הצטרפו אלינו

תביעה עקב תאונת מדרכה

עורכות הדין רחל חדיד ועינב הלד

נפילה במדרכה תוך כדי הליכה היא לבטח אירוע לא נעים ומצער, אשר עלול לגרום לנזקים קשים. תחזוקת המדרכות והשטחים הציבוריים נמצאת באחריות הרשויות המקומיות, כאשר לצערנו הרב, מדי שנה מתרחשות תאונות רבות הגורמות גם לנזקי גוף קשים. עקב תחזוקה לא נאותה של המדרכות והשטחים הציבוריים וקיומם של מפגעים רבים, המהווים סכנה להולכי הרגל, תאונות מסוג זה מתרחשות כמעט בכל רשות מקומית.

מהן תאונות מדרכה? איך מוכיחים תאונות מדרכה ומהם הפיצויים המקובלים במקרים אלה? לפניכם מדריך לנפגע לאחר תאונת מדרכה.

 

מהי תאונת מדרכה ?

החוק מפרש ומגדיר תאונת מדרכה כתאונה שבה הולך רגל נפל, החליק או נתקל במפגע וכתוצאה מכך נחבל ונגרם לו נזק גופני. מפגע יכול להיות בור פתוח, עץ שנפל, מדרכה בולטת ומשובשת ועוד.

 

תאונת מדרכה – את מי ניתן לתבוע?

כעת נשאלת השאלה מי נושא באחריות למפגע הסביבתי שהוביל לנפגעי תאונת מדרכה? ישנם גופים נפוצים הנושאים באחריות ואותם ניתן לתבוע במקרה של תאונת מדרכה:

  1. תביעה כנגד הרשות המקומית –הרשויות המקומיות מבוטחות בביטוח המכסה פגיעות מסוג זה, והנפגע יוכל להגיש תביעה כנגד חברת הביטוח המבטחת את הרשות המקומית בה נפגע. במקרה זה מוטל על הנפגע הנטל להוכיח כי רשלנות הרשות המקומית היא שגרמה לקרות הנזק.
  2. ביטוח לאומי – במקרה שהנפילה הייתה בדרך מהבית לעבודה או מהעבודה לבית, על הנפגע לפנות לביטוח לאומי על מנת שיכיר בפגיעה כתאונת עבודה. במקרה שהנפגע נעדר ממקום העבודה כתוצאה מהתאונה, הוא יהיה זכאי לדמי פגיעה, שמשמעם פיצוי על אובדן הכנסה ועד שלושה חודשים לכל היותר. בנוסף, אם נותרה לנפגע נכות כתוצאה מהתאונה, הוא יהיה זכאי לקצבת נכות או מענק, בהתאם לשיעור הנכות, שיקבע לו על ידי הוועדות הרפואיות של הביטוח הלאומי.
  3. אובדן כושר עבודה – אם הנפגע בתאונת מדרכה אינו עובד כתוצאה מהתאונה והוא מבוטח בקרן פנסיה או חברת ביטוח, ייתכן והוא יהיה זכאי לקבלת קצבה חודשית, כל עוד הוא אינו מסוגל לשוב לעבודה.
  4. נכות מתאונה – אם נותרה לנפגע בתאונת מדרכה נכות לצמיתות כתוצאה מהתאונה והוא מבוטח בפוליסת ביטוח הכוללת כיסוי ביטוחי של נכות מתאונה, ייתכן והוא יהיה זכאי לפיצוי חד פעמי, בהתאם לאחוזי הנכות והסכומים בפוליסת הביטוח, כאשר הפיצוי יכול להגיע לסכומים לא מבוטלים.

 

איך להוכיח שנפגעתי בתאונת מדרכה?

החלק המורכב ביותר בתיקים מסוג זה, הוא חובת ההוכחה. על הנפגע להוכיח כי אכן הפגיעה שלו קרתה בשל מפגע סביבתי (שמוגדר כתאונת מדרכה), יתר על כן, שהרשות האחראית הייתה מודעת לקיומו של המפגע ויכלה למנוע אותו. רק אז תצלח התביעה נגד הרשות ותחייב אותה במתן פיצויים.

לצורך כך, תובע מנוסה ישלח חוקר מומחה (לרוב מהנדס) שיבחן את זירת הארוע, יתן את עמדתו בנוגע למפגע הסביבתי, האם היו אזהרות? האם המפגע אכן באחריות הרשות? כל אלה החוקר ינסח בחוות דעת שתוגש כחלק מהתביעה.

