדי שנגיע להסכם הכי טוב שיש .באמת שלא יכולתי לבקש עורכת דין יותר טוב מזה .אז חלוש היקרה השם ישמור אותך ותמשיכי לעשות את עבודתך הנאמנהישר כחבאהבה ענקית מירי סלאמה
עינב היקרה , ברכות לרגל משרדך החדש.מודה לך על כל הטוב והצדק שעשית עבורי.כל לקוח שיכנס למשרדך יזכה בשירות וזמינות שאין שניים לו .תודה רבה על הכל .נתנאל
עינב עורכת דין מקצועית אנושית וסבלנית.טיפול וליווי צמוד. היתה קשובה אליי מאוד.תמיד היה לי מענה מהיר על כל שאלה.אני ממליצה עליה בחום!!!
js_loader
עורכות הדין רחל חדיד ועינב הלד
רוצה להתייעץ עם עו״ד לגבי המקרה שלך?
השאירו פרטים לייעוץ ללא התחייבות

תפריט נגישות

Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 39 ביקורות
×
js_loader