 

איך עלי לפעול לאחר תאונת מדרכה – מדריך לנפגע

לאחר המקרה המצער של תאונת מדרכה או תאונה ברחוב הציבורי בשל מפגע סביבתי כזה או אחר, כדאי לפעול בדרכים הבאות, שעתידות לסייע בהצלחת התביעה:

  • תיעוד אישי – על הנפגע, או מי ממכריו, אם אינו מסוגל לעשות זאת בעצמו, לתעד את זירת הארוע מכל הזויות האפשריות – להוכיח שאכן המדרכה שבורה / חסר תמרור אזהרה או דוגמאות אחרות.
  • איסוף ראיות – האם יש מצלמות רחוב או מצלמות עסק בסביבה? כאלה שיכולות להציג הוכחה חותכת של התאונה בזמן אמת? מומלץ מאוד לבדוק.
  • עדי ראייה – בהמשך לסעיף הקודם, להכות בברז כל עוד הוא חם ולאתר עדי ראייה שהיו נוכחים במקום וצפו בהתרחשות התאונה. כדאי לבקש מהם פרטים ליצירת קשר בהמשך ולצרף את הצהרותיהם לכתב התביעה.
  • פניה לעורך דין נזקי גוף – עורך דין מנוסה המתמחה בתחום ידריך את הנפגע מה לעשות,יסייע באיסוף הראיות ויתחיל בפעולות למען הצלחת התביעה. בין היתר, ישלח עורך הדין מכתב עם נסיבות הארוע לרשות האחראית בעינו לנזק. תיקון הנזק ו/או פניה של הרשות לחברת ביטוח, נחשבים כהודאה באשמה וזה דבר שישרת את המשך התביעה.
  • תביעה או פשרה – ההתנהלות בד"כ מול חברות הביטוח תוביל למשא ומתן בנסיון להגיע לפשרה מקובלת על ידי שני הצדדים או להמשך תביעה בבית משפט. היתרון במשא ומתן הוא הליך קצר ופחות מסורבל, אך לרוב הפיצויים נמוכים יותר. האפשרות השניה של הליכה לתביעה, יכולה להיות ארוכה יותר אך טומנת בחובה את הפוטנציאל למקסימום פיצויים. גם פה, עו"ד מומחה בדיני נזיקין, ינווט בחכמה את המהלכים לטובת הלקוח והשגת מירב הפיצויים עבורו.

 

איך עלי לפעול לאחר תאונת מדרכה – מדריך לנפגע

 

פיצויים במקרה של תאונת מדרכה

בכל תביעת נזיקין מחושבים הפיצויים לפי פרמטרים שונים.

א. גובה התביעה: אם הדרישה היא עד 2.5 מיליון ₪ צריך להגיש אותה לבית משפט השלום. אם הדרישה היא מעל 2.5 מיליון ₪ צריך להגיש אותה לבית המשפט המחוזי.

ב. קביעת אחוזי נכות: יש להגיע להסכמה על אחוזי הנכות המגיעים לנפגע. אלה יחושבו לאחר הצגת חוות הדעת של המומחים השונים (אורטופד, פסיכיאטר לעתים וכו'…).

ג. לאחר הסכמה על נקודות הבסיס של הסעיפים הקודמים ניתן להתחיל לחשב את הפיצויים בהתאם לגילו של הנפגע, עיסוקו והשכר שלו, פיצויים בעקבות כאבים וסבל, הוצאות רפואיות וצד ג' ועוד…

 

האם יש צורך לצרף לתביעת נזיקין עקב תאונת מדרכה חוות דעת רפואיות?

במקרה של תאונת מדרכה, על נפגע שטוען לנכויות רפואיות בגין התאונה, חלה חובה לצרף לתביעה חוות דעת רפואיות מטעמו בהתאם לפגימות שנגרמו לו. למשל, אם הנזק שנגרם לו הוא אורתופדי, עליו לצרף חוות דעת אורתופדית מטעמו. אם נגרם לו נזק נפשי, עליו לצרף חוות דעת פסיכיאטרית ועוד.

 

ליווי משפטי במקרה של תאונת מדרכה

תביעות בגין תאונות מדרכה הן תביעות מורכבות הדורשות ניסיון וידע משפטי רב, שכן במקרים רבים קיים קושי להוכיח רשלנות של הרשות המקומית. בשל כך, חשוב מאוד להיות מיוצג על ידי עורך דין מיומן ומקצועי, אשר מתמחה בתחום תאונות מדרכה. מומלץ לשכור את שירותיו של עורך דין כבר בשלב הראשון ובסמוך לקרות התאונה.

עורך דין מיומן ומקצועי ידע לבחון את המסמכים הרפואיים אשר מצויים בידי הנפגע, להדריך את הנפגע ולהעריך את הנזקים שנגרמו לו, יפנה את הנפגע לקבלת מסמכים רפואיים נוספים במידת הצורך ועוד. באמצעות נקיטת צעדים מקצועיים ומחושבים, עורך דין תאונות עבודה יוכל לסייע לנפגע לקבל את הפיצוי הגבוה ביותר בזמן הקצר ביותר.

תביעה עקב תאונת מדרכה
תביעה עקב תאונת מדרכה

 

למה אנחנו?

עורכות הדין רחל חדיד ועינב הלד, הנן עורכות דין וותיקות ובעלת ניסיון רב של כשני עשורים בתחום תביעות נזקי גוף בכלל ותאונות מדרכה בפרט, הן מכירות היטב את כל סוגי התאונות, יודעות להתמודד באופן מקצועי ויסודי מול הטענות המועלות על ידי חברות הביטוח, לרבות ייצוג בבתי המשפט השונים, ומעניקות יחס אישי וצמוד ללקוחותיהם.

הנכם מוזמנים לפנות אל משרד עורכי הדין חדיד – הלד המתמחים בתביעות נזקי גוף. אנחנו כאן בשבילכם!

אהבתם? שתפו!
עלול לעניין אתכם גם...
תאונה בבית ספר
תאונה בבית ספר

תאונות בבית הספר הן אירועים בלתי צפויים שבהם תלמידים, מורים או אנשי צוות אחרים נפצעים או ניזוקים בזמן שהם נמצאים בשטח בית הספר או משתתפים

קרא עוד »
פטור ממס הכנסה לנכה
פטור ממס הכנסה לנכה

מדינת ישראל והרשויות מסייעות לאנשים שהוכרו כבעלי נכות ומעניקה להן הנחות והטבות שונות שעוזרות להם להתמודד עם חיי היום יום. אחת מההטבות היא פטור ממס

קרא עוד »
זכויות תשושי נפש
זכויות תשושי נפש

מחלות רבות מזוהות עם אוכלוסיית הגיל השלישי: סרטן, דימנציה, סרקופוניה ( דלדול שרירים ), אוסטאופורוזיס ועוד. אך ישנה מחלה שלא "מדברים" עליה בתקשורת והמודעות אליה

קרא עוד »
קצבה מיוחדת לנפגע עבודה
קצבה מיוחדת לנפגע עבודה

רבים מאיתנו יודעים כי במידה והיינו מעורבים בתאונת עבודה, עומדת בפנינו הזכות להגיש תביעה למוסד לביטוח לאומי ולבקש קצבת נכות מעבודה. אך עבור עובדים שנפגעו

קרא עוד »
אל תלחמו לבד!
הערכת תביעה ללא התחייבות
לקוחות ממליצים
מצוין
5.0
עורכות הדין עינב וחלי תודה תודה ועוד פעם תודה על כל מה שעשיתם ועוד עושים עבורי. הינכן בעלי יחסי אנוש מעולים, יכולת הקשבה ומענה מקצועי לכל שאלה. אני ממליץ לכל הזקוק לעזרת עו״ד לפנות אליכן.
לאחר עיכוב של יותר משלוש שנים בתביעת נזקי גוף מסיבות של עורכי דין אחרים, ניגשתי לעינב המקסימה שלא ויתרה ובמקצועיות שאין כמותה, ליוותה אותי עד רגע קבלת העברה לחשבון.פשוט כיף לדעת שיש על מי לסמוך!
חדיד + הלד..עורכות דין..מקצועיות אנושיותטיפול מהיר וצמודיחס אישי...רוצה להודות לכם אל השירות המקצועי...ממליצה בחום😍😍😍😍.לאה ס...
עו"ד רחל חדיד יצגה אותי למעלה מ 10 שנים בהצלחות רבות. עו"ד רחל מקצועית עניינית, אוזן קשבת, סבלנות, מסבירה על כל שלב בייצוג, כשמשאירים הודעה חוזרת ללקוח, חייכנית, אין לי שום ספק שכל הלקוחות יהיו מרוצים.בהזדמנות זו מאחל לה ולכל הצוות והמשכן החדש שלה בראשונים ראשון לציון, מאחל לכולם חג שמח, שנה טובה, שנה של שגשוג. אושר, בריאות ואריכות ימים.
עורכות הדין רחלי ועינב מקצועיות מאוד, יחסי אנוש מעולים, יודעות ועושות את העבודה. ממליצה מאוד כל מי שצריך עורך דין זו הכתובת.
עורכת הדין רחל חדיד ועורכת הדין עינב הלד מציעות ללקוחותיהן ניסיון משמעותי בדיני נזיקין. שתיהן בעלות עשרות שנות ניסיון והתדיינות משפטית בנזקי גוף, ביטוח לאומי, רשלנות רפואית (גם במקרים של נתיחה שלאחר המוות) ומספקות משאבים מקיפים שיעזרו לך, כלקוח, גם נגד ארגונים שהאדם מן היישוב עשוי לחשוב שהם "גדולים עליו". ובכן, לא. היחס הוא אישי, השירות הוא איכותי והמענה על שאלות הוא מעל ומעבר למקצועי.
אז אני חייבת לפרגן מכל הלב לעו"ד עינב הלד. מעבר לטיפול המקצועי והידע שהפגינה, היא אישה מדהימה! מהרגע שפניתי אליה היא הייתה סבלנית,אכפתית, קשובה, חושבת, משתפת ודואגת. הכל עם החיוך הנפלא שלה שעובר גם בשיחת טלפון. תודה לבורא עולם שהפגיש בנינו! מאחלת לה ולשותפתה שפע ברכה והצלחה! יישר כוח!
ממליצה בחום על שירותיהן של עו"ד עינב הלד ורחל חדיד. עינב ליוותה אותי במהלך כל התקופה בה נלחמנו בגוף המאמלל הידוע בשם ביטוח לאומי, דאגה לי בכנות אמיתית, שמרה איתי על קשר מתמיד, אפילו כאבה בכאבי.בסופו של דבר, עינב השיגה עבורי לא רק את הקצבה אליה אני זכאית, אלא גם סכום חד"פ נוסף בעבור שנה אחורה, סכום שלא ציפיתי לקבל ולא חשבתי שבכלל אפשרי שאקבל.לסיכום, מדובר בעורכות דין מצוינות בעלות רמת רגישות גבוהה מאד(דבר אשר מצוין עבור מתמודדי נפש) שבאמת מבצעות את עבודתן על הצד הטוב ביותר.
תפילתי אליך בורא יקר, הענק לרחל חדיד ועינב הלד ולמשפחותיהן הצלחה ומאור מוביל דרך. הענק מאורך הזוהר, הענק להן הצלחה ומאור כגודל טוב ליבן הגדול וכגודל פינת הלב העוטפת, כגודל הנתינה שהן מעניקות לכל אדם באשר הוא . מנצחיותך המוארת בורא יקר תפילתי לרחל ועינב מפינת ליבי יחד עם אורך. אמן 🙏
עינב ורחל המהממות,תודה רבה לכן על כל העזרה והמסירות שליוויתן אותי בכלהתהליך במקצועיות רבה ובזכותכן קיבלתי את כל מה שמגיע לי. יישר כח גדול! שתמשיכו ותצליחו בהמשך הדרך
עו"ד רחל חדיד יצגה אותנו בערעור מול בטוח לאומי.הייתה מקסימה, קשובה, איכפתית, סבלנית וזמינה לאורך כל הטיפול. ייצגה אותנו בצורה מקצועית ורהוטה. תודה שבזכותך קיבלנו את מה שהגיע לנו.
רחל ועינב תודה רבה לכן על הכל אתן עזרתן לי במהירות וביעילות מירבית תוך זמן קצר להשיג לי את זכיותי ואני אמליץ על השירות המקצועי והאדיב שקיבלתי מכן בכל מקוםאין עליכן תודה רבה על הכלבברכה ,אסף סימון
אני כותבת כדי להמליץ על עינב הלד כעורכת דין יוצאת דופן לצרכיך המשפטיים. היה לי העונג לעבוד עם עינב והתרשמתי מהיסודיות מהמקצועיות, המומחיות והמסירות שלה להשגת התוצאה הטובה ביותר עבור.עינב הלד בעלת ניסיון עשיר בתחום המשפט, היא הפגינה בעקביות הבנה עמוקה של הסוגיות המשפטיות העומדות על הפרק, כמו גם מחויבות חזקה להגנה על האינטרסים של הלקוח. היא תמיד הייתה זמינה לענות על שאלות, לספק הנחיות ולהציע ייעוץ אסטרטגי לאורך כל מהלך התיק.בנוסף לידע והכישורים המשפטיים שלה יש לעינב גם כישורי תקשורת יוצאי דופן. היא מסוגלת להסביר בבירור מושגים ונהלים משפטיים מורכבים בצורה קלה להבנה.בסך הכל, אני לא יכולה להמליץ מספיק על עינב אני בטוחה שהיא תיהיה נכס לכל מי שזקוק לייצוג משפטי.
הייתי רוצה להגיד שהתהליך עם עינב היה מאוד מיקצועי והנושא היה מאוד רגיש ופשוט היא ידעה איך לגשת אליו ובכלל שמדובר בילדה האכפתיות וגישה משנה הכולתודה רבה לך עינב היקרה שנדע רק טוב שיהיה לכן בהצלחה❤️
אני נכה צה״ל אשר נפצעתי בפיגוע ירי וימים נלחמתי על החיים שלי הצלחתי לחזור לחיים וקבלתי צל״ש ועיטור המופת על תפקודי באירוע נתקלתי בבעיה מול חברת הראל עורכת הדין חדיד ומשרדה עזרו לי מאוד באופן מקצועי וליווי אישי תוך התחשבות במצבי הלא פשוט תודה לכם על הכל והרבה בזכותכם המשכתי לחיות בכבוד ממליץ לכול אדם שנתקל בבעיות כאלו שייוצג על ידי המשרד שלכם שאלוהים יברך אותם אמן
עו"ד רחל חדיד הינה מקצועית בחסד עליון ובעלת ניסיון רב שבא לידי ביטוי בין היתר בידע רב ובתשובות מדוייקות שעוזרות לך להבין את המצב המשפטי לאשורו. כל זאת בנוסף להיותה אנושית ומקסימה.מומלצת מכל הלב.
מזל טוב ובהצלחה רבה במשרד החדשומדהים שלכן בעזריאלי רשלצ" שלכן,ובהזדמנות זו הביע את תודתי הרבה לרחלי חדיד עוד הדין שבזכותה המיקצועית זכיתי להכרה הוגנת בנכותי המוצדקת לאחר מאבק עיקש שלא צלח ללא הייצוג שלך מול המוסד לביטוח לאומי💪🙏👑
רחל מייצגת אותי בנושא תאונת דרכים,קודם לכל רחל משדרת מקצועיות אמינות ולא פחות חשוב אנושיות, אני יודעת בביטחון שהיא עושה הכל כדי להצליח.ממליצה בחום
הכרתי את עינב וחלי דרך חברים,התרשמתי מאוד מהןעורכות דין ברמה גבוהה, מאוד מקצועיות, הסבירו לי בצורה מאוד ברורה ומובנת את הדברים. הוגנות מאוד והכי חשוב אנושיות.ממליצה בחום רב
עורכת הדין רחלי חדידכשאנו מחפשים עו״ד טוב אנו מחפשים אדם שישמור עלינו , שיגן עלינו ועל הזכויות שלנו. שיבין אותנו….עו״ד שילמד את האירוע את הבעייה ויידע לסכם ולהציג את החומרים בשבילך , שילחם עבורך ויגן עליך ועל הזכיות שלך.עו״ד רחלי חדיד, היא שילוב, אישה מדהימה אישה חדה, חריפות, מקצועית עם חשיבה יצירתית, אנושית, נעימה איכפתית עיניינית לצד היותה רגישה מאד, קשובה ביותר ישרה עם טוב לב וסבלנות רבה.תודה רחלי יקרה, על שנתיים בו את מלווה אותנו בהליך לא פשוט מורכב מאוד …תודה על הייעוץ הליווי וההכוונה , את נדירה! מוכשרת מקצועית, יסודית, בעלת ניסיון רב, פועלת תמיד בתיאום מלא עם הלקוח, וכל זאת בשקיפות מלאה ואמינות בלתי מתפשרת. דואגת ללקוחותיך וזמינה בכל שעה.אנחנו בשלבי סיום של ההליך המשפטי ואין לנו ספק שהוא יוכתר בהצלחה בע״ה ואין ספק שזה הרבה בזכותך .רחלי ההליך ארוך והיית שם לאורך כל הדרך עם ייעוץ מדהים ומקצועיות עד אין סוף.היכולת שלך לקחת את האירוע בסבלנות רבה לפשט אותו ולתת פתרון והכוונה נובע ממקצועיות וידע שיש לך!!!בנוסף את גם אישיות מדהימה ותומכת.אני ממליצה עלייך בחום ואני סמוכה ובטוחה שבמידה ואזדקק שוב ליעוץ משפטי אפנה רק אלייך.את יודעת להכווין לייעץ והכל מתוך מקום של הכלה,ידע,ניסיון, כישרון ויושרה מקצועית !המשיכי כך! חסרים עו״ד כמוך בתחוםמעריכה אותך מאוד💖שרה כהן
החוויה שלי מול עו"ד עינב הלדאני עובד איתה בשוטף על תיק תאונה.חייב לציין: השירות,היחס,הדאגה הם בסדר ראש עדיפויות אצלה! מקצוענית במקסימום.מודה לך על דר נעימה ואנושיתממליץ בחום כי אצלה תקבלו ביטחון ושקט נפשיואת הטיפול הכי טוב ואכפתי.מודה לך על כל הדרך ואמליץ עליך לכל המכרים שלי:)
ברצוני לומר תודה,תודה שהאמנם ,תמכתם ובעיקר שהייתם שם.תודה שמעבר לדפים ראיתם אותי קודם כל כאדם.תודה על הליווי החם והמחבק לאורך כל הדרך,תודה על הליווי החם האכפתיות והדאגה .מאחל לכם הצלחה במשרד החדשירון אלימלך
האמת..אין מספיק מקום לכתוב הכל.."עו"ד עינב הלד" ייצגה אותי בתיק שרבים מעו"ד שהתייעצתי..אמרו לי "אתה בבעיה גדולה" ולא התלהבו לקחת את הייצוג בתיק. כשהגעתי למשרד של עינב..הרגשתי שאני במקום טוב. עינב האמינה בתיק שהצדק ייעשה וכך היה. 3 שנים של מאבק וייצוג ברמה הכי גבוהה ..תוך ניהול של דיונים בבתי משפט מול מומחים מטעם התביעה , הצליחה עינב במיקצועיותה ובנחישות רבה להביא פסק דין של זכייה לטובתי והוצ' משפט.אני רוצה לציין שעינב לאורך כל הדרך הייתה קשובה, דייקנית, חרוצה..ואישיות כמו שלה,מקצוענות ויידע רב מביאה להצלחה!תודה רבה עינב. אני בטוח שתצליחי ..כי מגיע לך!ממליץ בחום על עו"ד עינב הלד.רונן טסי.
עורכות דין תותחיות! מייצגות את אמא שלי בתאונה שעברה, מעניקות יחס וליווי אישי, מקצועיות, אנושיות, נותנות את מלוא התמיכה, תודה על הכל! עצה אישית ממני - לא לחשוב פעמיים, לא תצטערו!
היי אני מירי סלאמה רוצה להודותו ולומר כמה מילים לעורכת דין מס אחד.חלי חדיד היקרה .טיפלה בתיק שלי במשך שלוש שניםטיפלה בצורה הכי טובהולך חלי היקרה רוצה להודות לך על מסירותך המלאה ועל השירות המקצועיתמיד דאגת לומר לי מירי יהיה בסדר ואני באותו רגע האמנת לך.ובאמת שעשית את הכל בכדי שנגיע להסכם הכי טוב שיש .באמת שלא יכולתי לבקש עורכת דין יותר טוב מזה .אז חלוש היקרה השם ישמור אותך ותמשיכי לעשות את עבודתך הנאמנהישר כחבאהבה ענקית מירי סלאמה
עינב היקרה , ברכות לרגל משרדך החדש.מודה לך על כל הטוב והצדק שעשית עבורי.כל לקוח שיכנס למשרדך יזכה בשירות וזמינות שאין שניים לו .תודה רבה על הכל .נתנאל
עינב עורכת דין מקצועית אנושית וסבלנית.טיפול וליווי צמוד. היתה קשובה אליי מאוד.תמיד היה לי מענה מהיר על כל שאלה.אני ממליצה עליה בחום!!!
js_loader
עורכות הדין רחל חדיד ועינב הלד
רוצה להתייעץ עם עו״ד לגבי המקרה שלך?
השאירו פרטים לייעוץ ללא התחייבות

תפריט נגישות

Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 39 ביקורות
×
js_loader